Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:01

«Καμία μομφή για την εντιμότητά μου…»
08 Μαρ 2012 21:49, Από PAOK24


Ο πρώην πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ Θόδωρος Ζαγοράκης εξέδωσε ανακοίνωση μέσα από την οποία παρουσιάζει τις θέσεις του όσον αφορά τις κατηγορίες που προέκυψαν εναντίον του το τελευταίο διάστημα…


Στην ανακοίνωσή του ο Ζαγοράκης αναφέρει:

«Τις τελευταίες ημέρες διαπιστώνω ότι ο δρόμος της σιωπής που επέλεξα προκειμένου να διαφυλάξω την συσπείρωση και την ενότητα της ομάδας εκλαμβάνεται ως αδυναμία.

Ενημερώνω λοιπόν όλους όσοι φρόντισαν -με αφετηρία την πρόσφατη έκτακτη γενική συνέλευση των μετόχων της ΠΑΕ ΠΑΟΚ- να δημιουργήσουν σκιές αναφορικά με τη διοικητική παρουσία μου στην ομάδα ότι, η αλήθεια για τα οικονομικά της ΠΑΕ είναι αποτυπωμένη στους επίσημους ισολογισμούς της εταιρίας και δεν επιδέχονται καμίας αμφισβήτησης.

Είμαι υποχρεωμένος να προστατεύσω το όνομα που επί σειρά ετών κόπιασα για να δημιουργήσω μέσα στα γήπεδα. Παράλληλα είμαι υποχρεωμένος να προστατεύσω και την 5ετή «κατάθεση ψυχής» στα γραφεία της Τούμπας.

Πρόθεση μου είναι να μην βρεθώ ποτέ στη δυσάρεστη θέση να περιγράψω την στρατηγική που ακολουθείται για να απαξιωθεί το έργο που προσφέραμε με τους συνεργάτες μου από τον Ιούνιο του 2007 μέχρι και τον Ιανουάριο του 2012.

Δέχομαι κάθε καλόπιστη κριτική αλλά επ’ ουδενί (έχω άλλωστε παραδεχθεί δημοσίως τα όποια λάθη μου) δεν θα δεχθώ την παραμικρή μομφή σε ότι αφορά την εντιμότητα με την οποία άσκησα διοίκηση-διαχείριση στην ΠΑΕ ΠΑΟΚ.

Τα όρια της υπομονής μου έχουν εξαντληθεί από καιρό. Υπηρέτησα με πίστη και αφοσίωση τα συμφέροντα του ΠΑΟΚ και δεν προτίθεμαι να ανεχθώ από κανέναν να δίνει τροφή (εσκεμμένα ή αφελώς) για κακεντρεχή σχόλια.

Τέλος την απάντηση για την αξιοποίηση του ποσού των 320.000 ευρώ έδωσε ο πρόεδρος της ΠΑΕ ΠΑΟΚ Ζήσης Βρύζας".
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:02

πρεπει να ντρεπεστε μερικοι που λετε οτι εφαγε λεφτα αλλαξτε ομαδα...σας εχει χ@ζεψει η κριση
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό city_boy » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:17

Βασικα το θεμα μας δεν πρεπει να ειναι γιατι ειμαστε χρεωμενοι μεχρι τον λαιμο?

η ειναι οκ?
ΕΙΧΑ ΑΛΛΗ ΥΠΟΓΡΑΦΗ ΑΛΛΑ ΜΕ ΒΑΛΑΝΕ ΝΑ ΤΗΝ ΑΛΛΑΞΩ
Άβαταρ μέλους
city_boy
 
Δημοσιεύσεις: 1018
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 12:16

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό toumpiotis35 » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:23

PARASANDALOS έγραψε:πρεπει να ντρεπεστε μερικοι που λετε οτι εφαγε λεφτα αλλαξτε ομαδα...σας εχει χ@ζεψει η κριση

Αμα κανεις καταθεση ψυχης επι πεντε ετη δικαιουσαι μονο αναληψη ψυχης.....
toumpiotis35
 
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 10:18

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:27

φερτε αποδειξεις ρε αλανια εσεις να της δω οτι εφαγε λεφτα κ μετα θα λεω και εγω οτι μας εφαγε λέφτα ................................

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οκ????? οποιος μιλαει με αποδειξεις εγγραφα να δω οκ????????

δε μπορω το μπλα μπλα και αν κ πως αποδειξεις φερτε οσοι τον κατηγορειτε...
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:31

Parasandale χαλάρωσε...
Έριξε το μπαλάκι στον Βρύζα.
Όπως και αναμενόταν.
Η πατάτα είναι εξαιρετικά καυτή και κουβέντα επ' αυτού ουδεμία.
Κατά τα άλλα το "ΠΑΟΚ πάνω από όλα" σέ όλη την ομορφιά του...


Για τα 12.5 Θόδωρε ούτε λόγος.Για την ταμπακιέρα δηλαδή.
Να την περιμένουμε πιο μετά την 2η ανακοίνωση???
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό toumpiotis35 » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:33

PARASANDALOS έγραψε:φερτε αποδειξεις ρε αλανια εσεις να της δω οτι εφαγε λεφτα κ μετα θα λεω και εγω οτι μας εφαγε λέφτα ................................

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οκ????? οποιος μιλαει με αποδειξεις εγγραφα να δω οκ????????

δε μπορω το μπλα μπλα και αν κ πως αποδειξεις φερτε οσοι τον κατηγορειτε...


Δεν φερνεις εσυ αποδειξεις οτι εφαγε ο Γουμενος που προηγειται και χρονικα?
Αφου ειναι ευκολο να βρει ο οπαδος αποδειξεις το χεις στο τσεπακι
toumpiotis35
 
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 10:18

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό toumpiotis35 » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:35

Εγω δεν ξερω αν καποιος εφαγε λεφτα.
Αυτο που ξερω ομως ειναι οτι ο ενας ανελαβε την ομαδα με χρεη προς το δημοσιο 27 εκατομμυρια και οταν εφυγε αυτα ειχαν γινει διπλασια.
Επισης ξερω οτι οι δυο τους παιζουν εδω και καιρο ενα παιχνιδακι εξουσιας στην ομαδα που υποτιθεται υπηρετουν .....
Παιχνιδακι εξουσιας χοντρο με ανατροπες και πραξικοπηματα.....
toumpiotis35
 
Δημοσιεύσεις: 525
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιούλ 2011, 10:18

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό theodoros » Πέμ 08 Μαρ 2012, 22:52

Ότι συμβαίνει τόσα χρόνια στην ομάδα μας, συμβαίνει με την ανοχή μας και οι μόνοι υπεύθυνοι είμαστε εμείς...

Το ερώτημα είναι θεμελιώδες λοιπόν: ΤΙ ΠΑΟΚ ΘΕΛΟΥΜΕ:

Και το πρόβλημα είναι ενα και καρκινογόνο : ΝΟΟΤΡΟΠΙΑ!

Στραβά αρμενίζουμε μάγκες, όλοι μας δυστυχώς..

Έρχεται πολύ καυτό καλοκαίρι....

Καλό κουράγιο...
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ,
ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ...
Άβαταρ μέλους
theodoros
 
Δημοσιεύσεις: 486
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 08 Μαρ 2012, 23:42

Emprostisghsoitrelamenoi έγραψε:Parasandale χαλάρωσε...
Έριξε το μπαλάκι στον Βρύζα.
Όπως και αναμενόταν.
Η πατάτα είναι εξαιρετικά καυτή και κουβέντα επ' αυτού ουδεμία.
Κατά τα άλλα το "ΠΑΟΚ πάνω από όλα" σέ όλη την ομορφιά του...


Για τα 12.5 Θόδωρε ούτε λόγος.Για την ταμπακιέρα δηλαδή.
Να την περιμένουμε πιο μετά την 2η ανακοίνωση???


Οταν επρεπε να μιλας θοδωρε, που στο φωναζαμε ΟΛΟΙ μας, και να διωχνεις τα ΣΥΝΝΕΦΑ ΟΜΙΧΛΗΣ που περιτριγυριζαν την ΠΑΕ, και να δωσεις πορτα σε ολους τους ΑΡΔ απ την Τουμπα... ΧΑΡΤΑΕΤΟ.
ΟΤΑΝ ΠΑΡΑΚΑΛΟΥΣΑΜΕ ΜΙΛΑ ΝΑ ΞΕΔΙΑΛΥΝΕΙΣ ΤΗΝ ΚΑΤΑΣΤΑΣΗ, ΧΑΝΟΥΜΕ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΜΑΣ, ΤΙΠΟΤΑ.

ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΤΗ ΜΙΛΙΑ ΣΟΥ.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό guardian4 » Πέμ 08 Μαρ 2012, 23:57

ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ (ΓΙΑΤΙ ΘΑ ΒΓΑΛΕΙΣ) ΝΑ ΜΑΣ ΠΕΙΣ ΚΑΙ ΓΙΑΤΙ ΔΕ ΜΑΣ ΕΛΕΓΕΣ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΜΕΣΑ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΚΑΙ 3 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ, ΚΑΙ ΠΛΕΡΩΝΑΜΕ ΤΟ ΚΑΘΕ ΠΑΛΤΟ ΜΙΣΟ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΟ, ΑΠΟ ΤΟ ΦΑΙ ΜΑΣ, ΛΕΣ ΚΑΙ ΤΑ ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΕΙΝΑΙ ΣΤΡΑΓΑΛΙΑ.

ΓΙΑΤΙ ΝΑΙ ΜΕΝ ΞΕΡΑΜΕ ΟΤΙ ΥΠΕΡΠΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ , ΑΛΛΑ ΟΧΙ ΟΤΙ ΜΠΑΙΝΟΥΜΕ ΚΑΙ ΜΕΣΑ. Αλλο το ενα αλλο το αλλο.
ΚΑΙ ΟΤΑΝ ΠΟΥΛΟΥΣΕΣ ΠΑΠΑ ΟΤΙ ΕΤΡΕΧΕΣ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΓΙΑ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΤΑ ΧΡΕΗ...

ΠΟΙΑ ΧΡΕΗ ΝΑ ΡΥΘΜΙΣΕΙΣ ΡΕ ΖΑΓΟΡ, ΠΟΥ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΜΠΑΙΝΑΜΕ ΚΑΙ 3 ΕΚΑΤΟΜΥΡΙΑ ΜΕΣΑ?
ΠΟΙΑ ΧΡΕΗ?
ΜΕ ΠΟΙΟΥΣ ΙΣΟΛΟΓΙΣΜΟΥΣ ΘΑ ΕΚΛΕΙΝΕΣ ΣΥΜΦΩΝΙΑ?
ΠΛΑΚΑ ΜΑΣ ΚΑΝΕΙΣ?
ΜΕ ΠΟΙΑ ΕΣΟΔΑ, ΚΑΙ ΜΕ ΠΟΙΟ ΤΑΜΕΙΟ ΚΑΘΕ ΧΡΟΝΙΑ ΘΑ ΒΑΖΕΣ ΔΟΣΗ?

ΕΠΙΣΗΣ ΣΤΗΝ ΕΠΟΜΕΝΗ ΑΝΑΚΟΙΝΩΣΗ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΠΕΙΣ ΓΙΑΤΙ ΠΛΗΡΩΝΕΣ ΤΟ ΣΑΒΙΝΙ ΚΑΙ ΤΟΝ ΕΚΑΝΕΣ ΑΝΑΝΕΩΣΗ ΕΝΩ ΘΑ ΤΑΝ ΤΡΑΥΜΑΤΙΑΣ ΓΙΑ 6 ΜΗΝΕΣ, ΚΑΙ ΕΚΑΝΕΣ ΤΟΝ ΦΙΛΑΝΘΡΩΠΟ ΚΑΙ ΤΟΝ ΜΑΓΚΑ ΜΕ ΤΑ ΔΙΚΑ ΜΑΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ,
ΠΟΥ ΤΩΡΑ ΘΑ ΠΡΕΠΕΙ ΝΑ ΞΑΝΑΒΑΛΟΥΜΕ.

ΠΡΟΣΩΠΙΚΑ ΣΕ ΠΑΡΑΚΑΛΕΣΑ ΝΑ ΒΓΑΙΝΕΙΣ ΝΑ ΜΙΛΑΣ ΟΣΟ ΗΣΟΥΝ ΠΡΟΕΔΡΟΣ ,ΓΙΑΤΙ ΑΥΤΟ ΜΕ ΤΗ ΧΡΟΝΙΑ ΣΙΩΠΗ ΚΑΝΕΙ ΚΑΚΟ ΣΕ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ.
ΧΑΡΤΑΕΤΟ.
ΤΩΡΑ ΠΟΥ ΕΦΥΓΕΣ ΑΠΟ ΤΟΝ ΠΑΟΚ, ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΝΑ ΜΙΛΗΣΕΙΣ, ΓΙΑ ΝΑ ΠΡΟΣΤΑΤΕΨΕΙΣ ΤΗ ΠΑΡΤΥ ΣΟΥ,
ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΟΜΩΣ ΔΕ ΜΠΟΡΟΥΣΕΣ.

ΧΑΜΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ, ΕΙΝΑΙ ΕΝΑΝΤΙΟΝ ΤΩΝ ΔΗΛΩΣΕΩΝ ΚΑΙ ΤΩΝ ΣΥΝΕΝΤΕΥΞΕΩΝ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ.

ΔΙΚΙΟ ΕΧΕΙΣ? ΑΔΙΚΟ ΕΧΕΙΣ? ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΚΑΝ.

ΑΠΟ ΤΗ ΣΤΙΓΜΗ ΠΟΥ ΕΣΥ, ΕΠΕΛΕΞΕΣ ΝΑ ΜΗ ΜΙΛΑΣ ΚΑΙ ΝΑ ΕΧΕΙΣ ΧΑΜΗΛΑ ΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΕΧΩΝΤΑΣ ΟΛΟ ΤΟ ΔΙΚΕΦΑΛΟ ΣΤΙΣ ΠΛΑΤΕΣ ΣΟΥ ΚΑΙ ΤΩΡΑ ΘΥΜΗΘΗΚΕΣ ΝΑ ΥΨΩΣΕΙΣ ΑΝΑΣΤΗΜΑ ΔΕ ΜΕ ΝΟΙΑΖΕΙ ΤΙΠΟΤΑ.

ΟΤΑΝ ΕΜΕΙΣ ΔΕ ΚΛΕΙΝΑΜΕ ΜΑΤΙ ΤΑ ΒΡΑΔΙΑ..
ΕΛΑ ΜΩΡΕ Ο ΠΡΟΕΔΡΟΣ ΞΕΡΕΙ ΚΑΙ ΑΣ ΜΗ ΜΙΛΑ, ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ, ΕΤΣΙ ΕΙΝΑΙ Ο ΧΑΡΑΚΤΗΡΑΣ ΤΟΥ.

ΤΩΡΑ ΟΜΩΣ ΠΟΥ ΕΣΥ ΧΑΝΕΙΣ ΤΟΝ ΥΠΝΟ ΣΟΥ, ΑΜΕΣΩΣ ΑΜΕΣΩΣ ΑΝΟΙΚΟΙΝΩΣΗ.ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΗΝ ΟΡΘΗ ΟΔΟ.

ΑΝΤΕ ΖΑΓΟΡΑΚΗ. ΣΤΑΜΑΤΑ ΚΑΙ ΜΕ ΕΜΕΙΝΑΝ ΚΑΛΕΣ ΑΝΑΜΝΗΣΕΙΣ ΜΕ ΣΕΝΑ ΜΗ ΤΑ ΔΙΑΓΡΑΨΕΙΣ ΚΙ ΑΥΤΑ. ΑΝΤΕ. ΦΤΑΝΕΙ.
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ, ΕΠΙΒΑΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ
ΚΑΙ ΝΑ ΣΤΑΘΕΙΣ ΣΤΟ ΥΨΟΣ ΣΟΥ

-------------------------
ΠΑΟΚ ΕΙΝΑΙ Ο ΜΑΓΚΑΣ Ο ΛΑΟΣ ΤΟΥ, ΟΧΙ Ο ΚΑΘΕ ΓΚΡΙΝΙΑΡΗΣ ΦΙΛΑΘΛΟΣ ΤΟΥ.
Άβαταρ μέλους
guardian4
 
Δημοσιεύσεις: 4141
Εγγραφή: Δευτ 11 Ιαν 2010, 20:23

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό PARASANDALOS » Παρ 09 Μαρ 2012, 00:21

παρτε το σανο σας......

«Να διορθώσει ο Ζιγκερίδης…»
08 Μαρ 2012 23:59, Από PAOK24


Στον Libero 107,4 φιλοξενήθηκε ο Χρήστος Ποιητής, μικρομέτοχος της ΠΑΕ και μέλος του ΑΣ ΠΑΟΚ, ο οποίος ανέφερε τις απόψεις του για πολλά που συνέβησαν στην ΓΣ αλλά και για την ανακοίνωση Ζαγοράκη.


Ο κ. Ποιητής επανέλαβε και σήμερα ότι: «Το 12 ως νούμερο που αναφέρθηκε για τα χρέη επί Ζαγοράκη δεν ισχύει. Αυτό ήταν ένα λάθος που έκανε ο κ. Ζιγκερίδης και όφειλε να το διορθώσει επειδή έτσι εκθέτει την ΠΑΕ ΠΑΟΚ και τον ίδιο το νυν πρόεδρο. Απορώ πως έκανε τέτοιο λάθος ο κ. Ζιγκερίδης που είναι καθηγητής και διδάσκει σε νέα παιδιά. Δεν είναι σωστό αυτό που έγινε. Επαναλαμβάνω και αυτό μπορώ να το αποδείξω όπου και αν κληθώ ότι το άνοιγμα αυτής της περιόδου όπως φαίνεται –κυρίως- μέσα από τις παρατηρήσεις των ισολογισμών, φθάνει στα οκτώ εκατομμύρια. Μπορεί βάσει των επίσημων αριθμών η ζημία της τετραετίας να έφθανε στα 2,5 εκατομμύρια, στις παρατηρήσεις όμως φαίνεται ότι το νούμερο φθάνει στα οκτώ εκατομμύρια».
Τελευταία επεξεργασία από PARASANDALOS και Παρ 09 Μαρ 2012, 00:22, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
PARASANDALOS
 
Δημοσιεύσεις: 5255
Εγγραφή: Παρ 14 Νοέμ 2008, 05:15
Τοποθεσία: ΔΕΝΤΡΟΠΟΤΑΜΟΣ

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 09 Μαρ 2012, 00:21

Aπό την κεντρική.

Klaus_Meine: ΑΠ: "Καμία μομφή για την εντιμότητά μου"

ΠΑΝΤΩΣ,ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΚΑΙ ΛΙΓΟ ΝΑ ΠΑΡΕΙΣ ΜΙΑ "ΣΑΠΙΑ" ΚΑΙ ΤΕΛΕΙΩΣ ΑΠΑΞΙΩΜΕΝΗ ΟΜΑΔΑ,ΠΟΥ ΤΗΝ ΠΕΡΝΟΥΣΑΝ ΣΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ Ο ΠΑΝΙΩΝΙΟΣ Η ΞΑΝΘΗ ΚΑΙ Ο ΗΡΑΚΛΗΣ,ΕΝΤΕΛΩΣ ΑΝΥΠΑΡΚΤΗ ΣΤΙΣ ΕΥΡΩΠΑΙΚΕΣ ΔΙΟΡΓΑΝΩ ΣΕΙΣ,ΚΑΙ ΝΑ ΤΗ ΦΤΑΣΕΙΣ ΕΔΩ ΠΟΥ ΒΛΕΠΟΥΜΕ ΟΤΙ ΤΗΝ ΕΦΤΑΣΕ Ο ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ ΤΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΑ ΧΡΟΝΙΑ,ΜΕ ΜΟΛΙΣ 2ΕΚ ΧΑΣΟΥΡΑ ΤΗ ΣΑΙΖΟΝ.
ΑΛΛΟΙ ΓΙΑ ΝΑ ΠΕΤΥΧΟΥΝ ΤΑ ΙΔΙΑ ΑΓΩΝΙΣΤΙΚΑ ΕΠΙΤΕΥΓΜΑΤΑ,ΜΠΑΙΝΟΥΝ ΜΕΣΑ ΠΟΛΥ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟ.
(ΚΑΠΟΥ ΑΛΛΟΥ ΤΟ ΔΙΑΒΑΣΑ ΑΥΤΟ,ΑΛΛΑ ΜΟΥ ΑΡΕΣΕ ΚΑΙ ΤΟ ΠΑΡΑΘΕΤΩ,ΩΣ ΤΡΟΦΗ ΓΙΑ ΣΚΕΨΗ).
08-03-2012 23:46 #3


ΑΣΧΟΛΙΑΣΤΟ.
(δεν άντεξα. ΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΜΟΝΟ 2ΕΚ ΤΗ ΣΕΖΟΝ,σε τιμή ευκαιρίας).



daskalos 4: ΑΠ: "Καμία μομφή για την εντιμότητά μου"

Επιτέλους!! Ο ΘΟΔΩΡΟΣ ΖΑΓΟΡΑΚΗΣ (πραξικοπηματικά καθαιρεθείς ΠΡΟΕΔΡΟΣ της ΠΑΟΚΑΡΑΣ μας) μίλησε!!

Κάποιοι να εύχονται να μην αναγκαστεί να κάνει πράξη αυτό που λέει και το τραβήξει παραπέρα το σκοινί...

Υ.Γ.1: "η αλήθεια για τα οικονομικά της ΠΑΕ είναι αποτυπωμένη στους επίσημους ισολογισμούς της εταιρίας και δεν επιδέχονται καμίας αμφισβήτησης"
Υ.Γ.2: Και τα δικά σου λάθη πληρώνεις Θόδωρα... ας τους άφηνες να σαπίζουν σε κάνα κελί...
08-03-2012 23:47 #4


Είναι ΝΤΡΟΠΗ για το συνδεσμιακό(οπαδικό) κίνημα του Π.Α.Ο.Κ. να το κατηγορείς ότι παίρνει χρήματα για οποιονδήποτε λόγο.
Μα ,πιο πολύ ΝΤΡΟΠΗ ΚΑΙ ΠΟΥΣΤΙΑ ,ΑΙΣΧΙΣΤΟΥ ΕΙΔΟΥΣ,είναι να ισχυρίζεσαι πως τα "αδέρφια" σου πρέπει να σαπίσουν στην φυλακή.

Αηδιάζω με σας ,μάγκες του κώλου.
Ευχή και κατάρα να πιάσουν τον γιο σου με έναν πυρσό ή με ψεύτικες καταθέσεις να του τον φορτώσουν και να "σαπίζει στην φυλακή".

Έχετε καταντήσει αηδία..."αδέρφια" μας.
Απαιτώ να σβηστεί το 2ο ποστ από την κεντρική.
Και μη με πείτε ότι είναι άποψη.Κωλοτρυπίδα είναι.
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό Emprostisghsoitrelamenoi » Παρ 09 Μαρ 2012, 00:29

burarum: ΑΠ: "Καμία μομφή για την εντιμότητά μου"

Μίλα ρε Ζαγόρ επιτέλους.. Πες για τα λεφτά που έδινες για τα σπασμένα ξενοδοχεία των εξαρτώμενων από ψυχοδραστικές ουσίες. Μίλα για τα ντου, μίλα για τους τυχοδιώκτες που υπάρχουν μέσα στην ΠΑΕ.

Αλλά ο Πρόεδρος έχει α@@@δια, δεν είναι σαν τις κατίνες της Νεάπολης, που νομίζουν ότι θα πάρουν τον έλεγχο της ΠΑΕ


Aυτούς θα τους μπανάρετε που διαρρέουν φήμες ??
ΜΠΕ
http://paokfans-utd.blogspot.gr/
Άβαταρ μέλους
Emprostisghsoitrelamenoi
 
Δημοσιεύσεις: 1907
Εγγραφή: Τρί 12 Ιούλ 2011, 16:31
Τοποθεσία: Παντού και πουθενά.

Re: Οικονομικά Θέματα της ΠΑΕ

Δημοσίευσηαπό fireblade4 » Παρ 09 Μαρ 2012, 00:43

toumpiotis35 έγραψε:
PARASANDALOS έγραψε:φερτε αποδειξεις ρε αλανια εσεις να της δω οτι εφαγε λεφτα κ μετα θα λεω και εγω οτι μας εφαγε λέφτα ................................

ΑΠΟΔΕΙΞΕΙΣ οκ????? οποιος μιλαει με αποδειξεις εγγραφα να δω οκ????????

δε μπορω το μπλα μπλα και αν κ πως αποδειξεις φερτε οσοι τον κατηγορειτε...


Δεν φερνεις εσυ αποδειξεις οτι εφαγε ο Γουμενος που προηγειται και χρονικα?
Αφου ειναι ευκολο να βρει ο οπαδος αποδειξεις το χεις στο τσεπακι


ζητα ενα αντιγραφο της δικογραφιας για να δεις το τιμολογιο του σικαμπαλα και ποσο χρεωθηκε στην ΠΑΕ
Ηρθαμε σκαστοι απο την κλινικη ΠΑΟΚΑΡΑ μου δεν το ξερουν οι γιατροι...
Άβαταρ μέλους
fireblade4
 
Δημοσιεύσεις: 298
Εγγραφή: Τρί 18 Δεκ 2007, 13:01
Τοποθεσία: Αλεξανδρουπολη-Σερρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Ziaka και 3 επισκέπτες