Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Σχόλια/Κριτική για οτιδήποτε ακούγεται ή γράφεται σχετικά με αγορές πωλήσεις ποδοσφαιριστων στην ομάδα μας...

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό nikospaok66 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:32

Δύσκολες μέρες για όλους παιδιά υπομονή.
Άβαταρ μέλους
nikospaok66
 
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ 23 Ιαν 2015, 21:15
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό mavros4 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:32

nikospaok66 έγραψε:Δεν ανέχομαι Παοκτζήδες να αμφιβάλουν ακόμα για τον Σαββίδη. Έκανε την μακακία ή όχι. Για μένα μια προειδοποίηση και μετά οριστικό βαν για πάντα. Δεν θέλω να σας κουράσω μα πρέπει. Είμαι δικηγόρος επώνυμος στην πόλη μου με 29 χρόνια δικηγορίας. Πιο Παοκάρα βέβαια πεθαίνεις. Λοιπόν να σας εξηγήσω κάποια πράγματα γιατί τα νομικά επιτελεία ΠΑΟΚ και Ξάνθης είναι εξαιρετικά. Λοιπόν διεξάγεται η διαδικασία ενώπιον της Επιτροπής. Οι δικηγόροι εκθέτουν τους ισχυρισμούς τους και τα λοιπά. Προσωπική εμπειρία οι Αθηναίοι δικηγόροι έχουν έγγραφα τα οποία αποδεικνύουν τους ισχυρισμούς τους αλλά πραγματικά δεν τα έχουν. Λένε ότι τα έχουν για να κάνουν εντύπωση αλλά πραγματικά δεν έχουν τίποτα. Όταν όλα κατατεθούν παίρνει όλο το φάκελο ο εισηγητής τα μελετάει και γίνεται η διάσκεψη. Μόνο ο εισηγητής έχει γνώση των στοιχείων κανένας άλλος. Εν προκειμένου ο εισηγητής της υπόθεσης μας έκανε αρνητική εισήγηση. Δηλαδή Παοκ και Ξάνθη δεν έκαναν τίποτα είναι αθώοι. Για αυτό η πλειοψηφία ήταν 4-1 το ένα είναι ο εισηγητής. Οι 4 δεν έχουν καμιά γνώση. Ρωτάς τον εισηγητή αυτό που λες από που προκύπτει σου λέει από αυτό το έγγραφο και ούτω καθ' εξής. Αν οι υπόλοιποι αμφιβάλουν δεν βγαίνει απόφαση αλλά αναβάλουν για να δουν το φάκελο και οι άλλοι. Τώρα πως κατά την ίδια ημέρα έγινε η εισήγηση και τα υπόλοιπα μέρη της επιτροπής τα οποία δεν είχαν καμία πρόσβαση στα στοιχεία του φακέλου ψήφισαν ενάντια στην εισήγηση με ξεπερνάει. Μάλιστα δηλώθηκε ότι τα στοιχεία ήταν συντριπτικά σε βάρος μας. Κρίση ανθρώπων που δεν τα είδαν ενώ αυτός που τα είδε έκρινε ότι τίποτα δεν είναι παράνομο. Αν θέλετε θα σας πω και άλλα εν καιρώ όμως. Ήδη κλαίω τη ψήφο μου αλλά είναι τελευταία φορά αυτούς ποτέ ξανά.


Πες τα αδερφέ. 1000 Μπράβο
mavros4
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 20:44

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:33

ΑποστόληςΑ έγραψε:Εγώ πάλι νομίζω ότι επειδή ο Ιβάν την έχει κάνει την μακακία του με την Ξάνθη (όπως είπαν και αρκετοί ΠΑΟΚτσήδες συμφορουμίτες) και επειδή ξέρει ότι η ομάδα θα υποβιβαστεί (η τροπολογία δεν είναι σύννομη με την ΦΙΦΑ-ΟΥΕΦΑ)
δεν θα κάνει μεταγραφές, αλλά μόνο παραχωρήσεις.
Για να έχει δικές του ομάδες στην SL2 όπου θα ξεκινήσουμε να παίζουμε άμεσα, δανείσαμε ήδη τον Γαϊτανίδη στον Απόλλωνα.


:lol: :mrgreen:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό nikospaok66 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:36

Σε ευχαριστώ φίλε γίναμε 54 και έχουμε αρρωστήσει. Εσείς οι νεώτεροι δεν ξέρετε τι έχουμε περάσει. Δεκαετία 70 η κορυφαία ομάδα και πήραμε ένα πρωτάθλημα. Τι να πω.
Άβαταρ μέλους
nikospaok66
 
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ 23 Ιαν 2015, 21:15
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό nikospaok66 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:37

Τέτοιο ποστ σαν του Αποστόλη να μην ξαναδώ αλλιώς μπαν για πάντα. No mercy.
Άβαταρ μέλους
nikospaok66
 
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ 23 Ιαν 2015, 21:15
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Argaliad » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:40

Μπαινεις να δεις για μεταγραφες και βλεπεις νομικη αναλυση :opaokara: :opaokara: .. Χωρις να ξερω τιποτα απο νομικα ειμαι μηχανικος μου φενεται πολυ λογικος ο συλλογισμος και επιτελους βλεπω απο την ΠΑΕ να κινειτε νομικα σε διαφορα μετωπα αν και αργησε.

Στα μεταγραφων και εγω πιστευω θα ερθει παιχτης.
Άβαταρ μέλους
Argaliad
 
Δημοσιεύσεις: 1148
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 18:36

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:41

nikospaok66 έγραψε:Τέτοιο ποστ σαν του Αποστόλη να μην ξαναδώ αλλιώς μπαν για πάντα. No mercy.

Οι δικηγοροι δε τα πατε καλα με το χιουμορ :mrgreen:
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό nikospaok66 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:45

Δεν κάνω χιούμορ αλλά σοβαρολογώ. Μην τους δίνουμε δικαιολογίες. Έχουμε πόλεμο. Η μαζί μας ή εναντίον μας. Τελεία και παύλα.
Άβαταρ μέλους
nikospaok66
 
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ 23 Ιαν 2015, 21:15
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:45

nikospaok66 έγραψε:Τέτοιο ποστ σαν του Αποστόλη να μην ξαναδώ αλλιώς μπαν για πάντα. No mercy.
Αγανάκτησε ο Αποστόλης τα ίδια με σένα πιστεύει.... Χιούμορ κάνει....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:46

nikospaok66 έγραψε:Δεν κάνω χιούμορ αλλά σοβαρολογώ. Μην τους δίνουμε δικαιολογίες. Έχουμε πόλεμο. Η μαζί μας ή εναντίον μας. Τελεία και παύλα.
Έτσι πρέπει να λειτουργούμε....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό nikospaok66 » Πέμ 30 Ιαν 2020, 01:50

Σπούδασα στην Αθήνα τους ξέρω τους μ@λ@κες. Η Ελλάδα για αυτούς φτάνει στα τέμπη, Έχω να μιλήσω στον κολλητό μου που είναι Εισαγγελέας Εφετών 20 χρόνια γιατί είναι γάβρος. Μαζί Μαζί Μαζί. Όλοι μας.
Άβαταρ μέλους
nikospaok66
 
Δημοσιεύσεις: 278
Εγγραφή: Παρ 23 Ιαν 2015, 21:15
Τοποθεσία: Ξάνθη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Sekeris » Πέμ 30 Ιαν 2020, 02:11

Αιλλαδα γι αυτους ειναι μόνο η αθηνα.Ποια τεμπη.Πλημμυριζουν οταν βρεχει και τα καναλια γραφουν πνιγηκε η αιλλαδα.Ειναι μια μεικτη μπαστουνόβλαχων που το παιζουν πρωτευουσιανοι.
ΠΑΟΚ ο ενας,στον κοσμο αλλος κανενας
ΤΟΥΜΠΑ 41.926 θέσεων
Άβαταρ μέλους
Sekeris
 
Δημοσιεύσεις: 2001
Εγγραφή: Παρ 25 Μάιος 2018, 14:07

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 30 Ιαν 2020, 02:28

Να μείνουμε on-topic σας παρακαλώ πολύ;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Πέμ 30 Ιαν 2020, 03:34

Τι ον τοπικ ρε Μπαρκαρούτσε;

Τώρα που πήρε φωτιά το τοπικ;

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Μεταγραφές Χειμώνα 2020

Δημοσίευσηαπό klainmein » Πέμ 30 Ιαν 2020, 03:46

nikospaok66 έγραψε:Δεν ανέχομαι Παοκτζήδες να αμφιβάλουν ακόμα για τον Σαββίδη. Έκανε την μακακία ή όχι. Για μένα μια προειδοποίηση και μετά οριστικό βαν για πάντα. Δεν θέλω να σας κουράσω μα πρέπει. Είμαι δικηγόρος επώνυμος στην πόλη μου με 29 χρόνια δικηγορίας. Πιο Παοκάρα βέβαια πεθαίνεις. Λοιπόν να σας εξηγήσω κάποια πράγματα γιατί τα νομικά επιτελεία ΠΑΟΚ και Ξάνθης είναι εξαιρετικά. Λοιπόν διεξάγεται η διαδικασία ενώπιον της Επιτροπής. Οι δικηγόροι εκθέτουν τους ισχυρισμούς τους και τα λοιπά. Προσωπική εμπειρία οι Αθηναίοι δικηγόροι έχουν έγγραφα τα οποία αποδεικνύουν τους ισχυρισμούς τους αλλά πραγματικά δεν τα έχουν. Λένε ότι τα έχουν για να κάνουν εντύπωση αλλά πραγματικά δεν έχουν τίποτα. Όταν όλα κατατεθούν παίρνει όλο το φάκελο ο εισηγητής τα μελετάει και γίνεται η διάσκεψη. Μόνο ο εισηγητής έχει γνώση των στοιχείων κανένας άλλος. Εν προκειμένου ο εισηγητής της υπόθεσης μας έκανε αρνητική εισήγηση. Δηλαδή Παοκ και Ξάνθη δεν έκαναν τίποτα είναι αθώοι. Για αυτό η πλειοψηφία ήταν 4-1 το ένα είναι ο εισηγητής. Οι 4 δεν έχουν καμιά γνώση. Ρωτάς τον εισηγητή αυτό που λες από που προκύπτει σου λέει από αυτό το έγγραφο και ούτω καθ' εξής. Αν οι υπόλοιποι αμφιβάλουν δεν βγαίνει απόφαση αλλά αναβάλουν για να δουν το φάκελο και οι άλλοι. Τώρα πως κατά την ίδια ημέρα έγινε η εισήγηση και τα υπόλοιπα μέρη της επιτροπής τα οποία δεν είχαν καμία πρόσβαση στα στοιχεία του φακέλου ψήφισαν ενάντια στην εισήγηση με ξεπερνάει. Μάλιστα δηλώθηκε ότι τα στοιχεία ήταν συντριπτικά σε βάρος μας. Κρίση ανθρώπων που δεν τα είδαν ενώ αυτός που τα είδε έκρινε ότι τίποτα δεν είναι παράνομο. Αν θέλετε θα σας πω και άλλα εν καιρώ όμως. Ήδη κλαίω τη ψήφο μου αλλά είναι τελευταία φορά αυτούς ποτέ ξανά.


Μακάρι γιατί τους εχω συρει τα απειρα...Μακαρι!
klainmein
 
Δημοσιεύσεις: 1299
Εγγραφή: Τρί 01 Ιαν 2008, 15:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Μεταγραφολογία

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες