Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Θέματα που αφορούν την επικαιρότητα και τα Μ.Μ.Ε.

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 19 Φεβ 2020, 21:25

keep_paokizein έγραψε:
laska4 έγραψε:μια λεμε δεν ειμαστε ικανοποιημενοι απο τον νομικο μας τμημα μια θελουμε μπαλτακο και τωρα δεν θελουμε μπαλτακο γιατι τα πηγαινε καλα το νομικο μας τμημα....


Η κρίση αυτή φαντάζομαι δεν πήγαινε σε μένα. Εχω εκφράσει ξεκάθαρα τη νομική μου θέση, ως δικηγόρος, και συμφωνούσα με την τακτική της νομικής ομάδας της ΠΑΕ, που τόσο έχει λοιδωρηθεί κυρίως από παντελώς άσχετους. Κι επειδή κάποιοι εδώ διάβασαν και γνωρίζουν τη νομική μου άποψη, γι αυτό θεώρησα ότι πρέπει να επισημάνω μια διαφαινόμενη αλλαγή και να την κρίνω, με τα στοιχεία που μου είναι γνωστά.


γενικα αναφερομαι μην το παιρνεις προσωπικα
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 19 Φεβ 2020, 21:26

kataramenos5 έγραψε:Μ αρεσει που προσπαθειτε να εξηγησετε καταστασεις με τη λογικη. Σ αυτη τη χωρα. Που οι δικαστες δεχτηκαν οτι ο αλλος επαθε διασειση απο χαρτι.
Έλα ντε
Και πάμε να αποδείξουμε μη ενοχή, ενώ αυτοί με ακροβατικές ενέργειες και ρεπορτάζ Μαρουπα γράφουν αρλουμπες

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό bersekeros » Τετ 19 Φεβ 2020, 21:38

Βέβαια η αλήθεια είναι ότι και εμείς δεν έχουμε βγει ποτέ επιθετικά.

Πότε κάναμε εμείς καταγγελία για κάτι πριν βρεθούμε σε θέση άμυνας πρώτα;

Αυτό που γίνεται με τον ανεξέλεγκτο μονοπωλιακό υπερσυγκεντωτισμό ΜΜΕ και τη NOVA- Forthnet, κάνουν τον μπερλουσκονισμό να μοιάζει με παιδική χαρά.

Δεν ξέρω πότε θα γίνει Η μετωπική σύγκρουση, αλλά αυτή τη στιγμή δεν μιλάει κανένας.

Ο βασιλιάς της σκόνης έχει κατασταστεί όχι απλώς πραγματικός πρωθυπουργός, αλλά ο ελέω Θεού (βλ.δηλώσεις Μητροπ.Πειραιώς) βασιλιάς της μικρής αυτής βαλκανικής Κολομβίας.

Η λογική και τα νομικά επιχειρήματα έχουν λίγη σημασία.

Σε αυτές τις καταστάσεις ισχύουν άλλοι νόμοι.
Άβαταρ μέλους
bersekeros
 
Δημοσιεύσεις: 11363
Εγγραφή: Σάβ 15 Δεκ 2007, 20:56

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 19 Φεβ 2020, 21:39

Έχει μιλήσει ο Ιβάν για αυτά, την ώρα της νίκης μάλιστα...

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Τετ 19 Φεβ 2020, 22:17

Mπαλτακος σημερα στο Metropolis 95.5

Για την καταγγελία του Ολυμπιακού: «Ο ιδιοκτήτης των βοηθητικών γηπέδων φαίνεται να ελέγχει την ΠΑΕ, αυτό λέει η καταγγελία. Το 94% της ΠΑΕ Ξάνθης ανήκουν σε αυτούς που ανήκαν τόσα χρόνια, δηλαδή στο Συγγελίδη και τον Πανόπουλο. Πώς είναι δυνατόν να θεωρούμε ότι μια εταιρεία που έχει βοηθητικά γήπεδα μπορεί να ελέγχει την ΠΑΕ; Δεν το βλέπω νομικά σοβαρό αυτό το θέμα. Έτσι όπως εξελίχθηκε είναι επικίνδυνο για τον ΠΑΟΚ αλλά δεν στηρίζεται σε καμία διάταξη νόμου.

Δεν χρειάζεται να περιμένει ο αθλητικός δικαστής γιατί πρέπει να τελειώσει το πρωτάθλημα. Το ζήτημα είναι ποια είναι αυτή η Επιτροπή και σε ποιον νόμο μπορεί να στοιχειοθετηθεί η απόφαση της. Στη δικαστική εξουσία όλες οι αποφάσεις προσβάλλονται. Υπάρχουν τρεις βαθμοί δικαιοδοσίας για να αποφεύγονται τα λάθη. Πως γίνεται μια Επιτροπή τους κράτους να βγάζει ένα πόρισμα και να μην μπορεί κανένας να το προσβάλλει; Αυτή η λογική είναι αντίθετη προς το Σύνταγμα. Αυτή η απόφαση πρέπει να τεθεί κάτω από την κριτική των αρμόδιων οργάνων.

Η Επιτροπή μπορεί να εγκρίνει εάν μια ομάδα έχεις τις προϋποθέσεις να μπει στο πρωτάθλημα αλλά δεν δέχομαι να έρχεται κάποιος και να λέει ότι η Επιτροπή δεν προσβάλλεται. Δεν μπορεί να ισχύσει αυτό βάση του Συντάγματος. Ο Ολυμπιακός έχει μπερδευτεί. Αυτή η Επιτροπή έχει δικαιοδοτικό χαρακτήρα. Το να αποφασίζει το κράτος κάτι και να μην προσβάλλεται από πουθενά, δεν ορίζεται στο Σύνταγμα».

Για το εάν θα γίνει η εκδίκαση: «Πιστεύω η εκδίκαση θα γίνει τη Δευτέρα. Δε τη φοβάμαι κιόλας. Η Ξάνθη κατηγορείται για κάτι τελείως διαφορετικό. Δεν σχετίζονται οι δύο υποθέσεις».


https://www.metrosport.gr/mpaltakos-i-e ... las-227824
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 758
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό icue » Τετ 19 Φεβ 2020, 22:54

Εγω να ρωτησω κατι που ισως το γνωριζουν παιδια που εχουν γνωσεις πανω σε αυτο.

Μιλαμε για την επιτροπη ανταγωνισμου για την νοβα σε σχεση με την χρηματοδοτηση των ομαδων απο μια ΠΑΕ μονο. Αλλα εμενα αλλο μου φαινεται περιεργο. Αυτη τη στιγμη στη χωρα υπαρχουν δυο δορυφορικα συνδρομητικα. Το ενα ειναι ειναι υγειες και το αλλο ειναι μεσα με τα μπουνια, χρωσταει τα κερατα του. Συνεπεια αυτου η νοβα δεν εχει μαντηλι να κλαψει και ο οτε εχει καταφερει τα τελευταια χρονια να παρει τα δικαιωματα μεγαλων διοργανωσεων απο την νοβα.

Ερχονται οι τραπεζες και χωρις να αναλυσουμε πως και τι και σβηνουν ουσιαστικα απο τη νοβα χρεος 300 εκατομμυρια. Γιατι απο την νοβα φευγει αυτο το βαρος, οχι απο τον μαρινακη. Αν παει η νοβα τωρα ξαλαφρωμενη απο τα χρεη και κανει διπλασια προταση απο τον οτε πχ για την πρεμιερ λιγκ, ενω με την προηγουμενη της κατασταση δεν θα μπορουσε ουτε καν να πλησιασει, αναρωτιεμαι, δεν θεωρειτε αθεμιτος ανταγωνισμος; Σε ενα φυσιολογικο δυτικο κρατος δεν θα υπηρχε θεμα;
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6336
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό laska4 » Τετ 19 Φεβ 2020, 23:05

Ο Μαρινάκης άποψη μου είναι ότι το καλοκαίρι ΤΥΠΙΚΑ και μόνο θα αποχωρήσει από τον γαύρο ...εφόσον πήρε τη νοβα και ταυτόχρονα επειδή ασκεί εξουσία (χρηματοδότης κλπ) στην Ελλάδα μέσω νδ , δεν θα θέλει να δείξει ότι επηρεάζει τις ομάδες ... εννοείται όλα αυτά παράλληλα με τις υποθέσεις δικες 28, νοορ1 κλπ... Τέλος για αυτό θέλει τόσο πολύ αυτό το πρωτάθλημα που ίσως είναι το τελευταίο....

Γνωμη μου πάντα
laska4
 
Δημοσιεύσεις: 3857
Εγγραφή: Τετ 30 Αύγ 2017, 16:55

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Τετ 19 Φεβ 2020, 23:05

Εφόσον παίρνει τη νόβα ο πρεζεμπορας να κάνουμε κι εμείς καταγγελία στην εεα με ανάλογα επιχειρήματα. Εφόσον η εταιρεία θα δίνει κάποια εκατ. ευρώ για τηλεοπτικά σε κάποιες παε άρα τις ελέγχει οπότε υπάρχει πολυϊδιοκτησία :twisted:
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 758
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Τετ 19 Φεβ 2020, 23:41

AntreasG4 έγραψε:Εφόσον παίρνει τη νόβα ο πρεζεμπορας να κάνουμε κι εμείς καταγγελία στην εεα με ανάλογα επιχειρήματα. Εφόσον η εταιρεία θα δίνει κάποια εκατ. ευρώ για τηλεοπτικά σε κάποιες παε άρα τις ελέγχει οπότε υπάρχει πολυϊδιοκτησία :twisted:


Ο Κουλης πρόσφατα άλλαξε πρόσωπα και έβαλε δικούς του (όπως στη ΕΕΑ) και στην Επιτροπή Ανταγωνισμού και στην Εθνική Επιτροπή Τηλεπικοινωνιών αντίστοιχα για τις τηλεπικοινωνίες για αυτό και δεν είχε ολοκληρωθεί μέχρι τώρα το ντιλ ...παρόλο που είχαν καλύτερες προτάσεις από κολοσσούς εταιρίες θέλουν με το έτσι θέλω να τα δώσουν όλα στον χοντρό και ας πληρώνουν τα χρέη του χοντρού οι τράπεζες-> οι Έλληνες... Μην την ψάχνεις δες το Narcos Mexico Seasson 1 & 2 να καταλάβεις για τι μιλάμε... :lol:
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό invincible » Τετ 19 Φεβ 2020, 23:48

keep_paokizein έγραψε:Νομίζω ότι ο Μπαλτάκος μπερδεύει τα πράγματα και δε θα μας βγει σε καλό. Μια χαρά το πηγαινε η νομική ομάδα της ΠΑΕ. Το μόνο που χρειαζόταν ήταν δύο καθηγητές του δημοσίου δικαίου να παλέψει δυνατά την προσωρινή διαταγή, μια διαδικασία στην οποία θα "έπαιζε" χωρίς αντίπαλο.( Ολυμπιακό). Νομικά διαφωνώ με την διαφαινόμενη αλλαγή στη στρατηγική. Επειδή όμως δε γνωρίζω και όλες τις πτυχές των δικογραφιών θα κρατήσω μια επιφύλαξη με την ελπίδα να διαψευσθούν οι ανησυχίες μου.


Μπορεί να τα μπερδεύει όντως και να μπλοφάρει για να μην δείχνουμε τι θέλουμε μέχρι να έρθει η τελευταία μέρα ώστε να μην είναι προετοιμασμένοι η άλλη πλευρά... το κάνουν πολλοί νομικοί αυτό πάντως αν όντως κάνει αυτό... αλλά ότι και να κάνει καλό είναι να το ξέρει μόνο αυτός γιατί αν το ξέρουν όλοι την εκπληξη θα την πάρει αυτός που δεν ήταν προετοιμασμένος
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό cellophan » Πέμ 20 Φεβ 2020, 02:25

barlow4 έγραψε:
cellophan έγραψε:Ταξινομημένη εμπειρία από δύο χρόνια μηντιακού οχετού (2018-2020). Έχω και τα όρια μου - συνήθως αργά το βράδυ τα ξεπερνάω. Σχωρνάτε με..... :D

Τι έγραψες ρε κερατά πιο πάνω..
Ο Πορτοσαλτε σε ποια κατηγορία ταξινομείται?


Χαχαχα....μάλλον ΣΦΧ-6 το αμισθί....
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3107
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Magpies4 » Πέμ 20 Φεβ 2020, 03:09

Νομίζω ότι αφού η ΦΙΦΑ κάλεσε την ΕΠΟ και τον οαρη να απολογηθούν για την μεταγραφή (δανεισμό) Ντουρμισάι ενώ ήταν και ΕΙΝΑΙ απαγορευμένες οι μεταγραφές του, θα έπρεπε η διοίκηση να το κοιτάξει σοβαρά. Και αυτό επειδή απροκάλυπτα ορισμένοι επιμένουν στον υποβιβασμό μας, και επειδή υπάρχει αλλοίωση του πρωταθλήματος με πραγματικές θυγατρικές. Να μείνουν οι θυγατρικές εκτός πλέι οφφ πχ.

Οσο γιά τις εξελίξεις με τον Ελληνα Μπερλουσκόνι, γιά να δούμε πόσο μακριά θα το πάει. Τα νέα τηλεοπτικά συμβόλαια θα είναι και ορισμός συμμαχιών, θυγατρικών κλπ. Αυτές είναι οι πραγματικές επιρροές, ποιό Σαλέ τώρα, εδώ μιλάμε για το 60% του μπάτζετ πολλών ομάδων κάτω από τον Μπερλουσκόνι.
Άβαταρ μέλους
Magpies4
 
Δημοσιεύσεις: 4467
Εγγραφή: Σάβ 27 Δεκ 2014, 04:06

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό kos » Πέμ 20 Φεβ 2020, 08:59

keep_paokizein έγραψε:Νομίζω ότι ο Μπαλτάκος μπερδεύει τα πράγματα και δε θα μας βγει σε καλό. Μια χαρά το πηγαινε η νομική ομάδα της ΠΑΕ. Το μόνο που χρειαζόταν ήταν δύο καθηγητές του δημοσίου δικαίου να παλέψει δυνατά την προσωρινή διαταγή, μια διαδικασία στην οποία θα "έπαιζε" χωρίς αντίπαλο.( Ολυμπιακό). Νομικά διαφωνώ με την διαφαινόμενη αλλαγή στη στρατηγική. Επειδή όμως δε γνωρίζω και όλες τις πτυχές των δικογραφιών θα κρατήσω μια επιφύλαξη με την ελπίδα να διαψευσθούν οι ανησυχίες μου.


Δηλαδή πιστεύεις ότι η στρατηγική του μπαλτακου η του κάθε νομικού, σε τόσο σοβαρή υπόθεση, μπορεί να μην έχει την σύμφωνη γνώμη της ΠΑΕ ΠΑΟΚ;
Εγω δεν πιστεύω ότι πήρε την υπόθεση εν λευκώ.
Τα έβαλαν κάτω και τα συμφώνησαν εκ των προτέρων.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4926
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Γερασίμου » Πέμ 20 Φεβ 2020, 10:45

Αυτός είναι ο Βατίδης και πρέπει να τον ξεμπροστιάζει κάθε ώρα και μέρα η ΠΑΕ ΠΑΟΚ:

Πρώιμο αλτσχάιμερ έχει ως φαίνεται προσβάλει τον καλύτερο ποινικολόγο της Ελλάδας, κατά δική του δήλωση, Αλέξη Κούγια, ο οποίος σήμερα κατέθετε στη δίκη για τα στημένα του ποδοσφαίρου. Επιχειρώντας μία στροφή 180 μοιρών από τις προηγούμενες καταθέσεις του για την υπόθεση των στημένων, ο Αλέξης Κούγιας ισχυρίστηκε πως ο Βαγγέλης Μαρινάκης, ιδιοκτήτης του Ολυμπιακού, δεν είχε καμία εμπλοκή ή ανάμειξη σε αυτό το σκάνδαλο.
Ο Αλέξης Κούγιας ξέχασε την κατάθεση του το 2017 όταν είχε καταγγείλει τη συμμορία που έστηνε αγώνες και είχε αναφερθεί προσωπικά και ονομαστικά στους πρωταγωνιστές (δημοσίευμα 1ης Μαρτίου 2017).
Έναν χρόνο μετά, στις 11 Δεκεμβρίου 2018, ο ίδιος ο Αλέξης Κούγιας με δήλωσή του αναιρεί όσα είχε δηλώσει προηγουμένως και ομολογεί δήθεν πως δεν είχε πει την αλήθεια. Όλα αυτά καταδεικνύουν την αξιοπιστία του συγκεκριμένου προσώπου, αλλά και τον ρόλο που διαδραματίζει σε αυτή τη βρόμικη υπόθεση των στημένων του ποδοσφαίρου.Ακόμα και η πρόεδρος του δικαστηρίου στο Εφετείο εξανέστη το πρωί της Τετάρτης με τον ποινικολόγο και ανέκραξε πως τέτοια πράγματα δεν τα έχει συναντήσει και δεν τα έχει ακούσει ποτέ. Όλα τα παραπάνω δείχνουν πως ένα σύστημα με πλοκάμια στην πολιτική, το επιχειρείν και το ποδόσφαιρο και προφανώς και στο νομικό γίγνεσθαι της χώρας επιχειρεί να κουκουλώσει την ιστορία των στημένων στην οποία, γιατί το ξεχνάμε συχνά, ο ιδιοκτήτης του Ολυμπιακού, εφοπλιστής και εκδότης, Βαγγέλης Μαρινάκης, κατηγορείται σε βαθμό κακουργήματος.
Στην κατάθεσή του ο Αλέξης Κούγιας άφησε αιχμές κατά εισαγγελέων και ποδοσφαιρικών παραγόντων κατονομάζοντάς τους, αλλά δεν είπε οτιδήποτε επιβαρυντικό για βασικούς κατηγορουμένους.
Γερασίμου
 
Δημοσιεύσεις: 4961
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 11:58

Re: Προπαγάνδα και "λάθη" στα ΜΜΕ κατά του ΠΑΟΚ ΙΙ

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Πέμ 20 Φεβ 2020, 11:14

palok έγραψε:
gika έγραψε:Καλά εδώ πηρε 3 ώρες για να πάρουμε αναβολή 7 ημερών.
Σε 10 λεπτά το πόρισμα, δεν καταρίπτεται.


μιλάω πιο γρήγορα απ όσο γράφω αλλά ας το προσπαθήσω:

ο ΠΑΟΚ κατηγορείται είτε για ΕΠΙΡΡΟΗ της vialand στην ΠΑΕ Ξανθη είτε για απευθειας αγορά της ΠΑΕ Ξάνθη (μέσω εικονικής αγοράς της vialand).

πάμε στην πρωτη περίπτωση: η vialand συσταθηκε το 04 από τη μητρικη ΠΑΕ Ξανθη (και βιαμαρ). Συνεπώς είναι η ΕΛΕΓΧΟΜΕΝΗ εταιρεία και όχι η ελέγχουσα, συνεπώς δεν μπορεί να ασκεί επιρροή στην ΠΑΕ Ξάνθη.

παρένθετα προσωπα στην ΠΑΕ Ξανθη από την ΠΑΕ ΠΑΟΚ δεν υπάρχουν
παρένθετα προσωπα οι πιαλογλου-χαλαζανης στην ΠΑΕ Ξανθη μπορεί να είναι αλλά γιατί να είναι αφού έχεις αγοράσει τους ίδιους τους ιδιοκτήτες της ΠΑΕ?

το μονο που απομένει λοιπον ειναι να δεχτουμε για κάποιον απροσδιοριστο νομικο λογο οτι, απο το κατασταστικο της βιαλαντ και την μη ακυρωτική συμβαση με την ΠΑΕ ΞΑνθη, υπάρχει κυριαρχικη επιρροη της βιαλαντ στην ΠΑΕ Ξανθη. ΑΥτό πόσο ΠΡΟΦΑΝΕΣ νομικά είναι? Ο δερδεμέζης (νομικός) δεν συμφωνεί. ο μπαλτάκος δεν συμφωνεί ,εγώ δεν συμφωνώ. Συνεπώς ΝΑΙ μπορεί να ισχύει, αλλά επουδενί αυτό δεν είναι κάτι σίγουρο. Συνεπώς η αγορα΄έγινε, εσείς αποδείξατε οτι υπάρχει επιρροη (δεν είναι ΚΟΙΝΟΣ τοπος αυτό το συμπερασμα. προφανώς). Συνεπώς επουδενί δεν κάναμε ό,τι κάναμε με δόλο οπότε βάλτε μας ακριβώς την ΙΔΙΑ τιμωρία με την εικονική μεταβίβαση της ΚΑΕ Παναθηναικός.

πάμε στη δευτερη περίπτωση που είναι και η πιο εύκολη: πηραμε με 3.3 παε ξάνθη και λεσαλέ. Αν το σαλέ κάνει ΜΗΔΕΝ, πόσο κάνει η ΠΑΕ Ξάνθη? Η λάρισα με 12.8 μύρια αγωνιστική αξία παικτών κάνει 8.85 σύμφωνα με τον ΚΟύγια. Η ΠΑΕ Ξάνθη με 10.6 πόσο να κάνει? Δεν υπάρχει καμία μαθηματική σχέση που να λέει ΠΑΕ Ξάθη+Λεσαλέ=3.3Μ συνεπώς ΔΕΝ Πήραμε την ΠΑΕ Ξάνθη.

10'.


Ωραίο αυτό το αρέστηκα.
Το κάνω quote για να το κρατήσω.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Επικαιρότητα - Μ.Μ.Ε

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες