Φανέλα Μπάσκετ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Ιούλ 2020, 10:30

Πάντως χαίρομαι που ο Χατζόπουλος κυνηγάει διετείς συμφωνίες.. Καλό σημάδι. Αρκεί να μην είναι της λογικής Πετρίδη (χάντμπολ) “υπόγραψε εσύ και βλέπουμε”, ή να μην σκέφτεται να φύγει του χρόνου, έχοντας φορτώσει την ομάδα με ασύμφορες (?) συμφωνίες.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τετ 29 Ιούλ 2020, 11:37

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Την τελευταία φορά που είχαμε ειδικό σχέδιο για εμάς, ήταν τη χρονιά που είχαμε Βασιλειάδη και Σχορτσανίτη.. Μιλώ για τις ριγέ φανέλες που σχεδίασε ο Zorro, στις οποίες υπήρχε ο Δικέφαλος του Paokmania!


Όχι είχαμε και μετά με την athlos και με την errea της Ευρώπης και του τελικού κυπέλλου.
Μάλλον θα βγουν 3-4 φανέλες, οι 2 θα είναι πιο ειδικές αλλά και οι άλλες 2 θα είναι πολύ καλές.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Ιούλ 2020, 11:47

Νοσταλγώ εκείνη τη γκρι-μαύρη ρίγα, που φορούσε η φουρνιά με Μπίδη, Carter, Odum, Vaughn κτλ..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 18 Αύγ 2020, 13:35

GSA λοιπόν για όσους παρατήρησαν τις πρώτες φωτογραφίες της ομάδας. Ελληνική εταιρεία που έντυσε για κανά δυο χρόνια την εθνική και κάποιες μικρότερες ομάδες. Πήραν φέτος τον ΠΑΟΚ και τον Ολυμπιακό.
Αυτό το "PAOK" στο κέντρο αλά NBA στα μπλουζάκια θα χρησιμοποιηθεί φέτος πολύ.
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό pirate_salonica » Τρί 18 Αύγ 2020, 15:19

Του αναπτυξιακού φέρνουν σε Σικάγο Μπουλς... Λες οι δικές μας να μοιάζουν με Σαν Αντόνιο Σπερς ας πούμε; :lol:
Άβαταρ μέλους
pirate_salonica
 
Δημοσιεύσεις: 2519
Εγγραφή: Πέμ 09 Ιουν 2011, 19:46

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 01 Σεπ 2020, 11:29

Έχουν παρουσιάσει φανέλες ή ακόμα;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Μαρ 2021, 22:45

Τι έχει ακουστεί για την επετειακή φανέλα;; Μπορεί κάποιος να βάλει τη σχετική ανακοίνωση;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 26 Μαρ 2021, 23:00

Η αυριανή ημέρα, η 26η Μαρτίου, φέρνει στο μυαλό όλων μας χιλιάδες αναμνήσεις, όλα εκείνα τα πολύ έντονα συναισθήματα που συνδέονται με τον τελικό της Γενεύης. Με την κατάκτηση του Κυπέλλου Κυπελλούχων από τον ΠΑΟΚ, στις 26 Μαρτίου 1991.

Ο ΠΑΟΚ, τιμώντας τα 30 χρόνια από το ΕΠΟΣ της Γενεύης, θα αγωνιστεί στο παιχνίδι της Κυριακής (28/3, 17:00) με τον Κολοσσό H Hotels με ειδικά σχεδιασμένη -από την GSA- επετειακή φανέλα, παρόμοια με αυτήν που είχε φορέσει η ομάδα το 1991 στο "Patinoires des Vernets" και στον τελικό με την CAI Zaragoza.

Η ομάδα του ΠΑΟΚ θα αγωνιστεί σε ένα και μόνο αγώνα με την συγκεκριμένη φανέλα, ο οποία φέρει ειδικό λογότυπο για τα 30 χρόνια από το έπος της Γενεύης.

Τα αυστηρά περιοριστικά μέτρα προστασίας λόγω του COVID-19, δυστυχώς δεν επιτρέπουν τον εορτασμό των 30 χρόνων από την κατάκτηση του Κυπέλλου Κυπελλούχων, με τον τρόπο που θα άξιζε, τόσο στους πρωταγωνιστές εκείνης της ιστορικής στιγμής, όσο και στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ.

Ως ελάχιστη τιμή, θα αποσταλεί στους πρωταγωνιστές αυτής της ιστορικής επιτυχίας η επετειακή φανέλα των 30 χρόνων, ενώ θα δοθεί η δυνατότητα στους φιλάθλους του ΠΑΟΚ να την αποκτήσουν, μέσα από την μπουτίκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Για τον λόγο αυτό, από την προσεχή Δευτέρα (29/3), θα διατίθενται από το eshop της μπουτίκ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ, σε πολύ περιορισμένο αριθμό, οι συλλεκτικές φανέλες του τελικού της Γενεύης.

Είναι πολύ σημαντικό να θυμόμαστε και να τιμάμε το ένδοξο παρελθόν.

Είναι πολύ σημαντικό να θυμούνται οι παλιοί κι ακόμη πιο σημαντικό να μαθαίνουν οι νέοι.

Για να μπορούμε, ΟΛΟΙ ΜΑΖΙ να χτίσουμε ένα καλύτερο μέλλον για την αγαπημένη μας ομάδα
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10120
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 26 Μαρ 2021, 23:24

Σε ευχαριστώ ρε Snouf!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό dimpaok4 » Σάβ 27 Μαρ 2021, 21:18

ΑΠΟ ΔΕΥΤΕΡΑ ΓΙΑ ΟΛΟ ΤΟΝ ΚΟΣΜΟ ΚΑΙ ΣΕ ΠΕΡΙΟΡΙΣΜΕΝΟ ΑΡΙΘΜΟ ΟΙ ΡΕΤΡΟ ΕΜΦΑΝΙΣΕΙΣ ΜΕ ΟΝΟΜΑΤΑ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΠΑΙΚΤΩΝ ΚΑΙ ΑΡΙΘΜΟΥΣ ΠΟΥ ΣΥΜΜΕΤΥΧΑΝ ΣΤΟ ΕΠΟΣ ΤΗΣ ΓΕΝΕΥΗΣ

ΕΝΑ ΤΕΛΕΥΤΑΙΟ ΔΕΚΑΡΙΚΟ ΚΑΙ ΜΙΑ ΕΜΦΑΝΙΣΗ ΓΙΑ ΚΛΕΙΣΙΜΟ ΟΙ ΠΡΟΣΩΠΙΚΕΣ ΒΟΗΘΕΙΕΣ ΓΙΑ ΦΕΤΟΣ ΑΦΟΥ ΔΕΝ ΠΗΡΑ ΟΥΤΕ ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΟΥΤΕ ΦΥΣΙΚΑ ΜΠΟΡΕΣΑΜΕ ΝΑ ΠΑΜΕ ΣΕ ΚΑΠΟΙΟΝ ΑΓΩΝΑ

ΟΛΟΙ ΝΤΟΥ ΣΤΗΝ ΑΜΚ
ΠΑΜΕ ΠΑΟΚΑΡΑ!!!!
dimpaok4
 
Δημοσιεύσεις: 694
Εγγραφή: Σάβ 08 Σεπ 2018, 14:34

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Slayer » Κυρ 28 Μαρ 2021, 15:45

Ανάρπαστη η φανέλα με το 13!
Άβαταρ μέλους
Slayer
 
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: Τετ 29 Ιαν 2020, 19:22

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Μαρ 2021, 17:44

ΠΡΟΔΟΤΗΣ

13
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 28 Μαρ 2021, 17:58

Πείτε ότι τρολαρετε!
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

Re: Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 28 Μαρ 2021, 20:28

Εγώ παρήγγειλα ήδη μία που να λέει ΠΡΟΔΟΤΗΣ 13.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Φανέλα Μπάσκετ

Δημοσίευσηαπό Μαυρο Χιονι » Κυρ 28 Μαρ 2021, 22:34

Έλα σταματα το τρολαρισμα. Σε λίγο θα μας πεις πως έγινες φίλος με τον άλλον τον προδότη. Με τα μούσια
Όσοι πάμε, τόσοι γυρίζουμε!

Κανόνες Λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μαυρο Χιονι
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 9879
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 22:23

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες