paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 20 Μάιος 2020, 10:25

Όποια και να είναι η δικαιολογία, το να βάλεις δύο μπλούζες σε μια σακούλα και να τις στείλεις δεν θα έπρεπε να παίρνει 6 ημέρες. Και επίσης γιατί μιλάμε για αυξημένο όγκο παραγγελιών; Αυτό μπορεί να επηρέαζε την εταιρία courier, όχι το ίδιο το eshop. Δεν νομίζω να πουλάμε και 1000 φανέλες την ημέρα ώστε να μη προλαβαίνουν να συσκευάσουν. H μόνη legit δικαιολογία θα ήταν να ήταν out of stock και να περίμεναν εμπόρευμα, αλλά θα έπρεπε να υπάρχει ενημέρωση για κάτι τέτοιο.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 20 Μάιος 2020, 11:03

Καλώς ήρθες στην Ελλάδα!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89374
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό gika » Τετ 20 Μάιος 2020, 11:08

Δεν είναι έτσι. Αν κάποιο άλλο eshop έκανε τα ίδια θα έτρωγε τα 2 αστεράκια του στο κάθε σκρουτζ και τέλος. Αν μαζέψει αρκετά τέτοια reviews ειναι και το τέλος του. Τώρα με τη μπουτικ μας δεν είναι το ίδιο, γιατί όσο κακή εξυπηρέτηση και να έχεις θα συνεχίσεις να ψωνίζεις γιατί ΠΑΟΚ είσαι. Όσο και να μη συμπαθείς τον καντηλαναύτη, θα συνεχίσεις να πηγαίνεις στην εκκλησία no matter what.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Τετ 20 Μάιος 2020, 11:12

Γενικά μπουτίκ και τμήμα μάρκετινγκ του ΠΑΟΚ προσωπικά δε με έχουν πείσει καθόλου.

Χρόνια τώρα σε πολύ ρηχά νερά.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Τετ 20 Μάιος 2020, 11:26

Στην εποχή του κορωνοϊού πάντως τα ρουχάδικα e-shop κάνουν 2 μέρες για να ολοκληρώσουν την παραγγελία και χρειάζονται άλλες τόσες μέχρι να έρθουν στο σπίτι, με κάποια courier.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89374
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 20 Μάιος 2020, 11:35

Εγώ δεν νομίζω ότι οι καθυστερήσεις ήταν θέμα μπουτίκ.

Η courier που είναι και χορηγός, δεν είμαι σίγουρος , αν είναι , όσο γρήγορη απαιτείται.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό pepito » Πέμ 21 Μάιος 2020, 10:01

ΚΑλημερα .Εκανα ηλεκρονικα την παραγγελια το Σαββατο 9 Μαιου,μου ηρθε παευθειας μειλ απαντησης ..
Την Δευετρα 18 Μαιου μου ηρθε μειλ οτι εφυγε το δεμα ,και τον αριθμο για να μπορω να παρακολουθω που βρισκεται.
Εχτες 20 του μηνος παρελαβα το πακετο ( ΧΑλκιδικη) .
Παντως ολο αυτο το διαστημα εχω ακουσει για τρελλες καθυστερησεις απο ολα τα μαγαζια ,λογω του φορτου που επεσε στις κουριερ γενικοτερα.
Υ.Γ. Σας ευχαριστω ολους για την βοηθεια στην επιλογη του μεγεθους το XL ,μου κατσε ακριβως ,ευχαριστω
Κλειστε επιτελους τα γα$%@#*να τα αθλητικα ραδιοφωνα.
Άβαταρ μέλους
pepito
 
Δημοσιεύσεις: 39
Εγγραφή: Τρί 01 Μαρ 2011, 12:31

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Πέμ 21 Μάιος 2020, 21:18

καλοφόρετη
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Πέμ 21 Μάιος 2020, 21:45

Είμαστε πολύ πίσω. Συγκριτικά θα πω ότι το πρωί της Τρίτης (προχθές) έκανα ηλεκτρονική παραγγελία για 3 μπλούζες polo στην Prince Oliver και σήμερα ήρθαν στο σπίτι, μέσω ACS.
2 μέρες!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89374
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό gika » Πέμ 21 Μάιος 2020, 23:22

Το πρόβλημα δεν είναι τα courier εν προκειμένο. Και σε μένα και στον pepito, η μεταφορική χρειάστηκε μόλις 2 μέρες. Η μπουτικ για κάποιο λόγω χρειάστηκε πάνω από μια ολόκληρη εβδομάδα για να στείλει την παραγγελία και αυτό πρέπει να το κοιτάξουν.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Παρ 22 Μάιος 2020, 08:47

Αυτό ακριβώς λέω κι εγώ: Στην περίπτωσή μου η παραγγελία δόθηκε το πρωί της Τρίτης και το εμπόρευμα ήρθε το μεσημέρι της Πέμπτης. Το απόγευμα της Τετάρτης με ειδοποίησαν (μέσω e-mail) ότι η παραγγελία είχε ολοκληρωθεί από την P.O. και το ότι το εμπόρευμα είναι καθ' οδόν για την ACS.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89374
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Παρ 22 Μάιος 2020, 09:27

Πάντως σε εμένα παραγγελία που έφυγε από μπουτικ 5-5-2020 και ήρθε στη μεταφορική στο Κέντρο διαλογής (Αθήνα) 7-5-2020 (μεταφορική ELTA courier:;;). έφυγε από το Κέντρο διαλογής στις 19-5 2020!!!! για να παραλάβω τελικά στις 21-5-2020. :evil: :evil: :evil:
Έκανα παράπονα στο PAOK FC Megastore και ζήτησα να μην ξανασυνεργαστούν με την ενλόγω μεταφορική. Μου απολογήθηκαν, μου ζήτησαν συγνώμη και δεσμεύτηκαν να επανεξετάσουν την συνεργασία. :? :? :?
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Πέμ 16 Ιούλ 2020, 09:24

Ο γιατρός Τρυφων Τοτλης δεν εργάζεται για την παε ΠΑΟΚ εδώ και 7 μήνες.To επίσημο site δεν έλαβε το πράσινο φως να τον αφαιρέσει από το ιατρικό τιμ.Οι επόμενες 48 ώρες θα είναι κρίσιμες.Εξαλλος ο Ιβάν.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Δευτ 27 Ιούλ 2020, 22:24

Σήμερα πέρασα από την μπουτίκ στην Τούμπα για να πάρω τις δύο φανέλες που είχα παραγγείλει on-line.

Η προσφορά είναι 1+1= 49,90 euro για τις official jersey.
Επειδή δεν έιχε νούμερο για τη μάυρη, είχα παραγγείλει την ριγέ ασπρόμαυρη και την μπλέ.

Φτάνοντας για να παραλάβω είδα στο ράφι ότι στην προσφορά 1+1 περιλαμβανόταν και η ρετρό official jersey 4th (που δεν φαινόταν στο site ότι περιλαμβάνεται στην προσφορά), αυτή που αχνοφαίνεται η Τούμπα στο κάτω μέρος. Οπότε δεν πήρα την μπλε, αλλά πήρα την ρετρό... και είχε και νούμερα.

Όσοι ψήνεστε, ψαχτείτε.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: paokfc.gr & PAOK FC Megastore

Δημοσίευσηαπό aivas19 » Τρί 28 Ιούλ 2020, 02:04

bersekeros έγραψε:Σήμερα πέρασα από την μπουτίκ στην Τούμπα για να πάρω τις δύο φανέλες που είχα παραγγείλει on-line.

Η προσφορά είναι 1+1= 49,90 euro για τις official jersey.
Επειδή δεν έιχε νούμερο για τη μάυρη, είχα παραγγείλει την ριγέ ασπρόμαυρη και την μπλέ.

Φτάνοντας για να παραλάβω είδα στο ράφι ότι στην προσφορά 1+1 περιλαμβανόταν και η ρετρό official jersey 4th (που δεν φαινόταν στο site ότι περιλαμβάνεται στην προσφορά), αυτή που αχνοφαίνεται η Τούμπα στο κάτω μέρος. Οπότε δεν πήρα την μπλε, αλλά πήρα την ρετρό... και είχε και νούμερα.

Όσοι ψήνεστε, ψαχτείτε.

Ρε φιλε και εγω μολις πηρα την προσφορα (Αμερικη εφτασαν με 1.5 μηνα καθυστερηση με υπευθυνοτητα ελτα μαλλον) και ενα φιλαρακι μου μου ειπε για την φανελα με το γηπεδο που οντως ΔΕΝ ΥΠΗΡΧΕ ΣΤΟ ΣΑΙΤ δυστυχως. Εικόνα
Άβαταρ μέλους
aivas19
 
Δημοσιεύσεις: 9896
Εγγραφή: Δευτ 27 Απρ 2020, 23:20

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες