Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό dimbar » Τετ 05 Αύγ 2020, 14:49

@Andrew R

αφού συμφωνούμε για την ποιότητα των δηλώσεων του Κούγια, γιατί πιάστηκες απο μία δήλωση του για να επιτεθείς στον Γκαγκάτση?
Διαφωνώ με την χρησιμοποίηση του Γκαγκάτση σαν άλοθι για τα λάθη του Σαββίδη και το επίπεδο οργάνωσης της ΠΑΕ.Τιποτα δεν κινείται και δε θα κινείται στην ΠΑΕ χωρίς την εγκριση Σαββίδη.Ο Γκαγκάτσης είναι ένας yes-man και τίποτα παραπάνω.Αν έχω κάτι να επικρείνω δεν είναι ο yes-man αλλά ο επιχειρηματίας που τον χρησιμοποιεί με τα αποτελέσματα που βλέπουμε όλοι μας.
Κάποιος άλλος στην θέση του Γκαγκάτση πριν τρία τέσσερα χρόνια σηκώθηκε και έφυγε.
Στην τελική γιατί άραγε δεν αντικαθίσταται ο Μάκης Γκαγκάτσης?
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 05 Αύγ 2020, 19:13

Μπορεί να χρειάζονται, του μπαμπά του τα κονέ, μπορεί...Για το αιλυνεικώ πρωΚτάθλημα μιλάμε, άλλωστε... :twisted:


Υ.Γ. Μια παπαριά-ιδέα είπα να γράψω, πάντα υποθέτοντας, έτσι? Μην αρχίσουν τα πεσίματα οι....γνωστοί..... 8-)
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Πέμ 06 Αύγ 2020, 12:34

dimbar έγραψε:@Andrew R

αφού συμφωνούμε για την ποιότητα των δηλώσεων του Κούγια, γιατί πιάστηκες απο μία δήλωση του για να επιτεθείς στον Γκαγκάτση?
Διαφωνώ με την χρησιμοποίηση του Γκαγκάτση σαν άλοθι για τα λάθη του Σαββίδη και το επίπεδο οργάνωσης της ΠΑΕ.Τιποτα δεν κινείται και δε θα κινείται στην ΠΑΕ χωρίς την εγκριση Σαββίδη.Ο Γκαγκάτσης είναι ένας yes-man και τίποτα παραπάνω.Αν έχω κάτι να επικρείνω δεν είναι ο yes-man αλλά ο επιχειρηματίας που τον χρησιμοποιεί με τα αποτελέσματα που βλέπουμε όλοι μας.
Κάποιος άλλος στην θέση του Γκαγκάτση πριν τρία τέσσερα χρόνια σηκώθηκε και έφυγε.
Στην τελική γιατί άραγε δεν αντικαθίσταται ο Μάκης Γκαγκάτσης?


Φίλε dimbar διαφωνώ πλήρως με την υπέρμετρη προστασία που απολαμβάνει ο γκαγκατσης σε επίπεδο ΜΜΕ. Διαφωνώ επίσης πλήρως ότι είναι yes man. Πιστεύω ότι δεν διαφυλατει τα συμφέροντα της ομάδα μου και ότι οι "φιλίες" με τον Κούγια είναι επικίνδυνες για τον σύλλογο μου. Επίσης έχω ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΜΟΥΣ λόγους να πιστεύω ότι ο Ιβάν Σαββίδης δεν έχει την σωστή εσωτερική πληροφόρηση που χρειάζεται. Βέβαια στα παραπάνω που γράφω υπάρχει κι αντίλογος που είναι ευπρόσδεκτος, και μπορεί να κάνω ΕΓΩ λαθος. Εκεί που δεν κάνω λάθος βέβαια είναι ότι ένας σιχαμενος ρουφιάνος δούλευε κάτω από την μύτη του γκαγκατση. Και έδωσε αναλυτικά ένα πλήθος ευαίσθητων εταιρικών δεδομένων βορά στα αρπακτικά του πρεζεμπορα. Όπως δε έγραψα κι παραπάνω το θέμα με τα δελτία δεν συναντάται ούτε σε α τοπικό. ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΈΠΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 06 Αύγ 2020, 13:10

Andrew R, να σε θυμίσω ότι και ο ίδιος ο Ιβάν έχει πάρε δώσε με τον μοντελοπνίχτη. Θυμάμαι καθαρά ένα κείμενο του Κούγια που ευχαριστεί τον Ιβάν για ένα προσωπικό δώρο, κάτι τέτοιο..


goran 64 έγραψε:Μην αρχίσουν τα πεσίματα οι....γνωστοί..... 8-)



Εγώ είχα πει “Goran και λοιποί” και με έβγαλες τη ψυχή. Εσύ όταν το κάνεις και μάλιστα με φατσούλες και τρίδιπλα αποσιωπητικά , είναι απλά Πέμπτη ε;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47036
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Gonzyland » Πέμ 06 Αύγ 2020, 13:57

goran 64 έγραψε:Αντιπρόεδρε του Π.Α.Ο.Κ., εσύ που βγήκες δημόσια, μετά την Γ.Σ. πριν δυο μήνες και μίλησες για παιχταράδες που θα φέρουμε και Πρωτάθλημα που θα πάρουμε φέτος, σήμερα κοίτα να μην κρύβεσαι...Φανερώσου να σε δούμε:

Βγες και δείξε μας τους παιχταράδες να σε δείξουμε ότι στην 1η κιόλας αγωνιστική είμαστε ήδη στους -2 βαθμούς!!!!

:pano:

Επειδή αναφέρθηκες σε φαντασιώσεις, θυμήθηκα ποιος είχε φαντασιώσεις κάποτε και ποιος κρύφτηκε. Εκτός κι αν επισήμανες κάπου πως τελικά δικαιώθηκε.
Δημόσια, όπως και ο αντιπρόεδρος...
Gonzyland
 
Δημοσιεύσεις: 108
Εγγραφή: Τετ 16 Οκτ 2019, 14:49

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 06 Αύγ 2020, 15:07

Χάχαχαχαχαχα τι θυμήθηκες και εσύ....ωστε έτσι έλεγε κάποια ψυχή που την λέει σε όλους... Εκτος από το.... Ο Ιβάν δεν έχει διάθεση να πάει τον ΠΑΟΚ ψηλότερα, αυτό λίγο πριν αρχίσει η ομάδα να παίρνει τίτλους...... Τα γραπτά όντως τελικά μένουν.... Και η παραδοχή λάθους είναι μεγάλη μαγκιά.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό dimbar » Πέμ 06 Αύγ 2020, 16:20

Andrew R έγραψε:
dimbar έγραψε:@Andrew R

αφού συμφωνούμε για την ποιότητα των δηλώσεων του Κούγια, γιατί πιάστηκες απο μία δήλωση του για να επιτεθείς στον Γκαγκάτση?
Διαφωνώ με την χρησιμοποίηση του Γκαγκάτση σαν άλοθι για τα λάθη του Σαββίδη και το επίπεδο οργάνωσης της ΠΑΕ.Τιποτα δεν κινείται και δε θα κινείται στην ΠΑΕ χωρίς την εγκριση Σαββίδη.Ο Γκαγκάτσης είναι ένας yes-man και τίποτα παραπάνω.Αν έχω κάτι να επικρείνω δεν είναι ο yes-man αλλά ο επιχειρηματίας που τον χρησιμοποιεί με τα αποτελέσματα που βλέπουμε όλοι μας.
Κάποιος άλλος στην θέση του Γκαγκάτση πριν τρία τέσσερα χρόνια σηκώθηκε και έφυγε.
Στην τελική γιατί άραγε δεν αντικαθίσταται ο Μάκης Γκαγκάτσης?


Φίλε dimbar διαφωνώ πλήρως με την υπέρμετρη προστασία που απολαμβάνει ο γκαγκατσης σε επίπεδο ΜΜΕ. Διαφωνώ επίσης πλήρως ότι είναι yes man. Πιστεύω ότι δεν διαφυλατει τα συμφέροντα της ομάδα μου και ότι οι "φιλίες" με τον Κούγια είναι επικίνδυνες για τον σύλλογο μου. Επίσης έχω ΠΟΛΥ ΒΑΣΙΜΟΥΣ λόγους να πιστεύω ότι ο Ιβάν Σαββίδης δεν έχει την σωστή εσωτερική πληροφόρηση που χρειάζεται. Βέβαια στα παραπάνω που γράφω υπάρχει κι αντίλογος που είναι ευπρόσδεκτος, και μπορεί να κάνω ΕΓΩ λαθος. Εκεί που δεν κάνω λάθος βέβαια είναι ότι ένας σιχαμενος ρουφιάνος δούλευε κάτω από την μύτη του γκαγκατση. Και έδωσε αναλυτικά ένα πλήθος ευαίσθητων εταιρικών δεδομένων βορά στα αρπακτικά του πρεζεμπορα. Όπως δε έγραψα κι παραπάνω το θέμα με τα δελτία δεν συναντάται ούτε σε α τοπικό. ΤΩΡΑ ΤΟ ΜΕΓΑ ΘΕΜΑ ΠΟΥ ΕΡΧΕΤΑΙ ΕΙΝΑΙ ΑΥΤΟ ΤΟΥ ΓΗΠΕΔΟΥ ΕΔΩ ΔΕΝ ΕΠΙΤΡΈΠΕΤΑΙ ΚΑΝΕΝΑ ΛΑΘΟΣ


Στο θέμα της ποιότητας της εσωτερικης πληροφόρησης διαφωνώ για δύο λόγους,
α]Γκοντζάρεβα
β]Γιώργος Σαββίδης

Ούτε εγώ αλλά φαντάζομαι ούτε και πολλοί άλλοι θεωρούμε τον Γκαγκάτση τόσο γάτο που όχι μόνο να πέρνει το ρίσκο να φάει το κεφάλι του αλλά να το κάνει και κάτω από την μύτη (και με επιτυχία μάλιστα εδώ και χρόνια), της Γκοντζάρεβας και του Γιώργου Σαββίδη.
Αλλοιώς βλέπουμε εσύ κι εγώ τον Γεν. Σιευθυντή της ΠΑΕ και τον ρόλο του και αλλοιώς ο Ιβάν.
Και για να το κλείνουμε, άς μην υποτιμάμε τη ευφυία του Σαββίδη, στην τελική μιά του κλέφτη δυό του κλέφτη, τρίτη και κακή του μέρα.Με τόσα που έχουν γίνει, ο Γκαγκάτσης θα έπρεπε να έχει φύγει προ πολλού.Το ότι παραμένει σημαίνει ότι για κάποιους είναι χρήσιμος και φοβάμαι και αναντικατάστατος.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Τετ 23 Σεπ 2020, 17:08


Κατσε μεχρι το Σαββατο εξω!!

Απαραδεκτο ΠΟΣΤ!!ΔΕΝ ΤΑΙΡΙΑΖΕΙ ΣΤΟΝ ΠΑΟΚ!!


:redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard: :redcard:
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Παρ 25 Σεπ 2020, 16:14

Είναι πολύ λυπηρό που δεν κατάφερες σαν ο αντιπρόεδρος κι αντιπρόσωπος του ΠΑΟΚ μας στην λιγδα να μην έχεις δώσει σε διοικητικό επίπεδο ότι θα ήταν δυνατόν για να αναβληθεί ο αυριανός αγώνας. Έπρεπε να κινήσουμε γη και ουρανό αυτό το παιχνίδι να αναβληθεί. Όλος ο διοικητικός μηχανισμός του ΠΑΟΚ έπρεπε να κάνει ότι μπορεί για να βοηθήσει την ομάδα μας. Αντι αυτου τώρα καλουμαστε να δώσουμε έναν αγώνα παίρνοντας μια σειρά από ρίσκα που δεν θα έπρεπε. Είναι πραγματικά εκωφαντικη η ανυπαρξία μας σε διοικητικό επίπεδο ακόμη κι για αυτονόητα πράγματα. Ντροπή πραγματικά!!!
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 25 Σεπ 2020, 16:18

Σε ποια χώρα αναβάλουν οι ομάδες τα εγχώρια παιχνίδια τους για να παίξουν Ευρώπη;
Πάνε στα άλλα τόπικ και ζήτα ρόστερ για τρεις διοργανώσεις, αντί να γράφεις εδώ.

Εμείς είμαστε ΠΑΟΚ. Όχι καμιά δόξα ραχούλας. Και το κυριότερο; Όχι γαύρος.
Άλλαξε χρώματα αν θες η διοίκηση σου να παίζει βρώμικα.

Σταμάτα να μικραίνεις την ομάδα μας.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17199
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Andrew R » Παρ 25 Σεπ 2020, 16:56

Τι αυτό που γράφεις; Έχεις ίχνος σοβαρότητας; Δεν ντρέπεσε; Ποιος μικραίνει την ομάδα; Τις ίδιες γελοιοτητες γράφανε οι γαύροι που λέγαν κάντε ομάδα να κερδίζετε τους διαιτητές. Πόσες φορές πλην Αγγλίας δεν έχουν βοηθηθεί ομάδες για τα ευρωπαϊκά τους παιχνίδια; Έχει βουηξει ο τόπος ότι η Ελλάδα χρειάζεται βαθμούς και η εδώ διοίκηση της ΠΑΕ δεν έχει προνοήσει για μια πουτανα αναβολη; Μήπως δεν γνωρίζεις πόσα ματς της λιγδας έχουν αναβληθεί έως τώρα στο πρωτάθλημα. Ούτε αυτό το ξέρεις; Που είναι η πρωτοβουλία του γκαγκατση που γνωρίζει τις ημερομηνίες των ευρωπαϊκών αγώνων νωρίτερα να προνοήσει κι να ζητήσει κι για τους δύο που παίζουν Τσάμπιονς λιγκ ειδική μεταχείριση παγιδεύοντας έτσι κι τον πουστογαυρο. Και για εξήγησε μας σε ΑΠΛΑ ελληνικά γιατί είναι βρώμικο να ζητήσω αναβολή; Τι είναι αυτή η γελοιοτητα που γράφεις. Ο ΠΑΟΚ μας φυσικά κι δεν δόξα Ραχούλας, το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν θέλουμε να παίζουμε με δόξες Ραχούλας στην Ευρώπη , και για να γίνει αυτό χρειάζονται βαθμοί. Ούτε αυτό το γνωρίζεις προφανώς. Ούτε για τα βασικά!!!
Andrew R
 
Δημοσιεύσεις: 2190
Εγγραφή: Κυρ 21 Δεκ 2014, 23:31

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Παρ 25 Σεπ 2020, 17:01

Ασε μας ρε Andrew. Αλλο να πιστευεις πως αυτο ειναι κατι που θα μας βόλευε (που συμφωνω btw), αλλο να βγαζεις ανεπαρκή στελεχη επειδη δεν κάνουν αυτο που έχεις στο κεφαλι σου.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7703
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό gika » Παρ 25 Σεπ 2020, 17:04

Καλώς ή κακώς, οι μοντ σβήσανε και το προήγουμενο εμετικό post σου. Το ποιος είσαι, το τι πιστεύεις και το τι ζητάς από τη διοίκηση, στα μάτια μου είναι ξεκάθαρο.

Δεν θα επεκταθώ παραπάνω.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17199
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 25 Σεπ 2020, 17:10

Andrew R έγραψε:Τι αυτό που γράφεις; Έχεις ίχνος σοβαρότητας; Δεν ντρέπεσε; Ποιος μικραίνει την ομάδα; Τις ίδιες γελοιοτητες γράφανε οι γαύροι που λέγαν κάντε ομάδα να κερδίζετε τους διαιτητές. Πόσες φορές πλην Αγγλίας δεν έχουν βοηθηθεί ομάδες για τα ευρωπαϊκά τους παιχνίδια; Έχει βουηξει ο τόπος ότι η Ελλάδα χρειάζεται βαθμούς και η εδώ διοίκηση της ΠΑΕ δεν έχει προνοήσει για μια πουτανα αναβολη; Μήπως δεν γνωρίζεις πόσα ματς της λιγδας έχουν αναβληθεί έως τώρα στο πρωτάθλημα. Ούτε αυτό το ξέρεις; Που είναι η πρωτοβουλία του γκαγκατση που γνωρίζει τις ημερομηνίες των ευρωπαϊκών αγώνων νωρίτερα να προνοήσει κι να ζητήσει κι για τους δύο που παίζουν Τσάμπιονς λιγκ ειδική μεταχείριση παγιδεύοντας έτσι κι τον πουστογαυρο. Και για εξήγησε μας σε ΑΠΛΑ ελληνικά γιατί είναι βρώμικο να ζητήσω αναβολή; Τι είναι αυτή η γελοιοτητα που γράφεις. Ο ΠΑΟΚ μας φυσικά κι δεν δόξα Ραχούλας, το πρόβλημα όμως είναι ότι δεν θέλουμε να παίζουμε με δόξες Ραχούλας στην Ευρώπη , και για να γίνει αυτό χρειάζονται βαθμοί. Ούτε αυτό το γνωρίζεις προφανώς. Ούτε για τα βασικά!!!


Λίγο ηρεμία!!!


Είπες αυτό που είπες αλλά να το θεωρείς και ντροπή που ο άλλος δε συμφωνεί μαζί σου παραπαει!

Τι σχέση εχει οι μαλακιες που λέγανε οι γαβροι με το να ζητήσουμε αναβολή;;

Να πάμε να παίξουμε και να τους πηδηξουμε!!

Επίσης σε αυτό το σημείο θες παιχνίδια, καμία φορά, για να είσαι φορμαρισμένος. Υπάρχει και ο αντίλογος.

Είδες τι έπαθε η μπενφικα. Με κανένα ματς ήταν! Ξεκούραστη και κλάταρε η μπενφικα και ο ΠΑΟΚ έτρεχε ακόμα.



Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27847
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Χρυσόστομος Γκαγκάτσης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 25 Σεπ 2020, 17:14

δεν χρειαζετε καμμια αναβολη εχουμε επαρκη χρονο για να ειμαστε ετοιμοι παιζουμε και στην εδρα μας .....αν οι μερες ηταν ας πουμε 2 λογικο να ζητουσαμε 1 μερα αλλα αναβολη για αλλη μεταγενεστερη ημερομηνια ειναι παρα πολυ υπερβολικο μην πω τιποτε αλλο.....
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: astral και 12 επισκέπτες