Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Θέματα που αφορούν την αθλητική επικαιρότητα, άλλες ομάδες και όχι μόνο!

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τρί 28 Σεπ 2021, 06:51

Πάντως είναι οξύμωρο (για να το πω ευγενικά), από τη μία να κράζουμε διοίκηση ου άφησε τον Τσουμπα να φύγει πριν το κρίσιμο Ευρωπαικό γιατί ήταν σημαντικός για την ομάδα αλλά τώρα που γύρισε επειδή δεν έπιασε σε άλλη ομάδα και χωρίς να έχει αγωνιστεί καλά καλά να τον βγάζουμε άχρηστο...

Αλλά θα μου πεις ποιος έχασε την υπομονή του, για να τη βρει ο ΠΑΟΚτσης...
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό dikomou01 » Τρί 28 Σεπ 2021, 07:02

Ρε σεις τώρα πηρα χαμπάρι ότι ο Γαύρος Β θα είναι στον Βόρειο όμιλο στην Β εθνική. Ε ρε γλέντια
Τα μυαλά μας πονάνε.
Άβαταρ μέλους
dikomou01
 
Δημοσιεύσεις: 302
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 13:24
Τοποθεσία: καστοριά

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΚΩΣΤΑΣ2019 » Τρί 28 Σεπ 2021, 07:55

Guitarman έγραψε:Πάντως είναι οξύμωρο (για να το πω ευγενικά), από τη μία να κράζουμε διοίκηση ου άφησε τον Τσουμπα να φύγει πριν το κρίσιμο Ευρωπαικό γιατί ήταν σημαντικός για την ομάδα αλλά τώρα που γύρισε επειδή δεν έπιασε σε άλλη ομάδα και χωρίς να έχει αγωνιστεί καλά καλά να τον βγάζουμε άχρηστο...

Αλλά θα μου πεις ποιος έχασε την υπομονή του, για να τη βρει ο ΠΑΟΚτσης...


Επιεικής
ΚΩΣΤΑΣ2019
 
Δημοσιεύσεις: 3111
Εγγραφή: Τετ 22 Μάιος 2019, 13:38

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Σεπ 2021, 08:37

ΟΦΗ: Έφυγε με τέσσερις τραυματίες από τα Γιάννενα!

sdna

Με γεμάτο απουσιολόγιο επέστεψε στο Ηράκλειο ο ΟΦΗ, μετά το παιχνίδι με τον ΠΑΣ Γιάννινα.
Οι Κρητικοί μπορεί να πήραν έστω και δύσκολα το βαθμό στους "Ζωσιμάδες", ωστόσο το φινάλε του αγώνα τους βρήκε με τέσσερα νέα ονόματα στην... ιατρική λίστα τους.

Αρχικά ο Καστάνιος ήταν αυτός που ένιωσε ενοχλήσεις στο αριστερό γόνατο πριν το παιχνίδι και γι' αυτό άλλωστε δεν αγωνίστηκε.

Ακολούθως ο Πασσαλίδης ένιωσε ενοχλήσεις στον τετρακέφαλο του δεξιού ποδιού του κι έγινε αναγκαστική αλλαγή, ωστόσο και ο Διαμαντής που τον αντικατέστησε στο 56', βγήκε επίσης με ενοχλήσεις (στους οπίσθιους μηριαίους του αριστερού ποδιού) μόλις δέκα λεπτά αργότερα!

Το... καρέ έκλεισε ο Νέιρα ο οποίος δέχτηκε ένα χτύπημα στον μηρό του δεξιού ποδιού κι αποχώρησε στο 83ο λεπτό της συνάντησης.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τρί 28 Σεπ 2021, 10:07

Α ρε γαμωτο, τι ωραια φαση που ειναι αυτοι οι μειων βαθμοι του ρουλη. Με το αστειο προγραμμα που εχουν στην αρχη της σεζον, θα ειχαν κανει κανα σερι και τωρα θα μας τα ειχανε κανει τουμπανο οτι πανε για πρωταθλημα. Ετοιμο το ειχαν το αφηγημα απο το καλοκαιρι.

Οχι οτι μας νοιαζει και πισω να παρει τους βαθμους αλλα αν μη τι αλλο, γλιτωσαμε αυτο το σπασιμο αρχιδιων ολο το φθινοπωρο. Μεγαλη χαλαστρα τους εκανε στην προπαγανδα (που στον ρουλη ειναι πνω απο ολα)
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6156
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Τρί 28 Σεπ 2021, 10:34

Guitarman έγραψε:Πάντως είναι οξύμωρο (για να το πω ευγενικά), από τη μία να κράζουμε διοίκηση ου άφησε τον Τσουμπα να φύγει πριν το κρίσιμο Ευρωπαικό γιατί ήταν σημαντικός για την ομάδα αλλά τώρα που γύρισε επειδή δεν έπιασε σε άλλη ομάδα και χωρίς να έχει αγωνιστεί καλά καλά να τον βγάζουμε άχρηστο...

Αλλά θα μου πεις ποιος έχασε την υπομονή του, για να τη βρει ο ΠΑΟΚτσης...


δεν είναι έτσι ακριβώς
Στα 8 χρόνια της επαγγελματικής του καριέρας, έκανε 1 καλό εξάμηνο και 15 άσχημα εως ανύπαρκτα.
Δεν τον βλέπουμε πρώτη φορά.
Ο αντιπροσωπευτικός Ακπομ είναι αυτός των 15 εξαμήνων, όχι του ενός.
Ελπίζω να δώσει περισσότερα βρίσκοντας πιο επιδραστικό ρόλο στην ομάδα και το σύστημα του Λουτσέσκου και αυτό απλώς και μόνο επειδή εδώ έκανε πρόπερσι το καλό του εξάμηνο. Το ότι ο προπονητής του προτιμάει πρώτα τον Ολιβέιρα, μετά τον Σφιντέρσκι και μετά αυτόν κάτι λέει πάντως.
Υπομονή κάνουμε επειδή δε μπορούμε να κάνουμε κάτι άλλο. Με Σφι και Τσούμπα θα πορευτούμε μέχρι Γενάρη (και βλέπουμε).
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό Guitarman » Τρί 28 Σεπ 2021, 10:44

Ανεκφραστε, το τι εκανε στις αλλες του ομαδες δε μπορω να το κρινω γιατί δεν τον παρακολουθούσα. Αν τον παρακολουθούσες εσύ με χαρά να διαβάσω τα σχόλιά σου. Πάντως να μη ξεχάσεις να πεις ότι έπαιζε το πιο απαιτητικό πρωτάθλημα του κόσμου...

Εγώ ξέρω πως ο παίκτης στον ΠΑΟΚ έκανε πολύ καλά τη δουλειά που του ζητήθηκε όσο ήταν στον ΠΑΟΚ και όχι για ένα 6μηνο. Δεν ήταν κιλερ αλλά ήταν παίκτης που συμμετείχε στο παιχνίδι της ομάδας και τον ένοιωθαν οι αντίπαλοι. Βοήθησε την ομάδα όποτε χρειάστηκε και για αυτό τον πήραμε και τώρα. Ως έναν παίκτη που μπορεί να βοηθήσει. Δεν είναι ο βασικός μας στραικερ και αυτό το ξέρουν όλοι. Και αυτοι οι "όλοι" είναι οι ιδιοι που ξεσκίζουν τη διοίκηση που τον άφησε και που ξεσκίζουν τώρα και αυτόν που επέστρεψε... Και πριν καλά καλά πατήσει το πόδι του Ελλάδα! Και όταν ο Λουτς με τη δουλειά του έχει δείξει πως ανασταίνει και νεκρούς.

Ε αν κάποιοι θέλετε να συνεχίσετε να κράζετε πριν καν τον δείτε... ΟΚ... Ακούγεσται
Άβαταρ μέλους
Guitarman
 
Δημοσιεύσεις: 1345
Εγγραφή: Δευτ 31 Αύγ 2009, 18:12

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό anekfrastos » Τρί 28 Σεπ 2021, 11:31

Guitarman έγραψε:Ανεκφραστε, το τι εκανε στις αλλες του ομαδες δε μπορω να το κρινω γιατί δεν τον παρακολουθούσα. Αν τον παρακολουθούσες εσύ με χαρά να διαβάσω τα σχόλιά σου. Πάντως να μη ξεχάσεις να πεις ότι έπαιζε το πιο απαιτητικό πρωτάθλημα του κόσμου...


Η Τσάμπιονσιπ και η Τζουπιλερ Προ του Βελγίου είναι ανταγωνιστικά πρωταθλήματα αλλά όχι και τα πιο ανταγωνιστικά του κόσμου.

Guitarman έγραψε:Εγώ ξέρω πως ο παίκτης στον ΠΑΟΚ έκανε πολύ καλά τη δουλειά που του ζητήθηκε όσο ήταν στον ΠΑΟΚ και όχι για ένα 6μηνο. Δεν ήταν κιλερ αλλά ήταν παίκτης που συμμετείχε στο παιχνίδι της ομάδας και τον ένοιωθαν οι αντίπαλοι. Βοήθησε την ομάδα όποτε χρειάστηκε και για αυτό τον πήραμε και τώρα. Ως έναν παίκτη που μπορεί να βοηθήσει. Δεν είναι ο βασικός μας στραικερ και αυτό το ξέρουν όλοι. Και αυτοι οι "όλοι" είναι οι ιδιοι που ξεσκίζουν τη διοίκηση που τον άφησε και που ξεσκίζουν τώρα και αυτόν που επέστρεψε... Και πριν καλά καλά πατήσει το πόδι του Ελλάδα! Και όταν ο Λουτς με τη δουλειά του έχει δείξει πως ανασταίνει και νεκρούς.

Ε αν κάποιοι θέλετε να συνεχίσετε να κράζετε πριν καν τον δείτε... ΟΚ... Ακούγεσται


Δεν κράζω τον Τσούμπα.
Δε μου φταίει αυτός, ούτε ο Εσίτι ούτε κανένας άλλος παίκτης, όταν βλέπω ότι δείχνουν διάθεση και καταβάλουν προσπάθεια. Η διοίκηση μου φταίει.
Ο Τσούμπα είναι αυτός που είναι, εγώ σε χρονιά που είχαμε 20+ εκ έσοδα και με προοπτικές πρωταθλητισμού και πορείας στην Ευρώπη περίμενα έναν καλό φορ, αντάξιο ή καλύτερο του Ολιβέιρα.

Προσπαθεί, μαρκάρει κλπ, σωστά όλα αυτά αλλά εγώ τα βαρέθηκα ακόμα από τις εποχές Σάλμον, Τόργκελε, Μούσλι κλπ.
Σεντερ φορ είναι, η βασική δουλειά του και το βασικό κριτήριο με το οποίο αξιολογείται είναι το γκολ και μετά οι ασίστ, οι key passes, κλπ. Δε μας έλειπε φορ "που συμμετέχει" αλλά σεντερ φορ που θα είναι κανονικό σεντερ φορ και θα κάνει γκολ και ασίστ.

Λες ότι "δεν είναι ο βασικός μας στράικερ". Αυτό ισχύει επειδή δεν είναι καλύτερος (για τον προπονητή) ούτε του δεύτερου φορ μας. "Αναβαθμίστηκε" σε δεύτερο φορ ενώ ήρθε να αντικαταστήσει τον πρώτο. Κανονικά τρίτος θα ήταν.

Επίσης, τον π.χ. Μιτρίτα και τον Τέιλορ δεν τους είδαμε και κάνουμε υπομονή μέχρι να δούμε τι θα προσφέρουν σε βάθος χρόνου.
Τον Ακπομ τον είδαμε 2 χρόνια στον ΠΑΟΚ και μπορούμε να έχουμε μια γνώμη. Δεν είναι πρωτοεμφανιζόμενος.

Τέλος για το γεγονός ότι ο Λουτσέσκου μπορεί και αξιοποιεί και παίρνει το καλύτερο απ' όλους τους παίκτες συμφωνώ και το έγραψα ότι σε αυτό ελπίζω.
He's not the messiah, he's a very naughty boy!
Άβαταρ μέλους
anekfrastos
 
Δημοσιεύσεις: 2819
Εγγραφή: Δευτ 30 Δεκ 2013, 00:14

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό Aye4 » Τρί 28 Σεπ 2021, 16:03

Έμαθαν ότι απαυτονομαστε πλάκωσαν και οι μυλωνουδες. Κάπως έτσι λέει η γνωστή παροιμία και όλοι ξέρουμε τι θέλει να πει και τι να εννοήσει. Αδυναμία, ευνουχισμό, ξεθωριασμα, ανεπάρκεια και όλα τα άλλα συνώνυμα που έρχονται στο νου σας. Κάπως έτσι φαινεται πως φαντάζονται το σύνολο του ΠΑΟΚ εκεί κάτω στο γαυρολιμανο, είδαν επιπλέον ότι σηκώνουμε πολλά κιλά δούλεμα κι αποφάσισαν να το τερματίσουν. ΘΕΛΟΥΝ ΝΑ ΔΗΛΩΣΟΥΝ -όπως γραφουν οι ιστοσελίδες- για έδρα του Ολυμπιακού Β' ΤΗΝ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ και το γήπεδο του Απόλλωνα και η ομάδα τους θα μένει σε ξενοδοχείο της Θεσσαλονίκης. Άνετα και χωρίς κανένα πρόβλημα. Τα σχόλια δικά σας...
Άβαταρ μέλους
Aye4
 
Δημοσιεύσεις: 1647
Εγγραφή: Τρί 01 Αύγ 2017, 19:10
Τοποθεσία: Καστέλλα (Πρ. Ηλίας)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Τρί 28 Σεπ 2021, 16:12

Καλώς να ορίσουν!!!
Και να δούμε πόσες τιμωρίες θα φάνε από επεισόδια σε ¨εντός έδρας¨ :lol: :lol:
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6101
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 28 Σεπ 2021, 18:02

Δεν έχουμε κανένα πρόβλημα ακόμη και αν δηλώσουν έδρα το γήπεδο του Χαρίλαου, ή το Εθνικό Καυτανζόγλειο Στάδιο.
Πρόβλημα έχουν μόνο όσοι φοβούνται τέτοιες ανόητες κινήσεις.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 28 Σεπ 2021, 18:33

Εγώ έχω πρόβλημα να δηλώσει ο Ολυμπιακός Β', έδρα στη Θεσσαλονίκη. (ακόμα κι αν δηλώσουν έδρα το γήπεδο του οάρη).

Πρώτον γιατί δεν γουστάρω να κλείνουν όλοι οι δρόμοι της πόλης, είτε ανατολικά είτε οπουδήποτε, από αστυνομικές δυνάμεις που θα προστατεύουν την ομάδα του γάβρου.

Δεν έχουμε, που δεν έχουμε, δρόμους και μέσα μαζικής μεταφοράς, θα γίνεται κάθε δεύτερο ΣΚ, κυκλοφοριακό κομφούζιο, όπως τις ημέρες του πανηγυριού της έκθεσης, που λέμε πώς να τελειώσει.

Δεύτερον διότι, δεν έχω καμία διάθεση, κάθε τρεις και λίγο, να γίνονται οι δρόμοι στις γειτονιές μας, πεδίο μάχης, όταν θα έρχονται οι οπαδοί του γάβρου, ως γηπεδούχοι για να παρακολουθήσουν την ομάδα τους.

Επίσης δεν έχω καμία διάθεση, κανένα ΠΑΟΚτσάκι που το αίμα του βράζει λόγω νεανικής ηλικίας, να πάει κάγκελο με το νέο νόμο ιδιώνυμο, που θεωρεί ότι το να ανάψει κάποιος ένα πυρσό είναι χειρότερο από το να πουλάει ναρκωτικά, μιας και είναι υποχρεωτική η προφυλάκιση και χωρίς ανασταλτικό χαρακτήρα η έφεση, μέχρι τελεσιδικίας. Δηλαδή ακόμα και να
αθωωθεί κάποιος, θα έχει κάτσει κάγκελο κάτι μήνες, με αυτό το νέο νόμο έκτρωμα του ιδιώνυμου.

Αυτά από εμένα και ελπίζω να μη χρειαστεί να ζήσουμε καταστάσεις ροκ, με οπαδούς του γάβρου στη Θεσσαλονίκη, που το μόνο που θα κάνουν, θα είναι να προκαλούν ανωμαλία και αναταραχή στην πόλη μας, με τις πλάτες της πολιτείας.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 28 Σεπ 2021, 18:45

dikomou01 έγραψε:Ρε σεις τώρα πηρα χαμπάρι ότι ο Γαύρος Β θα είναι στον Βόρειο όμιλο στην Β εθνική. Ε ρε γλέντια


που περιμενες να ειναι δηλαδη με εδρα την Παπαναστασιου;
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό papwolf » Τρί 28 Σεπ 2021, 19:56

bersekeros έγραψε:Εγώ έχω πρόβλημα να δηλώσει ο Ολυμπιακός Β', έδρα στη Θεσσαλονίκη. (ακόμα κι αν δηλώσουν έδρα το γήπεδο του οάρη).

Πρώτον γιατί δεν γουστάρω να κλείνουν όλοι οι δρόμοι της πόλης, είτε ανατολικά είτε οπουδήποτε, από αστυνομικές δυνάμεις που θα προστατεύουν την ομάδα του γάβρου.

Δεν έχουμε, που δεν έχουμε, δρόμους και μέσα μαζικής μεταφοράς, θα γίνεται κάθε δεύτερο ΣΚ, κυκλοφοριακό κομφούζιο, όπως τις ημέρες του πανηγυριού της έκθεσης, που λέμε πώς να τελειώσει.

Δεύτερον διότι, δεν έχω καμία διάθεση, κάθε τρεις και λίγο, να γίνονται οι δρόμοι στις γειτονιές μας, πεδίο μάχης, όταν θα έρχονται οι οπαδοί του γάβρου, ως γηπεδούχοι για να παρακολουθήσουν την ομάδα τους.

Επίσης δεν έχω καμία διάθεση, κανένα ΠΑΟΚτσάκι που το αίμα του βράζει λόγω νεανικής ηλικίας, να πάει κάγκελο με το νέο νόμο ιδιώνυμο, που θεωρεί ότι το να ανάψει κάποιος ένα πυρσό είναι χειρότερο από το να πουλάει ναρκωτικά, μιας και είναι υποχρεωτική η προφυλάκιση και χωρίς ανασταλτικό χαρακτήρα η έφεση, μέχρι τελεσιδικίας. Δηλαδή ακόμα και να
αθωωθεί κάποιος, θα έχει κάτσει κάγκελο κάτι μήνες, με αυτό το νέο νόμο έκτρωμα του ιδιώνυμου.

Αυτά από εμένα και ελπίζω να μη χρειαστεί να ζήσουμε καταστάσεις ροκ, με οπαδούς του γάβρου στη Θεσσαλονίκη, που το μόνο που θα κάνουν, θα είναι να προκαλούν ανωμαλία και αναταραχή στην πόλη μας, με τις πλάτες της πολιτείας.

Πολύ σωστά μιλάς berse. Έτσι δυστυχώς θα γίνεται κι αυτήν άλλωστε την αναταραχή επιδιώκουν οι απόγονοι.
Κάτι μαγειρεύουν πάλι στο βοθρολίμανο (όπως πέρσι με τον Σιαμπάνη και πρόπερσι με την ΕΕΑ) με αφορμή τις β' ομάδες. Οψόμεθα....
Θύρα Ντουβάρ.....
Άβαταρ μέλους
papwolf
 
Δημοσιεύσεις: 3239
Εγγραφή: Πέμ 21 Ιαν 2021, 22:08

Re: Νέα, άρθρα & σχόλια για άλλες ελληνικές ομάδες XΙΙ

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 28 Σεπ 2021, 21:33

Όλα τα έχουμε δει σε αυτόν τον τόπο αλλά και επιχορήγηση τηλεοπτικού σήριαλ ωσάν να είναι επενδυτικό προϊόν και μάλιστα με ένα εκατομμύριο ευρώ, δεν το έχουμε ξαναδεί.

Εν προκειμένω δε το Μαξίμου, ο αρμόδιος Υπουργός Επικρατείας και ο πρωθυπουργός αυτοπροσώπως για λογαριασμό του οποίου εργάζεται ο Υπουργός Επικρατείας και ο αρμόδιος Γενικός Γραμματέας του, επιχορηγούν με ειδική τροποποίηση την εταιρεία του Βαγγέλη Μαρινάκη, Alter Ego, δηλαδή το κανάλι του, το MEGA, με περίπου ένα εκατομμύριο. Η επιχορήγηση αφορά το σήριαλ «Έξαψη» για το οποίο ο εφοπλιστής – εκδότης ως γνωστόν έγραψε τους στίχους του περίφημου άσματος που τραγουδά η Νατάσα Θεοδωρίδου.

trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Αθλητικά-Αγωνιστικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 12 επισκέπτες