Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος 2013 και όλων των παραλειπομένων...

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό koylispontios » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:25

Dimg4 έγραψε:Στηνουν νεα ριζουπολη δοαβαζω. Ο πολεμος ειναι ανοιχτος οποτε αν παμε ξυπολητοι στα αγκαθια το φταιξιμο θα ειναι του ιβαν

Αν γίνουν στραβές ας πάρει την ομάδα και ας φύγει.
Οι Ελληνες θα επαναστατίσουν όταν τους κόψουν το νερό και δεν θα μπορούν να κάνουν φραπέ.
Άβαταρ μέλους
koylispontios
 
Δημοσιεύσεις: 585
Εγγραφή: Δευτ 03 Μαρ 2014, 11:01

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό thomkat » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:32

Δώστε τη ψυχή σας στο γήπεδο ,παίξτε μπάλα και μη φοβάστε τίποτα ,μ'αυτούς θα τα πούμε στην Τούμπα .
Ξέρουμε εμείς ...
thomkat
 
Δημοσιεύσεις: 292
Εγγραφή: Δευτ 27 Σεπ 2010, 14:21

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Realcon » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:38

thomkat έγραψε:Δώστε τη ψυχή σας στο γήπεδο ,παίξτε μπάλα και μη φοβάστε τίποτα ,μ'αυτούς θα τα πούμε στην Τούμπα .
Ξέρουμε εμείς ...


Ωραίος
++++++++++
“Κύριε Ιησού Χριστέ, ελέησόν με”.
ΔΟΞΑΣΜΕΝΟ ΤΟ ΑΓΙΟ ΟΝΟΜΑ ΣΟΥ ΚΥΡΙΕ ΙΗΣΟΥ ΧΡΙΣΤΕ!
Άβαταρ μέλους
Realcon
 
Δημοσιεύσεις: 3626
Εγγραφή: Δευτ 14 Απρ 2008, 01:48

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό DimisK » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:46

Ξεχάστε διαιτητές και διαιτησίες, ξεχάστε Σαρρήδες και Γιάχους, ξεχάστε Μαρινάκηδες και Θεοδωρίδες,
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ 4ΑΡΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ, κλείστε τ' αυτιά σας, παίξτε την μπάλα που ξέρετε και μπορείτε, και...ΚΕΡΔΙΣΤΕ!

Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε.

Τόσο απλά...

:pano:
Carpe Diem...Believe in PAOK.....
Άβαταρ μέλους
DimisK
 
Δημοσιεύσεις: 4973
Εγγραφή: Τετ 23 Απρ 2008, 13:56
Τοποθεσία: MARKOPOULON MESOGEION

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:51

Μας χρωστάτε μια μεγάλη εμφάνιση για αυτήν την σεζόν με αντίστοιχο αποτέλεσμα!Πάντα γίνεται τουλάχιστον μία μέσα στην σεζόν!Εγώ περιμένω!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Athens » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:51

θυμηθηκα την 4αρα και ...
Κατσουρανη-Κατσικα στοπερ......τωρα θα ειναι αλλιως Βιτορ-Ινσουρεαλδε
Χακομπο τραγικος να κατσαδιαζει τους παντες εκτος απο τον εαυτο του, τωρα θα ειναι ο Γλυκος
ο Λινο απεναντι στον Καμπελ, τωρα ο Τζαβελας εναντια στον ντεφορμε Καμπελ
επαιξε ο Νινης αλλαγη του Λαζαρ, ελπιζω Νινη να μην ξαναδω, οπως επαιξαν και Τζιολης και Ολισε....

ολα αυτα με κανουν να πιστευω οτι θα δουμε διαφορετικο ΠΑΟΚ τωρα...
αιντε δικεφαλε γ..α τους :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4517
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 31 Μαρ 2014, 20:58

Athens έγραψε:θυμηθηκα την 4αρα και ...
Κατσουρανη-Κατσικα στοπερ......τωρα θα ειναι αλλιως Βιτορ-Ινσουρεαλδε
Χακομπο τραγικος να κατσαδιαζει τους παντες εκτος απο τον εαυτο του, τωρα θα ειναι ο Γλυκος
ο Λινο απεναντι στον Καμπελ, τωρα ο Τζαβελας εναντια στον ντεφορμε Καμπελ
επαιξε ο Νινης αλλαγη του Λαζαρ, ελπιζω Νινη να μην ξαναδω, οπως επαιξαν και Τζιολης και Ολισε....

ολα αυτα με κανουν να πιστευω οτι θα δουμε διαφορετικο ΠΑΟΚ τωρα...
αιντε δικεφαλε γ..α τους :opaokara: :opaokara:

Τελείως διαφορετική ομάδα άκρως καλήτερη!Όλα βέβαια μέσα στο γήπεδο!Μέχρι και το παιδοβούβαλο έχει φοβηθή και πήγε ρέντη για λόγο!Άρε ΠΑΟΚΑΡΑ άρχισε να ξηλώνης το πουλόβερ του προπονητή του και μετά του χοντρού!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Δευτ 31 Μαρ 2014, 21:11

DimisK έγραψε:Ξεχάστε διαιτητές και διαιτησίες, ξεχάστε Σαρρήδες και Γιάχους, ξεχάστε Μαρινάκηδες και Θεοδωρίδες,
ΘΥΜΗΘΕΙΤΕ ΤΗΝ 4ΑΡΑ ΠΟΥ ΦΑΓΑΜΕ, κλείστε τ' αυτιά σας, παίξτε την μπάλα που ξέρετε και μπορείτε, και...ΚΕΡΔΙΣΤΕ!

Όλα τα άλλα είναι να χαμε να λέγαμε.

Τόσο απλά...

:pano:

Έτσι....
Παμε να παίξουμε τη μπάλα μας με τσαμπουκά και πάθος..
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Δευτ 31 Μαρ 2014, 21:29

Εγω πάντως μ αυτο τον ντόρο που δημιουργήθηκε πριν εχω την αίσθηση οτι δε θα θελήσει να προκαλέσει ο Βουβαλάκης .Δε θα θελήσει* να δώσει κι άλλο πάτημα σ αυτούς που φωνάζουν.Μπορεί τα σπόρια (φαουλ ,οφσαιτ) να παίξουν λιγο για γαύρο αλλα δε νομίζω να το κάνει απροκάλυπτα.Πιστεύω γενικά οτι θα το πάει στα ίσα ποντάροντας και στη δική μας ασχημη κατάσταση.Αν στραβώσει η δουλειά και καίγεται ΟΝΤΩΣ για το μαστραπά(τα φράγκα του ΤΣ.Λ τον ενδιαφέρουν κυρίως) υπάρχει και το 2ο παιχνίδι.


* εκτος κι αν αισθάνεται τοσο σιγουρος για τον εαυτό του ή ειναι τοσο παχύδερμο :mrgreen: .
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Alastor » Δευτ 31 Μαρ 2014, 23:04

Καταρχην πρεπει να σκοραρουμε εκει περα,ακομα και το 2-1 ειναι καλο αποτελεσμα.Το ιδανικο ειναι να ρθουμε τουμπα με σκορ προκρισης

Παντως ο καλογεροπουλος προιδεαζει για σφαγη.Αν καταφερουμε και κρατησουμε απεναντι σε εναν ντεφορμαρισμενο γαυρο,στη τουμπα δε παιρνει κανεναν διαιτητη να κανει μαλακιες αν σεβεται την σωματικη του ακεραιοτητα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 31 Μαρ 2014, 23:20

Άσχημη κατάληξη είχε η επίσκεψη του Βαγγέλη Μαρινάκη στις εγκαταστάσεις του Ρέντη το απόγευμα της Δευτέρας. Οπως αναφέραμε και σε δημοσίευμα νωρίτερα ο πρόεδρος του Ολυμπιακού προσπάθησε να συμμαζέψει την κατάσταση στην ομάδα μετά από τις συνεχόμενες κακές εμφανίσεις, ενόψει μάλιστα του ημιτελικού με τον ΠΑΟΚ.

Μετά το τέλος της ομιλίας προς τους παίκτες υπήρξε συνάντηση και με τον προπονητή της ομάδας που είχε πολύ αρνητική κατάληξη. Ο Μίτσελ αισθάνθηκε μειωμένος από κάποιες ατάκες του προέδρου προς τους παίκτες καθώς θεώρησε ότι αποτελούν αιχμές εναντίον του. Ο Μαρινάκης αρχικά προσπάθησε να ηρεμήσει τον προπονητή που όμως δεν έδειχνε διατεθειμένος να συνθηκολογήσει γεγονός που ενόχλησε τον τον πρόεδρο του ΟΣΦΠ με αποτέλεσμα η ένταση που δημιουργήθηκε να φθάσει μέχρι τα αποδυτήρια όπου βρίσκονταν οι παίκτες. ιδιαίτερα οι Ελληνες παίκτες του ΟΣΦΠ είχαν τη δυνατότητα να αντιληφθούν και το περιεχόμενο των διαλόγων μεταξύ προέδρου και προπονητή.

Ο Ισπανός τεχνικός απείλησε με αποχώρηση θεωρώντας ότι δεν είναι δυνατόν να μειώνεται η δουλειά του ενώ έχει κατακτήσει το πρωτάθλημα. με την παρέμβαση των στελεχών της ΠΑΕ που ήταν παρόντες κατά την εξέλιξη του επεισοδίου τα πνεύματα ηρέμησαν και ο Μαρινάκης αποχώρησε αφήνοντας σε κακή κατάσταση τον Ισπανό προπονητή.

Εννοείται ότι έγινε προσπάθεια να μην διαρρεύσει το γεγονός για να διαφυλαχθεί η ηρεμία της ομάδας ενόψει του αγώνα με τον ΠΑΟΚ την Τετάρτη.



ΙΝ PAOK
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό slidar » Δευτ 31 Μαρ 2014, 23:25

Μαζι με τον καβγα .. εκλεισε και ο αντσελοτι στον ΠΑΟΚ!!!

Πρωταπριλια.. :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
slidar
 
Δημοσιεύσεις: 3994
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2008, 22:53

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Ekatnetworkltd » Δευτ 31 Μαρ 2014, 23:28

slidar έγραψε:Μαζι με τον καβγα .. εκλεισε και ο αντσελοτι στον ΠΑΟΚ!!!

Πρωταπριλια.. :opaokara: :opaokara:

Καλό πρωταπριλιάτικο και να δείς μετά τα δύο παιχνίδια τι έχει να γίνει!
Ωωωω ΠΑΟΚάρα
Έχω τρέλα μες στο μυαλό
Όπου και να παίζεις πάντα θα σ’ ακολουθώ
Για σένα θα πεθάνω και για σένα μόνο ζω.
Άβαταρ μέλους
Ekatnetworkltd
 
Δημοσιεύσεις: 4505
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:21
Τοποθεσία: Ιλίσια

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Rizla » Δευτ 31 Μαρ 2014, 23:32

kataramenos5 έγραψε:Εγω πάντως μ αυτο τον ντόρο που δημιουργήθηκε πριν εχω την αίσθηση οτι δε θα θελήσει να προκαλέσει ο Βουβαλάκης .Δε θα θελήσει* να δώσει κι άλλο πάτημα σ αυτούς που φωνάζουν.Μπορεί τα σπόρια (φαουλ ,οφσαιτ) να παίξουν λιγο για γαύρο αλλα δε νομίζω να το κάνει απροκάλυπτα.Πιστεύω γενικά οτι θα το πάει στα ίσα ποντάροντας και στη δική μας ασχημη κατάσταση.Αν στραβώσει η δουλειά και καίγεται ΟΝΤΩΣ για το μαστραπά(τα φράγκα του ΤΣ.Λ τον ενδιαφέρουν κυρίως) υπάρχει και το 2ο παιχνίδι.


* εκτος κι αν αισθάνεται τοσο σιγουρος για τον εαυτό του ή ειναι τοσο παχύδερμο :mrgreen: .



Παναθεματισμενε :mrgreen: ο παλιοχοντρος εχει αποδειξει πολλακις οτι δεν τον ενδιαφερει τπτ αλλο εκτος του χρηματος.Οποτε αν παιχτει στα ισα θα ειναι λογω της ελλειψης οικονομικου οφελους για την ορκα.
Άβαταρ μέλους
Rizla
 
Δημοσιεύσεις: 6201
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιούλ 2008, 18:18

Re: Ολυμπιακος-Π.Α.Ο.Κ. 2/4-19:00,Otesport

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 31 Μαρ 2014, 23:57

kataramenos5 έγραψε:Εγω πάντως μ αυτο τον ντόρο που δημιουργήθηκε πριν εχω την αίσθηση οτι δε θα θελήσει να προκαλέσει ο Βουβαλάκης .Δε θα θελήσει* να δώσει κι άλλο πάτημα σ αυτούς που φωνάζουν.Μπορεί τα σπόρια (φαουλ ,οφσαιτ) να παίξουν λιγο για γαύρο αλλα δε νομίζω να το κάνει απροκάλυπτα.Πιστεύω γενικά οτι θα το πάει στα ίσα ποντάροντας και στη δική μας ασχημη κατάσταση.Αν στραβώσει η δουλειά και καίγεται ΟΝΤΩΣ για το μαστραπά(τα φράγκα του ΤΣ.Λ τον ενδιαφέρουν κυρίως) υπάρχει και το 2ο παιχνίδι.


* εκτος κι αν αισθάνεται τοσο σιγουρος για τον εαυτό του ή ειναι τοσο παχύδερμο :mrgreen: .



Αν είναι να μας σφάξουν, θα γίνει κάτω.
Αν μας σφάξουν εδώ, θα ανοίξουν μύτες, κεφάλια, πόδια, αυτοκίνητα, δεν ξέρω κι εγώ τι...
Εγώ αν ήμουν ο χοντρός, θα έκανα τα αδύνατα δυνατά να καθαρίσω την πρόκριση σπίτι μου με full διαιτησία (πχ 4-0, 5-0 κτλ), ώστε και 2-0 να χάσω στη Τούμπα, να μη με νοιάξει.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46414
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες