Γιώργος Σαββίδης

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Τρί 30 Ιουν 2020, 22:18

Sick Bastard έγραψε:Δεν είναι θέμα άποψης, είναι θέμα ανταπόδοσης της προσβολής, αν ισχύει, όπως είπα.
Εγώ πάντως, σαν οπαδός του ΠΑΟΚ, θα ήθελα να μάθω σε ποιούς αναφέρεται και γιατί (αν είναι εντός ομάδας) πρέπει να το μάθουμε κι όοοοοολοι οι υπόλοιποι εκτός αυτής.


αυτό για την άποψη πάει σε κάτι που είπε ο Ναπολι πιο πάνω
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό giapas » Τρί 30 Ιουν 2020, 23:34

Έχεις ένα καράβι εκατομμύρια. Πάνε αγόρασε ένα ζευγάρι παπαρια ,για να μπορείς να λες ξεκάθαρα τη γνώμη σου χωρίς γρίφους, αινίγματα κι άλλα χαριτωμενα. Αν όχι, τότε σχολίασε καλύτερα καμία online συνταγή για ρεβυθοσαλατα


Να έχεις τόσο χρήμα και να ποστάρεις στα social όπως γράφανε οι έφηβες στα λευκώματα στα 90s. Μου αρέσει ένα ψηλο αγόρι αλλά δε μπορώ να σας πω το όνομα του
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τρί 30 Ιουν 2020, 23:35

Sick Bastard έγραψε:Δεν είναι θέμα άποψης, είναι θέμα ανταπόδοσης της προσβολής, αν ισχύει, όπως είπα.
Εγώ πάντως, σαν οπαδός του ΠΑΟΚ, θα ήθελα να μάθω σε ποιούς αναφέρεται και γιατί (αν είναι εντός ομάδας) πρέπει να το μάθουμε κι όοοοοολοι οι υπόλοιποι εκτός αυτής.


θλιψη....
το ΑΝ γιατι το εγραψες ...για να χρυσωσεις το χαπι??
μιλας για τον...κοσμο του ΠΑΟΚ...εναν κοσμο που στην καμια δεν ειναι ...πανω απο ολα..αρα που και που εαν κανει ..μαλακια ...θα την ακουει κιολας...

απο εκει και περα επειδη..οπως εσυ ετσι και εγω...ειμαστε μεριδα αυτου του κοσμου για να εισαι ενταξει απεναντι σε αυτον τον κοσμο πρεπει να πεις ....για να καταλαβω και εγω ο αφελης οπαδος... ποια γεγονοτα συνδυασες και εφτασες σε αυτο το συμπερασμα...

ξερετε παιδια τι με στεναχωρει ποιο πολυ?
ο μηχανισμος προπαγανδας της γαυρουπολης...για μενα ολοι τους ιδιοι ειναι δεν ξεχωριζω κανενα....καλα κραταει
και συνεχιζει να επιτιθεται στην ομαδα και με λυπη βλεπω οτι αρκετοι ειναι ποιο κοντα σε αυτο που ειπε ο μαρινακης...ο ιβαν κανει κακο στον ΠΑΟΚ...παρα σε αυτο που ειπε ο ιβαν....τα χρεη του ΠΑΟΚ ειναι και δικα μου χρεη...

οι ιδιες επιθεσεις και επι παντελακη οι ιδιες και τωρα...
ακομη απο τοτε απο τον λιτσα αναρωτηθηκα ...ποιοι στον ποθτσ@ μου ειναι αυτοι οι τανασπου γιοι...
απο ...νωρις...καταλαβαν οτι ο κοσμος του ΠΑΟΚ..ποσοι πετρα πετρα εστησαν γηπεδο...ειναι κοινωνικο πειραμα
και το μονο που ελειπε για να βρει προσανατολισμο ειναι καποιος καθοδηγητης ...
και εαν το βρει υπαρχει περιπτωση να ...σκασει..και το αποτελεσμα σιγουρα δεν θα ειναι αναστρεψιμο ...

και φτανεις στο συμπερασμα οτι ...ολη η φαση ...δεν γινεται να ειναι μονο αθλητικη οταν ακους τον ανδριανοπουλο ...εναν αστο φιλελε που εκανε και τον υπουργο.... να μιλαει για τον ...βλαχορωσο... μεχρι και τις αμερικανικες μουρμουρες για το λιμανι...

το δηλητηριο μονο με δηλητηριο σκοτωνεται ολα τα αλλα ειναι μπενταντιν με το τσιροτο..

ιβαν και γιωργο σαββιδη μετα το ακριβο τσαι....για μενα ...εχετε το αλαθητο του πάπα

σταματισα να τραγουδαω και να χτυπαω παλαμακια μετα τα ...φλεγομενα παπουτσια του μπαλογιαννη...οσοι ειμασταν μεσα στο ....ειρηνης και φιλιας... θυμομαστε τις συνθηκες καμποτζης με τα ιπταμενα πλακακια μπουλονια και σωληνες τα σπασμενα τζαμια των λεωφορειων και την επομενη μερα ολοι πηγαν στην δουλεια και δεν ανοιξε ρουθούνι

ιβαν και γιωργο σαββιδη δεν με ενδιαφερουν τα πρωταθληματα οι τιτλοι και η λεζαντα
θελω οταν παω στο γηπεδο ...και ειμαι συνεχεια εκει...να ξανατραγουδισω και για να γινει αυτο θελω με οποιον τροπο γινεται να τους πατησετε κατω και εαν δεν τους βγει πρωτα η ψυχη και μετα το χουι να μην τους αφησετε

και οταν το κανετε θα βγω εξω και θα τραγουδαω συνεχεια....σε συνοικιες και σε δρομους γεννήθηκε ενας λαος....

αλλα αυτα ειναι αυτα που θελω εγω...

αδερφε Sick Bastard δεν υπαρχει κατι προσωπικο...ελπιζω να καταλαβαινεις ....

λες...Εγώ πάντως, σαν οπαδός του ΠΑΟΚ, θα ήθελα να μάθω σε ποιούς αναφέρεται και γιατί (αν είναι εντός ομάδας) πρέπει να το μάθουμε κι όοοοοολοι οι υπόλοιποι εκτός αυτής....

αυτη ειναι η σωστη σειρα...και μετα το μπινελικι

επισης στον βηματισμο αναμεσα στο ...μπινελικι... και στο .. μπουλο...δεν υπαρχει τιποτα αλλο...ελπιζω να μην ειναι το επομενο βημα σου


εγω παντως γουσταρω που την....πρωτη του σκεψη...την ανεβαζει στα ...σοσιαλ...
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Gospi » Τρί 30 Ιουν 2020, 23:48

Θα προσπερασω το θεμα της τοποθετησης του SIck γιατι δεν εχω να συνεισφερω κατι...
Εχει ενα σκεπτικο που παταει καπου. Και ο αντιλογος βεβαια εχει βαση...
Αλλα αυτο το καραγκιοζιλικι με τα ινστα στορις και τα αινιγματικα ποστ εχει παραγινει!
Αδικει τον εαυτο του και την ομαδα. Και φυσικα φθειρει μονος του την σχεση του με τον κοσμο!
Τις προαλλες μαλωνε κατω απο ενα ποστ με ενα σκουλικι για τον διαιτητη και τον Σπαθα...
Συγγνωμη αλλα αυτα ειναι ανησυχητικα σημαδια και επικινδυνα.
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10864
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Napoli4 » Τρί 30 Ιουν 2020, 23:51

Οσο υπαρχει ο Ιβαν να μη φοβασαι καρπουζα. Ο ΠΑΟΚ ειναι ενωμενος, ακομα κι αν ακουγονται διαφορετικες φωνες εντος. Αυτο φανηκε σε πολλες άσχημες στιγμες αυτα τα χρονια.

Το θεμα ειναι να τραβηχτει κανα αυτακι, γιατι ευκολα ο Γιωργης γινεται Τρακης. Και μπορει η τρελα του να ειναι ιδια με τη δικια μου και τη δικια σου, αλλα ο αρχηγος της οικογενειας πρεπει να την ελεγχει και να ξερει πως να την χρησιμοποιει. Αλλιως θα φτασουμε να αναπολουμε τον Ιβαν και να ψαχνουμε τι πηγε λαθος, οπως εγινε με τους Γιαννακοπουλους.
La vita degli ultras si sà, conosce soltanto due legge, coerenza e mentalità
Κι αν στην ζωή αλλάξαν όλα...
Άβαταρ μέλους
Napoli4
 
Δημοσιεύσεις: 7678
Εγγραφή: Δευτ 15 Φεβ 2010, 21:15

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Τρί 30 Ιουν 2020, 23:59

ρε συ ....ναπολιτανο...μαζι σου

το μπινελικι ασχημο ηταν και η μαλακια ειναι οτι το εριξε οχι για το ποσταρισμα αλλα για την χρονια που πηγε στραβα και τα ειχε μαζεμενα ....οπως ολοι μας...

ειναι δυνατον να λεει τετοιο πραγμα
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό paok düsseldorf » Τετ 01 Ιούλ 2020, 00:06

Συμφωνω με την αποψη του Giapas.
Η μεχρι σημερα συμπεριφορα του μονο γελιο προσφερει.
Οσοι ψαχνουν βαθυτερα νοηματα στα λεγομενα του,την απαντηση την εδωσε ο giapas.
Επιτελους ας περασουν ολοι το μηνυμα οτι οταν μπαινει στην ζυγαρια απο την μια ο ΠΑΟΚ και απο την αλλη ο Γιωργακης το σκεφτικο ηδη ειναι λαθος.
Μπροστα στον ΠΑΟΚ ο γιωργακης και ο καθε γιωργακης ειναι ΤΙΠΟΤΑ.
paok düsseldorf
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Παρ 14 Δεκ 2018, 01:13

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 01 Ιούλ 2020, 00:57

goran 64 έγραψε:Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν... :ugeek:


Υ.Γ. Το άσυλο του παιδιού θυμήθηκα...Εκεί που με γέννησε η μάνα μου...Κολλητά στο παλιό γήπεδο του ΠΑΟΚ...


Χα χα χα.
Τώρα το είδα το post. Μου είχε διαφύγει.
Κι εγώ εκεί γεννήθηκα Γρηγόρη.
Τίποτα δεν είναι τυχαίο. :D
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 01 Ιούλ 2020, 01:50

Sick Bastard έγραψε:Εικόνα

Γιωργάκη, δεν ξέρω σε ποιόν αναφέρεσαι αλλά αν αναφέρεσαι σε μερίδα κόσμου του ΠΑΟΚ σε φάση ''είστε αχάριστοι''. @@Αν, είπα.

Με το αν πέφτουν και τα μπινελίκια όμως.
Sourmenetes


Θα ήθελα να κάνω μια αφελή (ίσως) ερώτηση στον συμφορουμίτη.

Πώς από τις 16 Ιουνίου που έγινε το συγκεκριμένο post χρησμός της Πυθίας , που τη δεδομένη χρονική στιγμή , άλλη ήταν η επικαιρότητα των ημερών...

φτάσαμε στις 30 Ιουνίου, δεκατέσσερις ημέρες - 2 εβδομάδες μετά , να συζητάμε , μήπως και εάν αυτό αναφερόταν
στον λαό του ΠΑΟΚ ;;;;;

Εκείνες τις ημέρες , η επικαιρότητα ήταν για το CAS , τις ημερομηνίες εκδίκασης , την Ξάνθη, τα Γιάννενα με τον Νικολιά και τον γαύρο. Εμένα πχ το μυαλό μου πήγε στην Ξάνθη που είχε ζητήσει παράταση / αναβολή στο CAS ή / και στα Γιάννενα.

Μεσολάβησε κάτι άλλο;

Εάν όχι... ψυχραιμία και μπόλικα υγρά για την ζέστη που μας ταλαιπωρεί αυτές τις ημέρες.

Άλλο το δεν γουστάρω μία παιδιάστικη συμπεριφορά με το instagram και άλλο να ψάχνω αφορμή για μπινελίκια εκ του μη όντος.

Αν μεσολάβησε κάτι και μου διέφυγε (που δεν το νομίζω) ... τότε επιφυλάσσομαι για τα προαναφερόμενα και είμαι πρόσφορος να ακούσω τον αντίλογο.

ΥΓ @mods σβήστε/ διορθωστε και το επόμενο post, που φαίνεται ξεκάθαρα ακόμα και τώρα ( 03:10 1/7) ο υβριστικός χαρακτηρισμός, από παράθεση, στο αρχικό post, άλλου μέλους.

ΥΓ2 Δεν έχω φάει ποτέ ban για να διαμαρτύρομαι και ούτε πρόκειται να διαμαρτυρόμουν ακόμα κι αν έτρωγα και γενικά δεν έχω παράπονο από τα παλικάρια που είναι mods,

όμως επειδή κάποιος πρόσφατα είχε γράψει κάτι για τον προπονητή (όχι τρομερό και πάνω σε ένταση μετά από αγώνα) και έφαγε τριήμερο ban...

τα δύο μέτρα και δύο σταθμά με ενοχλούν και απλά το αναφέρω.

Επαναλαμβάνω ότι σέβομαι τα παιδιά που είναι διαχειριστές και κρατάνε αυτό το forum σε αξιοπρεπέστατα επίπεδα και μπράβο τους για το χρόνο που αφιερώνουν ανιδιοτελώς.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 01 Ιούλ 2020, 16:07

paok düsseldorf έγραψε:Η αξια του καθε ανθρωπου προκυπτει απο ενα κλασμα οπου στον αριθμητη βρισκεται η πραγματικη μας αξια και στον παρανομαστη η αξια που πιστεουμε οι ιδιοι οτι εχουμε.
Και δεν εχει να κανει με τι λεφτα εχει καποιος.
ΓΙΩΡΓΑΚΗ αν συνεχισεις τις παπαρολογιες στο ιστανγκραμ θα καταφερεις να εισαι το μεγαλυτερο νουμερο ,αλλα οχι σε αξια.Ο νοων νοειτω.
Και για τους συνοπαδους που πιστεουν οτι δεν πρεπει να κριτικαρουμε την οικογενεια ΣΑΒΒΙΔΗ εχω να πω .
Οι αυλοκολακες ΠΟΤΕ ΠΟΤΕ μα ΠΟΤΕ δεν επαιξαν θετικο ρολο.
Αν ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ γνωριζε τι πιστευει ο κοσμος του ΠΑΟΚ για αυτα που λεει και κανει θα ητανε καλυτερα και για τον ΠΑΟΚ και για τον ιδιο.
Οποιος συνοπαδος πιστευει οτι ο ΓΙΩΡΓΑΚΗΣ εχει τα προσοντα να ασκει διοικηση στον ΠΑΟΚ ΑΣ ΒΓΕΙ ΝΑ ΤΟ ΠΕΙ.
Προσωπικα πιστευω ,οσο σκληρο και να ακουγεται,οτι η περιπτωση του θυμιζει πολιτευματα,οπου ο γιος του Βασιληα ηταν ο διαδοχος ,ανεξαρτητα απο το αν ηταν ικανος η οχι.
ΚΑΙ Ο ΠΑΟΚ ΔΕΝ ΕΙΝΑΙ ΤΟ ΒΑΣΙΛΕΙΟ ΚΑΝΕΝΟΣ.
5 τίτλοι πολλές επιτυχημένες μεταγραφες κάποιες αποτυχημένες τα τελευταία χρόνια..... Ο Γιώργος έχει μεγάλη συμμετοχή σε αυτά μας αρέσει δεν μας αρέσει...... Σε πολλούς δεν αρέσει σίγουρα ο Γιώργος για παρέα..... Αλλά εμάς μας ενδιαφέρει το αποτέλεσμα συνολικά της ομάδας που είναι πολύ θετικό..... οι μπούρδες ότι ο γιος του βασιλιά κλπ κλπ προσβάλουν αυτόν που τα γράφει ο Ιβάν δεν ασχολείται πολύ κυρίως ο Γιώργος και λίγο ο Νίκος......την καλλιτερη περίοδο σαν σύλλογος περνάμε και εμείς ασχολούμαστε αν ο Γιώργος είναι κοντός βάζει παλαιστές δύο ινστα και λέει πράγματα που υποθέτουμε ότι είναι για τον μπηξε η δείξε...... Φτάνετε κάποιοι να καταλήγετε σε αυτό που λέει ο μαρινακης και ο γαβρος σε επίσημη ανακοίνωση ότι η οικογένεια Σαββίδη κάνει κακό στον ΠΑΟΚ..... Δεν το λέτε καθαρά αλλά το εννοείτε..... Ακουγεστε...... Ο λαός του ΠΑΟΚ και ο λαός του ΠΑΟΚ..... Κανένας δεν είναι πάνω από την ομάδα και ο λαός του ΠΑΟΚ είναι εκατομμύρια με διάφορες απόψεις κανένας δεν μπορεί να μιλάει εκ μέρους του όσα χιλιόμετρα (sic) και αν έχει κάνει..... Μια γνώμη έχει καθαρά προσωπική.
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό Slayer » Τετ 01 Ιούλ 2020, 16:26

Napoli4 έγραψε:Δεν είναι ένα απλό ΑΝ που πέταξε για να τον βρίσει, ούτε παραθυράκι στις πολιτικές του forum.

Είναι απάντηση σε αινιγματικό ποστ του Γιώργη, το οποίο ήρθε σε περίοδο που γινόταν αυστηρή κριτική σε ομάδα και διοίκηση. Και μένα η πρώτη μου σκέψη όταν το είδα ήταν πως αναφέρεται στην κριτική που γίνεται από τον κόσμο.


Δεν υπαρχει τιποτα αινιγματικο. Λεει ξεκαθαρα, σας πηραμε ατιτλους πειναλες και φεραμε τιτλους και τολματε να κραζετε;
Άβαταρ μέλους
Slayer
 
Δημοσιεύσεις: 259
Εγγραφή: Τετ 29 Ιαν 2020, 19:22

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό sic-4 » Τετ 01 Ιούλ 2020, 16:42

bersekeros έγραψε:
goran 64 έγραψε:Προς γνώσιν και συμμόρφωσιν... :ugeek:


Υ.Γ. Το άσυλο του παιδιού θυμήθηκα...Εκεί που με γέννησε η μάνα μου...Κολλητά στο παλιό γήπεδο του ΠΑΟΚ...


Χα χα χα.
Τώρα το είδα το post. Μου είχε διαφύγει.
Κι εγώ εκεί γεννήθηκα Γρηγόρη.
Τίποτα δεν είναι τυχαίο. :D



Καλα ολοι εκει γεννηθηκαμε; :mrgreen:
Το ασυλο ηταν κολλητα στο γηπεδο ή χτιστηκε επανω στη θεση του γηπεδου;
Βλέπω έναν Αετό με δυο κεφάλια
Άβαταρ μέλους
sic-4
 
Δημοσιεύσεις: 5902
Εγγραφή: Παρ 11 Ιούλ 2014, 22:05
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 01 Ιούλ 2020, 17:04

Έχει το ενδιαφέρον του όταν κάποιος λέει τη...γνώμη του και βάζει την υπογραφή ΛΑΟΣ ΤΟΥ ΠΑΟΚ..
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό 7sins » Τετ 01 Ιούλ 2020, 17:24

Ολοι ξερουμε και αναγνωριζουμε την διαφορα της ομαδας πριν και μετα Σαββιδη. Απο κει και περα Γιωργο, ωφειλεις να σεβαστεις για να σε σεβονται. Και οταν και αν, κατανοησεις τι αντιπροσωπευει η θεση σου στον ΠΑΟΚ, τοτε μαλλον θα σοβαρευτεις και θα αποκτησεις τον σεβασμο που σημερα κυνηγας με εντελως λαθος τροπο.
ΠΑΟΚ δεν γιναμε για τους τιτλους, αλλα για να μην βαριομαστε!
οπου δεν υπαρχει λογικη υπαρχει σκοπιμοτητα

Α ξέχασα. ειμαι και εγω στο παρεακι του τσατ.
Άβαταρ μέλους
7sins
 
Δημοσιεύσεις: 487
Εγγραφή: Τρί 16 Φεβ 2016, 21:45

Re: Γιώργος Σαββίδης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 01 Ιούλ 2020, 18:19

Slayer έγραψε:
Napoli4 έγραψε:Δεν είναι ένα απλό ΑΝ που πέταξε για να τον βρίσει, ούτε παραθυράκι στις πολιτικές του forum.

Είναι απάντηση σε αινιγματικό ποστ του Γιώργη, το οποίο ήρθε σε περίοδο που γινόταν αυστηρή κριτική σε ομάδα και διοίκηση. Και μένα η πρώτη μου σκέψη όταν το είδα ήταν πως αναφέρεται στην κριτική που γίνεται από τον κόσμο.


Δεν υπαρχει τιποτα αινιγματικο. Λεει ξεκαθαρα, σας πηραμε ατιτλους πειναλες και φεραμε τιτλους και τολματε να κραζετε;



Εντυπωσιακή ... συμπερασματική οξυδέρκεια. Κατάργηση και του ΑΝ. Να σου πω, φίλε, ΑΝ είσαι τόσο σίγουρος για το συμπέρασμά σου αυτό, μάλλον καλά κάνεις και νιώθεις θιγμένος. Βέβαια, πρωτίστως δε θα έπρεπε να αισθάνεσαι πως σε θίγει ο όποιος Γιώργος αλλά ο ίδιος σου ο εαυτός, αλλά δεν έχει ιδιαίτερη σημασία.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες