Ζήσης Βρύζας

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:50

Ο Βρύζας στον Παναθηναϊκό
Ο Ζαγοράκης κάποτε στην ΑΕΚ

Ο Σαλπιγγίδης στον Παναθηναίκό και τον δεχτήκατε πολλοί πανηγυρίζοντας

Ο Γκαγκάτσης ήρθε . ο νεότερος γενικός διευθυντής στον πλανήτη παραμένει επειδή είναι ο γιος του

κτλ κτλ κτλ

Μην γίνεστε κακοί με έναν άνθρωπο ειδικά όταν αυτός όλοι ξέρουμε τι άνθρωπος είναι.

Εδώ τον Μπάνε πέρσι τον λέγαν απατέωνα. Φέτος τον έχουν στην ΠΑΕ...

Μην θυμώνετε και μην κάνετε κακό στον ΠΑΟΚ. Δηλαδή στον ΠΑΟΚ που νοιώθετε εσείς μέσα σας...

Αυτόν τον ΠΑΟΚ εννοώ... Όχι τα πρόσωπα κτλ...

ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:51

yiannisPAOKitalia έγραψε:
H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Και όταν λες εσείς ποιους εννοείς ;

Γιατί μου επιτίθεσε προσωπικά; Επειδή λέω ότι όσοι κατηγορείται τον Βρύζα απλά δεν ξέρετε πράγματα;

Και επίσης θεωρείς ότι δεν ξέρω; Γιατί αν το θεωρείς πάλι εκτίθεσε

Εσύ που λες ότι εγώ δεν ξέρω, αλλά εσύ που ξέρεις, δε μας λες τι ξέρεις, και λες πως αν θεωρώ ότι δεν ξέρεις εκτίθομαι. Ξεράδια δηλαδή..

Εσύ κι εσείς που τα ξέρετε, γιατί δε τα λέτε κι σ'εμάς να ξεστραβωθούμε και να ξενυχτωθούμε?

Ή ξες και τα λες, ή τίποτα. Το να περνάς και να λες ξέρω αλλά δε σας λέω, πόσο βοηθάει την κατάσταση?

ΥΓ: navi, είσαι λάθος για μένα. Μαζί τα κουβεντιάζαμε, ότι ο Βρύζας είναι ξηγημένος και σταράτος. Τώρα τί άλλαξε?



Από το 2007 εδώ μέσα, αποδυκνείω ότι ξέρω...

Καλή συνέχεια και να μην είσαι τόσο επιθετικός γιατί δεν υπάρχει λόγος. Και είμαι ένας, οπότε μην λες εσείς...

Τα χαιρετίσματα μου στην ασπρόμαυρη Ιταλία
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό teratios2 » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:52

κύριε επαγγελματία,

και ο πιτσιρικάς που δουλεύει ντιλήβερι για να έρθει να σου σκάσει 2 μεροκάματα για να κάνεις εσύ καριέρα επαγγελματίας είναι....και ο άνεργος που σου σκάει αυτά που ΔΕΝ του περισσεύουν γιατί πίστεψε στο ΠΑΟΚτσηδηλίκι σου και στο κάλεσμα σου για ΑΜΚ έστω κι αν ήξερε πως στην πραγματικότητα ήταν έρανος και αυτός επαγγελματίας είναι...και ο των 700 που έκανε το σκατό του παξιμάδι για να πάρει διαρκείας για να βγαίνεις εσύ και να εξαργυρώνεις την επιτυχία που έχτισες πάνω στα λεφτά του με βόλτες εθνική-βάζελο κι αυτός επαγγελματίας είναι...όλοι επαγγελματίες είμαστε, δεν νομίζω κανένας να ζει τρώγοντας αέρα ούτε να έχουμε και τόσους Διογένηδες ανάμεσα μας...και στην τελική ρε επαγγελματία, αν κι εμείς είμαστε επαγγελματίες όπως μας τα λέτε τότε θα πρεπε τα λεφτά που δεν μας περισσεύουν να τα κρατάμε για πάρτη μας και όχι να σας τα ακουμπάμε για να αποκτήσετε περιουσίες που σας φτάνουν να τάισετε μέχρι τρισέγγονα και να μας λέτε κι από πάνω πως είστε επαγγελματίες και αν δεν σας δώσουμε 11 αντί για 10 θα "κοιτάξετε την καριέρα σας"...ο λόγος που δεν το κάνουμε είναι γιατί εκτός από επαγγελματίες είμαστε και "ρομαντικοί"* και αφήνουμε παράεξω το "τρεις εφτά εικοσιμία" και το "σήμερα να φάω ή να πάρω τσιγάρα;" και λέμε στον αυτό μέσα μας "δεν ξέρω τι θα κάνεις μαλάκα αλλά μια φορά λεφτά για τον ΠΑΟΚ θα βρεις"...

υπάρχουν πολλά επίπεδα ρομαντισμού κύριε επαγγελματία, και έχουν το αντίστοιχο τους και από την μεριά μας και από την μεριά σας....υπάρχει ο οπαδός που θα δώσει το 20ρικο να ρθει να δει το ντέρμπι μια φορά τον χρόνο και αν η ομάδα βλέπεται, όπως υπάρχει και ο παίχτης που θα είναι εντάξει με τις υποδείξεις του προπονητή του και δεν θα σκεφτεί καν να δημιουργήσει δέσιμο με τον κόσμο της ομάδας...υπάρχουν και όλα τα ενδιάμεσα στάδια, και τελικά υπάρχει ο οπαδός που θα είναι τόσο "ρομαντικός" που θα δώσει την ζωή του ή την υγεία του για την ομάδα, όπως και ο ποδοσφαιριστής ή παράγοντας ή προπονητής που θα παρατήσει τον επαγγλεματισμό του στην άκρη και θα βάλει τον ΠΑΟΚ πάνω από όλα, και θα γίνει σημαία ή και μύθος για εμάς...ΕΙΔΙΚΑ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ είναι το απόλυτο μεθύσι, η απόλυτη κραιπάλη για κάποιον να απολαμβάνει τις τιμές και την αγάπη που συνεπάγεται το να γίνεται κάτι παραπάνω από "επαγγελματίας" γιατί έτσι είμαστε εμείς και ξέρουμε να φροντίζουμε τις σημαίες μας και τους μύθους μας και τα τοτέμ μας σαν γνήσιοι "ρομαντικοί" κι αλάνια...

αλλά μην νομίζετε κύριε επαγγελματία πως αυτό προσφέρεται δωρεάν, όχι, μαζί του κουβαλάει και υποχρεώσεις...αν σας φαίνονται δυσβάσταχτες τότε μπορείτε να μείνετε μέσα στα πλαίσια της επαγγελματικής μας συνεργασίας, ένας μισθοφόρος που χτίζει την καριέρα του ενώ βοηθάει στην ανέλιξη του ΠΑΟΚ...τίποτα λιγότερο και τίποτα περισσότερο και ούτε φίλοι ούτε εχθροί και αν είναι σας μιλάμε και στον πληθυντικό, κι αυτό γίνεται...αν όμως αποφασίζεις να κάνεις το βήμα προς τον κόσμο του ΠΑΟΚ τότε θα πρέπει να ξέρεις πως έχεις και υποχρεώσεις...πρέπει να ξέρεις πως το "πάνω απ' όλα ο ΠΑΟΚ" δεν είναι σύνθημα ούτε ευχή ούτε μπλουζάκι για να φοράνε οι πιτσιρικάδες αλλά ΟΡΚΟΣ, το άυλο συμβόλαιο που υπογράφεις με τον κόσμο πως κι εσύ θα επιστρέψεις κάτι παραπάνω από "επαγγελματικότητα" σε αντάλλαγμα της αγάπης και της τιμής που αφειδώς λαμβάνεις....πρέπει να ξέρεις πως απαιτείται από σένα να αγαπάς την ομάδα πολύ παραπάνω από ότι η επαγγελματικότητα ορίζει, να είσαι κάτι περίπου σαν ο απεσταλμένος του στο γήπεδο ή όπου αλλού ορίζεσαι...σαν να λέμε, όλοι είμαστε μια οικογένεια και στείλαμε αυτούς που ξέρουν καλύτερη μπάλα και οι υπόλοιποι φωνάζουμε από γύρω, όπως γινόταν τα χρόνια τα "ρομαντικά" πριν τα γαμήσουν όλα τα φράγκα, εσένα θα σε φροντίσουμε τα σέα και τα δέοντα γιατί είσαι ο που ξέρεις την καλύτερη μπάλα, αλλά κι εσύ θα είσαι ένας από εμάς...

κι εσύ επαγγελματία τα ξέρεις καλά αυτά που σου λέω, όπως επίσης ξέρεις πως ο ΠΑΟΚ δεν είναι κι ούτε θα γίνει ποτέ σούπερμαρκετ να λειτουργεί με
λογική ότι χρειάζεται το αγοράζω και στα αρχίδια μου κιόλας (όπως είναι οι κάτω), ο ΠΑΟΚ είναι ομάδα που στηρίζεται στους (πάρα πολλούς) μύθους του, είτε αυτοί αφοράν παίχτες, είτε παράγοντες, είτε κόσμο, είτε οτιδήποτε...και ξέρεις πως στην σημερινή εποχή της πουτανοποίησης των πάντων όπου όλα έχουν αποκτήσει την τιμή τους, τόσο που αν πεις σε 3 άτομα να στήσουν κώλο τα 2 θα απαντήσουν "και πόσα θα πάρω;" δύσκολα πλέον βγαίνουν καινούργιοι μύθοι...και εσύ ήσουν ένας από αυτούς...για αυτό και ο τρόπος με τον οποίο θυμήθηκες ότι είσαι επαγγελματίας είναι πισώπλατη μαχαιριά για τον ΠΑΟΚ, όχι μόνο γιατί του αφαιρεί έναν από τους λίγους φρέσκους μύθους του αλλά γιατί κυρίως δυσχεραίνει την δημιουργία καινούργιων, μολύνει την ατμόσφαιρα δίνοντας στους "ρεαλιστές" το επιχείρημα "τον είδαμε κι αυτόν, ΠΑΟΚ, ΠΑΟΚ, και μόλις του δώσαν 5 φράγκα τα πούλησε όλα και πήγε στον βάζελο"...και το χειρότερο απ' όλα είναι πως δεν έχεις καμία δικαιολογία...π.χ. ο Σαλπιγγίδης μπορεί να επικαλεστεί πολλά και διάφορα ανάμεσα στα οποία και η ηλικία του, εσύ, 40 χρονών μ@λ@κ@ς δεν μπορείς να πεις πως δεν γνωρίζεις πάρα πολύ καλά το τι σημαίνει αυτό που κάνεις...

και όλα αυτά γιατί;...γιατί είσαι επαγγελματίας;..ρε μουνόπανο, τί, δεν σου φτάνουν τα 10 χιλιάρικα τον μήνα που παίρνεις και θέλεις να πάρεις 15;...σε μια εποχή που το 20% είναι άνεργοι και το 50% παίρνουν κάτω από 1000 ευρώ, όντας πετυχημένος ποδοσφαιριστής με λεφτά που φτάνουν για να ζήσης 3 ζωές, πρέπει να είσαι μεγάλος φραγκόπουστας ώστε να ξεπουλάς και να κάνεις αυτή την ζημιά στον ΠΑΟΚ για αυτό τον λόγο...για να εκδικηθείς τον Ζαγοράκη;....τράβα αν θες έξω απ' το σπίτι του και σκάσ' του τα λάστιχα ή πέτα του πέτρες στα τζάμια του σπιτιού ή ότι άλλο θέλεις για να του την πεις, ο ΠΑΟΚ τι φταίει;....ο κόσμος του τι φταίει;...ο κόσμος της πατρίδας σου που τον έχουν γαμημενο από παντού και ψάχνει μια μαλακία να περάσει την μέρα του χωρίς να χαλιέται, και που στην τελική του χρωστάς και δεν σου χρωστάει τι σκατά φταίει να ακούει "τον είδαμε και τον Βρύζα σας μπαόκια";...γιατί εν γνώσει σου τον γαμάς, για τον Ζαγοράκη ή για να κάνεις τα 15 εξοχικά σου 16;

σε είχα πολύ ψηλά ρε επαγγελματία, και γω και πολύς ακόμα κόσμος....τώρα, ασ' τα...αν και δεν θα με δεις ποτέ και δεν θα είμαι σε καμία από τις στημένες σας συνεντεύξεις τύπου και δεν θα σου κάνω παρέα σε κανένα πάνελ στην τελεβυζιών, θέλω να ξέρεις ρε επαγγελματία πως αν σε είχα μπροστά μου θα μάζευα φλέγμα μέσα στο στόμα μου και μετά θα το κατάπινα, όταν θα καταλάβαινα πως ούτε το σάλιο να σε φτύσω δεν αξίζεις...τράβα λοιπόν ρε τσουτσέκι και στον βάζελο και όπου αλλού θές, αλλά την Τούμπα ξέχνα την, τον ΠΑΟΚ ξεχνα τον, την Θεσσαλονίκη ξέχνα την...τράβα βρες τον άλλο τον ψηλοπούτανο μαλάκα να σου εξηγήσει τα κόζια πως θα γίνεις δήμαρχος Γκύζη και σιγά-σιγά σε βλέπω και βουλευτή....συγκρίνοντας αυτά που μάθαμε για αυτούς και αυτά που μάθαμε για σένα, δεν μπορώ να πω, το αξίζεις...

Υ.Γ.
ξεφτίλισε με, βγες και πες "στον βάζελο, ποιον βάζελο, καλά, μ@λ@κες είστε, από που κι ως που εγώ στον βάζελο;"...έστω και τώρα



*έτσι δεν το έχει καθιερώσει ο γαμημένος καπιταλισμός να λέγονται μισο-υποτιμητικά όσοι δεν τα ξεπουλάνε τα όλα τους για 2 φράγκα;...ρομαντικοί...οι αυτοί που τρέχουν νυχθημερόν πίσω από κάτι μεταλλικά κυκλικά κουμπιά και καθορίζουν την ευτυχία τους ανάλογα με το πόσα μικρά χρωματιστά χαρτάκια έχουν στην τσέπη τους,...αυτοί είναι οι ρεαλιστές...που κοιτάνε την ζωή κατάματα να ούμε και δεν πετάνε στα σύννεφα, γιατί ενώ την κοιτάνε βλέπουν πως δεν είναι μάτια αλλά 2ευρα...και όποιος δεν το πιστεύει είναι τίποτα ΠΑΟΚτσής ρομαντικός και μην τον ακούτε ότι κι αν λέει
ποιο μνημόνιο; κάντε τον Πάμπλο Γκαρσία δικτάτορα
Άβαταρ μέλους
teratios2
 
Δημοσιεύσεις: 273
Εγγραφή: Πέμ 06 Ιαν 2011, 01:15

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:53

zisis the end έγραψε:υποθετω πως οχι αλλα μπορει να ειναι πολυ λιγοτερα και δεν ειναιν και τ.δ


δεν πιστεύω οτι θα γινόταν και της γενιάς των 600Ε/μηνα... :?

και όπως προείπα,στην εθνική ο σάντος πιστεύω πως θα μείνει τουλάχιστον 6 χρόνια..
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:53

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Από το 2007 εδώ μέσα, αποδυκνείω ότι ξέρω...

Καλή συνέχεια και να μην είσαι τόσο επιθετικός γιατί δεν υπάρχει λόγος. Και είμαι ένας, οπότε μην λες εσείς...

Τα χαιρετίσματα μου στην ασπρόμαυρη Ιταλία

Δε με νιάζει ρε αδερφάκι αν ξέρεις ή όχι, να κι αν ξες να κι αν δεν. Για το Βρύζα τι έχεις να πεις? Ξηγιέται σωστά?

Ο Ζαγοράκης και ο Σαλπιγγίδης, ακόμη και ο μ@λ@κ@ς ο Γούναρης ή το παιδί του Cernobyl o Φασούλας ήταν παίκτες, που για 5-10 φράγκα, ή για άλλους λόγους πήγαν να παίξουν σε άλλη ομάδα.

Δεν ήταν πρόεδροι-αντιπρόεδροι στον ΠΑΟΚ και πάνε για τελευταία τρύπα του ζουρνά στον πράσινο βρυκόλακα.
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:55

teratios2 έγραψε:*έτσι δεν το έχει καθιερώσει ο γαμημένος καπιταλισμός να λέγονται μισο-υποτιμητικά όσοι δεν τα ξεπουλάνε τα όλα τους για 2 φράγκα;...ρομαντικοί...οι αυτοί που τρέχουν νυχθημερόν πίσω από κάτι μεταλλικά κυκλικά κουμπιά και καθορίζουν την ευτυχία τους ανάλογα με το πόσα μικρά χρωματιστά χαρτάκια έχουν στην τσέπη τους,...αυτοί είναι οι ρεαλιστές...που κοιτάνε την ζωή κατάματα να ούμε και δεν πετάνε στα σύννεφα, γιατί ενώ την κοιτάνε βλέπουν πως δεν είναι μάτια αλλά 2ευρα...και όποιος δεν το πιστεύει είναι τίποτα ΠΑΟΚτσής ρομαντικός και μην τον ακούτε ότι κι αν λέει


τι σκατά θα ήταν η ζωή μας αν δεν υπήρχε λίγος ρομαντισμός και λίγο συναίσθημα?
αλλά ξαφνικά έγινε της μόδας να προσπαθούμε να απαρνηθούμε τα στοιχεία που μας ξεχωρίζουν απο τα τετράποδα...
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό sidpanos » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:55

yiannisPAOKitalia έγραψε:
H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Από το 2007 εδώ μέσα, αποδυκνείω ότι ξέρω...

Καλή συνέχεια και να μην είσαι τόσο επιθετικός γιατί δεν υπάρχει λόγος. Και είμαι ένας, οπότε μην λες εσείς...

Τα χαιρετίσματα μου στην ασπρόμαυρη Ιταλία

Δε με νιάζει ρε αδερφάκι αν ξέρεις ή όχι, να κι αν ξες να κι αν δεν. Για το Βρύζα τι έχεις να πεις? Ξηγιέται σωστά?

Ο Ζαγοράκης και ο Σαλπιγγίδης, ακόμη και ο μ@λ@κ@ς ο Γούναρης ή το παιδί του Cernobyl o Φασούλας ήταν παίκτες, που για 5-10 φράγκα, ή για άλλους λόγους πήγαν να παίξουν σε άλλη ομάδα.

Δεν ήταν πρόεδροι-αντιπρόεδροι στον ΠΑΟΚ και πάνε για τελευταία τρύπα του ζουρνά στον πράσινο βρυκόλακα.




+1
---ΠΑΩ ΕΓΩ ΠΟΥ'ΜΑΙ ΚΙ ΑΔΥΝΑΤΟΣ Κ ΑΝΕΒΑΙΝΩ Κ ΚΑΤΕΒΑΙΝΩ Κ ΕΧΩ ΓΙΝΕΙ ΣΑΝ ΣΟΥΒΛΙ Κ ΕΣΥ ΕΙΣΑΙ 800 ΚΙΛΑ ΑΗΔΙΑ---
--why's the rum always gone?--
--και θέλω να με πεις....--
--http://www.youtube.com/watch?v=YLMTFNNsCAs&playnext=1&list=PLBF0DF22E877ACF23&index=48--
Άβαταρ μέλους
sidpanos
 
Δημοσιεύσεις: 4153
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:30
Τοποθεσία: ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗ ΝΑΠΟΛΗ ΚΟΝΤΑ ΣΤΟ ΠΑΤΡΙΚΟ ΤΟΥ ΜΠΕΛΛΟΥ

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:55

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Ο Βρύζας στον Παναθηναϊκό
Ο Ζαγοράκης κάποτε στην ΑΕΚ

Ο Σαλπιγγίδης στον Παναθηναίκό και τον δεχτήκατε πολλοί πανηγυρίζοντας

Ο Γκαγκάτσης ήρθε . ο νεότερος γενικός διευθυντής στον πλανήτη παραμένει επειδή είναι ο γιος του

κτλ κτλ κτλ

Μην γίνεστε κακοί με έναν άνθρωπο ειδικά όταν αυτός όλοι ξέρουμε τι άνθρωπος είναι.

Εδώ τον Μπάνε πέρσι τον λέγαν απατέωνα. Φέτος τον έχουν στην ΠΑΕ...

Μην θυμώνετε και μην κάνετε κακό στον ΠΑΟΚ. Δηλαδή στον ΠΑΟΚ που νοιώθετε εσείς μέσα σας...

Αυτόν τον ΠΑΟΚ εννοώ... Όχι τα πρόσωπα κτλ...

ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ

καλα τωρα εσυ αφου δεν εισαι χαζος γιατι παριστάνεις τον χααζο? ο βρυζας δεν μπορει να κριθει οπως οι ποδοσφαιριστες ηταν προεδρος του ΠΑΟΚ και ως τετοιος θα κριιθει οπως το ιδιο θα γινοταν και μετον Ζαγορακι
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:56

Γιάννη

Συνεχίζεις να μιλάς επιθετικά χωρίς λόγο. Σου χω απαντήσει για τον Βρύζα αλλά και τον λόγω της παρέμβασης μου γιατί εγώ δεν γράφω συχνά σε άλλα τόπικ εκτός από το δικό μου, αλλά δεν βλέπεις.
Τελευταία επεξεργασία από H_gynaika_tou_Proedrou και Παρ 03 Ιουν 2011, 01:58, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό H_gynaika_tou_Proedrou » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:57

desperando έγραψε:
H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Ο Βρύζας στον Παναθηναϊκό
Ο Ζαγοράκης κάποτε στην ΑΕΚ

Ο Σαλπιγγίδης στον Παναθηναίκό και τον δεχτήκατε πολλοί πανηγυρίζοντας

Ο Γκαγκάτσης ήρθε . ο νεότερος γενικός διευθυντής στον πλανήτη παραμένει επειδή είναι ο γιος του

κτλ κτλ κτλ

Μην γίνεστε κακοί με έναν άνθρωπο ειδικά όταν αυτός όλοι ξέρουμε τι άνθρωπος είναι.

Εδώ τον Μπάνε πέρσι τον λέγαν απατέωνα. Φέτος τον έχουν στην ΠΑΕ...

Μην θυμώνετε και μην κάνετε κακό στον ΠΑΟΚ. Δηλαδή στον ΠΑΟΚ που νοιώθετε εσείς μέσα σας...

Αυτόν τον ΠΑΟΚ εννοώ... Όχι τα πρόσωπα κτλ...

ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ

καλα τωρα εσυ αφου δεν εισαι χαζος γιατι παριστάνεις τον χααζο? ο βρυζας δεν μπορει να κριθει οπως οι ποδοσφαιριστες ηταν προεδρος του ΠΑΟΚ και ως τετοιος θα κριιθει οπως το ιδιο θα γινοταν και μετον Ζαγορακι


Αν ήταν πρόεδρος του ΠΑΟΚ που είναι τόσο μεγάλο πράγμα όπως λες και εσύ να τον σεβόντουσαν . Να σεβόντουσαν τον θεσμό, την θέση και τον ίδιο και να μνη τον σουταίρναν
H_gynaika_tou_Proedrou
 
Δημοσιεύσεις: 252
Εγγραφή: Κυρ 01 Μάιος 2011, 11:42

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag. » Παρ 03 Ιουν 2011, 01:58

RESPECT.....!.... teratios2.


:nairepaok:
Κλείσε τον ΠΑΟΚ στην ψυχή σου και θα νιώσεις κάθε είδους μεγαλείο !
Π Α Ο Κ..κάτι παραπάνω από μιά αθλητική ομάδα !
Casus Belli σε όποιον αδίκησε τον ΠΑΟΚ έστω και μία φορά.
Άβαταρ μέλους
Ακης_ΠΑΟΚ_Champ.Leag.
 
Δημοσιεύσεις: 637
Εγγραφή: Παρ 21 Μάιος 2010, 22:04

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό zisis the end » Παρ 03 Ιουν 2011, 02:03

desperando έγραψε:
zisis the end έγραψε:καταρχην αμα θεσ να βρισεις καποιον μην του ζητας συγγνωμη.....αλλα γτ λεω μαλακιες?

δεν σε εβρισα το οτι καποιος μπορει να πει μια μ@λ@κια δεν τον κανει αυτοματα μ@λ@κα, οσο για το συγνωμηπου λες απλα στον απροσωπο γραπτο λογο προσπαθεις να δειξεις με καποιον τροπο το υφος σου και εμενα το υφος μου απεναντι σου δεν ηταν καθολου επιθετικο απλα εξεφρασα μια γνωμη για τα γραφομενα σου.
οσο τωρα γιατι θεωρω μακακιες αυτα που ειπες και επειδη δεν θελω να πλατιασω και αν γραψω κανενα σεντονι γιατι θα μπορουσα πραγματικα να γραψω μια ολόκληρη εκθεση θα σουπω μονο το εξής οταν δεχτηκε να ειανι προεδρος του ΠΑΟΚ επρπε να γνωριζει οτι πλεον δεν θα ειναι ενας (επαγγελματιας)



θα γραψεις εκθεση περι των δικων μου μαλακιων τι να πω πρεπει να σου κινησα πολυ το ενδιαφερον.....να σου πω λοιπον οτι ηταν μαλλον χωρις να το ξερει ΥΠΗΡΕΣΙΑΚΟΣ προεδρος στον ΠΑΟΚ...και δλδ τι πρεπει να κανει να πει οτι αφου ημουν προεδρος εκει τωρα θα κατσω σπιτι μου να χαζευω τα ενθυμια μου να λεω οτι ημουν καποτε ποδοσφαιριστης.....και δε θα κανω τπτ αλλο για να μη θυμοσουν οι φιλαθλοι?δλδ αμα θελησει ο ζαγορακης να φυγει δε θα μπορεσει να δουλεψει πουθενα αλλου φανταζομαι που ειναι και τοσα χρονια προεδρος......


αμα σου δινουνε 5000 παραπανω τα παιρνεις και δεν ξερω πραγματικα πολλοι απο δω μεσ που κρινουμε με τα λεφτα και τις αναγκεσ των αλλονων αν μας λεγανε 200000 το χρονο να εξασφαλισεις τη οικογενεια σου οταν παιδια οπως εγω και πολλοι απο μας με 3 και 4 πτυχια σερβιρουμε καφεδεσ οταν δεν ξερεισ τπτ αλλο να κανεις μονο να ασχολεισαι με τη μπαλα τα παιρνεις η δεν τα παιρνεις.....??????εγω λοιπον που μετραω και το ευρω για να παρω καφε δεν ειμαι τοσο υπερανω κραταω το ροματζο και την καψουρα για την παρι μου και κοιταζς να εξασφαλισω την οικογενεια και τα παιδακια μου
zisis the end
 
Δημοσιεύσεις: 244
Εγγραφή: Τρί 18 Μάιος 2010, 16:06

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό Petm » Παρ 03 Ιουν 2011, 02:06

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Ο Γκαγκάτσης ήρθε . ο νεότερος γενικός διευθυντής στον πλανήτη παραμένει επειδή είναι ο γιος του
κτλ κτλ κτλ


στα κτλ κτλ βάλε και το Bρυζα που έγινε τεχνικός διευθυντής σε μια νύχτα με μοναδικό εχέγγυο του τη πιστη του Ζαγοράκη σε αυτόν
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό desperando » Παρ 03 Ιουν 2011, 02:08

H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:
desperando έγραψε:
H_gynaika_tou_Proedrou έγραψε:Ο Βρύζας στον Παναθηναϊκό
Ο Ζαγοράκης κάποτε στην ΑΕΚ

Ο Σαλπιγγίδης στον Παναθηναίκό και τον δεχτήκατε πολλοί πανηγυρίζοντας

Ο Γκαγκάτσης ήρθε . ο νεότερος γενικός διευθυντής στον πλανήτη παραμένει επειδή είναι ο γιος του

κτλ κτλ κτλ

Μην γίνεστε κακοί με έναν άνθρωπο ειδικά όταν αυτός όλοι ξέρουμε τι άνθρωπος είναι.

Εδώ τον Μπάνε πέρσι τον λέγαν απατέωνα. Φέτος τον έχουν στην ΠΑΕ...

Μην θυμώνετε και μην κάνετε κακό στον ΠΑΟΚ. Δηλαδή στον ΠΑΟΚ που νοιώθετε εσείς μέσα σας...

Αυτόν τον ΠΑΟΚ εννοώ... Όχι τα πρόσωπα κτλ...

ΤΟΝ ΠΑΟΚ ΜΑΣ ΡΕ ΓΑΜΩΤΟ

καλα τωρα εσυ αφου δεν εισαι χαζος γιατι παριστάνεις τον χααζο? ο βρυζας δεν μπορει να κριθει οπως οι ποδοσφαιριστες ηταν προεδρος του ΠΑΟΚ και ως τετοιος θα κριιθει οπως το ιδιο θα γινοταν και μετον Ζαγορακι


Αν ήταν πρόεδρος του ΠΑΟΚ που είναι τόσο μεγάλο πράγμα όπως λες και εσύ να τον σεβόντουσαν . Να σεβόντουσαν τον θεσμό, την θέση και τον ίδιο και να μνη τον σουταίρναν

τι εγεινε γλυκάθηκε το αγορι και οταν επεστρεψε οφυσικος ηγετης δεν ηθελε να αφησει την καρεκλα? του ηταν λιγο το αντιπροεδρος ε? τελικα αρχηζω να πιστευω οτι αυτοςς τακιμιασε με τους συνδεσμους για να πριονισουν την καρεκλα του προεδρου τελικα τιποτα δεν ειναι τυχαιο, ο βρυζας εδειξε ποσο αγαπαει τον ΠΑΟΚ οταν δεν μπορεσε να περιμενει δυο μερες για να ανακοινώσει την αποχωριση του χωρις να τον νειαζουν οι πιθανες επιπτοσεις στο σημαντικοτερο ματς της χρονιας για τον ΠΑΟΚ
PAOK against modern football

ΖΩΗ ΕΙΝΑΙ ΝΑ ΣΑΙ ΞΥΠΝΗΤΟΣ ΟΤΑΝ ΚΟΙΜΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ
Άβαταρ μέλους
desperando
 
Δημοσιεύσεις: 11904
Εγγραφή: Τρί 12 Μάιος 2009, 13:20
Τοποθεσία: κάπου εκεί έξω

Re: Ζήσης Βρύζας

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Παρ 03 Ιουν 2011, 02:09

Εγώ τα παρατάω.. τελευταίο σχόλιο προς τον zisis the end.

Καλά αυτά που γράφεις, αλλά εδώ δε μιλάμε για κάποιον που από 650 ευρώ παίρνει ξαφνικά 2-3 χιλιάρικα, αλλά για τον Βρύζα που παίρνει στην εθνική χ, και στο βάζελο θα πάρει χ+10 ευρώ. Αν αυτά τα 10-20-1000 ευρώ του αλλάζουν τη ζωή, τότε χαλάλι, μάλλον δεν αξίζει να ασχολούμαστε γιατί αποδυκνείεται πολύ φτηνός.

Αυτά. Ας χαλαρώσουμε τους τόνους γιατί προφανώς δεν αξίζει. Συγχωράτε με κυρία μετά του προέδρου, αλλά ή πίκρα είναι μεγάλη... όση και το τρύπημα!
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 13 επισκέπτες