ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Basket League και όλων των παραλειπομένων...

ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό kostasff » Παρ 24 Φεβ 2012, 22:44

Θα μπορούσαμε να το ανοίξουμε κι αύριο κατά τις 16:59 ή και να μην το ανοίξουμε καθόλου. Λίγοι θα καταλάβαιναν την απουσία αυτού του θέματος αλλά ΠΑΟΚ είσαι...... 8-)
Υ.Γ. Ξερός άσος....... :geek:
Πρόεδρος ΚΑΕ ΠΑΟΚ Μπάνε Πρέλεβιτς:
"Η εξυγίανση είναι μονόδρομος, δεν υπάρχει άλλη λύση για την ομάδα. Το θέμα είναι ποιος έχει τις ψυχικές δυνάμεις να το κάνει και να πάρει το προσωπικό κόστος να το προχωρήσει"
Άβαταρ μέλους
kostasff
 
Δημοσιεύσεις: 4322
Εγγραφή: Κυρ 06 Ιαν 2008, 17:30

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό Odi » Σάβ 25 Φεβ 2012, 15:58

Γράφω αυτό το ποστ για να μην είναι μόνο του το πρώτο και βγάλει ψυχολογικά..Ξεκινάμε για Πυλαία..
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 25 Φεβ 2012, 16:36

τι να γραψεις για το ματς ή το μπασκετ....απο το αεροδρομιο για μαγκετι...στο τωρα....
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό Shaman4 » Σάβ 25 Φεβ 2012, 16:42

ΟΛΟΙ ΕΚΕΙ :pano: :opaokara: :nairepaok:
Shaman4
 
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Παρ 25 Ιαν 2008, 22:02

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 25 Φεβ 2012, 16:45

Παιδιά εγώ θα το δω το παιχνίδι. Έχω κάποιες ιδέες που να συντονιστούμε και καταλάβουμε τι θέλουμε θα είμαστε εντάξει.

Λοιπόν παίδες, εγώ ελπίζω και εσείς θα στείλω μαιλ και επιστολή στην ΚΑΕ λεγοντάς της ότι εμείς για να γεμίσουμε το γήπεδο θέλουμε να δούμε νέα παιδιά, μετεγραφές εσωτερικές να παίζουν στην ομάδα στην 5αδα. Ότι τέρμα οι αμερικανοί και ας μπούν καλά ελληνόπουλα. ότι προτιμάμεμ μετεγραφές τύπου γιαννόπουλου αντί γκόρι. ελπιζώ να γίνομε κατανοητός. εγώ θα την συτνάξω αργότερα και θα σας την δώσω. Επίσης έχω ήδη συντάξη επιστολές για να στείλω μέσω ε-μαιλ σε άραβες επενδυτές (ναι κουλο αλλά ποτέ δεν ξέρεις). ΑΝ συντονιστούμε κάτι κάνουμε!

ΜΕ ΤΗΝ ΝΙΚΗ ΣΗΜΕΡΑ!!! (ελπίζω) :opaokara:
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 25 Φεβ 2012, 17:11

κανα λινκ μαγκες?
Dimg4
 

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό PaOkArAsIrAkLiO » Σάβ 25 Φεβ 2012, 17:24

baneprelevic361 πόση τρέλα παίζει να κουβαλάς;;; :D :D
Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι Π.Α.Ο.Κ. και πρέπει να παίζει σαν Π.Α.Ο.Κ.
Βαριά βαριά του Π.Α.Ο.Κ. η φανέλα...
Εικόνα
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
PaOkArAsIrAkLiO
 
Δημοσιεύσεις: 2003
Εγγραφή: Σάβ 23 Ιαν 2010, 18:00
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 25 Φεβ 2012, 17:33

γιατί ρε; δες επιστολή. χαχαχα μόνο έτσι κάνουμε κάτι όμως ΜΕ ΤΡΕΛΑ! :opaokara:

Hello mr Khaldoon Al Mubarak. I am a Greek citizen and a PAOK BC fun!

I came in contact with you to just to tell you that our team PAOK BC can be a real investinment to you and to your companies.

Our team PAOK BC is one of the mosth historical teams in Europe but in the last 10-15 years, unfortunatelly we are not as great as we used to be.

From our country is also two great big teams in terms of European bastetball i am sure you will know. Thse teams are Olympiacos and Panathinaikos. Especially for the second team (Panathinaikos) owns 6 European titles.

The fact is that you can make a lot of money and at the same time help our team PAOK BC to get again to its prime.

I mean, look mr Al Mubarak, if you see some videos in Youtube of our football team PAOK FC you will understand that we have a lot of people who will make a stadium full and get you money.

Also PAOK BC has a one of the best European courts PAOK SPORTS ARENA Which holds 9.000 people and created in 2000.

I think if you spend to our team 3-4-5 million dollars our people will hug the team again and you will make also a big adveretisment for you foundations. Chalkidiki is a great open field to invest too, which is close to Salonica-Thessalonikh, where our teams belongs.

Our General Manager Nikos Stavropoulos and our Chairman Bane Prelevic are both great players of the past with well- known influence and will provide to you to be good people for advertisment.

We have some financial probles but with your economic power everything will be again great!

I really want and i hope to help us, cause this will be an one-one deal.

Thank you for your time mr Khaldoon Al Mubarak and please think serius our offer!

(you will only spent 3-4 million dollars but you will get more in short time! We WILL SUPPORT YOU IF YOU HELP US -i know that you do need us but help us it will be great!-)

Thank you, yours sincerely Konstantinos Akrivos


είναι για τον πρέοδρο της city man
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 25 Φεβ 2012, 17:49

δεν παίζουμε και σαν celtics αλλά βλέπεις κάτι, βλέπεις μία υγεία, νέους αθλητές, rotation, 10 ασσιστ, προσπάθεια κίνησης, άντε να δούμε!
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 25 Φεβ 2012, 17:52

ο ντουβιακ δινει πολυ ενεργεια..
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 25 Φεβ 2012, 17:56

τι έλεγα παραπάνω- ΟΧΙ ΑΜΕΡΙΚΑΝΟΥΣ ΑΜΠΑΛΟΥΣ ΜΑΛΛΟΝ ΚΑΘΟΛΟΥ. Έλληνες-Σερβάκια που να δοξάζουν τον Μπάνε και νέα ταλέντα. Και βγαίνουμε και 9οι εκεί να δεις πως θα γεμίσει το ΙΔΙΩΚΤΙΤΟ ΓΗΠΕΔΟ ΜΑΣ!
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό baneprelevic361 » Σάβ 25 Φεβ 2012, 18:07

Αγαπητή ΚΑΕ ΠΑΟΚ,

Ονομάζομαι Κων/νος Ακρίβος και θα ήθελα να μοιραστώ μαζί σας (μια και είστε το αγαπημένου μου τμήμα μαζί με το γυναικείο ποδόσφαιρο και το χάντμπολ) κάποιες σκόρπιες σκέψεις μου.

Εγώ δεν θα κρυφτώ όπως άλλοι συνοπαδοί μου. Είμαι 19 χρονών Αθηναιός με την Βούλα, και από το 2008 είμαι και εγώ ΠΑΟΚ μετά από ένα σύντομο οικογενειακό μου ταξίδι στην Αλεξανδρούπολη. Δεν πήρα διαρκείας, αλλά αγαπάω την ομάδα όπως όλοι οι υπόλοιποι.

Τα τελευταία 5-6 χρόνια από το 2005 περίπου βλέπε αρκετά ελληνικό μπάσκετ (έπαιζα κιόλας σε τοπική ομάδα), καθώς και ΝΒΑ.

Θυμούμενος την ομάδα μας αυτά τα χρόνια έχω ελάχιστες φορές να θυμηθώ κάτι καλό. Ίσως κάποιες προκρίσεις στα 16 του Eurochallenge-Eurocup.

Μεγάλη Μπάνε που αποτελεί τιμή μας που είσαι πρόεδρος της ΟΜΑΔΑΡΑΣ ΜΑΣ, θα ήθελα να σου εκφράσω κάποια πράγματα.

Δυστυχώς ο κόσμος έχει γυρίσει την πλάτη στο παλιά πιο αγαπημένο του άθλημα. Ίσως αυτό να έχει συμβεί όχι μόνο για τις πραγματικά απερίγραπτες εμφανίσεις του μπασκετικού ΠΑΟΚ.

Εγώ θα ήθελε ως ένας απλός οπαδός ένα απλό παιδί ένας απλό φοιτητής να μας δώσεις ξανά όραμα και ελπίδα για το ΤΜΗΜΑ ΜΑΣ!

Μόνο το όνομα και η παρουσία σου μας γεμίζει περηφάνια και χαρά, καθώς και των υπολοίπων της ΚΑΕ.

Πιστεύω πως αν αξιότιμε Μπάνε βγεις και πεις ντόμπρα έξω με @@ στον κόσμο και στους συνδέσμους ότι χρωστάμε ….τόσα…. με αριθμούς, με νούμερα, με στοιχεία, ο κόσμος δεν θα μείνει ασυγκίνητος.

Αν (φυσικά δεν σας κατηγορώ) συνεχίσετε να κάνετε κινήσεις τύπου Ντούβνιακ-Παππά-Καλλέ θα είμαστε πάρα πολύ ευχαριστημένοι. Αν κοιτάτε δηλαδή νέους Έλληνες ή ξένους (θα προτιμούσαμε-σα όχι άλλους 35αρηδες Αμερικανούς ή Έλληνες) τύπου Μανωλόπουλου-Γιαννόπουλου που τους αντιμετωπίζουμε σήμερα (Περιστέρι). Τύπου ξένους καλούς φθηνούς απόφοιτους του NCAA όπως ο Όλιβερ ή ο Μάλντροου. Με λίγα λεφτά, καλά συμβόλαια και επεκτάσεις.

Θέλουμε να βλέπουμε παιδιά των ακαδημιών μέσα πχ Λιάπης-Κωττάς. Να εντάσσουμε στο δυναμικό μας παιδιά 17-18-20 χρονών και να μπαίνουν μέσα στο γήπεδο να μασάνε σίδερα και να τους μεταδοθεί το ΠΑΟΚτσήδικο μικρόβιο.

Το ξέρω ζητάω πολλά αλλά σκέψου το ΚΑΕ.

Τα παραπάνω ονόματα έχουν μικρό κασέ, και τα γουστάρει και ο κόσμος. Πες ρε πρόεδρε πάλι κάνοντας μετέγραφες νέων παιδιών-εξελίξιμων.

Ο κόσμος με τέτοιες κινήσεις θα αγκαλιάσει το τμήμα όσο ποτέ!

Δείτε και συζητήσεις στα διάφορα σάιτ του ΠΑΟΚ.
Δείτε-διαβάστε και θα καταλάβετε τι ζητάμε-ω.

Paokmania.gr.
viewtopic.php?f=10&t=4782&start=1740
viewtopic.php?f=10&t=3942&start=750
viewtopic.php?f=157&t=5116

Όχι Κόμματους (35αρηδες). Ζητάμε νέους-ακαδημίες-Έλληνες-Σερβάκια που να σε έχουν για Θεό Μπάνε, παιδιά του Ερυθρού Αστέρα-Παρτιζάν.

Ζητάμε συνεργασία με την Παρτιζάν με άλλες μεγάλες ομάδες (να μας δανείζουν έστω παίχτες από τις ακαδημίες τους). Τέτοια ζητάμε!

Σας παρακαλώ, αγαπητή ΚΑΕ, δώστε μας ελπίδα.

Υλοποιήστε έστω και τα μισά από τα παραπάνω και θα δείτε για το πότε θα γεμίσει το ΙΔΙΟΚΤΗΤΟ PAOK Sports Arena!

Συνοψίζοντας:

1)Μιλήστε με νούμερα για το χρέος
2)Φέρτε νέα παιδιά τύπου Παππά-Μανωλόπουλου
3)Ψάχτε ταλέντα και όχι καλοπληρωμένους γέροΑμερικανούς
4)Όχι άλλους 35ρηδες!
5)Συνεργασία με μεγάλες ομάδες όπως οι Παρτιζάν (αδελφοποιημένοι σίγουρα θα βοηθήσουν)
6)Δείτε τι ζητάμε
7)ΣΑΣ ΑΓΑΠΑΜΕ

Υ.Γ. 7 όσα και οι τίτλοι (ελπίζω να αυξηθούν σύντομα)

Με αγάπη και τιμή, Κων/νος Ακρίβος

Για την αγαπημένη του ομάδα και για το αγαπημένο του διοικητικό Team!

Δείτε τώρα το στέλνω στην ΚΑΕ
ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΗΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2009, 2010. ΚΥΠΕΛΟΥΧΟΣ ΧΑΝΤΜΠΟΛ 2012.
Άβαταρ μέλους
baneprelevic361
 
Δημοσιεύσεις: 1548
Εγγραφή: Τρί 08 Μαρ 2011, 11:22
Τοποθεσία: Αθήνα, Παλαιά Φωκαία

Re: ΠΑΟΚ-Περιστέρι 25/02, 5μ.μ. (ΕΤ3)

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 25 Φεβ 2012, 20:28

Κλεινουμε απο εδω..

Συνεχεια εδω..

viewtopic.php?f=150&t=5147
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena


Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Basket League 2011-2012

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες