Ιβάν Σαββίδης ΙV

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό abc_o_ karpouzas » Κυρ 26 Ιαν 2020, 00:06

το βαζω εδω γιατι με εκανε μεγαλη :lol: :lol: εντύπωση...


............Συνεχίζονται οι αντιδράσεις για την εμετεική όσο και ρατσιστική επίθεση της ΠΑΕ Ολυμπιακός στον Ιβάν Σαββίδη, με τον πρόεδρο του Παγκοσμίου Συμβουλίου Ποντιακού Ελληνισμού, Μπάμπη Αποστολίδη να στέλνει το δικό του μήνυμα.

#PAOKVOL | Μην Χάσεις Λεπτό από την Τούμπα!
«Ως πρόεδρος του Παγκοσμίου Συμβουλίου Ποντιακού Ελληνισμού (ΠΑΣΠΕ) υπενθυμίζουμε και ρωτάμε τον πρωθυπουργικό κουμπάρο ότι ο πρώτος Έλληνας κυβερνήτης Ιωάννης Καποδίστριας υπουργός του Τσάρου ήταν Ρώσος???!!!!! Πάντως τον σκότωσαν κάποιοι (Κολομβιανοί??) κατσαπλιάδες......!!! της εποχής. Ρώσοι επίσης κατά Μαρινάκη ήταν οι ιδρυτές της Φιλικής εταιρείας, ο Αλέξανδρος Υψηλάντης, ο κ. Μοσκώφ κλπ κλπ......

Κ.Αυγενάκη....εκκωφαντική η σιωπή σου!!!! ΚΑΤΑΓΡΑΦΕΤΑΙ!!!!!»...............


ρε συ μπαμπη... :shock:
εισα ..λεει..και μορφωμενος...

:lol: :lol: ευτυχως μπαμπη μου το ειδα εγω πρωτος και οχι ο γρηγορης....
Άβαταρ μέλους
abc_o_ karpouzas
 
Δημοσιεύσεις: 5947
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 15:12
Τοποθεσία: seven hill town

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Κυρ 26 Ιαν 2020, 00:41

goran 64 έγραψε:Εικόνα :nairepaok:


Εμφανως μετα απ ολα αυτα σε.. τρωει η τσεπη σου. Ετσι δεν ειναι ρε Βανια.? Φαινεται και στη φωτο
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26575
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 26 Ιαν 2020, 13:26

https://www.ethnos.gr/oikonomia/84846_n ... -se-foroys

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό gika » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:28

Μετά την είσοδο με το πιστόλι, αυτό με την Ξάνθη είναι το δεύτερο φάουλ σου. Δεύτερη φορά που δίνουμε δικαίωμα ενώ μας περιμένουν στην αγωνία.

Όπως μετά το ντου τρελάθηκες και έκανες την ομάδα της δεκαετίας, έτσι και μετά από αυτό θέλω να τους εξαφανίσεις από τον χάρτη.

Εγώ μαζί σου.

ΥΓ: Δεν ήταν τυχαία η ομιλία του στους παίκτες χθες, ούτε και η υπόσχεση Βιειρίνια ότι ξέρουμε ότι μας πολεμάνε, θα κλείσουμε τα αυτιά μας και θα ματώσουμε για να ξαναφέρουμε το πρωτάθλημα. Ήξερε πολύ καλά τι γίνεται.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17055
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Panagos612 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:39

gika έγραψε:Μετά την είσοδο με το πιστόλι, αυτό με την Ξάνθη είναι το δεύτερο φάουλ σου. Δεύτερη φορά που δίνουμε δικαίωμα ενώ μας περιμένουν στην αγωνία.

ι.

δευτερο φαουλ ? οτι μαλακιες λενε οι γαυροι θα το υιοθετουμε και εμεις?
Panagos612
 
Δημοσιεύσεις: 429
Εγγραφή: Παρ 24 Ιαν 2020, 17:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:54

gika έγραψε:Μετά την είσοδο με το πιστόλι, αυτό με την Ξάνθη είναι το δεύτερο φάουλ σου. Δεύτερη φορά που δίνουμε δικαίωμα ενώ μας περιμένουν στην αγωνία.

Όπως μετά το ντου τρελάθηκες και έκανες την ομάδα της δεκαετίας, έτσι και μετά από αυτό θέλω να τους εξαφανίσεις από τον χάρτη.

Εγώ μαζί σου.

ΥΓ: Δεν ήταν τυχαία η ομιλία του στους παίκτες χθες, ούτε και η υπόσχεση Βιειρίνια ότι ξέρουμε ότι μας πολεμάνε, θα κλείσουμε τα αυτιά μας και θα ματώσουμε για να ξαναφέρουμε το πρωτάθλημα. Ήξερε πολύ καλά τι γίνεται.


Είναι προφανές ότι για κάθε φάουλ σου, θα τιμωρείσαι τριπλά απ' ότι τα τσογλάνια εκεί κάτω

Y.Σ. Μπράβο ρε gika
Δε σε είχα για κάποιον που λέει τα σύκα σύκα και τη σκάφη σκάφη. Γιατί εδώ κάνει tziz η υπόθεση
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό joshua » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:58

Δεν με ενδιαφερει αν θα φαω κραξιμο αλλα εγω θα πω αυτο που νιωθω αυτη τη στιγμη.Δεν με ενδιαφερει αν η επιτροπη ηταν στημενη,δεν με ενδιαφερει το τι το πως και το γιατι της αποφασης, αλλα απο οτι εγω καταλαβαινω υπηρξε μια συναλαγη που ουδεποτε αρνηθηκαμε.Ενα προσωπο της οικογενειας Σαββιδη εκανε νταραβερι με ανθρωπους της Ξανθης,ενα νταραβερι τη σκοπιμοτητα του οποιου δεν θα καταλαβω ΠΟΤΕ και αυτο εδωσε την ευκαιρια σε καποιους να ξεσαλωσουν εναντιον μας και αυτο θα το φερεις ΕΣΥ βαρος στη συνειδηση σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και εμεις θα πρεπει να βρουμε τροπο να ζησουμε με αυτο.Σημερα κατι εσπασε μεσα μου σε σχεση με σενα και ευχομαι να βρεις τροπο να μου αποδειξεις οτι κανω λαθος.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:58

Άσε ρε Γκίκα με τα ντεμέκ αντικειμενικά σου.

Εδώ έχουμε καταφανείς περιπτώσεις πολιτικού δακτύλου για να βγουν οτι διαπλεκόμενες αποφάσεις γουστάρουν ΚΑΙ στη μια ΚΑΙ στην άλλη περίπτωση κι εσύ μιλάς για φαουλ.


Στο προκείμενω όμως : ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ οτι το να έχεις μετοχές ξενοδοχείου που κάπου-κάπως σχετίζεται με ομάδα, σημαίνει οτι ελέγχεις την ομάδα;

Ε άμα δεχόμαστε και αυτό ρε μάγκες να το κλείσουμε το μαγαζί.


ΥΓ. Εγώ αν ήμουν στις αιλλινηκαίς αρχές θα είχα κάνει κωλοδάχτυλο από καιρό και θα είχα φύγει τρέχοντας, οπότε ΔΕΝ με νοιάζει αν θα μας ρίξουν. Άλλοι θα κλαίγονται.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:59

Να επιστρέψει ο Ζαγοράκης με τον γουμένο εσπασε ο αδερφός.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3835
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:00

Δηλαδή να κάνει τι; Να απαγορεύσει τις μπίζνες στα ανήψια του; Και ο ανηψιός σιγά μη τον ρώτησε.
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Notorious4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:00

joshua έγραψε:Δεν με ενδιαφερει αν θα φαω κραξιμο αλλα εγω θα πω αυτο που νιωθω αυτη τη στιγμη.Δεν με ενδιαφερει αν η επιτροπη ηταν στημενη,δεν με ενδιαφερει το τι το πως και το γιατι της αποφασης, αλλα απο οτι εγω καταλαβαινω υπηρξε μια συναλαγη που ουδεποτε αρνηθηκαμε.Ενα προσωπο της οικογενειας Σαββιδη εκανε νταραβερι με ανθρωπους της Ξανθης,ενα νταραβερι τη σκοπιμοτητα του οποιου δεν θα καταλαβω ΠΟΤΕ και αυτο εδωσε την ευκαιρια σε καποιους να ξεσαλωσουν εναντιον μας και αυτο θα το φερεις ΕΣΥ βαρος στη συνειδηση σου ΓΙΑ ΠΑΝΤΑ και εμεις θα πρεπει να βρουμε τροπο να ζησουμε με αυτο.Σημερα κατι εσπασε μεσα μου σε σχεση με σενα και ευχομαι να βρεις τροπο να μου αποδειξεις οτι κανω λαθος.



Φωνή λογικής και ρομαντικού και ιδεολόγου οπαδού. Θα φας κραξιμο βέβαια για ευνόητους λόγους
Άβαταρ μέλους
Notorious4
 
Δημοσιεύσεις: 958
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2015, 21:38

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:01

Ακόμα και να μην εχει σχέση το ξενοδοχείο, που δεν έχει, δεν αλλάζει το γεγονός πως έμπλεξε με τα πιτουρα χωρίς λόγο και αιτία.
Τώρα θα μας φάνε οι κότες.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό Quefor » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:04

Ρε κάντε μας τη χάρη να πούμε με τα φάουλ και τα σπασίματα που αν σας πουν πετάει ο γάιδαρος στο όνομα της ντεμέκ αντικειμενικότητας θα το πιστέψετε αν το πλασάρουν ωραία.
Quefor
 
Δημοσιεύσεις: 329
Εγγραφή: Παρ 19 Ιουν 2009, 20:02

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό kos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:06

panta έγραψε:Δηλαδή να κάνει τι; Να απαγορεύσει τις μπίζνες στα ανήψια του; Και ο ανηψιός σιγά μη τον ρώτησε.


ποιες μπιζνες και ποια ανηψια ρε φιλε. καταλαβαινεις που ζεις?
αυτοι θελουν γαμησι. αλλη γλωσσα δεν μπορουν να καταλαβουν.

για εμενα οτι εκανε ο κοντομηνας στο βατοπαιδι. απο το πρωι μεχρι το βραδυ.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: Ιβάν Σαββίδης ΙV

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Δευτ 27 Ιαν 2020, 19:07

rainmaker έγραψε:Άσε ρε Γκίκα με τα ντεμέκ αντικειμενικά σου.

Εδώ έχουμε καταφανείς περιπτώσεις πολιτικού δακτύλου για να βγουν οτι διαπλεκόμενες αποφάσεις γουστάρουν ΚΑΙ στη μια ΚΑΙ στην άλλη περίπτωση κι εσύ μιλάς για φαουλ.


Στο προκείμενω όμως : ΔΕΧΟΜΑΣΤΕ οτι το να έχεις μετοχές ξενοδοχείου που κάπου-κάπως σχετίζεται με ομάδα, σημαίνει οτι ελέγχεις την ομάδα;

Ε άμα δεχόμαστε και αυτό ρε μάγκες να το κλείσουμε το μαγαζί.


ΥΓ. Εγώ αν ήμουν στις αιλλινηκαίς αρχές θα είχα κάνει κωλοδάχτυλο από καιρό και θα είχα φύγει τρέχοντας, οπότε ΔΕΝ με νοιάζει αν θα μας ρίξουν. Άλλοι θα κλαίγονται.


Δίνεις δικαίωμα σε τσογλάνια, που δέρνουν διαιτητές
Αυτό και μονο φθάνει
Μαλακια
Το πως λειτουργεί το ελληνικό κράτος, είναι γνωστό
Το ότι θα κυνηγήσει εσένα τον ρωσοσπορο πασιφανές
Το ότι νομικά είναι ασύλληπτη η απόφαση είναι προφανές
Το ότι δίνεις δικαίωμα όμως, επίσης
Γιατί κακά τα ψέμματα αχυράνθρωπος ο ανηψιός
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 9 επισκέπτες