Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Δημοσίευσηαπό Zorro4 » Τετ 02 Ιούλ 2008, 19:13

Εγω λέω να μη βιαζόμαστε να κρίνουμε, ... ανθρώπους πριν δούμε το έργο τους και τον ρόλο τους στην ομάδα, ...
ΕΠΙΣΗΣ, ... δεν είναι σωστό να κρίνουμε τον γιό ΕΠΕΙΔΗ Ο ΠΑΤΕΡΑΣ ΤΟΥ ΤΑΧΑ εκανε ΚΛΠ ...

ΕΓΩ ΘΑ ΠΩ ΤΟ ΑΛΛΟ ... ΕΧΩ ΕΜΠΙΣΤΟΣΥΝΗ ΣΤΟΝ ΖΑΓΟΡ ΚΑΙ ΤΙΣ ΕΠΙΛΟΓΕΣ ΤΟΥ.
ΣΤΗΡΙΖΩ ΜΕ ΟΠΟΙΟ ΜΕΣΟ ΚΑΙ ΤΡΟΠΟ ΜΠΟΡΩ ΤΗΝ ΜΕΓΙΣΤΗ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ ΤΗΣ ΔΙΟΙΗΚΗΣΗΣ, ΠΟΥ ΜΑΣ ΠΑΕΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΕ ΚΑΘΕ ΚΙΝΗΣΗ ΤΗΣ.
CLUB Π.Α.Ο.Κ. ΡΟΔΟΥ | Το κύτταρο του Π.Α.Ο.Κ. στη Ρόδο
Άβαταρ μέλους
Zorro4
 
Δημοσιεύσεις: 1909
Εγγραφή: Τετ 05 Δεκ 2007, 13:30
Τοποθεσία: HELL-AS

Δημοσίευσηαπό tsakalos » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 00:22

EGO DEN THA POULISO PAPA DEN GOUSTARO GAGATSI ME TIN KAMIA STON PAOK MAS.ALLA AFOU TO THELEI O ZAGOR EGO TI NA PO,ALLA K TOSO KAIRO POU PIGENAME ME TON STAYRO TI KANAME....TESPA ANTE RE TRELA GIA TON PAOK MAS :) :)

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
tsakalos
 
Δημοσιεύσεις: 151
Εγγραφή: Παρ 21 Δεκ 2007, 00:53

Δημοσίευσηαπό dion4 » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 00:30

ρε μαγκες ολα καλα μεχρι εδω.ξεπερασαμε τα διαρκειασ,η ομαδα ενισχυθηκε,15.000 στην πρωτη, ολα καλα.το παιδακι τωρα τι να σε κανει, θα τρελαθουμε τωρα,αν ειναι δυνατον.δεν μπορω να το πιστεψω,κανεναν εμπειρο βαλε ρε τεο,1 βημα μπροσ 2 πισω κανουμε
dion4
 
Δημοσιεύσεις: 114
Εγγραφή: Δευτ 11 Φεβ 2008, 12:30

Δημοσίευσηαπό gagas » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 01:25

θοδωρε ηρθε στον παοκ ο παραγοντας που περιμενες κ ηξερες οτι ηταν ο μονος τροπος να ρθει το πρωταθλημα ελλαδος στην παοκαρα μας...θα χαιρεσαι απο εκει πανω..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 01:46

fuzztone έγραψε:Ότι δηλαδή αν είσαι υιός του εκάστοτε γκαγκάτση θα γίνεις διευθυντής μονομιάς ενώ αν δεν είσαι τρέχα γύρευε. Είναι η φιλοσοφία που αποπνέει μια τέτοια κίνηση που με ξενίζει.


^^^^^^^^^

Δυστυχώς, Μόνον ο Fuzztone έπιασε το νόημα της κουβέντας που είπε ο φίλος Androutsos πιο πάνω και αρχικά εγώ για την οικογενειοκρατεία...

Όλα τα υπόλοιπα περι Α.Ε. ΑΠΘ, μπουτίκ, Ζαγοράκη, Παρασίδη, Πρωτάθλημα Ελλάδος, Παράγκες, πρόστιμα, οπαδούς στη φυλακή, Διαιτησίες ΕΙΝΑΙ ΑΣΧΕΤΑ
με την παρατήρηση για την οικογενειοκρατία...

Τέλος πάντων, καλή χρονιά να'χουμε...
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό goudas4 » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 02:02

Godfevour έγραψε:Να ρωτήσω κι εγώ. Αυτή τι στιγμή κάνουμε συζήτηση για τον νέο Γενικό Διευθυντή της ΠΑΕ ή για τον γιο του Γκαγκάτση; Επίσης, οι περισσότεροι από εδώ μέσα καταλαβαίνεται τον τίτλο "Γενικός Διευθυντής" μιας ΑΕ ή ΠΑΕ; Τι ακριβώς έχετε στο μυαλό σας ότι θα κάνει; Μεταγραφές ή απολύσεις προπονητών; Ενημερωθείτε πρώτα για τον ρόλο που θα έχει και έπειτα κρίνεται, μην τα χώνεται επειδή δεν σας έκατσε καλά το όνομα.

Επίσης, γιατί έχετε τρέξει με 1000000 και είστε σίγουροι ότι θα καταντήσουμε παράγκα, Γκακατζοκρατορία κτλ κτλ. Τι είναι αυτά ρε; είστε με τα καλά σας; και ποιος σου είπε fuzztone ότι ο Γκαγκάτσης χώθηκε επειδή ο πατέρας του είναι ο πρόεδρος της ΕΠΟ; ΣΟΥ ΕΔΩΣΕ ΚΑΝΕΙΣ ΤΟ ΔΙΚΑΙΩΜΑ ΑΠΟ ΤΗΝ ΤΩΡΙΝΗ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΝΑ ΒΓΑΛΕΙΣ ΑΥΤΟ ΤΟ ΣΥΜΠΕΡΑΣΜΑ; Έχεις έστω κι ένα ψεγάδι που να δείχνει ότι η διοίκηση κινήθηκε προς αυτή τη κατεύθυνση ;

Ναι, μπορούμε να κάνουμε κριτική, νοήμονα όντα είμαστε και όχι βόδια οπαδοί αλλά να ξέρουμε και τι λέμε, όχι να μας πάρει η πούτσα σβάρνα. Ακόμη δεν έγινε η πρόσληψη αρχίσαμε τις παπαρολογίες. Ο ένας έτσι, ο άλλος αλλιώς και ψου ψοθ ψου. Είδαμε ένα όνομα κι αρχίσαμε να τα χώνουμε χωρίς να ξέρουμε γιατί.

Προσωπικά, ούτε εγώ θέλω τον Γκαγκάτση στην θέση του Γ.Δ. αλλά όχι γιατί είναι ο πατέρας του πρόεδρος στην ΕΠΟ ή θα γίνουμε παράγκα, δεν το θέλω γιατί:

1) Είναι μικρός ηλικιακά για αυτή τη θέση. Απαιτείται μια Ά ωριμότητα.
2) Νομικός τέλειωσε όχι διοίκηση επιχειρήσεων.
3) Είναι εντελώς άπειρος από διοίκηση κι αυτή τη στιγμή, χρειαζόμαστε μόνο ψύχραιμα κι έμπειρα κεφάλια στον ΠΑΟΚ.

Γι' αυτό δεν τον θέλω σ' αυτό το πόστο, όχι για όλες τις άλλες παπαρολογίες που αναπτύσσονται από τις προκαταλήψεις μας.

Τέλος να κλείσω λέγοντας ότι είναι φόλα ΠΑΟΚ. Και στα κάγκελα τον έχω δει και διαρκείας στην 3 έχει και σε πορεία έχει έρθει και φώναζε.


Συμφωνώ 100% με τον αδερφό Godfevour...
Τουλάχιστον όταν κάνουμε κριτική ας κάνουμε με επιχειρήματα και όχι μόνο και μόνο λόγω ονόματος...

Πάντως μας έχω ικανούς και κάποιος έμπειρος αλλά μεγάλος ηλικιακά να ερχόταν, πάλι να κράζαμε γιατί δεν έφεραν κάποιον νέο και άφθαρτο... :wink:
ΑΔΙΑΦΟΡΩ ΓΙΑ ΟΤΙ ΚΙ ΑΝ ΛΕΝΕ ΓΙΑΤΙ ΔΕΝ ΞΕΡΟΥΝ ΠΩΣ ΑΙΣΘΑΝΟΜΑΣΤΕ ΓΙΑ ΣΕΝΑ ΠΑΟΚΑΡΑ...
goudas4
 
Δημοσιεύσεις: 212
Εγγραφή: Τρί 11 Δεκ 2007, 00:58
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Δημοσίευσηαπό gagas » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 02:11

Manolis4 έγραψε:Φίλε gagas σε σέβομαι ιδιαίτερα για όλα τα ποστς σου μέχρι σήμερα αλλά δεν ξέρω,ίσως είμαι παράλογα ρομαντικός,δεν θεωρώ ότι ο μόνος τρόπος να πάρει πρωτάθλημα ο ΠΑΟΚ είναι ο ερχομός του οποιουδήποτε παράγοντα.. Ονειρεύομαι ένα ελληνικό πρωτάθλημα του οποίου ο νικητής θα είναι η καλύτερη ομάδα και ελπίζω να είναι η δική μου αυτή κάθε χρονιά..Το να πάρω ένα πρωτάθλημα επειδή ήρθε ο Χ παράγοντας δεν μου λέει απολύτως τίποτα.. Θα είμαι άλλος ένας με πρωτάθλημα που το πήρε εξαιτίας ενός παράγοντα..Ειλικρινά απογοητεύτηκα σήμερα που θα έπρεπε να είμαι τόσο χαρούμενος από την πρώτη της ομάδας..Και αν έχετε παρακολουθήσει τα προηγούμενα σχολιά μου μόνο με καλά εκφράζομαι για την διοίκηση μας..Αλλά αυτή η κίνηση είναι λάθος για μένα..Μόνο καλοπροαίρετα προσπαθώ να την δω και δεν βλέπω τίποτα το καλό..Συγγνώμη..Καληνύχτα.


μανολη εγραψα:ηξερες οτι ηταν ο μονος τροπος να ρθει το πρωταθλημα ελλαδος στην παοκαρα μας

ο χρονος ειναι παρατατικος που σημαινει παρελθον..απο τοτε περασαν τουλαχιστον 5-6 χρονια..δεν μιλησα για το παρον..μιλησα για τον καιρο των τρελων παραγκων!
τωρα βλεπω οτι σιγα σιγα τα πραγματα αλλαζουν κ επισης ειναι σημαντικο οτι εχουμε αλλου ειδους διοικηση σε σχεση με τοτε..εκεινη η διοικηση μονο ετσι θα το επαιρνε..ποιο πολυ το εγραψα γιατι θυμηθηκα το θοδωρο(απο τον οποιο γαλουχηθηκε κοσμος κ κοσμος μεσω ραδιοφωνου,κ αναγκασε μεχρι κ τους ρουληδες να τον ακουν,χωρις να τον χλευαζουν)κ ποσο εντονα το ηθελε τοτε για τον παοκ..
απο εκει κ περα επειδη τυχαινει να εχω γνωρισει ενα μελος της οικογενειας γκαγκατση να ξερετε οτι τα παιδια του δεν ειναι αυτο που ολοι νομιζετε..ειναι πολυ αξιολογα ατομα,μεγαλωμενα με αρχες κ προσγειωμενα..το οτι ειναι κατι ο πατερας δεν σημαινει κ το ιδιο για τον γιο..κ σας πληροφορω οτι ο γιος δεν θελει να γινει σαν τον πατερα..
πριν κρινετε περιμενετε να δειτε τι ποστο ακριβως θα εχει..κ πως θα κινειται..
α κατι αλλο πολυ σημαντικο για ενα παιδι που ειπε οτι δεν γνωριζει απο διοικηση γιατι εχει σπουδασει νομικος...δεν ειναι μονο νομικος,εχει τελειωσει κ την οικονομικη σχολη..οποτε εχει γνωσεις απο διοικηση επιχειρησεων(ετσι οπως το θετει)..

μανολη ελπιζω να καταλαβες τους λογους που το εγραψα..
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό gagas » Πέμ 03 Ιούλ 2008, 03:10

ναι συμφωνω με ολα οσα λες..το χαιρεσαι δεν ξερω πως αλλιως θα μπορουσα να το γραψω..ισως αν εγραφα "θα χαιροσουν" θα απεδιδα πιο πιστα αυτο που ηθελα να πω..παντως συνενοηθηκαμε,αυτο ειναι το ευχαριστο..!!
αυτο που εγραψα δεν αποτελουσε κριση της κινησης της διοικησης..ουτε κατι πραγματικο...
Άβαταρ μέλους
gagas
 
Δημοσιεύσεις: 1113
Εγγραφή: Πέμ 17 Ιαν 2008, 01:16
Τοποθεσία: που?

Δημοσίευσηαπό Androutsos » Κυρ 06 Ιούλ 2008, 16:48

exo tis antiriseis mou,opws kai arketa paidia edo mesa,kai nomizo oti otan tis ekfrazoume me epixeirimata mono kalo kanoume stin dioikisi.den nomizo oti o PAOK mas exei anagki apo xeirokrotites kai mideniki kritiki.......opws kapoioi simpolites!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Androutsos
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 02:57

Δημοσίευσηαπό Platon » Κυρ 06 Ιούλ 2008, 17:04

Καλα τα λετε ολοι σας κι εσυ Ανδρουτσο...αλλα σε τελικη αναλυση μετρα το αποτελεσμα.

Η επιλογη του εν λογω κυριου καλως η κακως εγινε απο τη διοικηση του ΠΑΟΚ.

Ας περιμενουμε τα αποτελεσματα και τοτε θα κρινουμε. Αν ειναι για το καλο του ΠΑΟΚ ποιος απο εμας θα εχει αντιρηση?

Κανεις!!!!!
Κάθε ένας από εμάς είναι ο ΠΑΟΚ!!!
Άβαταρ μέλους
Platon
 
Δημοσιεύσεις: 3234
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 21:20
Τοποθεσία: DÃœSSELDORF, GERMANY

Δημοσίευσηαπό LoverBoy » Κυρ 06 Ιούλ 2008, 23:06

eorptol έγραψε:ποιοι ειναι το ενα καρο γνωστοι και φιλοι που ηρθαν στην ΠΑΕ ?
Η ΠΡΟΗΓΟΥΜΕΝΗ ΚΑTASTΑΣΗ ΣΕ ΑΡΕΣΕ ΠΟΥ Ο ΓΟΥΜΕΝΟΣ ΔΕΝ ΕΙΧΕ
ΓΝΩΣΤΟΥΣ ΚΑΙ ΦΙΛΟΥΣ ΑΛΛΑ ΣΕ ΚΑΤΑΚΛΕΨΕ ?
ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΛΟΠΡΟΑΙΡΕΤΗ ΚΡΙΤΙΚΗ ? ΜΑΛΛΟΝ ΓΙΑ ΑΣΤΕΙΟ ΤΟ ΕΓΡΑΨΕΣ
........:))))))))))


ΡΕ ΜΑΣ ΕΧΕΙΣ ΠΡΙΞΕΙ ΤΑ ΜΙΔΙΑ!!!!!!!!!!

Δεν τολμάμε να γράψουμε την άποψή μας σε ποδόσφαιρο και Basket

και μας μιλάς για το Γούμενο....

ΛΟΙΠΟΝ ΑΚΟΥ!

ΣΤΗΡΙΖΩ ΖΑΓΟΡΑΚΗ ΚΑΙ ΣΑΝΤΟΣ ΜΕΧΡΙ ΤΕΛΟΥΣ...

ΣΤΗΡΙΖΑ ΤΟΝ ΣΑΝΤΟΣ ΟΤΑΝ ΟΙ ΠΕΡΙΣΣΟΤΕΡΟΙ ΕΔΩ ΜΕΣΑ ΤΟΝ
ΒΡΙΖΑΤΕ ΚΑΙ ΜΙΞΟΚΛΑΙΓΑΤΕ ΣΤΟΝ ΖΑΓΟΡΑΚΗ
ΝΑ ΤΟΝ ΑΠΟΛΥΣΕΙ.

ΑΛΛΑ ΔΕΝ ΓΟΥΣΤΑΡΩ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΒΡΙΣΚΕΙ ΔΙΕΥΘΥΝΤΙΚΗ ΘΕΣΗ

ΧΩΡΙΣ ΠΡΟΥΠΗΡΕΣΙΑ ΜΟΝΟ ΚΑΙ ΜΟΝΟ ΕΠΕΙΔΗ ΕΧΕΙ ΤΟΝ ΜΠΑΜΠΑ ΤΟΥ...

ΚΑΤΑΛΑΒΕΣ ΤΩΡΑ? ΠΙΟ ΑΠΛΑ ΔΕΝ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΤΟ ΓΡΑΨΩ...
LoverBoy
 
Δημοσιεύσεις: 835
Εγγραφή: Πέμ 10 Απρ 2008, 02:34

Δημοσίευσηαπό Dante » Κυρ 06 Ιούλ 2008, 23:07

Παίδες συνιστώ ηρεμία! Μη τσακώνεστε δεν υπάρχει λόγος
Μηδέν άγαν (πλην Π.Α.Ο.Κ).
Dante
 
Δημοσιεύσεις: 473
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 16:17
Τοποθεσία: Ιωάννινα

Δημοσίευσηαπό Androutsos » Δευτ 07 Ιούλ 2008, 00:36

iremia paidia.oloi ton PAOK agapame!theoroume kapoioi edo mesa oti i sygkekrimeni epilogi tis dioikisis itan lanthasmeni!OUTE EIPAME OTI THELOUME NA FYGEI O THODOROS,OUTE EIPAME OTI EINAI LAMOGIA STIN DIOIKISI,OUTE KATI PAROMOIO.Ekfrasame tis antiriseis mas?Auto ti paei na pei,oti osoi kanoume kaloproaireti kritiki stin dioikisi,theloume piso goumenopagonides?PLAKA KANETE?TI SYLLOGISTIKI EINAI AUTI?tetoies logikes parapempoun se alles,poli asximes meres tis anthropotitas!
apla to sygkekrimeno palikari,me to viografiko pou eixe,an ton elegan sto epitheto Vafeiadi gia paradeigma den prokeitai na ginotan pote dieuthintis mesa stin PAE PAOK sta 24 tou.osoi den to vlepoun i den to paradexontai auto,tote ti na pw?dimokratia exoume kai o kathenas vgazei ta symperasmata tou!

Καλό θα ήταν για την αισθητική του forum να γράφουμε Ελληνικά!
Thx, Admin Team
Androutsos
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τετ 02 Ιαν 2008, 02:57

Δημοσίευσηαπό jimpapa » Δευτ 07 Ιούλ 2008, 01:35

bravo re adroutso , auto akribos einai !
an einai dunaton , fusika stirizoume zagor !
Ti simainei auto oti den mporoume na diafonisoume kapou ?
Άβαταρ μέλους
jimpapa
 
Δημοσιεύσεις: 55
Εγγραφή: Πέμ 26 Ιουν 2008, 08:57
Τοποθεσία: Thessaloniki ! Toumba city !

Δημοσίευσηαπό steliospaoknikaia » Τρί 08 Ιούλ 2008, 19:02

Εμένα βασικά η φάτσα του μου την δίνει..

Κατ'άλλα είναι δουλειά της διοίκησης..
Τι να πω;;;

Γνώμη για όλα πια;;;
Άβαταρ μέλους
steliospaoknikaia
 
Δημοσιεύσεις: 599
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 15:57

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες