Ιβάν Σαββίδης V

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Psaras » Παρ 05 Αύγ 2022, 19:09

GEOL έγραψε:
Γερασίμου έγραψε:gmet
Ποια είναι τα ικανά χέρια; Γούμενος ή μήπως εκείνος με το καβουράκι που ήλθε στην Τούμπα κρατώντας το σακάκι του στο δάκτυλο-ούτε θυμάμαι πω τον λένε. Ή μήπως κάποιος που υα περιμένει ελεημοσύνη από τον χοντρό;


https://www.paokmania.gr/stiles/mme/799 ... -paok-pics

Μέχρι και από το Πατριαρχείο μας είπαν να προσέχουμε τότε!!!


Νομίζω ότι τον είχαν αφορίσει κιολας :D
Sio tu kwamba tuna bahati kuwa karibu sana na Uropa. Maisha ni kama haya, basi niende wapi? Bongo bahati mbaya Hollywood yetu Masaki Usishangae natamba a' fu wewe hauna chambi. Mi' mwembamba ila napiga show za kitambi Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya
Άβαταρ μέλους
Psaras
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 19 Αύγ 2021, 14:15

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Παρ 05 Αύγ 2022, 19:14

Έχει δίκιο ο gmet.
Πέστα πασακα μου
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό prist64 » Παρ 05 Αύγ 2022, 19:17

Αποστολη ειναι μερες εδω
μπορει να ηρθε για λιγο,να παρει λιγο θαλασσινο αερα,οπότε μπορει

ο Ιβαν να ετοιμαζεται για να φυγει
ΚΙ ΟΜΩΣ.....ΟΛΟΙ ΧΡΕΙΑΖΟΝΤΑΙ
prist64
 
Δημοσιεύσεις: 7019
Εγγραφή: Σάβ 09 Αύγ 2014, 11:36

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Othin » Παρ 05 Αύγ 2022, 19:58

gmet έγραψε:
sourmenetes έγραψε:Η φωτογραφία του γηπέδου και τα σχέδια τι ακριβώς σου δείχνουνε εσένα;

Γιατί καλή η μία άποψη υπάρχει και η άποψη ότι ο Σαββίδης έχει προχωρήσει κάποια πράγματα πολύ σημαντικα για τον ΠΑΟΚ.

Για πες μας ποιος θα τα πραγματοποιήσει μιας και εσύ και πολλοί άλλοι δεν τον βλέπετε στη σουίτα του;


Επίσης θέλω να μας πεις ποιοι είναι οι πολλοί και διάφοροι λόγοι που έχει κλείσει ο κύκλος.

Και επειδή λες πολλούς θέλω να μου πεις 3-4.
Οχι τόσους πολλούς, απλά για να μη σε δυσκολεύω.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



1. Πολιτικό περιβάλλον βλ. κυβέρνηση ΝΔ
2. Εξωαγωνιστικό περιβάλλον βλ. Μαρινάκης
3. Συνδυασμός των 2 παραπάνω
3.1 Συνδυασμός των 2 παραπάνω με πρώτο το 1 και δεύτερο το 2
3.2 Συνδυασμός των 2 παραπάνω με πρώτο το 2 και δεύτερο το 1
3.3 Συνδυασμός των 3 παραπάνω


4. Γενικότερη κατάσταση βλ. πόλεμος Ουκρανία, επιπτώσεις
4.1 Ειδικότερη κατάσταση βλ. κυρα Σούλα στην γειτονιά μου, φωνές, φασαρία κτλ
5. Απροθυμία ενεργής συμμετοχής στην ομάδα απ’ όλη την οικογένεια
5.1 Απροθυμία ενεργής συμμετοχής στην ομάδα από τους γείτονες της οικογένειας και τον μάγειρα του κοντινού εστιατορίου
6. Διαρκής μείωση του budget με δικαιολογία τον εξορθολογισμό και την αυτάρκεια. Αντί να διευρύνουμε τα έσοδα περιορίζουμε συνέχεια τα έξοδα.
7. Διαρκής πτώση του επιπέδου της ομάδας από το ντάμπλ και μετά.
8. Συνεχείς πωλήσεις περιουσιακών στοιχείων της ομάδας και αντικατάσταση τους με παίκτες 3ης διαλογής
9. Δυστοκία στο θέμα του γηπέδου και αμφιβολίες για το έργο, πληροφορίες προερχόμενες από την άλλη πλευρά
Εδώ μας αφήνεις στο σκοτάδι. Γνωρίζεις τόσες ακόμα πληροφορίες προερχόμενες από την άλλη πλευρά (που σαφώς είναι και πιο έγκυρη) και τις αποκρύπτεις! Γιατί είσαι τόσο κρυψίνους gmet? Ποιος ο σκοπός που μας αφήνεις να κοιμόμαστε ήσυχοι, αγνοώντας κρίσιμες πληροφορίες από την άλλη πλευρά?

Να συνεχίσω ή αρκούν…
Τέλος, λέω εάν στο χειρότερο σενάριο η ομάδα δεν κατορθώσει να κατακτήσει την 2η θέση που οδηγεί στο CHL, τι ακριβώς θα μας πείτε όλοι εσείς που τα βλέπετε όλα καλά?
Για εμένα ξέρω τι θα μου σύρετε, γνωστά...
Εγώ ένα σας λέω, ο ΠΑΟΚ είναι πάνω απ' όλους


Επειδή έβαλες λίγα και μάλλον δεν έπεισες, έιπα να βοηθήσω κι εγώ, για να καταλάβουν όλοι πόσο δίκιο έχεις αδερφέ.
Caer esta permitido, levantarse es obligatorio.
Weil alle Menschen verschieden sind, haben die gleichen Rechte.
Επειδή μόνον εμείς, αντίθετα προς τους βαρβάρους, ποτέ δεν μετρήσαμε τον εχθρό στη μάχη.
Άβαταρ μέλους
Othin
 
Δημοσιεύσεις: 813
Εγγραφή: Σάβ 13 Φεβ 2010, 20:04

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό astral » Παρ 05 Αύγ 2022, 20:07

Άστον έχει ζόρια τώρα η άλλη πλευρά. Κάτι παραιτήσεις κάτι κοριοί, δεν προλαβαίνει.
Άβαταρ μέλους
astral
 
Δημοσιεύσεις: 6911
Εγγραφή: Τρί 11 Αύγ 2020, 13:19

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό GEOL » Παρ 05 Αύγ 2022, 23:08

Psaras έγραψε:
GEOL έγραψε:
Γερασίμου έγραψε:gmet
Ποια είναι τα ικανά χέρια; Γούμενος ή μήπως εκείνος με το καβουράκι που ήλθε στην Τούμπα κρατώντας το σακάκι του στο δάκτυλο-ούτε θυμάμαι πω τον λένε. Ή μήπως κάποιος που υα περιμένει ελεημοσύνη από τον χοντρό;


https://www.paokmania.gr/stiles/mme/799 ... -paok-pics

Μέχρι και από το Πατριαρχείο μας είπαν να προσέχουμε τότε!!!


Νομίζω ότι τον είχαν αφορίσει κιολας :D



https://www.makthes.gr/paok-kampanaki-a ... heio-59419
Αυτό για την ειρωνεία!!!
GEOL
 
Δημοσιεύσεις: 2302
Εγγραφή: Σάβ 08 Μάιος 2010, 14:11

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 05 Αύγ 2022, 23:29

gmet έγραψε:Εγώ από την άλλη λέω ότι η εικόνα τα λέει όλα για τις προθέσεις του, μιλάω για την φωτογραφία της κλειστής προεδρικής σουίτας στο γήπεδο. Ο κύκλος του Σαββίδη στον ΠΑΟΚ έχει κλείσει για πολλούς και διάφορους λόγους.Ήρθε η ώρα να παραδώσει την σκυτάλη σε ικανά χέρια, αυτός γνωρίζει…


Σας τα λεγε ο γμετ αλλα που εσεις κοροιδα. Ξεπουλαει και τ ασημικα ο Σαββιδης. Παει το πουλεν το χανουμε.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26726
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Doomlord4 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 04:20

Ας έρθει επιτέλους καποιος που θα βάλει shopflix χορηγό
Χαλάμε την ομοιογένεια της superleague
--------------------------------------------------------------
Ο αποκλεισμός είναι πισωγύρισμα και έτσι θέλω να τον αντιμετωπίσετε όλοι.
Δεν θέλω να νιώθει κανένας χαρούμενος που θα παίζουμε ένα παιχνίδι την εβδομάδα.
---------------------------------------------------------------

Ιβάν Σαββίδης.
Άβαταρ μέλους
Doomlord4
 
Δημοσιεύσεις: 7680
Εγγραφή: Σάβ 01 Νοέμ 2008, 01:45
Τοποθεσία: Thessaloniki

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Elkjaer » Σάβ 06 Αύγ 2022, 08:04

Οι χθεσινές συνταρακτικές αποκαλύψεις για την δράση εντός της χώρας και τις μεθόδους του καθεστώτος Μητσοτάκη, φανερώνουν και το γιατί ο Ιβάν Σαββίδης βρίσκεται έξω από την χώρα. Όποιος στηρίζει-έστω και δια της ψήφου-αυτό το βρομερό καθεστώς που έχει διαμορφωθεί, είναι πρακτικά εχθρός της Δημοκρατίας (και φυσικά και του ΠΑΟΚ)
Elkjaer
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 14 Απρ 2021, 06:32

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Kabamaru11 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 08:47

Εγω ειμαι με τον gmet,λιγοι προκαλουν τον γελοντα με τις γνωσεις του οπως αυτος ο "κυριος",συνεχισε να μας διασκεδαζεις "συνοπαδε".
Άβαταρ μέλους
Kabamaru11
 
Δημοσιεύσεις: 1831
Εγγραφή: Τετ 16 Δεκ 2020, 23:02
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Συκιες

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό theodorsalonika » Σάβ 06 Αύγ 2022, 11:29

Elkjaer έγραψε:Οι χθεσινές συνταρακτικές αποκαλύψεις για την δράση εντός της χώρας και τις μεθόδους του καθεστώτος Μητσοτάκη, φανερώνουν και το γιατί ο Ιβάν Σαββίδης βρίσκεται έξω από την χώρα. Όποιος στηρίζει-έστω και δια της ψήφου-αυτό το βρομερό καθεστώς που έχει διαμορφωθεί, είναι πρακτικά εχθρός της Δημοκρατίας (και φυσικά και του ΠΑΟΚ)




και τι θα ψηφισουμε ρε μεγαλε?βελοπουλο η τσιπρα?η πασοκ?

ο μητσοτακης μας πειραξε που σερνετε η ομαδα...????????????

ναι ειναι εξω ο ιβαν γιατι ειναι ο μητσοτακης..μολις βγει ο τσιπρας θα ερθει την αλλη μερα....ρε ειστε καθολου καλα και μιλατε για πολιτικη εδω μεσα?ειδικα στο θεμα ιβαν σαββιδης?ημαρτον....

μεγαλε σαββιδη δωσε κανα φραγκο και παρε 3-4 παικταραδες και ολα τα αλλα ειναι σαπουνοπερες!!!!


:opaokara: :opaokara: :opaokara:
Βλέπουμε τους αετούς να πετούν ψηλά μόνοι τους, ενώ τα πρόβατα μαζεύονται σε κοπάδι.
Άβαταρ μέλους
theodorsalonika
 
Δημοσιεύσεις: 1904
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 01:19

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Psaras » Σάβ 06 Αύγ 2022, 11:30

@GEOL

Ποια ειρωνεία ρε φιλε; :opaokara:

http://anatoliblog.blogspot.com/2011/07 ... st_21.html
Sio tu kwamba tuna bahati kuwa karibu sana na Uropa. Maisha ni kama haya, basi niende wapi? Bongo bahati mbaya Hollywood yetu Masaki Usishangae natamba a' fu wewe hauna chambi. Mi' mwembamba ila napiga show za kitambi Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya Bongo bahati mbaya
Άβαταρ μέλους
Psaras
 
Δημοσιεύσεις: 927
Εγγραφή: Πέμ 19 Αύγ 2021, 14:15

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό Jules Winnfield » Σάβ 06 Αύγ 2022, 12:12

Προς τους ιεροεξεταστές του φόρουμ ,

έγραψα μια απάντηση για τη θεωρία συνομωσίας σχετικά με το κίτρινο χρώμα του avatar μου αλλά οι mod δεν την ενέκριναν. Πολύ καλά έκαναν . Κακώς ασχολήθηκα με σχόλια τέτοιου επιπεδου.

Συνεπώς μπορείτε να γράφετε ελεύθερα ό,τι βλακεία σκεφτείτε εις βάρος ενός νέου μέλους το οποίο δεν μπορεί να απαντήσει λόγω του ορίου των μηνυμάτων ,που δεν έχω ξεπεράσει. Είναι μεγάλη μαγκιά αυτό που κάνετε...

Συνεχίστε το "θεάρεστο" έργο σας να διώχνετε μέλη του φόρουμ που έχουν διαφορετική άποψη.
Άβαταρ μέλους
Jules Winnfield
 
Δημοσιεύσεις: 222
Εγγραφή: Κυρ 31 Ιούλ 2022, 12:50

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό famagusta72 » Σάβ 06 Αύγ 2022, 13:00

Όλα τα τόπικ έχουν (ή θα έπρεπε να έχουν) τον αλλόθρησκο ντεμέκ ΠΑΟΚτση τους. Από την στιγμή που δεν βρίζουν ή προσβάλλουν ευθέως την ομάδα ή τον σύλλογο προσφέρουν γέλιο που είναι απαραίτητο στις μέρες μας.

Το δυστύχημα είναι ότι νομοτελειακά εμφανίζονται/εξαφανίζονται ανάλογα με την ελαστικότητα της σούφρ@ς τους.

Τώρα π.χ. που είναι αρχή της χρονιάς και ζούνε με ψευδαισθήσεις για κούπες και πορείες και η σούφρ@ τους είναι ακόμα αξιοπρεπώς ελαστική, έρχονται και κελαηδάνε. Μόλις πιάσουν τα πρωτοβρόχια και αρχίζει το ξεχείλωμα εξαφανίζονται, και τους βλέπουμε μόνο περιστασιακά σε άσχημα αποτελέσματα τη ομάδας ή αποκλεισμούς.

Καλή χρονιά.
famagusta72
 
Δημοσιεύσεις: 299
Εγγραφή: Κυρ 24 Ιαν 2021, 18:55

Re: Ιβάν Σαββίδης V

Δημοσίευσηαπό icue » Σάβ 06 Αύγ 2022, 13:51

Παντως πολιτικα αναμενεται να γινει ψιλοχαμουλης, ασχετα που ο μισος κοσμος ακομα δεν εχει καταλαβει ή δεν εχει μαθει τι γινεται. Εχει ενδιαφερον η σταση που θα κρατησει και το Open και το Εθνος.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6336
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες