9.Zvonimir Vukić

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τρί 08 Ιούλ 2014, 15:16

Realcon έγραψε:Ε, τότε κακός μιλάμε για ποσά. Αυτός μίλησε για όρους, για μένα σημαίνουν εκτός από χρήματα, μπόνους, λεπτά ανά αγώνα κλπ. Τελικά το ποσό θα έχει σημασία για συγκεκριμένους. Τι να πω παιδιά, ειλικρινά κάπου έχασα την μπάλα.



μα δεν μιλαμε για ποσα

λεμε για την οργανωση της παε

ο σαββιδης προτεινε το χ ποσο στο βουκιτς και ο παιχτης ειπε ναι
η ο βουκιτς ζητησε το χ ποσο και ο σαββιδης ειπε ναι
και μετα ο βρυζας παει και του λεει αλλα
ο βουκιτς τι φταιει λοιπον? η βλακεια ειναι του σαββιδη
το ποσο που σε ενδιαφερει δεν το πηρε νταηλικι ο βουκιτς οποιο και αν ειναι αυτο του το εδωσε προσωπικα ο ιβαν

και εγω εχω γραψει οτι αν συμφωνησαν στα 500 ειναι πολλα παρα πολλα

αλλα εδω εχουμε να κανουμε με κατι αλλο
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό tzouvi » Τρί 08 Ιούλ 2014, 15:44

Ούτε γκρινιάζουμε, ούτε μοιρολογούμε......
Το ότι η ΠΑΕ φαίνεται να λέει άλλα την μία και άλλα την άλλη, έχει επαληθευτεί και με τον Τζαβέλλα, επομένως δεν νομίζω να λέει ανακρίβειες ο Βούκιτς. Απλώς φαίνεται ότι στην ΠΑΕ υπάρχει πρόβλημα συνεννόησης...να μην πω κάτι βαρύτερο......Ο Ρατς τι έγινε???? Τελείωσε το μελάνι στο στυλό??? :? :? :?
tzouvi
 
Δημοσιεύσεις: 1000
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2014, 13:52

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Black&White » Τρί 08 Ιούλ 2014, 16:09

Καμιά σχέση ο Βούκιτς με το Λίνο. Ο ένας είναι μόνο για ματς με τον Απόλλωνα Σμύρνης και Πάνθρακα και ο άλλος μπορεί να σου κερδίσει ντέρμπυ μόνος του ( ή και να χάσει όμως αμυντικά).

Ο ΠΑΟΚ πρέπει να σταματήσει να αποτελεί οίκο ευγηρίας και να κολλάει τα τελευταία ένσημα σε ποδοσφαιριστές στα πρόθυρα της σύνταξης. Είτε Γκαρσία και Λίνο λέγεται αυτός είτε ακόμη περισσότερο Βούκιτς που τον περιμέναμε κι έναν χρόνο να παίξει.

Αστεία πράγματα. Υπάρχουν κι άλλες μικρότερες ομάδες για να το κάνουν αυτό. Εμείς ως οπαδοί πρέπει να περιμένουμε καμιά σοβαρή μεταγραφή και είναι χάσιμο χρόνου η συζήτηση για τους Λίνο -Βούκιτς.

Και επειδή κάποιοι το θέτουν σε συναισθηματικά επίπεδο, να πω πως εδώ μιλάμε για μπαλίτσα. Κάτι σαν τη eurovision για τους άντρες δηλαδή. Τόσο σημαντικό. Δε θα κλάψω για τους ευκατάστατους κυρίους , όταν γύρω μας πεθαίνει κόσμος. Δε με ενδιαφέρει ποιος θα φορά τη φανέλα με το δικέφαλο, αρκεί να δούμε κάναν τίτλο , κανένα σεντόνι στην Τούμπα να κάνουμε χαβαλέ. Αν μείνει ή όχι ο Βούκιτς , δε με απασχολεί καθόλου.
Άβαταρ μέλους
Black&White
 
Δημοσιεύσεις: 639
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2014, 05:29

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Τρί 08 Ιούλ 2014, 17:10

Τι λέει ο ΠΑΟΚ για Βούκιτς


08 Ιουλ 2014 18:02, Από Σταύρος Κόλκας


Ο Ζβόνιμιρ Βούκιτς ισχυρίστηκε πως δεν μπόρεσε να ολοκληρώσει μία συμφωνία που έκανε με τον Ιβάν Σαββίδη.

http://www2.paok24.com/newsitem.asp?s=1 ... 5&id=43536


Πρώτα απ όλα, όλες οι συμφωνίες κλείνουν μετά από τη συγκατάθεση του Ιβάν Σαββίδη μέσα από τον οικονομικό έλεγχο που πράττει η Μαρία Γκοντζάρεβα.

Ο Βούκιτς, εμφανίστηκε την επομένη της ολοκλήρωσης της σεζόν στα γραφεία της ΠΑΕ ΠΑΟΚ και μιλώντας με τον Ζήση Βρύζα τον ενημέρωσε για τη συμφωνία με τον Σαββίδη. Η οποία προβλέπει 50 χιλιάδες ευρώ το μήνα, δηλαδή, 600 χιλιάδες ευρώ το χρόνο.

Ο Βρύζας επιφυλάχτηκε να απαντήσει, ζητώντας ενημέρωση από τον μεγαλομέτοχο της ομάδας για το αν υπάρχει αυτή η συμφωνία.

Κάτι τέτοιο διαψεύστηκε από τον Ιβάν Σαββίδη και κάπου εκεί το θέμα έκλεισε.

Το ποιος χάθηκε στη μετάφραση κανένας δεν μπορεί να το γνωρίζει. Το μόνο σίγουρο είναι πως ο Βούκιτς δεν θα έπαιρνε με τίποτα 600 χιλιάδες ευρώ το χρόνο.
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Τρί 08 Ιούλ 2014, 17:22

guardian4 έγραψε:Ολα αυτα να ξερετε παντως, έργα κοντού ειναι, ο οπο'ιος θελει αυτος να παρει το βαρος του πιο ακριβωπλρομενου ποδοσφαιριστη στα αποδυτηρια ωστε ο αδερφος του, βουκιτς, να μην εχει το ανγχος αυτο ολη την χρονια.
Του λεει κατσε καλα βουκτις θα με δηλωνουν εμενα 600,ε, σου μιλάω ρε, εσυ να περνεις 300, και εγω , κατω απο το τραπεζι ρε συ, εγω θα σε δινω τα υπολοιπα 300 ρε, μητσος ξύγας ρε σε λεω. Βουκιτς λεει,κοντε, Κατσε καλα κοντε εγω ειμαι σερβος ποιον πας να κοροιδεψεις ρε? .Επειδη εμαθες και κοροιδευεις κατι παιδακια με πρασινα βρακια, ηρθες εμενα να με πουλησεις προλογο τώρα? Τι ειμαι εγω ρε? Κανας χθεσινος? Ποιο θα δωσεις ρε κοντε τωρα και καλα σε μενα 300 κατω απ το τραπεζι, που εφυγες με το πρωτο ξημερωμα και κατηφορησες για αγνωστα λημερια αμαν αμαν, και δεν πηρες ουτε ενα βρακι μαζι σου? Ποιον ρε, εμενα ρε? Κατι τετοια τα λενε καποιοι καποιοι που φευγουν απ τις πισω πορτες των αεροδρομίων, και προσπαθουν με κανα τετοιο προλογο να πιασουν κοτσο κανα τριφυλλακι ρε και να του φαν τα λεφτα. Ρε εγω 35 χρονων ρε, και την ωρα που κανω τσαλιμακια και τα παστελώνω , σε ενα μισάωρο μεσα, εσυ ακομα προσπαθεις να ξεμπλεχτεις απ τα διχτυα. Ρε οταν εγω βγαζω καθετη εσυ εισαι ακομα στο κεντρο και προσπαθεις με τον κολο να παρεις φάουλ ρε. Ρε ασε ρε τωρα ρε. Τι κατω απο το τραπεζι ρε. Ρε βλακα ξερεις γκρομπαρι με νεαπολη τουμπα μακεδονες καβαλα καθε μερα μαζι ειναι ρε, εμενα πας να τα πουλησεις αυτα. Κατσε καλα και ασε τον προλογο. 600 καταρχην δεν θελω αυτα τα εβγαλαν οι ΑΡΔ και κατι αλλα σάιτ που σε φεραν εδω μετα βαίων και μαθαιναμε και ποτε ξυπνουσε το μωρο μητσο . Θες να ελαφρυνει το μπατζετ για να μην κανουμε μειωση, έ νουμερο 14? Κατσε καλα κοντε και φωναξε και τον αλλον τον δικο σου τον τρυπιο να υπογραψουμε , και με περιμενει γυναικα στη χαλκιδικη, αλεο σε λεω. Αντε

Και αιωρειται τωρα αυτο το πραμα πανω απο τα γραφεια της τουμπας, και εμεις περιμενουμε



Τωρα αμα πιστευετε τον κολκα αντι για μενα τι να σας πω
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Spiros_S » Τρί 08 Ιούλ 2014, 17:28

Μου κάνει εντύπωση πως η απάντηση του ΠΑΟΚ έρχεται(;) μέσω κόλκα.
Επειδή το θέμα είναι σοβαρό, ΠΡΕΠΕΙ η ΠΑΕ να πάρει επίσημα θέση και να ξεκαθαρίσει την κατάσταση. Όσο δεν το κάνει, στο δικό μου το μυαλό ισχύουν αυτά που έχει πει ο Βούκιτς, τα οποία δεν είναι καθόλου τιμητικά για τον ΠΑΟΚ.
Spiros_S
 
Δημοσιεύσεις: 4570
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 16:47
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό northend4 » Τρί 08 Ιούλ 2014, 18:13

Και δίκιο βουνό να έχει ο Vukic (που αποτελεί και ποδοσφαιρική μου συμπαθεια) δεν βγαίνεις σε εφημερίδα ή ραδιοφωνικό σταθμό να "δώσεις" τον ΠΑΟΚ ή τον Βρύζα. Είσαι λαθος!!!!
Τελευταία επεξεργασία από northend4 και Τρί 08 Ιούλ 2014, 20:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
northend4
 
Δημοσιεύσεις: 1141
Εγγραφή: Τρί 04 Μαρ 2014, 13:06
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό arisk » Τρί 08 Ιούλ 2014, 18:14

Αρχικά, η απάντηση του ΠΑΟΚ δεν ερχεται μέσω Κολκα, ο Κολκας ως γνωστός "παοκαρχης" συνήθως απαντάει απο μονος του και λέει τι πιστεύει αυτος, την προσωπική του αποψη την οποία την πλασάρει ως αποψη της ΠΑΕ... Γι'αυτο και ξεφτιλιζεται συχνά-πυκνά με πληροφορίες αλλα αντί άλλων...

Εν τω προκειμενω ομως, ΑΣΕ ΜΑΣ ΡΕ ΒΟΥΚΙΤΣ... βρήκατε την κοτα με τα χρυσα αυγα και ρουφατε... που θες και 600.000€ το χρονο... Δε μας χεζεις ρε Νταλαρα... Τα μισά ειναι μια χαρά... Αν δεν θες πανε αλλου να δούμε ποσα θα βρεις... Οι περισσότεροι παίκτες του ΠΑΟΚ αν φύγουν απο την ομάδα δεν ξαναβρίσκουν αντίστοιχο συμβόλαιο ούτε στα καλυτερα όνειρα τους... Φτάνει ομως...
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό K_geo » Τρί 08 Ιούλ 2014, 18:30

σιγα μην ζητησε και 1 εκκατομυριο. απλα βγηκαν τα παπαγαλακια να δικαιολογήσουν ΑΛΛΗ ΜΙΑ μακακια μερικών της παρέας τους. και στην τελική, αν όντως ισχύει, κόψε απο 4-5 που τους είχες/έχεις απλα και δωσε κατιτις παραπάνω στο Βουκαρο. δεν είναι απλά αγωνιστικό το θέμα, αλλα ΚΥΡΙΩΣ είναι θεμα συμπεριοφοράς και πρεστιζ. ο Βούκτις και ο Λίνο ΠΡΕΠΕΙ να σταματήσουν την καριέρα τους στον ΠΑΟΚ.
"να παραμερίσουμε όλοι τα πάθη και τις διαφορές μας.Συσπειρωμένοι όλοι θα τα καταφέρουμε."Θ4
"Μην κοιτάς τι μπορεί να κάνει ο ΠΑΟΚ για σένα αλλά τι μπορείς να κάνεις εσύ για τον ΠΑΟΚ."ΠΑΟΚ N.Y Club
"Της πατρίδος μου η σημαία έχει χρώμα ασπρόμαυρο"
Άβαταρ μέλους
K_geo
 
Δημοσιεύσεις: 17888
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 15:36
Τοποθεσία: 74χλμ απο Τουμπα.

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 08 Ιούλ 2014, 18:45

Δηλαδή ο Κόλκας υποστηρίζει, ότι ο Βούκιτς είπε ψέμματα στο Βρύζα ότι ο Σαββίδης του δίνει 600 χιλιάρικα το χρόνο.
Δεν ξέρω ποιός είναι ο πιο βλάκας. Αυτός που το γράφει ή αυτός που το πιστεύει.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Τρί 08 Ιούλ 2014, 20:08

οχι ο κολκας λεει μεταφερει μαλλον την θεση βρυζα αλλα επιστρεφω στο ο κολκας λεει
οτι αν εγινε μαλακια την εκανε ο σαββιδης και οχι ο ζησης
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 08 Ιούλ 2014, 20:14

Άρα ένας απ τους 4 τουλάχιστον λέει ψέμματα. :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Τρί 08 Ιούλ 2014, 20:15

K_geo έγραψε:σιγα μην ζητησε και 1 εκκατομυριο. απλα βγηκαν τα παπαγαλακια να δικαιολογήσουν ΑΛΛΗ ΜΙΑ μακακια μερικών της παρέας τους. και στην τελική, αν όντως ισχύει, κόψε απο 4-5 που τους είχες/έχεις απλα και δωσε κατιτις παραπάνω στο Βουκαρο. δεν είναι απλά αγωνιστικό το θέμα, αλλα ΚΥΡΙΩΣ είναι θεμα συμπεριοφοράς και πρεστιζ. ο Βούκτις και ο Λίνο ΠΡΕΠΕΙ να σταματήσουν την καριέρα τους στον ΠΑΟΚ.

Αυτό σημαίνει οτι ΠΡΕΠΕΙ να πάρουν οτι κι αν ζητήσουν?
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 08 Ιούλ 2014, 20:33

Ας μη δώσουμε την παραμικρή βάση στα γραφόμενα Κόλκα.Δηλαδή ο Βούκιτς,που δεν αμφισβητείται με τίποτα πως έχει πρόσβαση στον Ιβάν,δε θα του 'χει ήδη εκθέσει τον Βρύζα;Τόόόόσο τρόμπας είναι ο Βρύζας,ώστε να επιχειρήσει να φάει την προσωπική παιχτική αδυναμία Σαββίδη;Λέγοντας σε βάρος του τόσο τερατώδεις αναλήθειες ...
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 9.Zvonimir Vukić

Δημοσίευσηαπό charlie_pace » Τρί 08 Ιούλ 2014, 20:50

Δεν ξέρω τι έχει γίνει και αν ισχύει αυτό που γράφει ο κολκας... Αλλά αν ισχύει δεν νομίζω ότι μπορεί να δουλέψει μια εταιρεία με αυτόν τον τρόπο. Εφόσον ο μεγαλομετοχος δεν μπορεί να διοικησει ενεργά την ομάδα, ας αφήσει τον πρόεδρο να το κάνει. Αν θεωρεί ότι ο υπάρχον πρόεδρος δεν μπορεί, ας βάλει κάποιον άλλον. Δεν γίνεται να υπάρχει αυτη η ασυνεννοησία κάθε φορά. Ο πρόεδρος είναι σε αυτή τη θέση για να τρέξει την εταιρεία. Αν για κάθε κίνηση πρέπει να υπάρχει επικοινωνία ενός τρίτου με τον βρυζα, του βρυζα με Σαββίδη, του βρυζα πάλι με τον τρίτο, τότε χάνεται χρόνος και η επιχείρηση δεν λειτουργεί σωστά.
Προσωπική άποψη όλα αυτά φυσικά...
Άβαταρ μέλους
charlie_pace
 
Δημοσιεύσεις: 345
Εγγραφή: Παρ 04 Απρ 2008, 21:33

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Παίχτες ομάδας

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης