Ανέκδοτα

Για να γελάσει και λίγο το χειλάκι μας...

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:19

Ο ΑΡΒΑΝΙΤΙΔΗΣ?????
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό Southern Cross » Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:22

Falegkos έγραψε:Παει ο δονις ο προπονιτης της λαρισας σε ενα παραθαλασιο ρεστοραν να φαει με την οικογενια του την ανιξη περσι.
του περνουν παραγκελια και του λενε οτι δεν εχει τιποτα να φαει παρα μονο ενα χελι.
Τεσπα με το ενα και με το αλο τους λεει αντε φερτε αυτο το χελι.
τρωνε με το καλο ζητανε παραγκελια......150 ευρο :o
Τρελενετε ο δονις αρχιναει να φωναζει ερχετε ο υπευθινος του μαγαζιου λεει τη εγινε??
Λεει ο δονις μα καλα για 1 χελι 150 ευρο και του λεει ο υπευθινος:

ενα το χελι-δονι την ανιξη ακριβη

χαοχαοχαοχαο!!!



ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΥΤΕΡΑ ΠΟΥ ΕΧΟΥΝ ΑΚΟΥΣΤΕΙ EVEN
Άβαταρ μέλους
Southern Cross
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 19:38

Δημοσίευσηαπό LFPADRAM » Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:22

ΠΑΝΕ 4 ΠΟΝΤΙΟΙ ΑΛΑΝΙΑ ΓΥΡΑ ΜΕ Τ'ΑΜΑΞΙ ΚΑΙ ΚΑΤΑΛΗΓΟΥΝ ΣΤΗΝ ΣΥΓΓΡΟΥ.ΒΛΕΠΟΥΝ ΜΙΑ ΤΑΝΑ, ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ Ο ΣΥΝΟΔΗΓΟΣ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΕΙ:ΠΟΣΟ ΠΑΕΙ? ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΑΥΤΗ 15 ΑΠΟ ΜΠΡΟΣΤΑ ΚΑΙ 20 ΑΠΟ ΠΙΣΩ.ΚΑΤΕΒΑΖΕΙ ΚΑΙ Ο ΠΙΣΩ ΤΟ ΠΑΡΑΘΥΡΟ ΚΑΙ ΤΗΝ ΛΕΕΙ:ΓΙΑΤΙ ΕΜΕΙΣ ΜΑΛΑΚΕΣ ΕΙΜΑΣΤΕ????
Άβαταρ μέλους
LFPADRAM
 
Δημοσιεύσεις: 132
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 10:40
Τοποθεσία: ΔΡΑΜΑ

Δημοσίευσηαπό Southern Cross » Σάβ 08 Δεκ 2007, 21:25

ΕΝΑΣ ΡΑΣΟΦΟΡΟΣ ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ ΕΙΝΑΙ ΜΠΡΟΣΤΑ ΣΤΗΝ ΠΟΡΤΑ ΤΟΥ ΓΙΑΤΡΟΥ ΚΑΙ ΕΝΑΣ ΒΑΤΡΑΧΟΣ ΚΑΘΕΤΕ ΠΑΝΟ ΣΤΟ ΚΕΦΑΛΙ ΤΟΥ...
ΧΤΥΠΑΕΙ ΤΗΝ ΠΟΡΤΑ Ο ΚΑΛΟΓΕΡΟΣ, ΑΝΟΙΓΕΙ Ο ΓΙΑΤΡΟΣ ΚΑΙ ΑΚΟΥΕΙ ΤΟ ΒΑΤΡΑΧΟ ΝΑ ΤΟΥ ΛΕΕΙ.......

ΓΙΑΤΡΕΕΕ, ΕΧΩ ΕΝΑ ΚΑΛΟΓΕΡΟ ΣΤΟ ΠΟΔΙ....
Άβαταρ μέλους
Southern Cross
 
Δημοσιεύσεις: 73
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 19:38

Δημοσίευσηαπό thanasisp04 » Τετ 12 Δεκ 2007, 00:35

Κοπελιές μη το διαβάσετε αυτό:

Τι διαφορά έχει μια γυναίκα από ένα κουνούπι;

Το κουνούπι δεν χρειάζεται όταν σε ρουφάει να του χαιδεύεις τα μαλλιά...
Άβαταρ μέλους
thanasisp04
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Τρί 04 Δεκ 2007, 20:42
Τοποθεσία: Doxato City

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 13 Δεκ 2007, 02:28

ΕΙΝΑΙ ΤΩΡΑ ΤΑ ΠΑΙΔΑΚΙΑ ΜΑΖΕΜΕΝΑ ΣΤΟ ΟΡΦΑΝΟΤΡΟΦΕΙΟ ΧΡΙΣΤΟΥΓΕΝΑ ΚΑΙ ΠΕΡΙΜΕΝΟΥΝ ΤΟΝ ΑΙ ΒΑΣΙΛΗ ΜΑΖΙ ΜΕ ΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ...ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΛΙΓΟ ΦΤΑΝΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΕΛΟΥΝ
Ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ ΛΕΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΜΙΑ ΠΟΡΣΕ...Ο ΑΓΙΟΣ ΤΟΥ ΛΕΕΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΚΑΤΙ ΠΙΟ ΑΠΛΟ ΑΛΛΑ ΑΥΤΟΣ ΕΠΙΜΕΝΕΙ...ΤΕΛΟΣ ΠΑΝΤΩΝ, ΛΕΕΙ ΣΤΟ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ "ΓΡΑΨΕ ΜΙΑ ΠΟΡΣΕ ΣΤΟΝ ΓΙΩΡΓΑΚΗ"
ΜΕΤΑ ΡΩΤΑΕΙ ΤΟΝ ΚΩΣΤΑΚΗ ΠΟΥ ΚΑΙ ΑΥΤΟΣ ΤΟΥ ΑΠΑΝΤΑΕΙ ΟΤΙ ΘΕΛΕΙ ΠΟΡΣΕ ΚΑΙ ΕΠΙΜΕΝΕΙ...ΕΤΣΙ Ο ΑΓΙΟΣ ΛΕΕΙ ΣΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΝΑ ΤΟ ΣΗΜΕΙΩΣΕΙ ΚΑΙ Ο ΚΩΣΤΑΚΗΣ ΕΙΝΑΙ ΜΕΣ ΤΗΝ ΧΑΡΑ....ΡΩΤΑΕΙ ΚΑΙ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΙΑ ΚΑΙ ΟΛΑ ΘΕΛΑΝ ΠΟΡΣΕ....ΞΑΦΝΙΚΑ ΕΚΕΙ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΕΤΟΙΜΟΣ ΝΑ ΦΥΓΕΙ ΒΛΕΠΕΙ ΕΝΑ ΠΑΙΔΑΚΙ ΠΟΥ ΔΕΝ ΤΟΥ ΕΙΧΕ ΠΕΙ ΤΙ ΘΕΛΕΙ, ΠΑ ΕΙ ΔΙΠΛΑ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΙΕΙ

-ΕΣΥ ΤΙ ΔΩΡΟ ΘΕΣ ΜΙΚΡΟΥΛΗ
-ΑΓΙΕ ΜΟΥ ΓΕΝΗΘΗΚΑ ΜΕ ΕΝΑ @ΡΧΙΔ@ ΚΑΙ ΑΝ ΓΙΝΕΤΑΙ ΘΕΛΩ ΝΑ ΕΧΩ 2 ΟΠΩΣ ΤΑ ΑΛΛΑ ΠΑΙΔΑΚΙ
-ΓΥΡΙΖΕΙ ΤΟΤΕ ΣΤΟΝ ΒΟΗΘΟ ΤΟΥ ΚΑΙ ΤΟΥ ΛΕΕΙ¨"ΓΡΑΨΕ ΜΙΑ ΠΟΡΣΕ ΣΤΟ ΠΑΙΔΙ"
-ΜΑ ΑΓΙΕ ΕΓΩ ΔΕΝ ΖΗΤΗΣΑ ΠΟΡΣΕ ΕΝΑ @ΡΧΙΔ@ ΖΗΤΗΣΑ?
-ΚΑΙ ΑΠΑΝΤΑΕΙ Ο ΑΓΙΟΣ "ΚΑΙ ΟΙ ΑΛΛΟΙ ΠΟΥ ΖΗΤΗΣΑΝ ΠΟΡΣΕ ΤΙ ΝΟΜΙΖΕΙΣ ΟΤΙ ΘΑ ΠΑΡΟΥΝ?"
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 13 Δεκ 2007, 11:58

:shock:

Η 19χρονη κόρη ομολογεί στον πατέρα της ότι είναι έγκυος. Φωνές, κακό και μετά από λίγο ξύλο ο μπαμπάς συμφωνεί να δει τον ένοχο για την εγκυμοσύνη να συζητήσουν την κατάσταση. Το Σάββατο το απόγευμα στημένος ο πατέρας στο παράθυρο περιμένει τον προκομμένο να έρθει, οπότε σε κάποια φάση βλέπει μια Φερράρι να στρίβει από τη γωνία, να σταματά μπρός στο σπίτι και από μέσα να βγαίνει ένα κουστουμαρισμένος νέος με ρολόι γυαλιά και ότι άλλο αξεσουάρ σινιέ και πανάκριβο. Μπαίνει στο σπίτι ο νέος του βάζουν ποτό και ξεκινά η κουβέντα.
-"Ακούστε κύριε" λέει ο νέος "για γάμο δεν γίνεται κουβέντα με τίποτε"

-"Μα. . ....."

-"Όμως αν το παιδί είναι αγόρι του δίνω δύο εργοστάσιά μου, ένα στην Πάτρα (ελαστικών αυτοκινήτων) και ένα στην Λάρισα υδροηλεκτρικό. Του δίνω επίσης τρεις πολυκατοικίες στο Κολωνάκι για τα νοίκια, δύο εξοχικά στη Μύκονο, τρία εξοχικά στην Κρήτη και ένα ιδιόκτητο σκάφος. Αν είναι κορίτσι, βέβαια, δεν μπορώ να δώσω τα εργοστάσια γιατί πως θα τα δουλεύει, αλλά τα αντικαθιστώ με δέκα πολυκατοικίες στα βόρεια προάστια, και κάμποσα άλλα ακίνητα για προίκα. Αν τώρα η κοπέλα αποβάλει..."

-"Αν αποβάλει" διακόπτει ο μπαμπάς "στη φέρνουμε και την ξαναπηδάς"
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 13 Δεκ 2007, 13:02

Ήταν ένας Έλληνας ένας Γερμανός κι ένας Ρώσος σε ένα μπάρ. Παραγγέλνει ο Έλληνας ουίσκι με πάγο, ο Γερμανός ένα διπλό ουίσκι με πάγο και ο Ρώσος ένα τριπλό ουίσκι με πάγο.
Μετά ο Ελληνας παίρνει ένα DEWARDS, ο Γερμανός 2 DEWARS και ο Ρώσος 3 DEWARDS.
Αρχίζουν και μερακλώνουν. Ο Έλληνας παραγγέλνει μια βότκα, ο Γερμανός μια διπλή βότκα και ο Ρώσος μια τριπλή βότκα.
Από το μεθύσι βγάζουν τα πουλιά τους στο τραπέζι. Λέει ο Έλληνας:
- THIS IS JOHN
O Γερμανός: - THIS IS BILL
Bγάζει ο Ρώσος 3 πουλιά και 6 αρχίδια και λέει:
THIS IS TCHERNOBIL.
Τελευταία επεξεργασία από Yiankos και Σάβ 15 Δεκ 2007, 13:06, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Πέμ 13 Δεκ 2007, 13:25

Τρέχει ο λαγός του σκοτωμού μέσα στο δάσος, και ξαφνικά βλέπει το ελάφι αραχτό κάτω από ένα δέντρο να καπνίζει χασίσι.
- Τι κάνεις εδώ, είσαι τρελός; Είμαστε μέσα στη φύση, στον καθαρό αέρα κι εσύ ρουφάς μαύρο; Εμπρός σήκω να τρέξουμε παρέα να γυμναστούμε.
- Έχεις δίκιο λεει το ελάφι, παρατάει τα τσιγαριλίκια και αρχίζει να τρέχει μαζί με το λαγό. Εκεί που τρέχανε συναντούν την αλεπού να έχει πλακωθεί στην κοκαΐνη.
- Καλά ρε λεει το ελάφι, είμαστε μέσα στο δάσος στον καθαρό αέρα κι εσύ σνιφάρεις κόκα; Έλα μαζί μας να τρέξουμε να γυμναστούμε να ανοίξουν τα πνευμόνια μας.
- Δίκιο έχετε ρε παιδιά, λεει και η αλεπού και αρχίζει να τρέχει μαζί με τους άλλους δυο. Λίγο πιο κάτω συναντούν τον λύκο που ετοιμαζόταν να χτυπήσει ηρωίνη.
- Καλά ρε δε ντρέπεσαι; Να είμαστε μέσα στη φύση, στον καθαρό αέρα κι εσύ να τρυπιέσαι; του λεει η αλεπού. Άντε σήκω κι έλα μαζί μας να τρέξουμε να γυμναστούμε, να ανοίξουν τα πνευμόνια μας.
Κι ο λύκος:
- Δε γαμιέστε πρωί πρωί λεω εγώ, κάθε φορά που ο λαγός παίρνει exctasy εμείς θα τρέχουμε σαν μ@λ@κες μες στο δάσος;
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Falegkos » Πέμ 13 Δεκ 2007, 14:47

χαχαχαχαχα Yianko πες κιαλα ειναι κορυφαια τα δεικα σου.χαχαχαχα
κι αν στον ΠΑΟΚ αλλάξαν όλα, ο κοντός πάνω απ'όλα
Άβαταρ μέλους
Falegkos
 
Δημοσιεύσεις: 4329
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 14:50

Δημοσίευσηαπό paokhannover » Πέμ 13 Δεκ 2007, 23:26

afti tin ikona boris na mouu tin stilis aderfe pou exis..pou lei ...gamiete to kratos..??!!!!!!! popo poli gamatii....
paokhannover
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Σάβ 08 Δεκ 2007, 14:14

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 14 Δεκ 2007, 00:03

ΔΥΟ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΠΕΡΠΑΤΟΥΝ ΣΤΟ ΔΡΟΜΟ ΚΑΙ ΣΥΝΑΝΤΟΥΝ ΕΝΑ ΦΙΛΟ ΤΟΥΣ
-ΡΕ ΣΥ ΓΙΩΡΓΟ ΤΟΥ ΛΕΝΕ ΠΟΥ ΧΑΘΗΚΕΣ ΤΟΣΟ ΚΑΙΡΟ?
-Ε ΝΑ ΕΙΧΑ ΔΟΥΛΕΙΕΣ.
-ΜΑ ΕΣΥ ΟΥΤΕ ΑΠΟ ΤΟΝ ΣΥΝΔΕΣΜΟ ΠΕΡΝΑΣ ΠΙΑ ΤΙ ΣΥΜΒΑΙΝΕΙ?
-ΞΕΡΕΤΕ ΡΕ ΠΑΙΔΙΑ Ε ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ.
-ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ? ΚΑΙ ΟΙ ΕΚΔΡΟΜΕΣ ΠΟΥ ΚΑΝΑΜΕ ΜΑΖΙ ΣΤΗΝ ΑΘΗΝΑ,
Η ΤΟΥΜΠΑ, ΤΑ ΣΥΝΘΗΜΑΤΑ, ΤΑ ΝΤΟΥ, Η ΠΑΟΚΑΡΑ ΜΑΣ ΠΟΥ, ΠΗΓΑΝΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ?
-ΑΣΤΕ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ ΕΙΜΑΙ ΠΟΛΥ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ.ΒΛΕΠΩ ΗΛΙΟΒΑΣΙΛΕΜΑ ΚΑΙ ΚΛAIΩ.
ΜΥΡΙΖΩ ΛΟΥΛΟΥΔΙ ΚΑΙ ΑΝΑΣΤΕΝΑΖΩ.ΓΙΑ ΝΑ ΚΑΤΑΛΑΒΕΤΕ ΠΟΣΟ ΠΟΛΥ ΕΙΜΑΙ ΕΡΩΤΕΥΜΕΝΟΣ ΣΑΣ ΛΕΩ ΟΤΙ ΚΑΘΟΜΑΙ ΚΑΙ ΓΡΑΦΩ ΠΟΙΗΜΑΤΑ!
-ΠΟΙΗΜΑΤΑ? ΕΣΥ Ο ΠΟΙΟ ΤΡΕΛΛΑΜΕΝΟΣ ΠΑΟΚΤΣΗΣ?
-ΝΑΙ ΝΑ ΤΩΡΑ ΜΟΛΙΣ ΤΕΛΕΙΩΣΑ ΕΝΑ.ΑΚΟΥΣΤΕΤΟ.
ΤΟ ΠΡΟΣΩΠΟ ΣΟΥ ΕΙΝΑΙ ΣΑΝ ΚΡΙΝΟ
ΑΠΟ ΤΟ ΜΑΤΙ ΣΟΥ ΤΟ ΔΑΚΡΥ ΠΙΝΩ
ΟΛΗ Η ΦΥΣΗ ΑΝΘΙΖΕΙ ΓΙΑ ΜΑΣ
Γ@ΜΙΕΤ@ Ο ΘΡΥΛΟΣ ΚΑΙ ΠΕΙΡΑΙΑΣ!!!!!!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Ξανθιές

Δημοσίευσηαπό Yiankos » Παρ 14 Δεκ 2007, 00:26

Μια ξανθιά οδηγούσε το αμάξι για να πάει στην δουλειά της. Κάποια στιγμή φτάνει σε ένα κόκκινο φανάρι και σταματάει.
Εκεί που περιμένει έρχεται ο κλασικός Πακιστανός να καθαρίσει τα τζάμια.
Μόλις είχε πλύνει το αμάξι της, και έτσι του κάνει αρνητικό νόημα και του δίνει 50 λεπτά.
Εκείνος της λέει σε σπαστά ελληνικά:
- Ευχαριστώ κυρία, είστε πολύ όμορφη!
Ανάβει πράσινο το φανάρι και συνεχίζει την διαδρομή της.
Στο επόμενο φανάρι εμφανίζεται πάλι ο ίδιος Πακιστανός, πάει πάλι να της καθαρίσει το τζάμι και ακολουθεί η ίδια διαδικασία.
Στο επόμενο φανάρι πάλι ο ίδιος Πακιστανός και γίνονται πάλι τα ίδια.
Επαναλαμβάνεται αυτό καμιά δεκαριά φορές.
Αφού φτάνει ένα ακόμα κόκκινο φανάρι η ξανθιά βλέπει τον ίδιο Πακιστανό, του κάνει νόημα να πλησιάσει και του λέει:
- Αν σου δώσω 10 ευρώ, θα μου πεις πως το κάνεις και εμφανίζεσαι σε όλα τα φανάρια;
- Αν μου δώσετε 10 ευρώ, λέει ο Πακιστανός χαμογελώντας, θα σας πω και πως να βγείτε από την πλατεία!
Άβαταρ μέλους
Yiankos
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 2308
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:32
Τοποθεσία: Τούμπα

Δημοσίευσηαπό Hlias » Παρ 14 Δεκ 2007, 22:29

Βρήκε ένας χωρικός κάποτε ένα λυχνάρι και τρίβοντάς το βγήκε από μέσα ένα τζίνι, το ο οποίο του είπε ότι θα πραγματοποιήσει 3 επιθυμίες του.


-Η πρώτη μου επιθυμία είναι να μη μου τελειώνουν ποτέ τα λεφτά γιατί είμαι μια ζωή φτωχός,

Έγινε του λέει το τζίνι.

-Η δεύτερη είναι να έχω πολλές γυναίκες, γιατί το χωριό μας δεν έχει καθόλου γυναίκες.

Έγινε κι αυτή του λέει το τζίνι και περιμένει να ακούσει την τρίτη του επιθυμία.

Αφού το σκέφτεται λίγο ο χωρικός, λέει στο τζίνι:

-Ξέρεις τζίνι μου, θέλω να μου αναστήσεις τη μανούλα μου που έχει πεθάνει πρόσφατα και την υπεραγαπούσα.

-Αποκλείεται, λέει το τζίνι, σε κόντρα με το Θεό δεν μπορώ να έρθω.

Επιμένει ο χωρικός, αλλά το τζίνι ανένδοτο.

-Αδύνατο! Βρες κάτι άλλο γιατί όπως σου είπα, σε κόντρα με το Θεό δεν μπορώ να έρθω! του ξαναλέει.

Ο χωρικός, αφού το καλοσκέφτεται, αποφασίζει την τρίτη επιθυμία του:

-Να τζίνι μου, θέλω να κάνεις να πάρει το Πρωτάθλημα η ομάδα μου

-Και τι ομάδα είσαι;

-ΑΕΚ

Οπότε το τζίνι:

-Και πώς την είπαμε τη μανούλα σου;...
Hlias
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2007, 22:14

Δημοσίευσηαπό Hlias » Παρ 14 Δεκ 2007, 22:32

Ήταν ένα συνέδριο αθλητικών δημοσιογράφων όπου όλοι οι δημοσιογράφοι ήταν μαζεμένοι. Έξω από το συνέδριο σε ένα πάρκο ένα παιδάκι έπαιζε αμέριμνο όταν κάποια στιγμή πετάγεται ένα Rotwailer από έναν θάμνο και έπιασε το παιδάκι από το λαιμό έτοιμο να το σκοτώσει. Ξαφνικά ένα παλικάρι πετάγεται από το πουθενά και πιάνει το τεράστιο σκυλί από το σβέρκο και με μία κίνηση καράτε του σπάει τον αυχένα. Όλοι οι δημοσιογράφοι είδαν τη σκηνή και έκπληκτοι βγήκαν να μιλήσουν στο παλικάρι.

-"Μεγάλε, αυτό που έκανες θα είναι σε όλες τις εφημερίδες αύριο. Οι τίτλοι θα λένε: ΓΑΒΡΟΣ ΑΤΡΟΜΗΤΟΣ ΣΩΖΕΙ ΑΠΡΟΣΤΑΤΕΥΤΟ ΠΑΙΔΑKΙ ΑΠΟ ΛΥΣΑΣΜΕΝΟ KΤΗΝΟΣ." λέει ο δημοσιογράφος από το Φως.
-"Μα δεν είμαι ολυμπιακός" λέει το παλικάρι.
-"Εντάξη, τότε θα λένε: ΑΦΟΒΟ ΧΑΝΟΥΜΙ ΣΩΖΕΙ ΠΑΙΔΑKΙ ΑΠΟ ΤΟ ΣΤΟΜΑ ΤΡΕΛΟΥ ΣKΥΛΙΟΥ"
-" Μα ούτε ΑΕK είμαι" λέει το παλικάρι
-"Τι ομάδα είσαι; ρωτάει ο δημοσιογράφος από το Φως.
-"Είμαι παναθηναϊκός"

Την επόμενη μέρα οι τίτλοι ήταν:

"ΒΑΖΕΛΙKΟ ΑΡΧΙΔΙ ΔΟΛΟΦΟΝΕΙ ΑΝΥΠΕΡΑΣΠΙΣΤΟ ΟΙKΟΓΕΝΕΙΑKΟ KΑΤΟΙKΙΔΙΟ ΖΩΑKΙ"
Hlias
 
Δημοσιεύσεις: 10
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2007, 22:14

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Ανέκδοτα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες