ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ

ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
158
95%
ΔΕ ΣΥΜΜΕΤΕΧΩ
8
5%
 
Σύνολο ψήφων : 166

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 21 Φεβ 2021, 23:19

chri5ti9 έγραψε:Και λίγα λέει ο Μπαρκαρουτσος. Δεν γινεται όπως είπε, λίγοι μαλακές να τραβάνε το φορτίο για ολόκληρο λαό. Άλλος δίνει λεφτά που μπορεί να έπαιρνε στο παιδί του ένα παραπάνω δωράκι, στη γυναικα του ένα έξτρα λουλουδι, άλλοι πήγαν δόσεις τράπεζας ενα μήνα πίσω και άλλοι δεν έφτιαξαν τα αυτοκίνητα τους. Οι υπόλοιποι όμως, χαλαροί και ωραίοι. Η πλειοψηφία χαλαρή και ωραία. Αλλά να ασκούν κριτική κάθε χρόνο, αρχή και τέλος χρόνιας ξέρουν να κάνουν.



Εγώ κρατάω τη θετική ενέργεια και την παρακίνηση.

Τη διαφορά πάντα οι λίγοι
(οι μ@λάκες) την έκαναν. Αυτοί πάντα οι λίγοι ξεκινούσαν τα κινήματα και τις επαναστάσεις.
Οι υπόλοιποι ακολουθούσαν σε δεύτερο χρόνο. Αυτό είναι νόμος.

Μαζευτήκαμε οκτώ-εννιά, τα παιδιά μου, κάτι ξαδέλφια, κάτι ανίψια και μαζί με το άλογό μου εμείς οι τρελοί ήμασταν δέκα.

Θ. Κολοκοτρώνης


Σημασία έχει ο στόχος.

Επιλογή σκοπού κι εμμονή σε αυτόν.
Clausewitz


Η ΑΜΚ ξεκίνησε στις 13 Ιανουαρίου και η αρχική ανακοίνωση μιλούσε ότι η διάρκειά της θα ήταν περίπου 2 μήνες.

Όσο πλησιάζουμε προς το τέλος, χρειάζεται εντατικοποίηση της παρακίνησης όπου μπορούμε ο καθένας. Και κυρίως στα social media. Ο ένας με τον άλλο. Έστω 10 ευρώ με web banking.

Αυτό χρειάζεται αυτή τη στιγμή.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 22 Φεβ 2021, 01:17

Να στηρίξουμε αυτόν τον άνθρωπο που έχει όραμα για τον ΠΑΟΚ στο μπάσκετ.

Πάμε γερά!
Τελευταία επεξεργασία από bersekeros και Σάβ 27 Φεβ 2021, 00:33, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 23 Φεβ 2021, 00:16

Τι λέει;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 23 Φεβ 2021, 00:21

Ο φίλος ο ManchesterClubPAOK πού χάθηκε;; Αφού ήταν καθαρός, γιατί δεν ήρθε να με αποστομώσει;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό dimpaok4 » Τρί 23 Φεβ 2021, 00:26

89☠95

ΣΥΝΕΧΙΖΟΥΜΕ ΟΛΟΙ ΕΝΩΜΕΝΟΙ ΜΙΑ ΓΡΟΘΙΑ ΓΙΑ ΤΟ ΚΑΛΟ ΤΗΣ ΟΜΑΔΑΣ ΜΑΣ....

ΟΠΩΣ ΠΑΝΤΑ ΣΑΝ ΠΙΣΤΟΙ ΣΤΡΑΤΙΩΤΕΣ ΤΗΣ ΑΣΠΡΟΜΑΥΡΗΣ ΙΔΕΑΣ.....

ΟΙ Σ.Φ Π.Α.Ο.Κ. ΚΙΛΚΙΣ & Σ.Φ Π.Α.Ο.Κ. ΕΔΕΣΣΑΣ ΔΙΑΘΕΤΟΥΝ ΤΑ ΝΕΑ ΣΥΛΛΕΚΤΙΚΑ ΚΑΣΚΟΛ ΤΑ ΕΣΟΔΑ ΤΩΝ ΟΠΟΙΩΝ ΘΑ ΠΑΝΕ ΣΤΗΝ Α.Μ.Κ

ΤΙΜΗ ΚΑΣΚΟΛ 10€

Υ.Γ ΔΥΝΑΜΗ ΣΟΥ ΟΙ ΟΠΑΔΟΙ ΣΟΥ
dimpaok4
 
Δημοσιεύσεις: 698
Εγγραφή: Σάβ 08 Σεπ 2018, 14:34

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τρί 23 Φεβ 2021, 09:30

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Γέρο, 3-4 εβδομάδες έμειναν! Τρεις πες, να είμαστε σίγουροι!


Επίσης, δεν είμαι Καπετάνιος.. και δεν θα γίνω ποτέ! Μηχανικός μπαρκάρω..
Καλά εσύ μπαρκαρες μούτσος και θα ξεμπαρκαρεις αρι-καπετάνιος!!

Χάχαχαχα..

Για πάμε ένα ακόμα ντου ρε παιδες!!

Η συμμετοχή έχει νόημα!!

Για πάμε δυνατά!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 23 Φεβ 2021, 22:38

Πες το ψέματα... Και ακόμα δεν ξέρω πότε θα πάω σπίτι.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τρί 23 Φεβ 2021, 22:47

σφίνα

To ποσό που θα καταθέσουν στην ΑΜΚ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ συγκέντρωσαν οι παίκτες του ποδοσφαιρικού τμήματος του Δικεφάλου.

Η εν λόγω κίνηση έγινε μετά από την σχετική πρωτοβουλία του Αντρέ Βιεϊρίνια, με το εν λόγω συναλλαγή να ολοκληρώνεται εντός των επόμενων ωρών.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89927
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τρί 23 Φεβ 2021, 22:52

+10 ευρώ στην ΑΜΚ. Έφτασα στα 80 ευρώ....λίγα λίγα.

Αφού έκανα και την πρώτη δόση του εμβολίου (pfizer) και όλα καλά.....πάμε γερά. :opaokara:

ΠΑΟΚ να'σαι και να μη φοβάσαι!

Ό,τι μπορούμε αδέρφια.
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τετ 24 Φεβ 2021, 00:33

Σήμερα με πηρε ένα άγνωστο νουμερο από 2310.... Το σήκωσα και μια ευγενική κυρία μου είπε ότι τηλεφωνεί από την ΚΑΕ ΠΑΟΚ και να με ενημερώσει για την ΑΜΚ. Της ζήτησα απλά ένα λογαριασμό alpha. Μου είπε έχω τα στοιχεία σας από κάτι αγορές που έχω κάνει. Και σε 5 λεπτά έσκασε το e-mail.
Το γράφω εδώ, γιατί πραγματικά μου έκανε τρομερή εντύπωση το όλο σκηνικό.
Και επίσης κάποιοι σαν κι εμένα που γενικά θέλουν να προσφερουν αλλά δεν έχουν το χρόνο να ψάχνουν, να βρουν λογαριασμους, μπλα μπλα μπλα..., θέλουν αυτό. Να τους παρεις ένα τηλ. Να τους πεις φίλε στείλε τα λεφτά εδώ και να τελειώσουν.
Μπράβο στην ΚΑΕ
Άβαταρ μέλους
Επισκέπτης
 
Δημοσιεύσεις: 673
Εγγραφή: Σάβ 03 Σεπ 2016, 11:35
Τοποθεσία: Σαλαμίνα

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 24 Φεβ 2021, 03:17

Αυτό είναι ξεφτίλα για τη ΚΑΕ και το λαό του ΠΑΟΚ, να μας ψάχνει στα τηλέφωνα και να ζητάει λεφτά από τον κάθε ΠΑΟΚτσή...

Όλα τα στοιχεία και οι πληροφορίες υπάρχουν πολλάκις στο Φέησμπουκ της ΚΑΕ, στη πρώτη σελίδα του topic εδώ, φαντάζομαι θα υπάρχει και κάποιο banner στη σελίδα της ΚΑΕ..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46910
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Τετ 24 Φεβ 2021, 10:43

Φίλε μπαρκαρουτσο πιστευω έχεις άδικο.
Μην κρίνεις αποκλειστικά από τον δικό σου τρόπο σκέψης.
Πολλοί από εμάς δεν ήμαστε όλη μέρα στα ίντερνετ ή όπως και η περιπτωση μου, δεν έχουμε Facebook από επιλογή.
Την ΑΜΚ την έμαθα από εσένα. Πραγματικά στο λέω και μπράβο σου, γιατί με συνεχή post κρατάς το θέμα στην επικαιρότητα. Βλέποντας εσένα να λες οτι δεν είμαστε άξιοι να μαζέψουμε 500.000 ψιλόαπογοητευτηκα και ένοιωσα ενοχές. Όποτε είχα στο πισω μέρος του μυαλου μου καααααποια στιγμή να συνεισφέρω τον οβολό μου.
Η κίνηση της ΚΑΕ όμως να με παρει τηλέφωνο, ουσιαστικά με στρίμωξε στα σχοινιά. Ήταν σαν να μου λέει ΤΩΡΑ φίλε, τώρα έχουμε ανάγκη.
Για εμενα τον απλό οπαδό να με παρει η ΚΑΕ, σαν να λέμε ο ίδιος ο ΠΑΟΚ, ήταν τρομερό. Εκεί κατάλαβα το μέγεθος του προβληματος.
Φίλε μπαρκαρουτσο, δεν είναι ντροπή να ζητάς βοήθεια.
Όταν κάποιος δεν έχει να φάει πρεπει να παρει τους φίλους του να ζητήσει βοήθεια, τι περιμενεις να ξεκινήσουν από μόνοι τους να πανε να βοηθήσουν;
Σίγουρα το δευτερο θα ήταν το ιδανικο και καταλαβαίνω ότι ανήκεις σε αυτήν την κατηγορία ανθρώπων και μπράβο σου ειλικρινά. Υπάρχουμε όμως κι εμείς, άνθρωποι που θέλουμε παρακίνηση.
Δεν είμαστε όλοι το ίδιο.
Άρα για εμένα, έκανε πολυ καλα η ΚΑΕ και άρχισε τα τηλέφωνα. Στο φινάλε με πηραν για να με ενημερώσουν για την ΑΜΚ, δεν πηραν να κλαψουριζουν και να ζητάνε δανικά.
Άβαταρ μέλους
Επισκέπτης
 
Δημοσιεύσεις: 673
Εγγραφή: Σάβ 03 Σεπ 2016, 11:35
Τοποθεσία: Σαλαμίνα

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό praman » Τετ 24 Φεβ 2021, 11:10

Η ΑΜΚ ίσως διαρκέσει μέχρι 31/3.

Πιθανότατα θα συνδράμω κι άλλο από την πλευρά μου.

Πάμε ΠΑΟΚΑΡΑ!!
Στο τέλος όλα θα πάνε καλά. Αν δεν πάνε καλά, σημαίνει ότι δεν είναι το τέλος. [Paulo Coelho].
Άβαταρ μέλους
praman
 
Δημοσιεύσεις: 737
Εγγραφή: Τετ 31 Δεκ 2014, 14:48

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 24 Φεβ 2021, 11:56

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Αυτό είναι ξεφτίλα για τη ΚΑΕ και το λαό του ΠΑΟΚ, να μας ψάχνει στα τηλέφωνα και να ζητάει λεφτά από τον κάθε ΠΑΟΚτσή...

Όλα τα στοιχεία και οι πληροφορίες υπάρχουν πολλάκις στο Φέησμπουκ της ΚΑΕ, στη πρώτη σελίδα του topic εδώ, φαντάζομαι θα υπάρχει και κάποιο banner στη σελίδα της ΚΑΕ..


Δεν είναι έτσι φίλε Μπαρκαρούτσε!!

Ας πούμε εμένα ο πατέρας μου, και πολλων άλλων θεωρώ, είμαι σίγουρος ότι δεν πρόκειται να το μάθει από πουθενά!!

Μη βάζεις στο μυαλό σου μόνο τον κόσμο που ενημερώνεται από ίντερνετ. Υπάρχει πάρα πολύς κόσμος που δεν ενημερώνεται.

Επίσης δεν υπήρξε διαφήμιση στην τηλεόραση ώστε να μπορεί ο άλλος να το δει!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2021

Δημοσίευσηαπό Buba2018 » Τετ 24 Φεβ 2021, 13:07

Καλησπέρα σε όλους.
Χθες όντως πήραν από την ΚΑΕ τηλέφωνο. Μου το υπενθύμισαν και έτσι έκανα την κατάθεση . Προσπαθούν να το επικοινωνήσουν με κάθε τρόπο και νομίζω κάνουν πολύ καλά. Ο Χατζόπουλος φαίνεται σοβαρός και νοιώθει.
Δυστυχώς ο αριθμός όσων έχουν συμμετοχή έως σήμερα είναι πολύ μικρός. Δεν μιλάμε για το ποσό που καταθέτει ο καθένας. Αλλά για την συμμετοχή.
Μακάρι μέχρι το τέλος της προθεσμίας να συμμετάσχει περισσότερος κόσμος.
Buba2018
 
Δημοσιεύσεις: 31
Εγγραφή: Τρί 13 Μαρ 2018, 07:38

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 7 επισκέπτες