Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Οκτ 2020, 14:45

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
panta έγραψε:και να ασκεί διοίκηση απο την ινδία???



Ε δεν είμαι πάντα εδώ ρε, στο βαπόρι βρίσκομαι και τα βαπόρια είναι για τη θάλασσα, όχι για το λιμάνι..

Θα τη πάρω τη ΠΑΕ, αλλά να πάρω πρώτα τον ΑΣ μπας και γλιτώσουμε από τις μούμιες; Και μετά τη ΚΑΕ, για παραγοντική εμπειρία στον επαγγελματικό αθλητισμό. Μετά παίρνω και τη ΠΑΕ.
Και δηλώσεις τύπου “με ούριους ανέμους θα σαλπάρουμε για το πρωτάθλημα, θα ρίξουμε άγκυρα στη κορυφή, θα τους αφήσουμε να κοιτάνε τη πρύμη μας” κτλ :mrgreen:




Είναι μεγάλο καράβι ο ΠΑΟΚ, Μπαρκαρούτσο... :mrgreen:
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό trouman » Παρ 23 Οκτ 2020, 14:56

abc_o_ karpouzas έγραψε:
gika έγραψε:......
.....

Αν όμως ο Ιβάν βαρέθηκε ή ξενέρωσε, ας κοιτάξει να απεμπλακεί αρχικά από πρόεδρος και αν θέλει να αποχωρήσει τελείως ας πουλήσει κι όλας.


Αλλά αν δεν θέλει να ασχοληθεί άλλο ας φροντίσει να βρει καποιον άλλο που να θελει.

....




χωρις πλακα,,,εαν δεν εισαι για καμια ασπιρινη ο ρολος σου πλεον ειναι υποπτος...

με ευθυνη των διαχειριστων το φορουμ εχει καταντησει ενας αγωγος αρρωστων εως υποπτων αποψεων.

ενα φορουμ το οποιο βριζει τους παντες και τα παντα ακουγονται....ελαφρα την καρδια...αποψεις καφενειου


πραγματικα ιβαν φυγε γιατι εαν ο ...μεσος..ΠΑΟΚτσης ειναι σαν αυτον που σου λεει να πουλησεις και να φυγεις

επιδη ο προπονητης ειναι ετσι και οχι αλλιως και επιδη η ομαδα δεν ειναι βαλσαμωμενη για να βλεπουμε παντα φως στο τουνελ....δεν μας αξιζεις βανια....

ΠΑΟΚ εισαι λεει...

και ολοι σκοτωνονται για το ποιος θα παρει απο εσενα τις μετοχες...

πουλα γιατι μετα απο τα νεα που μας ειπαν οι ραπτοπουλομπουζιδες...υπαρχουν ακομη οπαδοι του ΠΑΟΚ που τους ακουνε....εισαι και στα τελευταια σου


αιντε ρε τραβηξτε τα βιζια σας που εχετε και αποψη και την λετε χωρις ντροπη που εαν σας ρωτησουν πως μυριζουν τα ρουχα μετα την προπονηση θα κοιταξετε το ταβανι


Έχω παρόμοιες απορίες για το σε ποιο φόρουμ διαβάζω κι εγώ αυτά που διαβάζω...

αλλά ειπώθηκε ότι οι μεγάλες ομάδες έχουν γκρίνια μίρλα κλπ... μπλέξαμε δηλαδή αν τη βλέπουμε αλλιώς τη φάση..

ειπώθηκε και κάτι άλλο, ως εξήγηση, σχετικά με τα του Άμπελ (που ταιριάζει γάντι και με τα του Σαββίδη) από άλλο μέλος του φόρουμ, που ασχολείται, όπως είπε και με θέματα ψυχολογίας, που φάνηκε πολύ πιο κοντά στην πραγματικότητα.

Είναι υπαρξιακή ανάγκη για κάποιους να υπερασπίζονται τη γνώμη τους, βλέποντας όχι απλά τον γάιδαρο να πετάει αλλά την Τούμπα ολόκληρη. Αυτό θα μπορούσε να αφορά όχι μόνο τους επικριτές, αλλά όλους..

περνάει η ώρα, δε βαριέσαι..απλά χάνει το νόημά της σιγά σιγά η ενασχόληση με το φόρουμ..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Παρ 23 Οκτ 2020, 15:21

joshua έγραψε:Mε απλα μια καλυτερη επικοινωνιακη πολιτικη ολα θα ηταν ΠΟΛΥ διαφορετικα.Για ποιο λογο ο Ματος να μενει εκτος ομαδας,να επανερχεται με ποστ και ανακοινωσεις και μετα να ξαναφευγει? Ποσο δυσκολο θα ηταν να συμμετειχε κανονικα στην ομαδα και να εφευγε μια και καλη οταν ερχοταν προταση?Για ποιο λογο να πρεπει πρωτα ο Βιερινια να ανακοινωσει αποχωρηση με δακρυβρεχτα μηνυματα και μετα να μιλησει με τον Ιβαν για να επανελθει? Μπορω να συνεχισω με τις ωρες...Μονο ηλιθιοι επιθυμουν την αποχωρηση του απο την ομαδα, αλλα ρε φιλε απο τη στιγμη που περασαμε την εποχη των παχιων αγελαδων, κατι για το οποιο εχεις καθε δικαιωμα να το πραξεις,θα πρεπει να εισαι εσυ αυτος που θα καλυψει επικοινωνιακα τη μεταβαση.Το εχω γραψει 100 φορες.Ακομα και τη κατασκευη του νεου γηπεδου,το μεγαλυτερο ευεργετημα που μπορει να αφησει πισω του εχουμε αποτυχει να το επικοινωνησουμε στο κοσμο.


Εδω θα συμφωνησω σε ολα... εκτος απο τις αγελαδες :mrgreen: τις ισχνες εννοεις μαλλον
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5904
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Οκτ 2020, 15:31

trouman έγραψε:..............

............περνάει η ώρα, δε βαριέσαι..απλά χάνει το νόημά της σιγά σιγά η ενασχόληση με το φόρουμ..



εχει εδω και μερικους μηνες...φιλε μου..που μπηκε αυτο στο μυαλο μου και οσο περναει....δυστυχως....ο καιρος
με οτι διαβαζω εδω μεσα οπως εκλεισα σχεδον ολα τα ...ραδιοφωνα...ετσι θα κλεισω και απο εδω...


εχουμε μια αρρωστια με τον ΠΑΟΚ δεν χρειαζετε και επιδεινωση...σκανζαρα τα 60 πολλα ειδα απο την ομαδα και δεν χρειαζετε να δω το ποσο εχει χειραγωγηθει το ποσο εχει αλλοτριωθει ο ....μεσος...θα ελεγα ΠΑΟΚτσης
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5994
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Οκτ 2020, 15:36

Δεν είναι αυτό λύση...

Λύση είναι η προσπάθεια και
ποτέ να μην τα παρατάς μάγκες.

Ούτε βήμα πίσω...whatever it takes!

Έτσι μάθαμε από παιδιά...
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Οκτ 2020, 15:41

δεν ξερω για σενα bersekeros

αλλα εγω απο παιδι εμαθα να αγαπαω την ομαδα και στα καλα και στα κακα...


εδω μεσα βριζουν πατοκορφα τον προπονητη τους παικτες τους υπαλληλους τα ατομα της διοικησης τον...γιωργακης... αυτον που εδωσε 11 εκατομυρια να πει ενα τσαι
εσενα εμενα ...αν πεις κατι αλλο ....

αντε ...λεω ..να βαλω κανα σταθμο ..και ακουω τον νικολα να βριζει την ομαδα να λεει ...μπροστινο...τον βανια υπαλληλο του γαυρου και αντι να τον γαμοσταυρισουν τον αφηνουν να μιλαει

εδω μεσα της μουρλης....που ειναι το φυσιολογικο...να μην παω μακρια

τον σαντος ..μπινελικια μετα μπινελικια γιατι εφυγε
τον αγγελο τσομπανης στο ανεβασμα κομποσκοίνι στο κατεβασμα
τον λουστ....μπινελικι μερι την ξανθη μετα ειδαμε το φως

μηπως θελεις να σου πω για τον Παντελακη??

και απο ποιους? απο την βαρια βιομηχανια οπαδων ...

υπαρχει καποιος λογος να το ανεχομαι ολο αυτο??
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5994
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Οκτ 2020, 15:52

Ρε φίλε Καρπουζά...ο πατέρας μου 70 γίνεται το Γενάρη, πρώτα ο Θεός.

Δεν μπορείς να δεις παιχνίδι μαζί του ...πίστεψέ με...γκρίνια ...και Άγιος ο Θεός...

Αγάπη Τεράστια.


Βρισίδια Ποτέ. Ποτέ.
Κόκκινη γραμμή.
Σεβασμός.

Έχει σχέση με το θέμα... κρίση αξιών και σεβασμός στην εποχή μας.

Δύσκολα χρόνια και μπερδεμένα...

ΥΓ Έλα μωρέ με το Νικόλα...σαν μωρό είναι ...
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 23 Οκτ 2020, 15:58

Εντάξει κάποτε ήταν μόδα το Ομερτά, και "αγαπήστε την ομάδα" επειδή φοβομασταν τρομάρα μας μη φύγει ο Ζαγοράκης.. και δώστου τουμπεκί όλοι και όλα καλά.
0 κριτική.. κι εγώ πρώτος απ' όλους αν ανατρέξει κανείς σε προ δεκαετίας ποστ μου.
Η συνέχεια δε μας δικαίωσε καθώς βγήκαμε χρεωμένοι 12μυρια.

Εγώ θα πω οκ καλά κάναμε.

Πλέον οι καιροί άλλαξαν, δεν υπάρχει κανένα Υποχθόνιο σχέδιο για να φύγει ο Ιβάν ή ότι θέλεις να σκέφτεσαι καρπουζα.
Πλέον υπάρχει σωστή σχέση μεταξύ οπαδών και Ιβάν, πίστεψέ με, ώστε να υπάρχει γέφυρα επικοινωνίας.

Η αγάπη για τον ΠΑΟΚ δεν κρίνεται στο αν κάνεις υπομονή με τον Άμπελ για 5 χρόνια μέχρι να κερδίσει.

Αν ήταν έτσι ακόμη θα είχαμε Γουμενο και προπονητή Φριγκερ.

Χαλαρώστε λίγο κανένας δεν κυνηγάει τον Ιβάν ούτε και θα φύγει.
Όπως είπες 60 έχεις γίνει κι ακόμη τρέμεις μη θυμώσει και αφήσει την ομάδα επειδή θα μπει στο paokmania και θα διαβάσει ένα σχόλιο..



Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Οκτ 2020, 16:00

bersekeros

την ωρα του αγωνα παει δεν παει καλα ...ο αγωνας..το να τα χωνεις ειναι φυσιολογικο

δωσε ρε παπαρα την πασα εκει.... παρτον τα ποδια ..... γερα ρε μαλακα ...σουτ ρε τραχανα πω πω στην αγια βαρβαρα την εστειλε το γιδι...

και διαφορα αλλα....

απο εκει και μετα?? πως το λεει ...να δεις...εδω μεσα και ενας απο τους διαχειριστες...


επικοδομητικη κριτικη ....

βεβαια
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5994
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Parolos » Παρ 23 Οκτ 2020, 16:02

Ωπ εδώ είσαι 100% λάθος.
Στο γήπεδο απαγορεύεται η μιρλα γιατί όντως μεταφέρεται η μουρμούρα στον αγωνιστικό χώρο.
Τα μου μα μου ακούγονται και πολύ καθαρά μέσα στο χόρτο.

Εκεί το σωστό είναι να μη βρίζεις κανέναν, μόλις βγεις από το γήπεδο βρισε όποιον θες.

Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ο ΠΑΟΚ είναι μάχη και θυσία. Πάντοτε στη ζωή, θα είμαι ΠΑΟΚ. Και στο θάνατο και στη ζωή...
Pablo Garcia
Άβαταρ μέλους
Parolos
 
Δημοσιεύσεις: 6013
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 17:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Οκτ 2020, 16:06

Συμφωνούμε Parolos. Μπράβο!

Πολύ καλά το έθεσες το θέμα! :pano:

Και Καρπουζά, ο πατέρας μου είναι στο χωριό μόνιμα πλέον...δεν πάει Τούμπα ...από την 47 ιντσών απολαμβάνει...

Τι θέλεις; να μείνει στον τόπο...;
:mrgreen:

Εννοείται όχι μίρλα στο Γήπεδο.

Συμφωνούμε παλικάρια!
Τελευταία επεξεργασία από bersekeros και Παρ 23 Οκτ 2020, 16:07, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Παρ 23 Οκτ 2020, 16:06

Parolos έγραψε:Εντάξει κάποτε ήταν μόδα το Ομερτά, και "αγαπήστε την ομάδα" επειδή φοβομασταν τρομάρα μας μη φύγει ο Ζαγοράκης.. και δώστου τουμπεκί όλοι και όλα καλά.
0 κριτική.. κι εγώ πρώτος απ' όλους αν ανατρέξει κανείς σε προ δεκαετίας ποστ μου.
Η συνέχεια δε μας δικαίωσε καθώς βγήκαμε χρεωμένοι 12μυρια.

Εγώ θα πω οκ καλά κάναμε.

Πλέον οι καιροί άλλαξαν, δεν υπάρχει κανένα Υποχθόνιο σχέδιο για να φύγει ο Ιβάν ή ότι θέλεις να σκέφτεσαι καρπουζα.
Πλέον υπάρχει σωστή σχέση μεταξύ οπαδών και Ιβάν, πίστεψέ με, ώστε να υπάρχει γέφυρα επικοινωνίας.

Η αγάπη για τον ΠΑΟΚ δεν κρίνεται στο αν κάνεις υπομονή με τον Άμπελ για 5 χρόνια μέχρι να κερδίσει.

Αν ήταν έτσι ακόμη θα είχαμε Γουμενο και προπονητή Φριγκερ.

Χαλαρώστε λίγο κανένας δεν κυνηγάει τον Ιβάν ούτε και θα φύγει.
Όπως είπες 60 έχεις γίνει κι ακόμη τρέμεις μη θυμώσει και αφήσει την ομάδα επειδή θα μπει στο paokmania και θα διαβάσει ένα σχόλιο..



Στάλθηκε από το RMX1931 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk



ακριβως αυτα που λεω τα λεω για ....εσενα...

ναι δεν θελω να φυγει αλλα και εαν φυγει ο ΠΑΟΚ θα βρει τον δρομο του...

το ....σχολιο...που κανεις σαν οπαδος του ΠΑΟΚ ειναι το προβλημα

και δεν αναφερομαι προσωπικα σε σενα


ναι ...δεν μιλαω για το γηπεδο αν και ειναι δυσκολο για τον καθενα μας να κρατηθει και στα καλα και στα κακα...

μιλαω να κατσω με τον πατερα του bersekeros και να δω τον αγωνα στην τβι
Τελευταία επεξεργασία από abc_o_ karpouzas και Παρ 23 Οκτ 2020, 16:28, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5994
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό renegade » Παρ 23 Οκτ 2020, 16:18

Ιβάν οι καπεταναίοι που άφησες στην Θεσσαλονίκη ούτε για μουτσοι δεν κάνουν.
Θα στο ρημάξουν το καράβι
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14342
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Παρ 23 Οκτ 2020, 16:24

Είναι μεγάλο καράβι ο ΠΑΟΚ....

φίλε Μπαρκαρούτσο...

Θέλει καπετάνιο σαν εσένα...

κι όχι κανένα μούτσο..

Ιβάν ο Μέγας ...Ναύαρχος και ο καραβοκύρης...

Κώστας ο τρελός, ο άρχοντας και ο Σαλονικιός ο κύρης!
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό panta » Παρ 23 Οκτ 2020, 17:13

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
panta έγραψε:και να ασκεί διοίκηση απο την ινδία???



Ε δεν είμαι πάντα εδώ ρε, στο βαπόρι βρίσκομαι και τα βαπόρια είναι για τη θάλασσα, όχι για το λιμάνι..

Θα τη πάρω τη ΠΑΕ, αλλά να πάρω πρώτα τον ΑΣ μπας και γλιτώσουμε από τις μούμιες; Και μετά τη ΚΑΕ, για παραγοντική εμπειρία στον επαγγελματικό αθλητισμό. Μετά παίρνω και τη ΠΑΕ.
Και δηλώσεις τύπου “με ούριους ανέμους θα σαλπάρουμε για το πρωτάθλημα, θα ρίξουμε άγκυρα στη κορυφή, θα τους αφήσουμε να κοιτάνε τη πρύμη μας” κτλ :mrgreen:

Αν είναι έτσι τότες οκ, αρκεί στη θάλασσα να έχεις καλό ιντερνετ για να δίνεις το πράσινο φως απο σκάιπ, μη σε ψάχνουμε και δε σε βρίσκουμε όταν είναι να δώσεις κανα φράγκο για μεταγραφές
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4059
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες