Θανάσης Χατζόπουλος

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 14 Οκτ 2020, 11:55

Εγώ πάντως έχω μια υποψία για τον παπαθεοδωρου συγκεκριμένα και τη στήριξη που είχε με τις συνεχείς αλλαγές ξένων παικτών, αλλά δεν θέλω να την πω δημοσια γιατί προφανώς δεν έχω κανένα στοιχείο και είναι απλά υπόθεση.
Να αναφέρω πάντως πως όταν ήρθε πίστευα ότι ήταν καλή επιλογή ενώ πλέον τον θεωρώ έναν προπονητή πολύ μέτριο που δεν κάνει για ομάδα πάνω από την 10 θέση
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 14 Οκτ 2020, 11:59

Και κάτι on topic. Μπράβο ρε Χατζόπουλο για τις μεταγραφές του Ρουμογλου αλλά και του Παπασαβογλου να έχουμε σαν οπαδοί και κάτι να περιμένουμε από νέα γενιά.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Οκτ 2020, 12:03

hellrider έγραψε:goran64 κανεις αυτο που κανουν οι δημοσιογραφοι οταν θελουν σωνει και ντε να βγαλουν το δικο τους συμπερασμα ΑΠΟΜΟΝΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ.
Η ερωτηση ηταν αν εχει κουραστει και οχι κατι σε σχεση με τα οικονομικα.

Εσύ κάνεις, αυτό που κάνουν οι πολιτικοί, όταν θέλουν να αποφύγουν να απαντήσουν σε συγκεκριμένη ερώτηση..
Εστιάζεις σε ό,τι πιο ανούσιο υπάρχει, σ' αυτή την ερώτηση και όχι στο ουσιώδες, του ερωτήματος που τίθεται...

Γιατί το έκανε, αυτό το τόσο μεγάλο λάθος, ενώ ήξερε ότι ήταν λάθος, αλλά και ότι θα αποχωρήσει? ΓΙΑΤΙ δήλωσε ότι μπορεί ακόμα 100 χρόνια και δεν έμεινε, πιο πολύ από 30 μήνες, πνίγοντας κι άλλο την ΚΑΕ???
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 14 Οκτ 2020, 12:27

Θα ασχοληθούμε να μιλήσουμε για λύσεις, ή θα ψάχνουμε τι και ποιος φταίει, λες και έχει σημασία;

Δηλαδή αν γίνει πλημμύρα και γίνει μπουρδέλο το σπίτι σας, θα βγείτε στους δρόμους να ψάχνετε το Δήμαρχο, ή θα αρχίσετε να συμμαζεύετε το σπίτι;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Οκτ 2020, 12:56

Η αδιαφορία για καταλογισμό και ανάληψη ευθυνών είναι η πηγή των μεγαλύτερων κακών, στην περίπτωση μας...
Για ΚΑΕ μιλάμε, εδώ, όχι για εκκλησία...Συγχωροχάρτια δεν υπάρχουν, για κανέναν...Τα λεφτά αφήνουν ίχνη....

Η λύση είμαι μία, η "ιπποδύναμη", αλλά δεν ψήνεται ο κόσμος να την βάλει, όταν βλέπει ότι σπαταλιέται (sic)....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τετ 14 Οκτ 2020, 13:09

goran 64 έγραψε:
hellrider έγραψε:goran64 κανεις αυτο που κανουν οι δημοσιογραφοι οταν θελουν σωνει και ντε να βγαλουν το δικο τους συμπερασμα ΑΠΟΜΟΝΩΝΤΑΣ ΜΙΑ ΦΡΑΣΗ.
Η ερωτηση ηταν αν εχει κουραστει και οχι κατι σε σχεση με τα οικονομικα.

Εσύ κάνεις, αυτό που κάνουν οι πολιτικοί, όταν θέλουν να αποφύγουν να απαντήσουν σε συγκεκριμένη ερώτηση..
Εστιάζεις σε ό,τι πιο ανούσιο υπάρχει, σ' αυτή την ερώτηση και όχι στο ουσιώδες, του ερωτήματος που τίθεται...

Γιατί το έκανε, αυτό το τόσο μεγάλο λάθος, ενώ ήξερε ότι ήταν λάθος, αλλά και ότι θα αποχωρήσει? ΓΙΑΤΙ δήλωσε ότι μπορεί ακόμα 100 χρόνια και δεν έμεινε, πιο πολύ από 30 μήνες, πνίγοντας κι άλλο την ΚΑΕ???


Ρε αδερφε το ερωτημα(και η ουσια) που του τεθηκε ειναι αν αντεχει ο ιδιος ο ανθρωπος να μεινει....αν εχει τα ψυχικα αποθεματα...πως να το πω....δεν ηταν το ερωτημα σχετικα με τα οικονομικα της ΚΑΕ και αν μπορει να τα βγαλειο περα....πως αλλιως να το εξηγησω....δες ολοκληρη την απαντηση του να καταλαβεις!
Το οτι αυτο δηλωσε το 2016 και το 2018 ανακοινωσε πως θα αποχωρησει μπορει να σημαινει πολλα πραγματα....3 εξ αυτων ειναι οτι πρωτον δεν ειχε συνειδητοποιησει την χειροτερευση της καταστασης καθως ηταν στο ξεκινημα της, δευτερον οτι μπορει να πιστευε οτι η προηγουμενη χρονιά ηταν μια παρενθεση και ηταν αισιοδοξος, τριτον οτι τα πραγματα αλλαξαν αρδην σε αυτα τα 2 χρονια που μεσολαβησαν ή καταλαβε σε αυτο το διαστημα οτι δεν προχωραει το τρενο.
Αλλα αφου επικαλεισαι αυτην την συνεντευξη γιατι δεν αναφερεις κι αλλα;
"Ξεχνάμε ότι είμαστε διοίκηση Πρωτοδικείου. Μπήκαμε στο άρθρο 99 και βγήκαμε. Όταν μπήκαμε δε μας έδιναν ούτε 5% για να βγούμε. Πρέπει να τα ξέρουμε για να μην τα καταστρέψουμε όλα σε μία ημέρα"
" Η δουλειά της διοίκησης Πρωτοδικείου, ήταν και είναι η επιβίωση της ανώνυμης εταιρείας. Δεν είναι η προσέλκυση καινούργιου χρηματοδότη, άσχετα αν εμείς το ψάχνουμε. Εμείς στις ΑΜΚ που έχουμε κάνει, ξέρετε πόσα χρήματα έχουμε μαζέψει; Μηδέν! Ολοι το ξέρουν, αυξήσεις υπάρχουν και δεν έχει εμφανιστεί, ούτε ένας, να δώσει ένα ευρώ."
"Την αγορά τη δημιουργούν οι χρηματοδότες των ομάδων. Τα τελευταία χρόνια, εμφανίστηκαν ιδιοκτήτες σε μεγάλες ομάδες, δημιουργήθηκαν απαιτήσεις στην αγορά. Αυτή την αγορά, εμείς δε μπορούμε να την ακολουθήσουμε αυτή τη στιγμή."
"Ολα αυτά τα χρόνια είχαμε στήριξη από χορηγούς και τώρα έχουμε τη στήριξη από τον κ. Σαββίδη. Και για αυτό υπάρχουμε. Τα λέω για να μπούμε στο κλίμα της πραγματικότητας"

"Αυτή η διοίκηση Πρωτοδικείου, που δεν πίστευα ότι θα καθίσουμε έξι χρόνια, έχει καταφέρει να μην πτωχεύσει η εταιρεία. Εγώ είμαι πρόεδρος της διοίκησης Πρωτοδικείου, μιας διοίκησης χωρίς χρηματοδότη, που ζει από τα έσοδα της."
«Προσωπικά, μπορώ και άλλα 100 χρόνια... Δεν έχω κανένα ψυχολογικό βάρος. Το χαίρομαι απεριόριστα, γιατί κάνουμε κάτι. Πάντα το σωστό, είναι το πιο δύσκολο για να γίνει. Το σωστό, σημαίνει ότι δεν κάνεις δημόσιες σχέσεις. Εμείς από την πρώτη μέρα, μειώνουμε τον προυπολογισμό και βλέπουμε τη στρατηγική της ομάδας. Θέλουμε δε θέλουμε, πρέπει να συνεχίσουμε. Μια διοίκηση Πρωτοδικείου δε μπορεί να αλλάξει κάτι μονο ένας χρηματοδότης, που για κάποιο δικό του λόγο μπορεί να θέλει μια ομάδα».

Υ.Γ. Μπορει για την αποφαση να φυγει να υπαρχουν κι αλλοι λογοι ισως πιο "σκοτεινοι" οπως καποιοι υπονοειτε αλλα η ουσια παραμενει ιδια.....ΜΕ ΔΙΟΙΚΗΣΗ ΠΡΩΤΟΔΙΚΕΙΟΥ ΔΕΝ ΒΓΑΙΝΕΙ ΕΔΩ ΚΑΙ ΠΟΛΥ ΚΑΙΡΟ (ειδικα απο την στιγμη που δεν υπαρχουν ουτε χορηγιες ουτε ευεργετες).
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τετ 14 Οκτ 2020, 13:28

goran 64 έγραψε:Η αδιαφορία για καταλογισμό και ανάληψη ευθυνών είναι η πηγή των μεγαλύτερων κακών, στην περίπτωση μας...
Για ΚΑΕ μιλάμε, εδώ, όχι για εκκλησία...Συγχωροχάρτια δεν υπάρχουν, για κανέναν...Τα λεφτά αφήνουν ίχνη....

Η λύση είμαι μία, η "ιπποδύναμη", αλλά δεν ψήνεται ο κόσμος να την βάλει, όταν βλέπει ότι σπαταλιέται (sic)....


Μεχρι το 2016 η ΚΑΕ ως εταιρεια μειωνε τα χρεη της,αγωνιστικα ηταν ψηλα και ΚΑΝΕΝΑ προβλημα δεν ειχε παρουσιαστει. Ο κοσμος λοιπον δεν εβλεπε καμια σπαταλη παρα μια ΚΑΕ που καλυτερευε. Που ηταν λοιπον ο κοσμος στις αυξησεις μετοχικου κεφαλαιου που δεν εδωσε ουτε ευρω οπως λεει ο ΜΠΑΝΕ ή στις κερκιδες οταν τα συνολικα εσοδα κατ'ετος απο τα εισιτηρια ηταν κατω απο 200 χιλιαρικα;
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Οκτ 2020, 13:34

hellrider έγραψε:Το οτι αυτο δηλωσε το 2016 και το 2018 ανακοινωσε πως θα αποχωρησει μπορει να σημαινει πολλα πραγματα....
3 εξ αυτων ειναι οτι

πρωτον δεν ειχε συνειδητοποιησει την χειροτερευση της καταστασης καθως ηταν στο ξεκινημα της,

δευτερον οτι μπορει να πιστευε οτι η προηγουμενη χρονιά ηταν μια παρενθεση και ηταν αισιοδοξος,

τριτον οτι τα πραγματα αλλαξαν αρδην σε αυτα τα 2 χρονια που μεσολαβησαν ή καταλαβε σε αυτο το διαστημα οτι δεν προχωραει το τρενο.

Τίποτα, από αυτά τα 3, που υποθέτεις, δεν ισχύει, σύμφωνα με τις τότε δημόσιες δηλώσεις του
Τι σημαίνει "τα πράγματα άλλαξαν άρδην", αφού η κατάσταση ήταν εν γνώση του, από τότε?

«Προσωπικά, μπορώ και άλλα 100 χρόνια... Δεν έχω κανένα ψυχολογικό βάρος. Το χαίρομαι απεριόριστα, γιατί κάνουμε κάτι. Πάντα το σωστό, είναι το πιο δύσκολο για να γίνει. Το σωστό, σημαίνει ότι δεν κάνεις δημόσιες σχέσεις. Εμείς από την πρώτη μέρα, μειώνουμε τον προυπολογισμό και βλέπουμε τη στρατηγική της ομάδας.

Τα τελευταία χρόνια, εμφανίστηκαν ιδιοκτήτες σε μεγάλες ομάδες, δημιουργήθηκαν απαιτήσεις στην αγορά. Αυτή την αγορά, εμείς δε μπορούμε να την ακολουθήσουμε αυτή τη στιγμή."
"Όλα αυτά τα χρόνια είχαμε στήριξη από χορηγούς και τώρα έχουμε τη στήριξη από τον κ. Σαββίδη.
Και για αυτό υπάρχουμε. Τα λέω για να μπούμε στο κλίμα της πραγματικότητας"._

Μήπως έκανε πίσω ο Σαββίδης? Γιατί μόνο αυτό μπορεί να άλλαξε...Μικροχορηγοί συνέχισαν να υπάρχουν...
Τότε, γιατί δεν το είπε, παρά μόνο τίναξε το μπάτζετ, εκεί που (ήξερε ότι) δεν μας έπαιρνε, λίγο πριν φύγει?

Τίποτε "σκοτεινό" δεν βλέπω, αν κάποιος εξετάσει τα γεγονότα, με βάση την κοινή λογική...Όλα φαίνονται...
Το μόνο σκοτεινό σημείο, είναι ότι δεν μαθεύτηκε, ποτέ, γιατί έκανε πίσω ο Σαββίδης...Μας το κρύβουν...
Όπως μας έκρυψαν και τι (δεν) έγινε, στην αμέσως μετά Δρόσου εποχή και τους λόγους που (δεν) έγινε....
Μιλάω για σύμπραξη, κάποιων, με την διοίκηση του άλφα σίγμα, που και "σήμερα" βγαίνει εκτός κάδρου, φευ....

Αυτά, λοιπόν, προσωπικά, είναι που με κάνουν να απέχω, πλέον ες αεί, όπως και τον περισσότερο κόσμο φυσικά!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Τετ 14 Οκτ 2020, 13:39

Ιάσονας έγραψε:Εγώ πάντως έχω μια υποψία για τον παπαθεοδωρου συγκεκριμένα και τη στήριξη που είχε με τις συνεχείς αλλαγές ξένων παικτών, αλλά δεν θέλω να την πω δημοσια γιατί προφανώς δεν έχω κανένα στοιχείο και είναι απλά υπόθεση.


μα δεν είναι υποψία αυτό που έχεις. Το θέμα είναι (και είναι πολύ σοβαρό θέμα όσο και αν θέλουμε να το υποβαθμίσουμε), αυτά τα λεφτά που βάζει/έβαζε ο σαββίδης και είναι σε μορφή δανείου, πόσο απαιτητά είναι/θα είναι σε 1-2-20 χρόνια? Όλοι πουλάνε την ΚΑΕ με 1 ευρώ όταν έρθει ο μέγας σωτήρας, αλλά την πουλάνε 1 ευρώ?
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 14 Οκτ 2020, 13:48

Δηλαδή η ΚΑΕ είναι δέσμια του Σαββίδη.
Χωρίς την έγκριση του δε γίνεται τίποτα.
Και έτσι να είναι,από τη στιγμή που ο ίδιος προσφέρει ζωή στην ομάδα και τίποτα παραπάνω,αν έρθει κάποιος που θα θέλει να ξανά κάνει τον ΠΑΟΚ ομάδα τίτλων και αποδείξει με οικονομικά στοιχεία ότι μπορεί, δε νομίζω να σταθεί εμπόδιο ο Ιβάν.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τετ 14 Οκτ 2020, 14:23

palok έγραψε:
Ιάσονας έγραψε:Εγώ πάντως έχω μια υποψία για τον παπαθεοδωρου συγκεκριμένα και τη στήριξη που είχε με τις συνεχείς αλλαγές ξένων παικτών, αλλά δεν θέλω να την πω δημοσια γιατί προφανώς δεν έχω κανένα στοιχείο και είναι απλά υπόθεση.


μα δεν είναι υποψία αυτό που έχεις. Το θέμα είναι (και είναι πολύ σοβαρό θέμα όσο και αν θέλουμε να το υποβαθμίσουμε), αυτά τα λεφτά που βάζει/έβαζε ο σαββίδης και είναι σε μορφή δανείου, πόσο απαιτητά είναι/θα είναι σε 1-2-20 χρόνια? Όλοι πουλάνε την ΚΑΕ με 1 ευρώ όταν έρθει ο μέγας σωτήρας, αλλά την πουλάνε 1 ευρώ?


Οντως αυτό είναι το πιο μεγάλο θέμα και όντως είναι θέμα που κανείς δεν θέλει να αγγίξει ούτε οι οπαδοί για ευννόητους λόγους.
Το δεύτερο είναι ο ερασιτέχνης, τι ενέργειες έχει κάνει και τι ρόλο παίζει σε όλο αυτό. Παραδόξως ούτε αυτό θέλει κανένας να αγγίξει. Κατα την γνώμη μου ο ερασιτέχνης πρέπει να βοηθάει οικονομικά την ΚΑΕ να ορθοποδείσει και είναι ακατανόητη εως σκοτεινή η στάση του.
Το τρίτο είναι οι τωρινοί μέτοχοι τι ρόλο παίζουν, τι λέει ο Γαλατσόπουλος, τι λέει ο Βιολίδης, ποιοι είναι οι άλλοι και ποιές οι προθέσεις τους κλπ. Και σε αυτό κουβέντα.
Και το τέταρτο είναι η ανάλυση των χρεών. Εξισου σκοτάδι όπως στα υπολοιπα.
Ομως αυτή η κουβέντα πρέπει να φύγει από τη σελιδα του Χατζόπουλου επειγόντως γιατί είναι άδικο.
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τετ 14 Οκτ 2020, 17:13

goran64, είναι γνωστο οτι απο το 2017 δεν υπηρχε Σαββιδης να βοηθαει....ο ιδιος ο ΜΠΑΝΕ εχει πει οτι ο Ιβαν δεν εχει δεσμευθει ή υποσχεθει για κατι....καθε χρονο ο ΜΠΑΝΕ του παρουσιαζε την ομαδα κι εκεινος αναλογα βοηθουσε.....τωρα εσυ και καποιοι αλλοι υπονοειτε οτι φταιει ο ΜΠΑΝΕ που δεν ξαναβοηθησε.....και απο που προκυπτει ρε παιδες αυτο; ΑΠΟ ΠΟΥΘΕΝΑ! Και γιατι ενας Σαββιδης που 3-4 χρονια εμπιστευοταν τα χρηματα του ΣΕ ΑΥΤΗΝ ΤΗΝ ΔΙΟΙΚΗΣΗ του ηρθε ξαφνικα να μην δινει; Εσεις κανετε σεναρια συνομωσιας εγω παλι λεω πως απλα ο ανθρωπος βαρεθηκε να ριχνει λεφτα σε ενα βαρελι διχως πατο και μαλιστα σε μια ομαδα που δεν του ανηκει ουτε τον ενδιαφερει να την αποκτησει.
Εσεις του χρεωνεται την "φυγη" Σαββιδη αλλα ξεχνατε οτι επι ημερων ΜΠΑΝΕ ηρθε και εβαλε λεφτα....δεν εδινε ΠΡΙΝ και οταν ανελαβε ο ΜΠΑΝΕ εφυγε! Και ο Σαββιδης εβαλε ορκωτο λογιστη ΠΡΙΝ βαλει λεφτα στην ΚΑΕ!
ΠΡΟΣΠΕΡΝΑΣ κι εσυ οπως και ο palok πως απο το 2016 υπαρχει μειωση εσοδων που δεν εχουν να κανουν καθολου με την διοικηση ΚΑΕ που εχω γραψει ΔΕΚΑΔΕΣ ΦΟΡΕΣ.....προφανως ΟΥΤΕ η συνεντευξη του Προεδρου του Ρεθυμνου σε επεισε(μαλλον βαλτος απο τον ΜΠΑΝΕ κι αυτος)......και ο ΚΟΝΤΟΜΗΝΑΣ δεν ηταν μικροχορηγος......
Οσο για το "τιναξε το μπατζετ" που λες.....μιλαμε για 300χιλιαρικα....κι επειδη βλεπω οτι παρακολουθεις εστω και επιλεκτικα αυτα που ειχε πει ο ΜΠΑΝΕ....στην συνεντευξη που προανήγγειλε την αποχωρηση του το 2018 ειχε πει "ενας παικτης που πριν 4 χρονια τον εκλεινες με 30χιλ τωρα θελει 80χιλ. ο ΙΔΙΟΣ ΠΑΙΚΤΗΣ". Και για αυτην την "εκτιναξη" του μπατζετ ανελαβε την ευθυνη(ποσοι το κανουν;).Και τελος πες μου εσυ ΕΝΑΝ μακροχρονια προεδρο ομαδας σε οποιοδηποτε αθλημα που δεν του εχει ξεφυγει το μπατζετ εστω μια χρονιά. Του Σαββιδη στο ποδοσφαιρο του ξεφευγε σχεδον καθε χρόνο. Η διαφορά ποια ειναι; Οτι οι αλλοι προεδροι ειναι ΙΔΙΟΚΤΗΤΕΣ και τετοια λαθη τα διορθωνουν βαζοντας το χερι στην τσεπη!

Τελος θελω να σου πω οτι η διαφορα μας ειναι οτι ΕΣΥ δινεις συγχωροχαρτι...στον κσομο! Εγω δεν δινω συγχωροχαρτι σε κανεναν, αναγνωριζω τα λαθη του αλλα οταν μπαινει στην ζυγαρια η ΚΑΛΗ ΠΡΟΘΕΣΗ ΚΑΙ ΑΓΑΠΗ ΓΙΑ ΤΗΝ ΟΜΑΔΑ ΤΟΥ, η ΥΠΕΡΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ 8 ετων(μαλλον 7) και το γεγονος οτι δεν παρεδωσε χειροτερη κατασταση απο αυτην που παρελαβε τοτε θεωρω θετικη την παρουσια του.
Σε καθε περιπτωση ο ΜΠΑΝΕ εκανε λαθη αλλα προσπαθησε,εκανε ενεργειες για να βοηθησει μια τραγικη κατασταση ενω ο κοσμος που τον δικαιολογεις γυρισε την πλατη,εδειξε ΑΔΙΑΦΟΡΙΑ και δεν εκανε ΚΑΜΙΑ ΠΡΟΣΠΑΘΕΙΑ!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Οκτ 2020, 19:08

Σιγά, δάκρυσα...Ο λαός του ΠΑΟΚ κατά του λαού του ΠΑΟΚ...Προσωπολατρεία, στο ανώτατο επίπεδο...Ύποπτο...

Συγχωροχάρτι δεν παίρνουν μόνο οι μπαταχτσήδες, τα λαμόγια κι όσοι θέλουν να μπαίνουν στο γήπεδο κούτρα...
Όσοι τους ξεφεύγει το μπάτζετ, ίσως δεν το ξέρουν, καλά, το έργο, αλλά την "μαγκιά" τους την πλερώνουν...
Ο Μπάνε και καλά το ήξερε, το έργο, μετά από 7 χρόνια "υπερπροσπάθειας" και ότι φεύγει ήξερε και την "μαγκιά" του ήξερε ότι θα κληθούν να την πλερώσουν κάποιοι άλλοι και παρ όλα αυτά, την έκανε....ΓΙΑΤΙ ΤΗΝ ΕΚΑΝΕ ΤΟΤΕ?
Βρες μου ένα και μόνο λόγο, όταν κι εκείνος, ο ανέφικτος, της κατάκτησης Κυπέλλου, είχε καταλήξει στον κουβά..
Μήπως για να γυρίσει την μισή υφήλιο, με έξοδα της ΚΑΕ, ντεμέκ για να μαζέψει τα #KeepPAOKalive-ιάτικα? ΓΙΑΤΙ?

Ο Σαββίδης γιατί ξαναέβαλε λεφτά, πέρυσι, που είχε αποχωρήσει ο Μπάνε? Ο Αμοιρίδης γιατί επέστρεψε? ΓΙΑΤΙ?
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό hellrider » Τετ 14 Οκτ 2020, 21:18

Κουραστηκα ρε εσυ...πραγματικα ομως.....και κυριως γιατι εγω σε αντιθεση με εσενα και τον palok απαντω ενω εσεις ουτε καν αγγιζετε τα ερωτηματα και τα θεματα που βαζω...ουτε καν...τζιζ!!!
Ξερεις μπορεις να λες αυτα που λες γιατι υπαρχει ομαδα....και το οτι υπαρχει ομαδα οφειλεται σε αυτους που εβαλαν λεφτα αλλα και στην διοικηση ΜΠΑΝΕ.
Τωρα οταν λες για τον ΜΠΑΝΕ οτι με τα λεφτα της ΚΑΕ ηθελε να κανει ταξιδια το αφηνω στην κριση του καθε ΠΑΟΚτση.....εγω παρολαυτα θα σου δωσω 2 απαντησεις γι'αυτο.....ναι ρε ο ΜΠΑΝΕ μετα απο τοσα χρονια ως παικτης περιμενε να παει προεδρος στον χρεωκοπημενο ΠΑΟΚ για να του βαλει τα εισιτηρια για Αυστραλια και Γερμανια.....παρε και την 2η....."τα λεφτα της ΚΑΕ".....τα ποια;χαχαχα!ρε εσυ εισαι σε αλλον πλανητη;σε αλλη δεκαετια;σε αλλη εποχη;
Παρε κι αλλες απαντησεις.....
"Γιατι την εκανε"......αλλη μια φορα.....εκανε την εκτιμηση πως με μια υπερβαση του μπατζετ, θα δικεδικησει εναν τιτλο μετα απο 20 χρονια και αυτο μπορει να προσελκυσει καποιον υποψηφιο ιδιοκτητη.....ρισκο;λαθος εκτιμηση; μπορει....αλλα δολος σιγουρα οχι. Βεβαιως υπαρχουν κι αυτοι που πιστευουν σε συνωμοσιες!
Ο Σαββιδης εβαλε λεφτα περυσι για να αντικατασταθούν παικτες καθως η ομαδα πηγαινε με μαθηματικη ακριβεια στην Α2 οπως εβαλε και την τελευταια χρονιά ΜΠΑΝΕ πληρωνοντας Χατσερ,Γκος να επιστρεψουν απο ΗΠΑ και να παιξουν στον τελικο κυπελου. Αρα ανεξαρτητως διοικησης σε ΕΚΤΑΚΤΕΣ ΚΑΤΑΣΤΑΣΕΙΣ βοηθαει ακομη ο Σαβιδης. Απλα στην μια περιπτωση ηταν για κατακτηση τιτλου και η αλλη για αποφυγη Α2!
Ο Αμοιριδης ειχε στραβωσει με την ΚΑΕ την εποχη που ηρθε ως χορηγος ο Κοντομηνας.....θεωρησε οτι τον "ριχνουν" σε σχεση με τον Κοντομηνα που τον "εγλυφαν"....η διαφορα ειναι οτι τον "εγλυφαν" γιατι ελπιζαν να τον πεισουν να παρει την ΚΑΕ.....λαθος ή σωστο δεν ξερω αλλα αυτος ηταν ο λογος....παντως ο Αμοιριδης τον Δεκεμβρη του 2014 δηλωνε "Ο Μπάνε Πρέλεβιτς κάνει εξαιρετική δουλειά. Μόνο με αυτόν μαζί θα μπορούσα να εμπλακώ ιδιοκτησιακά με την ΚΑΕ. Ως πρόεδρος λειτουργεί υπεύθυνα, ψύχραιμα, χωρίς παρορμητισμό".....τα ιδια ελεγε και τον Μαη του 2015.
Το ξερω σου χαλαω το παραμυθι "Ο κακος σερβος λυκος που κυνηγαει τα 3 ευεργετακια" αλλα ξερεις μεγαλωσαμε (ευτυχως με τον ΜΠΑΝΕ)!
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Θανάσης Χατζόπουλος

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 14 Οκτ 2020, 22:29

Κάθε σου ποστ και μια αναίρεση, σε κάποιες "λεπτομέρειες" ενός προηγούμενου...Εγώ να δεις, πόσο κουράστηκα!
Πολύ κακό για το τίποτα, όμως, δυστυχώς....Ο καθένας μας είναι άξιος της μοίρας του...Εσύ βάλτα με τον κόσμο!
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες