Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 12 Οκτ 2021, 12:21

Σκουιντ γκεημ θα γίνουμε λαιμαι!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τρί 12 Οκτ 2021, 16:41

Άντε με το καλό να έρθουν, γιατί έχουν γραφτεί πολλές βλακείες το τελευταίο διάστημα και έχω αρχίσει και βαριέμαι.

Ένα απο τα χειρότερα που διάβασα, σε χθεσινό άρθρο σύνοψη της αγωνιστικής απο ΠΑΟΚτσηδικο site, ο ρεπόρτερ του ΠΑΟΚ γράφει οτι "άνθρωποι του ΠΑΟΚ, συζητούσαν έξω απο το γήπεδο της Μίκρας και μετά τις τελευταίες εμφανίσεις της ομάδας, το αν ο ΠΑΟΚ τελικά χρειάζεται τις Λι", για να καταλήξουν λέει στο "σκέψου που θα φθάσει η ομάδα με τις Λί"....

Δεν ξέρω αν και τι συζητήσεις έγιναν έξω απο τη Μίκρα, άλλωστε είχε τόσο λίγο κόσμο, που το γήπεδο του Ευόσμου απέναντι στην ΑΕΚ πρέπει να είχε συγκριτικά τουλάχιστον διπλάσιο κόσμο. Παρακολούθησα 1 σέτ αργότερα στο youtube, για να δώ τις ομάδες και μου έκανε εντύπωση το πόσο καθαρό ήταν το γήπεδο και οτι είχε περισσότερο κόσμο απο το Ντέρμπι της Μίκρας. Καταλαβαίνω οτι και αυτοί που γράφουν για το βόλει και κυρίως αυτοί που γράφουν για το βόλει του ΠΑΟΚ είναι αδιάφοροι και άσχετοι. Τόσο καιρό δεν μπήκανε στον κόπο να κάνουν ένα σωστό ρεπορτάζ, τώρα γράφουν οτι να'ναι για δύο παίκτριες, οι οποίες αθλητικά είναι απο άλλο Πλανήτη.

Θα σταθώ σοβαρά μόνον στο περιεχόμενο μιας εκ των παραθέσεων του φίλου miburosaito πιο πάνω σχετικά με τις καθαρές ετήσιες αποδοχές των παικτριών αυτών, πρίν τον αποκλεισμό. Σύμφωνα με αυτό, οι καθαρές αποδοχές τους ήταν 175.000 ευρώ για τη Da Yeong (η Πασαδόρος) και 300.000 ευρώ για τη Jae Yeong (η Ακραία). Σύμφωνα με το ίδιο άρθρο απο την Κορέα στον ΠΑΟΚ θα αμειφθούν με καθαρές αποδοχές περίπου στο 20% των αποδοχών τους αντίστοιχα. Επίσης, να υπενθυμίσω οτι συζητούμε για παίκτριες οι οποίες είναι ένα χρόνο μικρότερες απο την Πολυνοπούλου δηλαδή 24-25 ετών. Στην καλύτερη ηλικία.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 12 Οκτ 2021, 17:13

https://www.youtube.com/watch?v=d3bHahKWEqU


Και βιντεακι απο τη σημερινη επισκεψη στη πρεσβεια!!


Ας ελπισουμε οτι θα τη βγαλουν γρηγορα τη βιζα μη τους παρει και τους σηκωσει κι αυτους....
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Τρί 12 Οκτ 2021, 17:42

Μιλάμε είναι απίστευτη η δημοσιότητα που έχει πάρει η ομάδα μόνο από το άκουσμα της είδησης πως οι δίδυμες θα παίξουν σε μας. Μπορώ να τις χαρακτηρίσω οι αντίστοιχες "Μέσσι" του κορεατικού βόλεϊ; Ή θα είμαι υπερβολικός;
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9911
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό tasso85 » Τρί 12 Οκτ 2021, 17:58

θα ησουν υπερβολικος αν χαρακτηριζες τον Μεσσι ως τις αντιστοιχες Λη του αργεντινικου ποδοσφαιρου
tasso85
 
Δημοσιεύσεις: 2372
Εγγραφή: Δευτ 06 Δεκ 2010, 11:32

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τρί 12 Οκτ 2021, 18:00

Μαυρο Χιονι έγραψε:Μιλάμε είναι απίστευτη η δημοσιότητα που έχει πάρει η ομάδα μόνο από το άκουσμα της είδησης πως οι δίδυμες θα παίξουν σε μας. Μπορώ να τις χαρακτηρίσω οι αντίστοιχες "Μέσσι" του κορεατικού βόλεϊ; Ή θα είμαι υπερβολικός;


Εισαι λιγο υπερβολικος :lol:

Μεσσι ειναι αναμφισβητητα η Κιμ Γιονγκ Κουν και οχι μονο του Κορεατικου αλλα του παγκοσμιου βολει. Και το απεδειξε στο Τοκυο το καλοκαιρι ακομα και σε αυτη την ηλικια! Μονη της πηγε τη Κορεα στους 4...
Υπαρχουν βιντεακια με συνεντευξεις απο οταν πρωτοπηγε στη Τουρκια που ελεγε ολα ηταν τοσο δυσκολα για αυτη, απο τα απλα καθημερινα μεχρι στο μπουλινγκ που αντιμετωπιζε στην ομαδα. Και λεει στη συνετευξη, 'δεν ηρθα εδω για να φυγω πισω ετσι'...
Στο τελος οχι μονο τους κερδισε ολους αλλα εγινε και αρχηγος

Δεν καταλαβαινει τιποτα, ουτε απο τραυματισμους ουτε απο δυσκολιες. Φοβερη παιχτρια και φοβερη αρχηγος.

Απο και εκει περα ομως, το next big thing ηταν οι διδυμες και κυριως η ακραια. Η πασαδορος εχει ξεπεταχτει πολυ πιο αργα, κυριως μετα το 18-19 ειχε δραματικη βελτιωση, λογω και του Λαβαρινι που προπονει την εθνικη Κορεας απο τοτε. Η ακραια ομως θεωρειται η διαδοχος της Κιμ. Χωρις να σημαινει οτι εχουν το ιδιο επιπεδο, Κιμ βγαινει μια στο τοσο. Κορυφαια ακραια (και πιο ακριβοπληρωμενη) στο κοσμο για καμια 7-8 χρονια σιγουρα...



Οποιος ψηνεται εχει τωρα ντερμπαρα Ετσασιμπασι - Βακιφμπανκ τσαμπα στο γιουτιουμπι. Μποσκοβιτς εναντιων Χαακ....

https://www.youtube.com/watch?v=Qj8pzK_t7Hs


Παντως οι διδυμες ειναι κοντα να παιξουν σε αυτο το επιπεδο για να καταλαβεις το μεγεθος της μεταγραφης, ειδικα η πασαδορος εχει τρελα περιθωρια εξελιξης. Η ακραια λογω υψους ισως περιοριζεται λιγο, αλλα αν το καλοσκεφτεις υπαρχει και η Γκαμπι (παιζει τωρα με τη Βακιφμπανκ Νο.10) που δεν μασαει παρα το 180 της. Μοιαζουν πολυ σαν παιχτριες. Μπες να χαζεψεις...
Τελευταία επεξεργασία από miburosaito και Τετ 13 Οκτ 2021, 15:36, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 13 Οκτ 2021, 15:02

Ας έρθει κι αυτή. Χωράει στο πούλμαν.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29888
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τετ 13 Οκτ 2021, 21:54

http://www.volleyball.gr/news/article/7181/alexandra-merodoulakh-h-pasadoros-pou-anagkase-ton-takh-floro-na-thn-apotheosei-sta-16-ths-xronia

Αφιερωμα απο την ΕΟΠΕ στη νεαρη μας πασαδορο Μεροδουλακη! Πολυ ωραιες οι δηλωσεις της!




EDIT


Επισης ενα αρκετα αποκαλυπτικο αρθρο απο το VICE για το γυναικειο βολει και τον 'επαγγελματισμο' που επικρατει.

https://www.vice.com/el/article/dyvagj/h-omerta-sto-bolei-gynaikwn-adhlwth-ergasia-xrhmata-katw-apo-to-trapezi-kai-perierges-rhtres

Βεβαια, τα περισσοτερα απο αυτα δεν αφορουν τον ΠΑΟΚ του Αμοιριδη, αλλα δειχνει ποσο δρομο εχει ακομα να διανυσει οργανωτικα το ελληνικο γυναικειο βολει, για να μπορεσει να φερει 'διδυμες' ξανα στο μελλον...
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 14 Οκτ 2021, 17:53

Miburosaito, το e-mail που έκανες εγγραφή στο Paokmania, ισχύει;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Πέμ 14 Οκτ 2021, 17:58

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Miburosaito, το e-mail που έκανες εγγραφή στο Paokmania, ισχύει;;



Ναι ισχυει κανονικα
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Παρ 15 Οκτ 2021, 06:41

Ρωτησα χθες δυο δημοσιογραφους μεσω DM στα σοσιαλ, και βλεπω τωρα το πρωι δυο Κορεατικα αρθρα (χωρις ο ενας να κατονομαζει τον αλλο ως πηγη αλλα και κανενας να μη λεει τη πηγη τους - απο που το μαθανε αραγε?) πως τελικα η βιζα βγηκε και θα πεταξουν το βραδι της 16 Οκτωβριου.
Λογικα αναφερονται στην πτηση της Turkish Airlines μεσω Κωνσταντινουπολης, η οποια φτανει 8:20 πρωι Κυριακης (17 Οκτωβριου) στη Θεσσαλονικη ;)

Αν ηταν μονο τα Κορεατικα αρθρα (χωρις να αναφερουν πηγη) δεν θα ανεφερα τιποτα, αλλα επειδη οι Ελληνες δημοσιογραφοι μου ειπαν το ιδιο απο χθες κιολας, νομιζω ειναι ψιλοσιγουρο....


Αν δω κι αλλα αρθρα (πιο αξιοπιστα) ή μαθω κατι αλλο θα το γραψω εδω.


Ετσι κι αλλιως ειναι σχεδον σιγουρη η εκδοση της βιζας, απλα λογω των αρθρων του 10 και απο το Φως, που τα αναπαρηγαγαν Ιταλοι και Πολωνοι, και μετα ολα αυτα μαζι τα αναπαρηγαγαν οι Κορεατες (που η αρχικη πηγη ηταν οι ιδιοι για τα γαβρο-αρθρα) ...... ειπαμε ενας φαυλος κυκλος


Λογω αυτου του φαυλου κυκλου λοιπον, χθες βγηκαν αρθρα οτι (ταχαμου) τελικα αλλαξε το κλιμα στην Ελλαδα για τις διδυμες και οτι η πρεσβεια θα αρνηθει να εκδοσει βιζα στη πασαδορο, κτλ κτλ....


Προφανως μουφα αλλα ειπαμε μεχρι να τις δουμε να μπαινουν στο αεροπλανο και να πατανε το ποδι τους Θεσσαλονικη δεν ειμαστε σιγουροι για τιποτα


Καλα εγω και μετα δεν θα ειμαι σιγουρος :lol:
Ακομα μου φαινεται απιστευτο πως αυτες οι παιχτουρες θα παιξουν στον ΠΑΟΚ μας
:nairepaok:
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 15 Οκτ 2021, 10:09

Στάνταρ μιλάνε με ΑΣ.. Οι δημοσιογράφοι που ασχολούνται με τα του ΑΣ είναι ελάχιστοι, οπότε λίγο-πολύ τα ξέρουν..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Παρ 15 Οκτ 2021, 10:28

Λογικά, τα ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ έρχονται!!!

Φίλε miburosaito, διάβασα το συγκεκριμένο άρθρο του Λεμονίδη πριν απο 2-3 ημέρες και νομίζω οτι χάθηκαν στη μετάφραση Κορεάτες και λοιποί. Ο Λεμονίδης αναφέρθηκε οτι "η μεταγραφή του ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει νομικά και όχι αγωνιστικά προβλήματα πίσω στην Κορέα". Και εγώ μπερδεύτικα στην αρχή. Προφανώς αναφερόταν στο πρόσωπο και όχι στη διαδικασία της μεταγραφής. ΠΧ Ο ΠΑΟΚ έχει συμφωνήσει στο ποδόσφαιρο με τον τάδε παίκτη για τον Ιανουάριο, και διαβάζουμε "η μεταγραφή του ΠΑΟΚ έπαιξε καλά εχθές και σκόραρε δύο γκόλ". Οταν το μεταφράζεις, είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις το νόημα.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Παρ 15 Οκτ 2021, 10:43

Descartes έγραψε:Λογικά, τα ΑΣΤΕΡΙΑ ΤΗΣ ΚΟΡΕΑΣ έρχονται!!!

Φίλε miburosaito, διάβασα το συγκεκριμένο άρθρο του Λεμονίδη πριν απο 2-3 ημέρες και νομίζω οτι χάθηκαν στη μετάφραση Κορεάτες και λοιποί. Ο Λεμονίδης αναφέρθηκε οτι "η μεταγραφή του ΠΑΟΚ αντιμετωπίζει νομικά και όχι αγωνιστικά προβλήματα πίσω στην Κορέα". Και εγώ μπερδεύτικα στην αρχή. Προφανώς αναφερόταν στο πρόσωπο και όχι στη διαδικασία της μεταγραφής. ΠΧ Ο ΠΑΟΚ έχει συμφωνήσει στο ποδόσφαιρο με τον τάδε παίκτη για τον Ιανουάριο, και διαβάζουμε "η μεταγραφή του ΠΑΟΚ έπαιξε καλά εχθές και σκόραρε δύο γκόλ". Οταν το μεταφράζεις, είναι δύσκολο να ξεχωρίσεις το νόημα.



Αστα να πανε με αυτες τις μεταφρασεις και ta Google translate, χαμος γινεται λεμε!

EDIT

Το αρθρο που ειναι στο fosonline δεν υπογραφει ο Λεμονιδης αλλα ο εκδοτης υποτιθεται.
Υπογραφουν σαν 'Φως team', ειναι καθαρα πληρωμενο και στοχευμενο αρθρο...
https://www.fosonline.gr/volleyball/a-gynaikon/article/158773/paok-o-proin-syzygos-tis-li-nta-giongk-tin-katigorei-oti-ton-kakopoioyse-vid

Εκτος αν εννοεις αλλο? Παντως αυτο (κυριως) αναφερουν οι Κορεατες στα αρθρα τους

Παντως εγω περιμενω αυτον τον αεναο κυκλο να συνεχιστει μεσα στη χρονια, Κορεατικα αρδακια -> αρδακια του 10 και λοιπων Μαρινακειων δυναμεων -> και μετα ξανα τα ιδια Κορεατικα αρδακια, σε στορι που θα εχουν ξεκινησει οι ιδιοι και εχει ανακυκλωθει μεσω Ελλαδας, οτι γινεται και σε αλλα θεματα δηλαδη, δεν ειναι κατι καινουργιο


Μπαρκαρούτσος έγραψε:Στάνταρ μιλάνε με ΑΣ.. Οι δημοσιογράφοι που ασχολούνται με τα του ΑΣ είναι ελάχιστοι, οπότε λίγο-πολύ τα ξέρουν..


Ναι, υποθετω οι δημοσιογραφοι που μιλησα με ερασιτεχνη μιλανε ;)


miburosaito έγραψε:Αν δω κι αλλα αρθρα (πιο αξιοπιστα) ή μαθω κατι αλλο θα το γραψω εδω.



Βγηκαν κι αλλα Κορεατικα αρθρα, καποια αναπαραγαγουν το πρωτο που βγηκε (που δεν ειχε καν πηγη) ενω καποια αλλα παραθετουν αυτο (https://www.nocutnews.co.kr/news/563994 ... C%EA%B5%AD) το οποιο σαν πηγη αναφερει ''An official from the volleyball world''. Τριχες κατσαρες δηλαδη.


Οπως και να εχει, δεν νομιζω να φυγουν χωρις παρουσια δημοσιογραφων αρα θα μαθουμε σιγουρα αυριο ;)



Επομενως, αγαπητε Μπαρκαρουτσο ασε τα καπνογονα σου στην ακρη, παρε κανενα λουλουδικο και Κυριακη πρωι βουρ στο αεροδρομιο για να υποδεχτεις τις κυριες :lol:

:pano:
Τελευταία επεξεργασία από miburosaito και Παρ 15 Οκτ 2021, 10:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1760
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Παρ 15 Οκτ 2021, 11:33

Κοιτάξτε, είμαι υπερ στoυς πυρσούς. Να δείξουμε και λίγο απο αυτά που είδαν οι παίκτριες και οι διάφοροι βολεϊκοί ανα τον κόσμο στα βιντεάκια. Και γιατί όχι και Ναυτάκι Αμερικανό με μούσι, φωτογραφική στο λαιμό και μπαγκέτα στο χέρι. Σίγουρα δύο κασκόλ πρέπει να πάνε, να φορέσουν τα κορίτσια.

Επίσης συφωνώ απόλυτα για τα λουλούδια πρέπει να είναι σίγουρα. Οσο περισσότερα τόσο το καλύτερο. Τα λουλούδια ως δώρο, εκτιμούνται ιδιαίτερα στις Χώρες της Απω Ανατολής.

Να ξέρετε, οι φωτογραφίες θα κάνουν το γύρω του κόσμου. Βιντεάκια και αφιερώματα στη μετακίνηση των διδύμων παίζουν απο πολλές χώρες. Θα πάθετε πλάκα αν ψάξετε τι κυκλοφορεί στο youtube και τι κοινό έχουν οι δίδυμες.

Ο miburosaito μας ανοιξε τα μάτια.

:pano: :pano:

miburosaito έγραψε:Αστα να πανε με αυτες τις μεταφρασεις και ta Google translate, χαμος γινεται λεμε!

EDIT

Το αρθρο που ειναι στο fosonline δεν υπογραφει ο Λεμονιδης αλλα ο εκδοτης υποτιθεται.
Υπογραφουν σαν 'Φως team', ειναι καθαρα πληρωμενο και στοχευμενο αρθρο...
https://www.fosonline.gr/volleyball/a-gynaikon/article/158773/paok-o-proin-syzygos-tis-li-nta-giongk-tin-katigorei-oti-ton-kakopoioyse-vid

Εκτος αν εννοεις αλλο? Παντως αυτο (κυριως) αναφερουν οι Κορεατες στα αρθρα τους

Παντως εγω περιμενω αυτον τον αεναο κυκλο να συνεχιστει μεσα στη χρονια, Κορεατικα αρδακια -> αρδακια του 10 και λοιπων Μαρινακειων δυναμεων -> και μετα ξανα τα ιδια Κορεατικα αρδακια, σε στορι που θα εχουν ξεκινησει οι ιδιοι και εχει ανακυκλωθει μεσω Ελλαδας, οτι γινεται και σε αλλα θεματα δηλαδη, δεν ειναι κατι καινουργιο



Αυτό ακριβώς το άρθρο εννούσα. Το είχα διαβάσει και στην αρχή κάπως μπερδεύτικα, αλλά αναφέρεται στο πρόσωπο ("η μεταγραφή") όχι στη διαδικασία της μεταγραφής. Πάντως αν έγινε επίτηδες για να ξεκινήσει διασπορά φήμης μέσω μετάφρασης, ήταν έξυπνο.

Επίσης μου φάνηκε εντελώς προβοκατόρικο, ειδικά μετά τη συνέντευξη που έδωσε ο Προπονητής μας στο Λεμονίδη. Αλλά τώρα που το παρατηρησες, έχεις δίκαιο οτι έφυγε απο τη συντακτική ομάδα, δεν το υπέγραψε ο Λεμονίδης.
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες