PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 26 Ιαν 2020, 09:58

Δεν εχει καποια σχεση η αναπτυξη εφαρμογης για μια πλατφορμα με την προσαρμογη λογισμικου για τα προιοντα σου. Η Samsung ουδεμια σχεση εχει με την αναπτυξη του app της ΠΑΕ. Η ΠΑΕ το φτιαχνει και το ανεβαζει στο Store της Samsung, της LG κτλ. Δεν εχει προγραμματιστες της η Samsung ή η LG να μας φτιαχνουν τις εφαρμογες
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό icue » Κυρ 26 Ιαν 2020, 11:53

Απο οσο ξερω μονο στην LG στειλαμε σε πρωτη φαση το app για αξιολογηση. Δεν διαβασα απο καπου οτι στειλαν και σε αλλες εταιρειες. Γνωμη μου παντως οτι επρεπε να αρχισουν απο android tv που το φορανε εκτος απο τηλεορασεις και διαφορα μποξακια.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό savvastheod » Κυρ 26 Ιαν 2020, 12:25

pgetsos έγραψε:Δεν εχει καποια σχεση η αναπτυξη εφαρμογης για μια πλατφορμα με την προσαρμογη λογισμικου για τα προιοντα σου. Η Samsung ουδεμια σχεση εχει με την αναπτυξη του app της ΠΑΕ. Η ΠΑΕ το φτιαχνει και το ανεβαζει στο Store της Samsung, της LG κτλ. Δεν εχει προγραμματιστες της η Samsung ή η LG να μας φτιαχνουν τις εφαρμογες


Οκ παω πασο μαλλον λαθος κατάλαβα ότι λειτυουργησαμε....Παντως αν το έστειλαν μονο στην Lg ειναι άδικο... Γιατί αν το έστελναν και στην Samsung θα ειχαν απευθείας καλύψει ένα 65% της αγοράς πανω κάτω
savvastheod
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Δευτ 16 Νοέμ 2015, 10:51

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 26 Ιαν 2020, 17:54

Όποιο είναι έτοιμο, ανεβαίνει. Η LG έχει και πιο απλή πλατφόρμα για ανάπτυξη
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό sakis_the_fraud » Κυρ 26 Ιαν 2020, 23:12

icue έγραψε:Απο οσο ξερω μονο στην LG στειλαμε σε πρωτη φαση το app για αξιολογηση. Δεν διαβασα απο καπου οτι στειλαν και σε αλλες εταιρειες. Γνωμη μου παντως οτι επρεπε να αρχισουν απο android tv που το φορανε εκτος απο τηλεορασεις και διαφορα μποξακια.
Φιλε οι συσκευες με android μπορουν να τρεξουν με πληρεις δυνατοτητες εναν Μ browser πχ chrome οποτε θεωρω οτι δεν χρειαζεται app.

Προσωπικα εχω δοκιμασει στο δικο μου μποξακι 2ετιας (3gb ram) και επαιξε μια χαρα, αν εξαιρεσεις τα κλασσικα θεματα με το buffering (φορτωμα) τα οποια εχω δει οτι υπαρχουν και απο η/υ, οποτε ειναι θεμα της υποδομης.

Sent from my LG-G6 using Tapatalk
---
Άβαταρ μέλους
sakis_the_fraud
 
Δημοσιεύσεις: 721
Εγγραφή: Κυρ 13 Φεβ 2011, 16:43

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό icue » Κυρ 26 Ιαν 2020, 23:45

Βαριεμαι να το αναλυσω, αλλα ειναι καλυτερα σε αποκλειστικο app απο το να το παιζεις σε browser. Με λιγα λογια με το app απομονωνεις οποιοδηποτε κουσουρι εχει ενας browser ειτε απο μονος του ειτε απο τον χρηστη. Παντα να θυμασαι οτι ολα αυτα τα σχεδιαζεις εχοντας στο μυαλο σου οχι τον πιο ικανο τεχνικα χρηστη, αλλα τον πιο ασχετο.
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό kostanast » Δευτ 27 Ιαν 2020, 11:24

Επιτέλους ένα ακόμη ματσάκι για την ομάδα μας....ένα ματσάκι που θα ...απολαύσουμε στο κανάλι που όλοι στηρίξαμε από την αρχή....προσωπικά θα απολαύσω για ακόμη μία φορά (όπως κάθε φορά) (στην 24 αρα cosmote γραμμή μου, pc με σύνδεση ethrnet,όλα τα κινητά-tablet των μελών της οικογένειας εκτός σύνδεσης, κλοπή του internet από κανένα), σε κανονική ροή προγράμματος χωρίς προβλήματα το pregame και ότι αυτό περιέχει, τίς υπέροχες προσφερόμενες διαφημίσεις του ημιχρόνου και εάν δεν έχω αρκετά νεύρα και το post game...είναι εύλογο φυσικά ότι με το που θά πεί καλησπέρα ο Αλέξης θα παγώσει το γήπεδο, κάθε 3 δεύτερα θα κολλάει, θα γεμίσει η οθόνη εκείνα τα ατελείωτα pixel της χαμηλότατης ανάλυσης και θα ακούω όπως συνήθως ράδιο για το τι γίνεται.....εύχομαι τουλάχιστον να μην έχω και σήμερα 18 λεπτά καθυστέρηση σε σχέση αυτού που βλέπω με το τελικό αποτέλεσμα (όπως με τον αστέρα)....αυτά για προθέρμανση.....υπομονή και καλή θέαση σε αυτούς πού έχουν προνομιακή σύνδεση paok tv !!!!!!!! (1080 ; όχι κολλήματα, ήχος καμπάνα, κλπ)
kostanast
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:53

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 27 Ιαν 2020, 14:05

εγώ σήμερα λέω να αλλάξω μπράουζερ. Μέχρι τώρα έβλεπα σε χρομ σήμερα θα δοκιμάσω οπερα με το vpn ανοιχτό αν δω οτι δεν τραβάει θα αλλάξω. εννοείται το λαπτοπ με καλώδιο εθερνετ και το βιφι κλειστό μη μας χαλάσει κανας γείτονας
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό lamosas » Δευτ 27 Ιαν 2020, 14:33

Όσοι μπορείτε δείτε το με VPN
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3567
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 27 Ιαν 2020, 14:42

Από Wind θα το δώ, όπως πάντα. Τους τελευταίους δύο μήνες δεν μου έχει δημιουργήσει πρόβλημα (με χρονοκαθυστέρηση ενός λεπτού).
Σήμερα θα το δω, πρώτα ο Θεός, με την καινούρια 50άρα γραμμή της Wind την οποία ενεργοποίησα εδώ και 10 μέρες.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89366
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό pilotos » Δευτ 27 Ιαν 2020, 15:00

Εγώ θα βάλω ένα VPN καλού κακού...

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Maximus » Δευτ 27 Ιαν 2020, 16:39

Έχετε free ή paid VPN?
Άβαταρ μέλους
Maximus
 
Δημοσιεύσεις: 5944
Εγγραφή: Παρ 24 Απρ 2009, 08:58
Τοποθεσία: Σε ενα δυαρακι με παντοφλα και φασκομηλο...

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό panta » Δευτ 27 Ιαν 2020, 17:54

Εγώ έβαλα το φρι του όπερα
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό donpablo » Δευτ 27 Ιαν 2020, 17:57

παιδια πως βρισκουμε το app στην lg δεν το βρισκω
donpablo
 
Δημοσιεύσεις: 268
Εγγραφή: Παρ 28 Ιούλ 2017, 19:22

Re: PAOK TV & PAOK New Media

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 27 Ιαν 2020, 18:06

Τι επαθε το paoktv γαμω???
"Η συναλλαγή σας δεν πραγματοποιήθηκε λόγω τεχνικού προβλήματος. Παρακαλώ δοκιμάστε αργότερα."
5 φορες το εκανα
Dimg4
 

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες