PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 19 Ιαν 2020, 21:13

Grigorios_PAOK έγραψε:Εγώ πάλι κανένα πρόβλημα. Έχω COSMOTE, ίσως παίζει ρόλο. Κάποτε είχα πει να γίνει ένα poll εδώ στο σάιτ με το τι πάροχο έχουμε και πόσο ποιοτικά παίζουμε . Τα αποτελέσματα θα βοηθήσουν και εμάς και αυτούς στο PAOKTV

Εγώ Wind έχω: 720p, καθυστέρηση ένα λεπτό και όλα μια χαρά. Μόνο τις πρώτες δύο - τρεις φορές μου κολλούσε. Από τότε που βάζω χρονοκαθυστέρηση, όλα είναι μια χαρά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό invincible » Κυρ 19 Ιαν 2020, 21:14

Εγώ πάντως πιστεύω ότι ναι είναι τοπικό αλλά είναι και εταιρικό με ποιότητα ίντερνετ και το πακέτο του καθενός. Αλλά από την στιγμή που φτάσαμε ως εδώ καλύτερα να κρατήσουμε για πάντα το PAOK TV με PPV αλλά και να πάμε και σε συνδρομητική φάση φουλ προγράμματα με BOX , MMA και άλλα αθλήματα και άλλα πρωταθλήματα και άλλες ελληνικές ομάδες ίσως. ;)
Άβαταρ μέλους
invincible
 
Δημοσιεύσεις: 3145
Εγγραφή: Δευτ 03 Ιουν 2019, 15:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Κυρ 19 Ιαν 2020, 21:34

Τα πρώτα δύο ματς, μετά το διαρκείας, τα είδα με προβλήματα:
ΠΑΟΚ - Άρης και
ΠΑΟΚ - Λαμία.
Ειδικά το δεύτερο ματς ήταν απελπισία!
Το ΠΑΟΚ - ΠΑΟ δεν το είδα.
Από το επόμενο, ΠΑΟΚ - ΑΕΛ και μετά δεν είχα ιδιαίτερα προβλήματα.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89368
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Δευτ 20 Ιαν 2020, 08:34

john4serres έγραψε:Σύμφωνα με τα ποστς εδώ και σε σχόλια στα σοσιαλ μίντια, το συμπέρασμα είναι ότι το PAOK TV ταλαιπωρεί τον κόσμο.

Με δικιά μου εκτίμηση:
20% βλέπει άψογα
70% μέτρια εως χάλια
10% δεν μπορεί καθόλου


Όσοι έχουν αντιμετωπίσει προβλήματα φαίνονται περισσότερο γιατί είναι πιθανότερο να σχολιάσουν.

Η παραγωγή εξακολουθεί να είναι υψηλής ποιότητας και τα πλάνα που στέλνει τόσο στο βαρ όσο και στις οθόνες μας στις αμφισβητούμενες φάσεις είναι σαφώς καλύτερα από αυτά που στέλνει η παιδική χαρά του χοντρού.

Με 5G θα είμαστε όλοι καλά. Ως τότε, όλα τα προβλήματα μπορούν να αντιμετωπιστούν και θα αντιμετωπιστούν με τις γνωστές μεθόδους.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ron-swanson » Δευτ 20 Ιαν 2020, 08:45

Εγώ που έχω γκρινιαξει παλιότερα και πραγματικά μου έσπασαν τα νευρα μερικές φορές να πω ότι ακριβώς με τον ίδιο συνδυασμό συσκευών, ίντερνετ και λοιπά, χθες είδα όλο τον αγώνα τζαμι λες και τον έβλεπα από δορυφορική.
ron-swanson
 
Δημοσιεύσεις: 6471
Εγγραφή: Τετ 04 Δεκ 2013, 00:28

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostanast » Δευτ 20 Ιαν 2020, 09:10

Καί εγώ είμαι απ;o τους γκρινιάρηδες της παρέας αλλά έχω αγανακτήσει...δεν μπορεί να βλέπεις ταυτόχρονα pregame στο pc (ethernet σύνδεση) ote tv go στο τάμπλετ (ατρόμητος - βόλος) κινητό συνδεδεμένο η γυναίκα μου on line παιχνίδι στο δικό της τάμπλετ και η κόρη συνδεδεμένη και αυτή και όλα να είναι καλά και ωραία.....και μόλις αρχίζει να μιλάει ο αλέξης να γίνεται χαμός από κόλλημα είτε στο auto ανάλυση η στο 240-480..δεν τολμώ να πώ για 720-1080 και ενώ λόγω εμπειρίας όλα είναι κλειστά γιατί ο πατέρας βλέπει ΠΑΟΚ....Είπα σε άλλη ανάρτηση ότι την ώρα που το sdna στις 8,04 έκανε ανάρτηση το τελικό αποτέλεσμα του αγώνα εγώ έβλεπα το 2ο λεπτό της καθυστέρησης στις 8,16....και μετά δηλώσεις του Αμπέλ που προφανώς μπορεί ήδη να ήταν ...σπίτι του.....και φυσικά μετά με βασιλόπουλο-κόλκα στο after game με οικογένεια συνδεδεμένη και γαυρο-αρη στο οτε tv go στο τάμπλετ ήταν όλα κανονικά χωρίς κολλήματα....γιατί ρε γαμώτο !!!!!!!!! όλα τα προβλήματα μόνο την ώρα του καθαρού ματς ;;;;; ακόμα και οι διαφημήσεις στο ημίχρονο παίζαν στα 1080 ανάλυση μέχρι που βγήκαν ξανά οι ομάδες...έλεος πια...τι θα γίνει με ματς που θα βλέπει όλη η ελλάδα ;;;;;; και γιατί αυτές τις συγκεκριμένες στιγμές όλα αυτά τα κολλήματα ;;;;;;
kostanast
 
Δημοσιεύσεις: 7
Εγγραφή: Κυρ 22 Σεπ 2019, 15:53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 20 Ιαν 2020, 09:14

Προστέθηκε μια "έρευνα" για να δούμε ποιοι αντιμετωπίζουν προβλήματα και για ποιον λόγο. Όσοι έχετε θέμα, ψηφίστε.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό nikolasf » Δευτ 20 Ιαν 2020, 09:38

Πάντως σε pregame και aftergame απο οτι βλεπω δεν υπάρχουν προβλήματα. Εγω μία φορά ειχα πρόβλημα μεγάλο, διακοπές κλπ και το είχα με καλωδιακή σύνδεση στο desctop όπερ και εψηφισα. Άλλες φορές με wi fi στο λαπτοπ πρόβλημα σοβαρό δεν είχα. Καθυστέρηση μόνιμα τουλάχιστο 1 λεπτό
ΕΠΙΤΡΕΠΕΤΑΙ ΝΑ ΠΕΣΕΙΣ ΕΠΙΒΑΛΛΕΤΑΙ ΝΑ ΣΗΚΩΘΕΙΣ (Pablo Gabriel García Pérez)
Όταν η αδικία γίνεται νόμος, η παρανομία γίνεται καθήκον
"Πάρτε το χαμπάρι, οι εφιάλτες σας μόλις ξεκίνησαν...» (ΘΥΡΑ 4)
Ανεξάρτητη Μακεδονία και Κρήτη λοιμοκτονία στο "κράτος" της χαβούζας
Άβαταρ μέλους
nikolasf
 
Δημοσιεύσεις: 8495
Εγγραφή: Παρ 12 Νοέμ 2010, 19:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Δευτ 20 Ιαν 2020, 09:48

Έχω αντιμετωπισει σχεδόν μηδενικά προβλήματα σε όσα παιχνίδια έχω δει. Κανα 2, μη ντέρμπι, δεν τα έχω δει. Θα ξανατονίσω ότι, για μένα, ΠΑΟΚτβ, για φέτος μόνο, ακόμα και σε 96p! Δε με νοιάζει. Από τη νέα χρονιά ξαναμιλάμε με σαφώς πιο μεγάλες αξιώσεις.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Δευτ 20 Ιαν 2020, 11:09

Είμαι 100% βέβαιος ότι είναι πρόβλημα ελληνικών εταιρειών παροχής δικτύου.

Χτες για ακόμα μια φορά είδα το ματς ΤΕΛΕΙΑ
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Odi » Δευτ 20 Ιαν 2020, 11:15

Συνυπογράφω.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11044
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Δευτ 20 Ιαν 2020, 11:58

Εγω ειχα εβαλα wind fiber με ταχυτητα 50. Το βαζω στο κινητο και το στέλνω μεσω chromecast στην τηλεόραση. Ανάλυση στο αυτόματο, δεν το εχω τσεκάρει. Δεν εχω αντιμετωπισει σε κανενα αγώνα πρόβλημα. Τους εχω δει ολους τέλεια.

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό lamosas » Δευτ 20 Ιαν 2020, 12:08

Το ξαναλέω στις περισσότερες περιπτώσεις όσοι έχετε προβλήματα δοκιμάστε με VPN.
Άβαταρ μέλους
lamosas
 
Δημοσιεύσεις: 3567
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό TwoDoubles » Δευτ 20 Ιαν 2020, 12:21

Εγώ μονίμως πρόβλημα
Συνεχές πάγωμα της εικόνας,ιδίως χθες

Ποιότητα εικόνας κακή,σαν παλιό ντοκυμανταίρ της ΕΡΤ δεκαετίας 70

Ας παμε του χρόνου σε κανονικό κανάλι επιτέλους να βρούμε την υγεια μας,δεν ειναι λύση αυτη αν δεν μπορεί να υποστηριχθεί.
TwoDoubles
 
Δημοσιεύσεις: 82
Εγγραφή: Σάβ 29 Ιουν 2019, 10:46

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 20 Ιαν 2020, 12:41

rainmaker έγραψε:Είμαι 100% βέβαιος ότι είναι πρόβλημα ελληνικών εταιρειών παροχής δικτύου.

Χτες για ακόμα μια φορά είδα το ματς ΤΕΛΕΙΑ

Rain η συνδεση μου ειναι 50ρα ακατεβατη, σηκωνω web servers για βαριες εφαρμογες, σηκωνω game servers για 16 ατομα, δεν ειναι θεμα παροχης οταν εχω προβληματα και μονο με αυτο, το ξερω το αντικειμενο μου :mrgreen:

Αν το 95% της κινησης ειναι απο Ελλαδα και ο σερβερ δε τη παλευει και αποφασιζει ΠΟΥ θα δωσει, θα πω οτι φταιει αυτο. Ειναι παραλλογο να λεμε φταινε ολοι εκτος απο τον σερβερ της ΠΑΕ
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες