Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 12:47

Λες να σε έχω βάλει από παραδρομή στο ιγκνορ (τουντορ); :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 13:03

:lol:
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 13:07

Δηλαδή ρε παίδες το κας συνεδρίαζε 6ωρες και θεωρείτε οτι δν είδε στοιχεία και αποδείξεις?? Ας μη γελιόμαστε εάν υπήρχαν στοιχεία καταδίκης μας δε θα ήταν αυτή η απόφαση.. Οποτε συνεδριαστε δουλοι του ζεμπορα φυσιολογικά κ παραδεχτειτε τα λάθη σας γτ αλλιώς παλι κας θα έχει..
Ελπίζω η παε να αρχίσει ο ανελέητο κυνηγητό..
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3648
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό paok_athens_g4 » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 14:14

Γερασίμου έγραψε:Αυτό που πρέπει να κάνει ο ΠΑΟΚ βάσει αυτών που μου είπε νομικός, είναι:
1) Ασφαλιστικά μέτρα κατά της ΕΠΟ για τη σύνθεση της επιτροπής εφέσεων.
2) Μηνύσεις σε ομερ Βρυώνη και Φιλόπουλο για αρνησιδικία και υιοθέτηση δεσμευτικότητας στο πόρισμα μιας έωλης επιτροπής.
3) Μηνύσεις σε Μαρούπα, Αρκούδα Τσουλάκη για κακοδικία και συγγραφή πορίσματος σε δικηγορικά γραφεία των αντιδίκων.
4) Επιστολές σε όλους τους βο(υ)λευτές Θεσσαλονίκης και Β. Ελλάδας, ΧΘΕΣ.
5) Μύδρους κατά αυνανάκη.
...και φυσικά κυνηγητό την ε.ο., αελ και προσκυνημένο της πόλης μας για συνιδιοκτησία και κυριαρχική επιρροή κατά τα δικά τους ειωθότα. Και επιπλέον τι γίνεται με ξυλοδαρμούς και στημένα;


Αυτό ακριβώς.... αυτά τα 5 βήματα πρέπει να είναι τοιχοκολλημενα σε κάθε γραφείο στην Τούμπα.....φτάνει η αμυντική στάση....δηλαδή σα να κατηγορεί ο ιδιοκτήτης του νοορ1 ένα πρεζακι για διακίνηση ναρκωτικων....ζούμε στη χώρα του παραλόγου,της πουστιας κ της ρεμουλας...αλλά κ ο Ιβάν δεν είναι κανας χτεσινος φλώρος....εδώ ολόκληρο Ερντογάν έπεισε κ άνοιξε τη Παναγία Σουμελά για λειτουργία...στον Κούλη κ τα κουμπαρακια του θα μασήσει???έχει άκρες πολύ μεγαλύτερες απ' αυτές που νομίζουμε,αλλιώς όλο το σύστημα του ελλαδισταν που τον κυνηγάει θα τον είχε φάει....ξέρουν ότι είναι ανεξέλεγκτος για αυτό τον φοβούνται.....
...Κ ΣΤΗΝ ΠΟΥΤΑΝΑ ΤΗΝ ΑΘΗΝΑ ΘΑ ΤΟ ΛΕΩ..................
Άβαταρ μέλους
paok_athens_g4
 
Δημοσιεύσεις: 392
Εγγραφή: Δευτ 10 Αύγ 2009, 19:33
Τοποθεσία: Αθηνα

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 20:09

Ο Τάκης Μπαλτάκος και ο Νίκος Λαγαρίας (expert αθλητικού δικαίου) εξηγούν την απόφαση του CAS στο Open Sport του Open.

https://www.tvopen.gr/watch/33171/dyodiakekrimenoinomikoiexhgoynthnapofashtoycasstoopensport

Σημαντικό θεωρώ το σημείο περίπου μετά το 5:40, όπου λέει ο Λαγαρίας ότι, το CAS στο σκεπτικό θα έχει κάποιους δείκτες για τους
"εγχώριους δικαστές" πάνω στους οποίους θα "πρέπει να δικάσουν - λάβουν ύποψιν".
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό obanebane » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 20:35

Τζιμπαρε,εγώ εστιάζω εκεί που πολύ εύστοχα γράφεις ότι θα μας κλασουν τα @@. :mrgreen:
Οκ τη ζημιά φέτος την έκαναν,αλλά θα επανέλθουμε και θα τους ξανά γαμησουμε και γιατί μπορούμε και γιατί το αξίζουν.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24575
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό jibbie » Σάβ 11 Ιούλ 2020, 22:28

ετσι ακριβως! <3
Άβαταρ μέλους
jibbie
 
Δημοσιεύσεις: 5956
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 00:41
Τοποθεσία: Hackney,London

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 03:36

Μιά βίλλα στην Κεφαλλονίά ρε παιδιά πώς μπορώ να χτίσω;
Είμαι ένας απλός φτωχός Καθηγητής Πανεπιστημίου, μου δίνουν 2 χιλιάρικα τον μήνα. Τί να κάνω;
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 03:37

Μιά βίλλα στην Κεφαλλονίά ρε παιδιά πώς μπορώ να χτίσω;
Είμαι ένας απλός φτωχός Καθηγητής Πανεπιστημίου, μου δίνουν 2 χιλιάρικα τον μήνα. Τί να κάνω;
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4466
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 06:36

Παίρνεις από το Πανεπιστήμιο ευρώ για έρευνα που δεν κάνεις ποτέ και τα μετατρέπεις σε αυτοκίνητα και βίλες, έχει ξανά γίνει

Στάλθηκε από το SM-N975F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 08:09

Magpies4 έγραψε:Μιά βίλλα στην Κεφαλλονίά ρε παιδιά πώς μπορώ να χτίσω;
Είμαι ένας απλός φτωχός Καθηγητής Πανεπιστημίου, μου δίνουν 2 χιλιάρικα τον μήνα. Τί να κάνω;


Δεν σου το προτείνω...

Αλλά η πιο γνωστή και σίγουρη είναι η εξής...

Καταρχάς πρέπει να αλλαξοπιστήσεις. Κακό πολύ κακό.

Κατά δεύτερον, να πας να φιλήσεις το δαχτυλίδι του Δον Κορλεόνε και να του γλείψεις την πατούσα.

Κατά τρίτον διοριστείς σε μια
επι-ντροπή και να κάνεις ότι σου λέει το αφεντικό.

Μετά όχι μία βίλα στη Κεφαλλονιά, αλλά ίσα με τρεις βίλες, θα χτίσεις. :lol:
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56


Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 09:11

Χρήσιμο, νομίζω, θα ήταν να σκαλιστεί λιγάκι αυτό το θέμα από αυτούς, που πρέπει.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 11:06

Τι έγινε ρε αλάνια; Η κεφαλλονίτισα ... Φαραντούραινα στα φεισμπουκια δεν είναι ... διαθέσιμη προς το παρόν. Πάλι, ρε μαου μαου, καμιά επίθεση "βαθιάς εκτίμησης" της κάνατε της ξεπουλημένης κότας και κατέβασε τη σελίδα των καταλυμάτων, που θα εφτιάξε με τον ιδρώτα της κωλοτρυπίδας του; Ούνοι.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17955
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό cellophan » Κυρ 12 Ιούλ 2020, 11:08

Magpies4 έγραψε:Μιά βίλλα στην Κεφαλλονίά ρε παιδιά πώς μπορώ να χτίσω;
Είμαι ένας απλός φτωχός Καθηγητής Πανεπιστημίου, μου δίνουν 2 χιλιάρικα τον μήνα. Τί να κάνω;


Άντε να πεις πως ο μισθός του καθηγητή με το όποιο seniority φτάνει τα 2,4Κ. Άντε και κάνει έρευνα (ελληνικά προγράμματα) και φτάνει μέχρι το ταβάνι, δηλαδή το μισθό του Γενικού Γραμματέα, δηλαδή 4.630 μικτά. Αυτά είναι δεν έχει άλλα. Όσο για την έρευνα που λέει ο φίλος από κάτω, μιλάει ίσως για άλλες εποχές. Πάπαλα αυτά. Για να πάρεις βίδες και παξιμάδια 100 ευρώ, θες έρευνα αγοράς, ένα σωρό υπογραφές και μετά βγαίνει και ΔΙΑΥΓΕΙΑ. 4630 μικτά, αυτά είναι από δημόσια χρήματα. Οτιδήποτε άλλο είναι παράνομο και επιπρόσθετα εφόσον είσαι επιστημονικός υπεύθυνος υπάρχει κάθε έτος η υποχρέωση για πόθεν έσχες. Τέλος να σημειώσω πως απαγορεύεται ρητά βάσει νόμου η συμμετοχή με οποιονδήποτε τρόπο σε επιχείρηση η οποία έχει εμπορική δραστηριότητα. Από εκεί και πέρα ιδιωτικά μπορεί να έχει όσες αποδοχές θέλει αρκεί να φορολογούνται κανονικά. Με άλλα λόγια 55-60 το κράτος, 40 εσύ.
Τελευταία επεξεργασία από cellophan και Κυρ 12 Ιούλ 2020, 11:18, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3106
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 2 επισκέπτες