Ηλίας Βιολίδης

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό bob » Δευτ 11 Οκτ 2010, 22:28

ΠΑΟΞΑΚΙ


:shock: :shock: :shock: :shock: όλο καινούριες λέξεις μαθαίνω εδώ μέσα και το χειρότερο που βλέπω ότι κανένας δεν ασχολείται με αυτό...παοκ ρε
ΕΙΝΑΙ ΛΙΓΟ ΤΟ ΟΥΕΦΑ ΠΑΡΤΕ ΤΟ ΠΡΕΦΑ
ΤΟΝ Π.Α.Ο.Κ. ΘΕΛΟΥΜΕ ΠΡΩΤΟ ΒΡΕΙΤΕ ΤΡΟΠΟ
Άβαταρ μέλους
bob
 
Δημοσιεύσεις: 524
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό lakisscorpio » Δευτ 11 Οκτ 2010, 22:48

Συνευντευξη Παραιτησης Βιολιδη 11/10/2010

ΜΕΡΟΣ 1ο


ΜΕΡΟΣ 2ο


ΜΕΡΟΣ 3ο
lakisscorpio
 
Δημοσιεύσεις: 435
Εγγραφή: Παρ 22 Φεβ 2008, 10:55

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 11 Οκτ 2010, 22:53

Petm έγραψε:στο ΠΑΟΚ σε καθημερινή βάση σε πολλά επίπεδα , όπως ραδιόφωνα, internet, πηγαδάκια, διοχετεύονται συνεχώς και χωρίς διακοπή ένα σορό μαλακίες, αμφισβητούμενες κατηγοριες και πολλά αλλα, να μη τα λέμε και γινόμαστε κουραστικοί. o οποιοσδήποτε λογικός άνθρωπος που δεν είναι λαμόγιο και σέβεται τον εαυτό του, από τh στιγμή που δε μπορεί να σταματήσει (για διαφορους λόγους) αυτές τις φήμες τότε το μοναδικό που μπορεί να κάνει είναι να σηκωθεί και να φύγει.......η va παριστάνει το μας φτύνουν και νομίζουμε ότι βρέχει. θεωρώ ότι κάποιος θα το κάνει αυτό μονο εάν έχει οικονομικό όφελος. εάν δεν έχει οικονομικό όφελος αργά η γρήγορα θα φύγει
εγώ στη θέση του αν ήμουνα και θεωρούσα ότι ήμουν καθαρός το ίδιο θα έκανα. θεωρώ ότι και οι περισσότεροι εδώ μέσα αν ακούγαμε αριστερά και δεξιά ότι κάναμε αυτό στα κυλικεία , κάναμε εκείνο στη boutik, φάγαμε εκείνα τα λεφτά και τα δώσαμε στις επιχείρησης μας θα κάναν το ίδιο.

Ετσι λοιπόν ο ΠΑΟΚ θα καταντήσει η χαρά του κάθε Νικόλα και του κάθε σκουληκιού που βλέποντας το πόσο εύκολο είναι να κάνει μπουρδέλο τον ΠΑΟΚ και να τον αποσταθεροποιεί θα μπορεί να συνεχίζει το συκοφαντικό έργο του.
Οταν θες να αποδείξεις κάτι,μπορείς να το κάνεις.
Μπορείς και τον εαυτό σου να προστατεύσεις και τον ΠΑΟΚ....όμως πολλές φορές αυτή η διοίκηση άφηνε τα πράγματα να κυλάνε χωρίς να βγαίνει και να μιλάει λέγοντας τα πράγματα με το όνομά τους,έτσι είχε υποσχεθεί αν δεν κάνω λάθος.
Δλδ αν αύριο υπάρξουν φήμες ότι στα μαγαζιά του ο Βιολίδης ποτίζει με μπόμπες τον κοσμάκη,θα τα κλείσει και θα φύγει απ' τη χώρα?

[youtube]xMjjg60bCV4&feature=related[/youtube]
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό Petm » Δευτ 11 Οκτ 2010, 22:58

από τα μαγαζιά του βγάζει λεφτά. οποτε δε θα τα κλείσει, ούτε θα τα αφήσει και θα φύγει.
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό Bono » Δευτ 11 Οκτ 2010, 23:00

Ναι,το ξέρω αλλά νομίζω να κατάλαβες τι θέλω να πω.
The future is uncertain and the end is always near....
Άβαταρ μέλους
Bono
 
Δημοσιεύσεις: 1806
Εγγραφή: Κυρ 14 Μαρ 2010, 12:45

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Δευτ 11 Οκτ 2010, 23:02

Οπως στο αγωνιστικό έτσι και στο εξωαγωνιστικό....
μόλις τελειώσουν οι φιλίες τελειώνει και το πλάνο;
δε θελω να το πιστέψω...δεν αξίζει σε εμας τους 22 χιλ διαρκείας καταρχήν...
και τους 5.000 μετόχους....
Στελέχωση επαγγελματική...μόνο στον ΠΑΟΚ δυλεύει η οικογένεια; σε άλλες ομάδες κι εδώ και έξω όλοι είναι οπαδοί της κάθε ομάδας;
δε μιλάω για ανεξέλεγκτους καιροσκόπους...απλά τεχνοκράτες με την εποπτεία 3-4 έμπιστων του κόσμου όπως ο Θόδωρας...τες πάντων ..μικρή δεξαμενη ο λαος του ΠΑΟΚ θα μου πείτε...έτσι φαίνεται δηλαδής...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό Aureliano Buendia » Δευτ 11 Οκτ 2010, 23:06

Petm έγραψε:στον ΠΑΟΚ σε καθημερινή βάση σε πολλά επίπεδα , όπως ραδιόφωνα, internet, πηγαδάκια, διοχετεύονται συνεχώς και χωρίς διακοπή ένα σορό μαλακίες, αμφισβητούμενες κατηγοριες και πολλά αλλα, να μη τα λέμε και γινόμαστε κουραστικοί. o οποιοσδήποτε λογικός άνθρωπος που δεν είναι λαμόγιο και σέβεται τον εαυτό του, από τh στιγμή που δε μπορεί να σταματήσει (για διαφορους λόγους) αυτές τις φήμες τότε το μοναδικό που μπορεί να κάνει είναι να σηκωθεί και να φύγει.......η va παριστάνει το μας φτύνουν και νομίζουμε ότι βρέχει. θεωρώ ότι κάποιος θα το κάνει αυτό μονο εάν έχει οικονομικό όφελος. εάν δεν έχει οικονομικό όφελος αργά η γρήγορα θα φύγει

εγώ στη θέση του αν ήμουνα και θεωρούσα ότι ήμουν καθαρός το ίδιο θα έκανα. θεωρώ ότι και οι περισσότεροι εδώ μέσα αν ακούγαμε αριστερά και δεξιά ότι κάναμε αυτό στα κυλικεία , κάναμε εκείνο στη boutik, φάγαμε εκείνα τα λεφτά και τα δώσαμε στις επιχείρησης μας θα κάναν το ίδιο.


Με αυτόν τον τρόπο όμως Petm, νομιμοποιούμε τα ράδιο, τα τηλεφωνήματα του κάθε πικραμένου, τα blogs και τα πηγαδάκια να ασκούν εξουσία, να εδραιώνονται στα χωράφια μας και να ελπίζουν ότι θα παρασιτήσουν.
Τουλάχιστον εγώ, είχα την εντύπωση πως τα είχαμε ξεπεράσει αυτά τα καρκινώματα, τα οποία αποκτούν δύναμη μόνο αν τους δοθεί σημασία και αξία.
Επιπλέον, με αυτή τη στάση υποβαθμίζεις και τη νοημοσύνη της πλειοψηφίας, η οποία παρά την πίκρα της για τα υπαρκτότατα λάθη του καλοκαιριού, πιστεύει στην ομάδα και η καρδιά της χτυπά στο ρυθμό που δίνει αυτή.
Δηλαδή τι πρέπει να κάνουμε εμείς ως απάντηση των μονίμως αόρατων κακόβουλων?
Τεμενάδες σε ημερήσια βάση, τουμπεκί σε ο,τιδήποτε διαφωνούμε και συνεχείς αναδρομές στο θετικό έργο?
Η ζωή προχωρά και συνεχίζεται αμείλικτα και όλοι θα τρέξουμε από πίσω της.
Ένας από τους μεγαλύτερους στόχους και επιδιώξεις της αλλαγής στον ΠΑΟΚ ήταν να θωρακιστούμε έναντι τέτοιων φαινομένων.
Χώρια που με αυτή τη λογική, ανοίγει ο ασκός του Αιόλου.
Κάθε είδους κριτική ή ένσταση μπορεί να εκληφθεί ως διασπορά φημών ή κακόπιστη κριτική.
ΝΙΚΟ ΓΑΜΑ ΤΗΝ ΕΦΗ ΓΙΑΤΙ ΧΑΝΟΜΑΣΤΕ


www.cinedogs.gr
Άβαταρ μέλους
Aureliano Buendia
 
Δημοσιεύσεις: 3827
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 04:37
Τοποθεσία: Ντεπώ

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό Petm » Δευτ 11 Οκτ 2010, 23:23

Aureliano Buendia έγραψε:Κάθε είδους κριτική ή ένσταση μπορεί να εκληφθεί ως διασπορά φημών ή κακόπιστη κριτική.


έτσι ακριβώς. αυτό είναι το άλλο άκρο και δυστυχώς σαν ΠΑΟΚ κινούμαστε στα δυο άκρα χωρίς να μπορούμε va περάσουμε και να σταθεροποιηθούμε στη μέση
Άβαταρ μέλους
Petm
 
Δημοσιεύσεις: 1607
Εγγραφή: Παρ 04 Ιαν 2008, 18:12
Τοποθεσία: Back To The Base London

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Δευτ 11 Οκτ 2010, 23:28

Τελικά όλοι και όλα αλλάζουν στον ΠΑΟΚ.
Εκτός από έναν και τη παρέα του.
Αλήθεια όλοι οι ξερόλες δεν μας λέγαν πως ο Βιολίδης θα είναι ο επόμενος Πρόεδρος του ΑΣ και ο Κατσαρής θα είναι ...τυπικά?
Πόσο μεγάλος είσαι ρε Κατσαρή τελικά? σε παραδέχομαι

Όσο για τον Βιολίδη, ας μη ψάχνουμε και πολύ τις αιτίες.Ο άνθρωπος έχει τόσα μαγαζιά στη Θεσσαλονίκη αλλά όλα σχετίζονται με διασκέδαση,φαγητό,ποτό κλπ σε περίοδο λιτότητας...
Εύκολο είναι να ασχολείσαι 24 ώρες το 24ωρο με τον ΠΑΟΚ? εδώ εμείς και κουραζόμαστε σαν οπαδοί.
Απλά είναι λάθος το timing.Όμως και πάλι αυτός κάνει κουμάντο τη ζωή του.
Βάλε και τη μόνιμη μουρμούρα που έχεις σαν μεγάλη ομάδα και κάτι άστοχες ανακοινώσεις κάποιων ΣΦ...
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό 4444 » Τρί 12 Οκτ 2010, 03:34

ΗΛΙΑ σε ευχαρηστουμε που προσφερες οτι μπορεσες στην αγαπημενη μας ομαδα σε ευχαρηστουμε που υπαρχεις στην οικογενεια ΠΑΟΚ σε ευχαρηστουμε που θα εισαι στο πλευρο του ΠΡΟΕΔΡΟΥ ΜΑΣ σε ευχαρηστουμε που ολλα αυτα που εκανανες τα θεωρεις αυτονοητα σε ευχαρηστουμε που οταν θα αλλαξουν τα πραγματα και αυτο ειναι βεβαιο δεν θα αφησεις τα λαμογια τα τρωνε την σαρκα του παοκ ΕΙΜΕΙΣ ΘΑ ΣΕ ΥΠΕΡΑΣΠΙΣΟΜΑΣΤΕ ΠΑΝΤΑ . εγω ο ανωνιμος και καποιος που δεν σε ειδε ποτε στη ζωη του . το γνησιο και το καθαρο ηλια μας φαινετε και σε ξανα ευχαρηστουμε που εισαι ενας τετιος για τον παοκ μας καλη τυχη. σε περιμενουμε ξανα .
Τελευταία επεξεργασία από 4444 και Τρί 12 Οκτ 2010, 04:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
4444
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 03:12
Τοποθεσία: katerini

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό 4444 » Τρί 12 Οκτ 2010, 04:01

zoi4 έγραψε:
shark4 έγραψε:Και ενα τελευταιο . Μην πεις κανεις οτι μπορει να γυρισουμε σε εποχες Γουμενο -παγωνηδων κλπ . Εμεις σαν κοσμος και σαν λαος δεν φερνουμε κανενα Γουμενο .
Αυτοι στην διοικηση με τις ενεργειες τους , την ευθιξια , τα καρφια , τις προκες , τις συνεντευξεις και ολες τις αλλες αφελεις κινησεις , οδηγουν την ομαδα σε χερια Γουμενο-Παγωνηδων ...
Επαναλαμβανω οχι εμεις ...
Εγω ειμαι ενας απλος μ@λακας , που πληρωνω το εισιτηριο , παιρνω μετοχες , πηγαινω οπου μπορω και οποτε μου το επιτρεπουν οι οικογενειακες μου υποχρεωσεις και σε ολα αυτα δεν εχω θεσει ποτε οπως και παρα, παρα πολλοι αλλοι ζητημα ευθιξιας .
Ας κοψουν λοιπον τις μαλακιες εκει στην ΠΑΕ και οποιος ειναι ευθικτος η' να μην ασχολειται η' να κανει χαρακιρι . Το ποδοσφαιρο -και οχι μονο - ειναι πολυ βρωμικα στην Ελλαδα.
Τους γουμενους εσεις στην διοικηση τους φερνεται στην ομαδα. Με τις πραξεις σας και μονο...

τι ειπες τωρα? απλα θεος.
ακριβως τα ιδια σκεφτομαι και δεν μπορουσα να τα συνταξω

τελικα εσυ τους φερνεις φιλε
απλα δεν το καταλαβες οταν απαξιονεις τα παντα τα γουμενακια ξες τι λενε
τυριααααααα ειναι αυτοι παρτους εναν παιχταρα στησε 2 3 ματς στο στοιχημα παρε τα λεφτα και πες οτι η μεταγραφη στιχηζει πολλα δεν εχω και ταλαμογια θελουν τους γουμενακιδες ξες γιατι ε? για νακαψουν κανα καρεκλακι να πεταξουν τις ρετσινες
Άβαταρ μέλους
4444
 
Δημοσιεύσεις: 241
Εγγραφή: Κυρ 23 Δεκ 2007, 03:12
Τοποθεσία: katerini

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό mkpaok » Τρί 12 Οκτ 2010, 06:15

Σε ευχαριστουμε για οσα προσφερες μεχρι τωρα και ακομα περισσοτερο για οσα θα συνεχισεις να προσφερεις
Άβαταρ μέλους
mkpaok
 
Δημοσιεύσεις: 410
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 07:36
Τοποθεσία: ΗΡΑΚΛΕΙΟ

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό diniko80 » Τρί 12 Οκτ 2010, 11:19

σε ευχαριστω ΠΑΟΚσακι μου για ολα...για το χρονος σου την αγαποη σου κ τα λεφτα σου....επειδι 50 τραχαναδες σιγομουρμουρανε μην ασχολεισαι.....βρες τη φορμα σου ξανα φταξε τη δουλεια σου κ σε περιμενουμε....
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ...ουδεις αχαριστοτερος του ευεργετηθέοντος....αλλος για τη πυρα?
Άβαταρ μέλους
diniko80
 
Δημοσιεύσεις: 2758
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 12:54

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό moican4 » Τρί 12 Οκτ 2010, 11:33

Το οτι αφιερωσε πολλες ωρες στην ΠΑΕ ειναι γεγονος ομως το οτι παραιτηθηκε εχει να κανει ΚΑΙ με τις δουλειες του τις προσωπικες που ειναι σε δυσκολο σημειο..

Στον ΠΑΟΚ πρεπει να εχεις ξεκαθαρο μυαλο και να μην σε απασχολουν αλλα θεματα.
Γιατι ο ιδιος ο ΠΑΟΚ ειναι "μπερδεμα" ποσο μαλλον αν εχεις να σκεφτεις και αλλα..
Το οτι αποχωρησε θα βγει σιγουρα σε καλο σε αυτον και ισως σε μας, ισως και στους δυο..
Τέσσερα πράγματα στη ζωή δε γυρίζουν πίσω. Οι στιγμές που έζησες, οι πράξεις που έκανες, τα λόγια που είπες και οι ευκαιρίες που έχασες....!!

Εικόνα
Άβαταρ μέλους
moican4
 
Δημοσιεύσεις: 8340
Εγγραφή: Παρ 28 Αύγ 2009, 05:46

Re: Ηλίας Βιολίδης

Δημοσίευσηαπό lefis » Τρί 12 Οκτ 2010, 12:05

moican4 έγραψε:...Στον ΠΑΟΚ πρεπει να εχεις ξεκαθαρο μυαλο και να μην σε απασχολουν αλλα θεματα...

και απο που θα τρώει?και εννοώ από που θα βγάζει λεφτά αυτός που θα ασχολείται με τον ΠΑΟΚ.πρέπει να αποφασίσουμε τι θέλουμε. κάποιον ο οποίος έχει κάνει λεφτά και ασχολείται με το πάθος του τον ΠΑΟΚ αλλά έχει και άλλα θέματα προσωπικά ή κάποιον ο οποίος ασχολείται με τον ΠΑΟΚ και βγάζει λεφτά από αυτόν?θέλουμε επαγγελματίες παράγοντες ή όχι? εκτός και αν θέλουμε κάποιον λεφτά να ασχολείται μόνο με τον ΠΑΟΚ και τα προσωπικά του να πάνε να γ@μηθούν.
Ο ΠΑΟΚ μας αυτοκαταστρέφεται διότι κατεχράσχθη το δικαίωμα της ελευθερίας και της ισότητας.διότι έμαθε τους οπαδους να θεωρούν την αυθάδεια ως δικαίωμα, την παρανομία ως ελευθερία, την αναίδεια του λογου ως ισότητα και την αναρχία ως ευδαιμονία.
παράφραση του Ισοκράτη...
Άβαταρ μέλους
lefis
 
Δημοσιεύσεις: 2110
Εγγραφή: Παρ 14 Μαρ 2008, 13:20
Τοποθεσία: Καλαμαριά

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Recycle Bin

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες