Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 16:25

Το τοπικ Βιειρινια παντως ο σνουφελ ετρεξε να το κλειδωσει, συγχαρητηρια
Dimg4
 

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Σάβ 10 Οκτ 2020, 17:10

Ο Γιωργης Σαββίδης είχε ποσταρει και άλλα πράγματα όταν ο Βιερίνια δεν μπορούσε να έρθει το 2016 στον ΠΑΟΚ
Και αυτό δεν τους εμπόδισε να αγκαλιάζονται κ να αλληλοαγαπιουνται διαδικτυακά και όχι μόνο
τα επόμενο χρόνια.
Οπότε μη δίνετε κ πολλη σημάδια στα ποσταρισματα
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Σάβ 10 Οκτ 2020, 17:14

buffalobill4 έγραψε:Και επειδή παίζει διαμάχη ακόμα και για το όνομα. Ούτε Γιωργάκης είναι ούτε Γιώργος. Γιώργης είναι.

Ήθελα να απαντήσω στον Γεράσιμου περί Λαού. Αλλά με κάλυψε ο μπαρλοου


Ουδόλως διαφωνώ με τον Barlow αδελφέ, τόνισα άλλωστε πως τη συμβολή του λαού του ΠΑΟΚ που σαν παλιός ξέρω πολύ καλά τι ήταν και είναι η Τούμπα, τι αισθάνθηκαν εδώ ομάδες με τεράστια εμπειρία και κόσμο, βλ π.χ. Μπαρτσελόνα, Μπάγερν και Νάπόλι και κάποια ομάδα κάποιου λιμανιού επί χρόνια προγραμμάτιζε 0 βαθμούς εδώ.
Υπήρξα και γω όπως και συ και χιλιάδες άλλοι λιθαράκι αγοράζοντας διαρκείας στο κάλεσμα του Ζαγοράκη και γίναμε όλοι ο επενδυτής-λαός. Τώρα όμως που τα μεγέθη ξέφυγαν, με διάλειμμα ας πούμε αυτή τη χρονιά λόγω πανδημίας, είναι ουτοπία το να λέμε πως μπορεί η ομάδα να σταθεί χωρίς μεγάλο στήριγμα τον Σαββίδη. Άσχετα αν ευχής έργον θα ήταν το να γίνουμε αυτάρκεις. Αν δεν πετύχουμε διακρίσεις στην Ευρώπη, ούτε κατά διάνοια. Και φυσικά δεν νομίζω να υπάρχει κάποιος που θα επιθυμεί να γίνουμε ουρά και γιουσουφάκια, όπως κάποιοι που σήμερα είναι πρωτοπόροι (συμβαίνουν κι αυτά στην εποχή του κορωνοϊού)!
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4856
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 11 Οκτ 2020, 07:26

gpaok έγραψε:Απο ιστοριες παντως πρωτοι είμαστε. Κουβεντα δεν εγραψε... Θα του απαγορεψουμε να βαζει φωτο τον πατερα του με τις κουπες; και γιατι δηλαδη να μην σημαινει... Αυτος που εκανε τα παντα για να οαρουμε κουπες, ακομα δεν μιλησε;; λεω εγώ...


Εγώ λέω ότι μας τις δείχνει και θέλοντας να πει " τις βλέπετε? Αυτές είναι, δεν έχει άλλες για τα επόμενα 2-3 χρόνια. Εξορθολογισμός..."
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Δευτ 12 Οκτ 2020, 22:50

θα κλεισουν στοματα ειπε ο Γιωργος την Τεταρτη. παω για υπνο ηρεμος.
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Λεμεσος4 » Δευτ 12 Οκτ 2020, 23:06

Κατι που εμαθα απο εσας. Ο ΠΑΟΚ πανω απο ολα. Και συμπληρωνω "απο ολους". Η καλυτερη διοικηση που ειχαμε ποτε κι αν εκανε λαθη θα ειμαστε μαζι της μεχρι το τελος, οπως ηταν και αυτη μαζι μας στα λαθη μας.
1104 χιλιομετρα ειναι λιγα
Άβαταρ μέλους
Λεμεσος4
 
Δημοσιεύσεις: 983
Εγγραφή: Τετ 05 Σεπ 2018, 23:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paokpantou » Δευτ 12 Οκτ 2020, 23:30

Γιώργο αυτός που θα κάτσει δίπλα στον Ρεμπε να έχει μαζί του και τις προσφορές επί χάρτου που έγιναν σε βιερινια και μαουρισιο... Πλιζ... Έτσι θα κλείσουν πολλά στοματα
paokpantou
 
Δημοσιεύσεις: 1996
Εγγραφή: Κυρ 13 Απρ 2008, 22:29

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Δευτ 12 Οκτ 2020, 23:31

Δεν ξερω που να τα γραψω οποτε τα γραφω εδω και βλεπουμε.

Τι εγινε ξυπνησε η ΠΑΕ και βγαλαν ολοι ανακοινωσεις σημερα? Δεν ξερω τι παιζει η τι επαιξε με καποιους ραδιοφωνικους παραγωγους αλλα δεν με νοιαζει. Οι ανθρωποι της ΠαΕ μες ειχαν χεσμενους τοσο καιρο και τωρα ενοψη συνεντευξης Ρεμπε καναν θορυβο. Δηλαδη εγω που ειμαι οπαδος και μικρομετοχος ποιον απο τους δημοσιογραφους να πιστεψω? Ποτε μας ειπε η ΠαΕ για εξορθολογισμους και προβληματα με φφπ και νεο ξεκινημα κλπ κλπ. Εγιν κατι (ξαναλεω δεν ξερω ακομη τι) και βγηκαν ομαδικως να την πουνε στον χ και ψ αλλα εμενα δεν με νοιαζει αυτο. Εμενα με νοιαζει που δεν βγηκαν τοσο καιρο να μου πουνε το πλανο τους. Και ημουν υποχρεωμενος να κανω υποθεσεις και να ακουω και να διαβαζω τον χ και ψ αρδ που λεγανε το οτιδηποτε.
Αν θεωρει η ΠΑΕ οτι θα κανει οτι θελει και εμενα το απλο και γνησιο αρωστακι θα με γραφει καλως. Μπορω να ζησω με αυτο. Ας μας το πουμε η να το «επικοινωνησουνε». Δεν ειδα διαψευσεις παντως μεχρι σημερα. Δεν ειδα ουτε διαψευσεις ουτε ενστασεις ουτε τιποτα σε οτι ακουγα εως τωρα. Δεν διαψευσανε πχ την κρουση στον Μαου. Δεν ειπαν τιποτα απο οσα σερνονται τοσο καιρο στα ραδια και στα σαιτς.
Θα βγει τωρα ενας Ρεμπε και μας πει αυτα που θα μας πει. Δεν εχω ουτε την ορεξη ουτε την δυναμη να τον ακουσω. Αφου μετα απο ολα αυτα που περασαμε τοσο καιρο η διοικηση εχει τετοιες αποψεις για μενα τον απλο οπαδο ουτε με ενδιαφερουν. Αφου δεν θεωρουμεστε «οικογενεια» Ας το παιξουμε πελατες στην τελικη.

Δεν ξερω ρε παιδια. Ολα αυτα με θυμωνουν. Εγω θελω εναν ανεξαρτητο ΠΑΟΚ και αυτονομο και θελω και τον Σαββιδη Στον ΠΑΟΚ γιατι αυτα που εχει κανει για την ομαδα μου ειναι οσα δεν μπορεσα να ελπισω ποτε. Αλλα τους αθλιους χειρισμους τους Μην προσπαθουνε να τους φορτωσουν δεξια και αριστερα.

Υ.Γ. Θα ηθελα την ιδια ζεση και ενταση και ενσταση απο την ΠΑΕ για τις στραβες διαιτησιες που εχω φαει, για την υποθεση της συνιδιοκτησιας και ολα τα φερεφωνα Αθηναικα και μη που βγαιναν και λιδορουσαν και εμενα ως Παοκτση και τον ΠΑΟΚ μου και τον ιδιο τον Ιβαν. Θελω να δω αγωγες θελω να δω κοντρα θελω να δω πυγμη. Θελω να δω κυνηγι στον αυγενακη και ολους τους παρατρεχαμενους του. Και εγω απο την μικρη και ασημαντη πλευρα μου θα ειναι εκει. Στις επαλξεις.

Υ.Γ. Και μια ανακοινωσουλα για τον χαμουτζη γιατρο που ριχνει ευθυνες στον Λαο του Παοκ ονομαστικα για την διασπορα του ιου στην θεσσαλονικη των 6 κρουσματων και ειχε κανει τουμπεκι τοσο στις φιεστες του γαυρου της αθηνας των χιλιαδων κρουσματων οσο και στις διαφορες συναυλιες που συνεβη το αδιαχωρητο να κανετε ρε. Βαρεθηκα να πολεμαω τις επιθεσεις αυτων των υποκειμενων και εσεις στην παε να πετατε αητο.
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paoki_ » Τρί 13 Οκτ 2020, 01:57

Αντι να την πεφτουμε στην ομαδα μηπως να παμε να την πεσουμε σε τιποτα γαυρους που μας πριξανε τα @@ με το κανονικο οφσαιντ που γκρινιαζουν και που ο Καρατετοιος ηταν αδηλωτος και απειλουσε τους διαιτητες? Λεω εγω τωρα..
Άβαταρ μέλους
paoki_
 
Δημοσιεύσεις: 928
Εγγραφή: Τρί 23 Φεβ 2010, 11:08

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 13 Οκτ 2020, 10:33

Γιωργο,

Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 13 Οκτ 2020, 11:13

paoki_ έγραψε:Αντι να την πεφτουμε στην ομαδα μηπως να παμε να την πεσουμε σε τιποτα γαυρους που μας πριξανε τα @@ με το κανονικο οφσαιντ που γκρινιαζουν και που ο Καρατετοιος ηταν αδηλωτος και απειλουσε τους διαιτητες? Λεω εγω τωρα..


Δε χρειάζεται. Τώρα περνάμε φάση περισυλλογής και υπαρξιακής αναζήτησης. Ας βγούμε πρώτα από τη φάση αυτή και βλέπουμε μετά τι θα κάνουμε με τα αρχικλεφτρόνια της πρέζας και τους κρατικούς συμμορίτες.

Τζιμπι, το κορμί του Γιώργη θες να ψάξεις πόντο πόντο; Δε σου το είχα ... :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό jibbie » Τρί 13 Οκτ 2020, 11:39

γιατι ρε, ωραιο παιδι ο Γιωργαρος :lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Τρί 13 Οκτ 2020, 11:45

Δεν υπαρχει ΣΩΤΗΡΙΑ.
Αρχισε παλι τις ΑΜΠΕΛΟΦΙΛΟΣΟΦΟΑΕΡΟΜΑΚΑΚΙΕΣ.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 13 Οκτ 2020, 11:53

τα αυτονοητα λεει κριτικη αλλα και αφωσιωση στηριξη στην ομαδα.......οταν διαβαζουμε δεν υπαρχει σωτηρια τα βλεπει το ψεμα. gr τοτε λεει μαχες στα περιχωρα της τουμπας .....σσσσ μην μας πουν προβατα οι οπαδοι του γαβρου και το sait ψεμα.gr .....κραξιμο παντου και παντα .....μεχρι και τον φαλακρα πιστευουμε .....ο κιμποκο μονο εκανε αυτο που πρεπει με αυτον τον τυπο και κουδουνιζει ακομη το σκουλικιαρικο κεφαλι του......
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 13 Οκτ 2020, 11:56

paoki_ έγραψε:Αντι να την πεφτουμε στην ομαδα μηπως να παμε να την πεσουμε σε τιποτα γαυρους που μας πριξανε τα @@ με το κανονικο οφσαιντ που γκρινιαζουν και που ο Καρατετοιος ηταν αδηλωτος και απειλουσε τους διαιτητες? Λεω εγω τωρα..

Όχι γιατί θα μας πουν πρόβατα οι γαβροι και πως θα το αντέξουμε .....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες