Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του πρωταθλήματος και όλων των παραλειπομένων...

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 29 Μαρ 2023, 17:00

Αααα...

Οκ

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27766
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Τετ 29 Μαρ 2023, 17:11

Θα έχουμε εβδομάδες γεμάτες ΠΑΟΚ.

Τη θετική μας αύρα και στο τέλος ας είμαστε εμείς που θα πανηγυρίζουμε!
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 3943
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τετ 29 Μαρ 2023, 19:27

Συγχαρητηρια για το αφιερωμα φιλε Κουβανε! Εξαιρετικος οπως παντα!
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 29 Μαρ 2023, 23:22

Πόσο volley ξέρεις Κουβανέ; εχω πάθει την πλάκα μου!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29796
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 30 Μαρ 2023, 00:17

Κουβανέ respect!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό potamda » Πέμ 30 Μαρ 2023, 08:31

Υπέροχο το αφιέρωμα Κουβανέ! Συγχαρητήρια!
Τι παιχνίδι μας θύμισες...
Se non la ami quando perde non amarla quando vince...
Άβαταρ μέλους
potamda
 
Δημοσιεύσεις: 5126
Εγγραφή: Τετ 18 Μαρ 2009, 18:52
Τοποθεσία: όπου γης και πατρίς...

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό montekristo » Πέμ 30 Μαρ 2023, 09:14

Κουβανέ respect!
Αυτο.-
Εύγε! Φοβερός ο Κουβανός!!!
Κι αυτο!

Και φυσικα σε ευχαριστουμε
γι αυτο το υπεροχο ταξιδι.-
#FREEΠΟΡΚΥ-5
montekristo
 
Δημοσιεύσεις: 3990
Εγγραφή: Τετ 27 Μάιος 2009, 16:33

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό billagorn » Πέμ 30 Μαρ 2023, 09:25

Εγώ πάλι από βόλεϊ ΠΑΟΚ τέλη 90s έχω μια πολύ αμυδρή ανάμνηση από έναν παίκτη που στα ελληνικά τον έγραφαν Ντηλ. Ήταν Ισραηλινός νομίζω . Υπάρχουν πληροφορίες για αυτόν?
billagorn
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Κυρ 18 Μάιος 2008, 11:56

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Maezono Masakiyo » Πέμ 30 Μαρ 2023, 09:51

Μάικλ Ντηλ. Αμερικανός διαγώνιος που την περίοδο 1998-1999 ήταν το δίδυμο ξένων με τον Μάικλ Λάμπερτ.Φορούσε το νούμερο 2. Απόφοιτος UCLA. Γυρολόγος. Κι εμένα ήταν ο αγαπημένος μου. Είχα πάρει και αυτόγραφο μετά το παιχνίδι με ΑΕΚ που με νίκη 3-0 προκριθήκαμε για πρώτη φορά αν δεν κάνω λάθος (ο Κουβανός θα ξέρει καλύτερα) στα ημιτελικά του πρωταθλήματος ώπου αποκλειστήκαμε απο τον Ηρακλή των Κατζ,Μπρουκς,Χατζηαντωνίου και σία.Του είχα ζητήσει να υπογράψει στο εξώφυλλο του "Παοκτσή". Την επόμενη χρονιά ο Ντηλ πήγε στη Νόλικο και αρχές της δεκαετίας 2000(νομίζω 2002) επέστρεψε Ελλάδα και έπαιξε για 2-3 χρόνια στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Νομίζω μεταξύ άλλων έχει παίξει και Κύπρο. Η εξάδα ΠΑΟΚ εκείνη την περίοδο:Nτήλ, Λάμπερτ,Καλμαζίδής,Μητρούδης,Φλωρος,Χριστοφορίδης.Αναπληρωματικός πασαδόρος ο 17χρονος τότε Προύσαλης. Έδρα το γήπεδο της ΜΕΝΤ

Κάποια επιπλέον στοιχεία για τον παίκτη :

https://www.youtube.com/watch?v=TYVoyWowJHo

https://www.youtube.com/watch?v=0szhvR0tUGg

https://www.linkedin.com/in/mike-diehl-744b6a35/
Τελευταία επεξεργασία από Maezono Masakiyo και Πέμ 30 Μαρ 2023, 10:03, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Maezono Masakiyo
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Σάβ 02 Ιούλ 2016, 11:13

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Cylon-4 » Πέμ 30 Μαρ 2023, 09:53

Κουβανε τα λογια ειναι περιττα....
Ευχαριστουμε.
Θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον να αναφερθεις
στα παιχνιδια με την Παντοβα, το 2006, που αποκλειστηκαμε
με απιστευτο τροπο, με αλλαγη κανονισμου
της τελευταιας στιγμης.
Θυμαμαι οτι εληξε το παιχνιδι στο παλατακι και
δεν ξεραμε αν ειχαμε προκριθει ή αποκλειστει.
Αν γνωριζεις παραλειπομενα, θα ικανοποιουσαν την περιεργεια μας...
Ευχαριστουμε και παλι.
Cylon-4
 
Δημοσιεύσεις: 4225
Εγγραφή: Κυρ 21 Νοέμ 2021, 14:11

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Πέμ 30 Μαρ 2023, 16:39

miburosaito έγραψε:Συγχαρητηρια για το αφιερωμα φιλε Κουβανε! Εξαιρετικος οπως παντα!


V-olakiotis έγραψε:Κουβανέ respect!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!


sn0ufel4 έγραψε:Ωραίος ο Κουβανός!!!


Σας ευχαριστώ για τις υπέροχες ευχές σας παιδιά! Σύντομα θα έρθουν και άλλα αφιερώματα και ευχή μου να είμαστε όλοι καλά και να ζήσουμε άλλες τόσες ωραίες στιγμές στο τμήμα. Χαρά μου να γράφω για ένα τμήμα που μας έχει σημαδέψει.

Στο σημείο αυτό σκεφτόμουνα αν μπορούν οι mods να δημιουργήσουν μια στήλη "Ασπρόμαυρες Βολεϊκές Ιστορίες" ώστε ο καθένας μας να βάζει τα αφιερώματά του από το τμήμα εκεί.

potamda έγραψε:Υπέροχο το αφιέρωμα Κουβανέ! Συγχαρητήρια!
Τι παιχνίδι μας θύμισες...


Ευχαριστώ πολύ! Με σημάδεψε αυτό το παιχνίδι και πραγματικά δε θα φανταζόμουνα το τι θα ακολουθήσει. :)

Όπως επίσης θα με θυμάται και ένα φροντιστήριο όταν γύρισα το θρανίο ανάποδα στο 14-14 και στα πανηγύρια στο τέλος. :lol:

montekristo έγραψε:
Κουβανέ respect!
Αυτο.-
Εύγε! Φοβερός ο Κουβανός!!!
Κι αυτο!

Και φυσικα σε ευχαριστουμε
γι αυτο το υπεροχο ταξιδι.-


Τίποτα! Χαρά μου να μοιράζομαι ό,τι ξέρω για το βόλεϊ με όλους εσάς!

Φυσικά δε θα είναι το μόνο ταξίδι! Έρχονται και άλλα αφιερώματα.

Cylon-4 έγραψε:Κουβανε τα λογια ειναι περιττα....
Ευχαριστουμε.
Θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον να αναφερθεις
στα παιχνιδια με την Παντοβα, το 2006, που αποκλειστηκαμε
με απιστευτο τροπο, με αλλαγη κανονισμου
της τελευταιας στιγμης.
Θυμαμαι οτι εληξε το παιχνιδι στο παλατακι και
δεν ξεραμε αν ειχαμε προκριθει ή αποκλειστει.
Αν γνωριζεις παραλειπομενα, θα ικανοποιουσαν την περιεργεια μας...
Ευχαριστουμε και παλι.


Φίλε μου Cylon-4, για αυτό το παιχνίδι έχω ακούσει πάρα πολλά και έχω πραγματικά αρχίσει το ψάξιμο για το τι έγινε εκείνη τη χρονιά. Μάλιστα είχε γίνει και μια αναφορά σε αυτό το παιχνίδι όταν είχαμε χάσει την υπόθεση Σεπέδα που πήγε στην Τουρκία μετά την αποφυλάκισή του. Πραγμαιτικά ήταν απίθανο το ότι κερδίσαμε πεντακάθαρα μια ομάδα, είχαμε τα σετ υπέρ μας και ξαφνικά μέτρησαν οι ποντοί αντί για τα σετ. Θυμάμαι είχε γίνει μεγάλος σάλος και άλλαξε κατευθείαν ο κανονισμός.

billagorn έγραψε:Εγώ πάλι από βόλεϊ ΠΑΟΚ τέλη 90s έχω μια πολύ αμυδρή ανάμνηση από έναν παίκτη που στα ελληνικά τον έγραφαν Ντηλ. Ήταν Ισραηλινός νομίζω . Υπάρχουν πληροφορίες για αυτόν?

Maezono Masakiyo έγραψε:Μάικλ Ντηλ. Αμερικανός διαγώνιος που την περίοδο 1998-1999 ήταν το δίδυμο ξένων με τον Μάικλ Λάμπερτ.Φορούσε το νούμερο 2. Απόφοιτος UCLA. Γυρολόγος. Κι εμένα ήταν ο αγαπημένος μου. Είχα πάρει και αυτόγραφο μετά το παιχνίδι με ΑΕΚ που με νίκη 3-0 προκριθήκαμε για πρώτη φορά αν δεν κάνω λάθος (ο Κουβανός θα ξέρει καλύτερα) στα ημιτελικά του πρωταθλήματος ώπου αποκλειστήκαμε απο τον Ηρακλή των Κατζ,Μπρουκς,Χατζηαντωνίου και σία.Του είχα ζητήσει να υπογράψει στο εξώφυλλο του "Παοκτσή". Την επόμενη χρονιά ο Ντηλ πήγε στη Νόλικο και αρχές της δεκαετίας 2000(νομίζω 2002) επέστρεψε Ελλάδα και έπαιξε για 2-3 χρόνια στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Νομίζω μεταξύ άλλων έχει παίξει και Κύπρο. Η εξάδα ΠΑΟΚ εκείνη την περίοδο:Nτήλ, Λάμπερτ,Καλμαζίδής,Μητρούδης,Φλωρος,Χριστοφορίδης.Αναπληρωματικός πασαδόρος ο 17χρονος τότε Προύσαλης. Έδρα το γήπεδο της ΜΕΝΤ

Κάποια επιπλέον στοιχεία για τον παίκτη :

https://www.youtube.com/watch?v=TYVoyWowJHo

https://www.youtube.com/watch?v=0szhvR0tUGg

https://www.linkedin.com/in/mike-diehl-744b6a35/


Φίλε Μαεζόνο, σε ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες για τον Ντιλ. Μου έχετε δώσει ωραίες πάσες γιατί πολύ άνθρωποι δεν ξέρουν αυτούς τους παίκτες και πρέπει να μάθουμε γενικά πολλά περισσότερα για εκείνα τα χρόνια.
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 3943
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Πέμ 30 Μαρ 2023, 16:40

john4serres έγραψε:Πόσο volley ξέρεις Κουβανέ; εχω πάθει την πλάκα μου!


Μεγάλη τρέλα και έρωτας το βόλεϊ, Γιάννη. Και ακόμα έχω να μάθω πολλά γύρω από αυτό το άθλημα.
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 3943
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό billagorn » Πέμ 30 Μαρ 2023, 17:22

Maezono Masakiyo έγραψε:Μάικλ Ντηλ. Αμερικανός διαγώνιος που την περίοδο 1998-1999 ήταν το δίδυμο ξένων με τον Μάικλ Λάμπερτ.Φορούσε το νούμερο 2. Απόφοιτος UCLA. Γυρολόγος. Κι εμένα ήταν ο αγαπημένος μου. Είχα πάρει και αυτόγραφο μετά το παιχνίδι με ΑΕΚ που με νίκη 3-0 προκριθήκαμε για πρώτη φορά αν δεν κάνω λάθος (ο Κουβανός θα ξέρει καλύτερα) στα ημιτελικά του πρωταθλήματος ώπου αποκλειστήκαμε απο τον Ηρακλή των Κατζ,Μπρουκς,Χατζηαντωνίου και σία.Του είχα ζητήσει να υπογράψει στο εξώφυλλο του "Παοκτσή". Την επόμενη χρονιά ο Ντηλ πήγε στη Νόλικο και αρχές της δεκαετίας 2000(νομίζω 2002) επέστρεψε Ελλάδα και έπαιξε για 2-3 χρόνια στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Νομίζω μεταξύ άλλων έχει παίξει και Κύπρο. Η εξάδα ΠΑΟΚ εκείνη την περίοδο:Nτήλ, Λάμπερτ,Καλμαζίδής,Μητρούδης,Φλωρος,Χριστοφορίδης.Αναπληρωματικός πασαδόρος ο 17χρονος τότε Προύσαλης. Έδρα το γήπεδο της ΜΕΝΤ

Κάποια επιπλέον στοιχεία για τον παίκτη :

https://www.youtube.com/watch?v=TYVoyWowJHo

https://www.youtube.com/watch?v=0szhvR0tUGg

https://www.linkedin.com/in/mike-diehl-744b6a35/


Ευχαριστώ πολύ!!
billagorn
 
Δημοσιεύσεις: 370
Εγγραφή: Κυρ 18 Μάιος 2008, 11:56

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Maezono Masakiyo » Πέμ 30 Μαρ 2023, 17:57

PaokCuba4 έγραψε:
miburosaito έγραψε:Συγχαρητηρια για το αφιερωμα φιλε Κουβανε! Εξαιρετικος οπως παντα!


V-olakiotis έγραψε:Κουβανέ respect!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!


sn0ufel4 έγραψε:Ωραίος ο Κουβανός!!!


Σας ευχαριστώ για τις υπέροχες ευχές σας παιδιά! Σύντομα θα έρθουν και άλλα αφιερώματα και ευχή μου να είμαστε όλοι καλά και να ζήσουμε άλλες τόσες ωραίες στιγμές στο τμήμα. Χαρά μου να γράφω για ένα τμήμα που μας έχει σημαδέψει.

Στο σημείο αυτό σκεφτόμουνα αν μπορούν οι mods να δημιουργήσουν μια στήλη "Ασπρόμαυρες Βολεϊκές Ιστορίες" ώστε ο καθένας μας να βάζει τα αφιερώματά του από το τμήμα εκεί.

potamda έγραψε:Υπέροχο το αφιέρωμα Κουβανέ! Συγχαρητήρια!
Τι παιχνίδι μας θύμισες...


Ευχαριστώ πολύ! Με σημάδεψε αυτό το παιχνίδι και πραγματικά δε θα φανταζόμουνα το τι θα ακολουθήσει. :)

Όπως επίσης θα με θυμάται και ένα φροντιστήριο όταν γύρισα το θρανίο ανάποδα στο 14-14 και στα πανηγύρια στο τέλος. :lol:

montekristo έγραψε:
Κουβανέ respect!
Αυτο.-
Εύγε! Φοβερός ο Κουβανός!!!
Κι αυτο!

Και φυσικα σε ευχαριστουμε
γι αυτο το υπεροχο ταξιδι.-


Τίποτα! Χαρά μου να μοιράζομαι ό,τι ξέρω για το βόλεϊ με όλους εσάς!

Φυσικά δε θα είναι το μόνο ταξίδι! Έρχονται και άλλα αφιερώματα.

Cylon-4 έγραψε:Κουβανε τα λογια ειναι περιττα....
Ευχαριστουμε.
Θα ειχε μεγαλο ενδιαφερον να αναφερθεις
στα παιχνιδια με την Παντοβα, το 2006, που αποκλειστηκαμε
με απιστευτο τροπο, με αλλαγη κανονισμου
της τελευταιας στιγμης.
Θυμαμαι οτι εληξε το παιχνιδι στο παλατακι και
δεν ξεραμε αν ειχαμε προκριθει ή αποκλειστει.
Αν γνωριζεις παραλειπομενα, θα ικανοποιουσαν την περιεργεια μας...
Ευχαριστουμε και παλι.


Φίλε μου Cylon-4, για αυτό το παιχνίδι έχω ακούσει πάρα πολλά και έχω πραγματικά αρχίσει το ψάξιμο για το τι έγινε εκείνη τη χρονιά. Μάλιστα είχε γίνει και μια αναφορά σε αυτό το παιχνίδι όταν είχαμε χάσει την υπόθεση Σεπέδα που πήγε στην Τουρκία μετά την αποφυλάκισή του. Πραγμαιτικά ήταν απίθανο το ότι κερδίσαμε πεντακάθαρα μια ομάδα, είχαμε τα σετ υπέρ μας και ξαφνικά μέτρησαν οι ποντοί αντί για τα σετ. Θυμάμαι είχε γίνει μεγάλος σάλος και άλλαξε κατευθείαν ο κανονισμός.

billagorn έγραψε:Εγώ πάλι από βόλεϊ ΠΑΟΚ τέλη 90s έχω μια πολύ αμυδρή ανάμνηση από έναν παίκτη που στα ελληνικά τον έγραφαν Ντηλ. Ήταν Ισραηλινός νομίζω . Υπάρχουν πληροφορίες για αυτόν?

Maezono Masakiyo έγραψε:Μάικλ Ντηλ. Αμερικανός διαγώνιος που την περίοδο 1998-1999 ήταν το δίδυμο ξένων με τον Μάικλ Λάμπερτ.Φορούσε το νούμερο 2. Απόφοιτος UCLA. Γυρολόγος. Κι εμένα ήταν ο αγαπημένος μου. Είχα πάρει και αυτόγραφο μετά το παιχνίδι με ΑΕΚ που με νίκη 3-0 προκριθήκαμε για πρώτη φορά αν δεν κάνω λάθος (ο Κουβανός θα ξέρει καλύτερα) στα ημιτελικά του πρωταθλήματος ώπου αποκλειστήκαμε απο τον Ηρακλή των Κατζ,Μπρουκς,Χατζηαντωνίου και σία.Του είχα ζητήσει να υπογράψει στο εξώφυλλο του "Παοκτσή". Την επόμενη χρονιά ο Ντηλ πήγε στη Νόλικο και αρχές της δεκαετίας 2000(νομίζω 2002) επέστρεψε Ελλάδα και έπαιξε για 2-3 χρόνια στον Εθνικό Αλεξανδρούπολης. Νομίζω μεταξύ άλλων έχει παίξει και Κύπρο. Η εξάδα ΠΑΟΚ εκείνη την περίοδο:Nτήλ, Λάμπερτ,Καλμαζίδής,Μητρούδης,Φλωρος,Χριστοφορίδης.Αναπληρωματικός πασαδόρος ο 17χρονος τότε Προύσαλης. Έδρα το γήπεδο της ΜΕΝΤ

Κάποια επιπλέον στοιχεία για τον παίκτη :

https://www.youtube.com/watch?v=TYVoyWowJHo

https://www.youtube.com/watch?v=0szhvR0tUGg

https://www.linkedin.com/in/mike-diehl-744b6a35/


Φίλε Μαεζόνο, σε ευχαριστούμε πολύ για τις πληροφορίες για τον Ντιλ. Μου έχετε δώσει ωραίες πάσες γιατί πολύ άνθρωποι δεν ξέρουν αυτούς τους παίκτες και πρέπει να μάθουμε γενικά πολλά περισσότερα για εκείνα τα χρόνια.



Φίλε Κουβανέ. Τιμής ένεκεν στον φίλο miburosaito και στην επιθυμία του να δει Ιάπωνες στην ομάδα σου παραθέτω αυτό. Ο πρώτος ίσως και μοναδικός ιάπωνας στην ιστορία του τμήματος. Ψάξου όταν θα χεις την ευκαιρία. Μόνο εσύ μπορείς.

https://volleybox.net/yoichi-kato-p26829/clubs
Maezono Masakiyo
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Σάβ 02 Ιούλ 2016, 11:13

Re: Volley Ανδρών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό PaokCuba4 » Πέμ 30 Μαρ 2023, 18:49

Εννοείται ότι θα έχει Ασία το μενού! Εγώ ξέρω επίσης ότι από τώρα ο miburosaito περιμένει το Live Update για το κορίτσι του στη φώτο προφίλ του. :lol:
Άβαταρ μέλους
PaokCuba4
 
Δημοσιεύσεις: 3943
Εγγραφή: Τετ 13 Ιούλ 2016, 19:05

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες