Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Pablito » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 15:10

Εγώ αυτό που βλέπω είναι ότι όλοι βάζουν τον εγωισμό του πάνω από την ομάδα.. Και ο Πανάκας μας έχει σπάσει το παπάρι με αυτά που κατά καιρούς γράφει, αν θέλει ας μιλήσει με ονόματα. Και η "αντίπαλη" πλευρά κάνει τα ίδια. Στη μέση είναι η ομάδα που διαλύεται.
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Δευτ 11 Νοέμ 2019, 10:41

ΔΣ είπε ο Κωνσταντινίδης στο twitter που αποφάσισε να τηλεφωνήσει στον προπονητή και να δώσει γκάζια στους παίκτες. Εϊπε γουίγκινς, όταν είσαι μόνος σου στο τρίποντο και ο αντίπαλος είναι 4.5 μέτρα μακριά σου, δεν πρέπει να κάνεις airball. Και ο Γουίγκινς το κατάλαβε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 11 Νοέμ 2019, 11:53

:lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Δευτ 11 Νοέμ 2019, 16:19

Και εμένα η γνώμη μου είναι περίπου η ίδια με του hellrider ως προς το κομμάτι των χρημάτων. Όντως τα λεφτά δεν είναι το πρόβλημα τα λεφτά είναι το αποτελεσμα, ο Μπάνε είπε οτι το σταματάει τον Ιανουάριο και εμείς ξεκινήσαμε να κάνουμε ομάδα τον Αύγουστο,τι προεργασία έγινε όλο αυτό το διάστημα.
Ο Γιάνκοβιτς υπέγραψε σήμερα στην ΑΕΚ και αυτό είναι τραγικό και για μας και για αυτόν και για τον Ρογκαβόπουλο που με το Παπαθεοδώρου ποτέ δε θα γίνει παίκτης. Αυτό που εμένα με ενοχλεί είναι που υπάρχει και ένα θέατρο γύρω από την ομάδα δηλαδή αλήθεια τρελάθηκαν κάποιοι από τον αποκλεισμό, το θεωρούσαν απίθανο με την ομαδα που έχουμε και λαμβάνοντας υπόψιν οτι Λάρισα και πανιώνιος που είναι ακριβώς στο επίπεδό μας είχαν αποκλειστεί από την ίδια ομάδα.
Αλήθεια με μπαν στο κεφάλι (και πόσα ακόμα έρχονται) δεν βλέπουν οτι πλην Γιάνκοβιτς δεν κυκλοφορεί Ελληνας που να μπορεί να αλλάξει τις ισορροπίες και να σώσει μία χρονιά που οδεύει στην απόλυτη καταστροφή?
Αφήνει ο ερασιτέχνης να γράφει ο κάθε πανάκας οτι παπαριά θέλει για το Μπάνε και το Μάτζικ, και δεν νιώθει την ανάγκη να πάρει μία θέση? Είναι Κατσαρή ο Μπάνε και ο Μάτζικ κλέφτες? Τόσα χρόνια τα διακοσμητικά φυτά που είχε ο ερασιτέχνης τι ρόλο βαρούσαν στη διοίκηση? Η σημερινή διοίκηση ανέλαβε χειρότερη κατάσταση από αυτή που παρέδωσε? Ποιά ήταν η θέση του ερασιτέχνη στην αύξηση του μπάτζετ τα 2 τελευταία χρόνια? Θα μας κάνετε καρδιακούς φέτος με τις επιλογές σας? Πόσα λεφτά χρειάζεται ο ΠΑΟΚ για να καθαρίσει από τα χρέη? Ποιος διάλεξε το φετινό ρόστερ αφού ο Μάτζικ ανάρρωνε από τη εγχείρηση? Τι θα γίνει από εδώ και πέρα? Θα ξεκαθαρίσει ποτέ η σχέση του Σαββίδη με το μπάσκετ? Τι κάνετε για να βρείτε ιδιοκτήτη?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 11 Νοέμ 2019, 16:53

Μια διόρθωση:
Ο Μπάνε ανακοίνωσε ότι θα φύγει σε συνέντευξή του εφ'όλης της ύλης στο sdna, τον Ιούλιο. Του 2018.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 11 Νοέμ 2019, 18:38

Συνάντηση ΔΣ της ΚΑΕ ΠΑΟΚ με προπονητή, αρχηγό και τεχνικό διευθυντή

Με τον προπονητή του ΠΑΟΚ Κώστα Χαραλαμπίδη και τον αρχηγό της ομάδας Βαγγέλη Μαργαρίτη, παρουσία και του τεχνικού διευθυντή Νίκου Σταυρόπουλου, συναντήθηκαν σήμερα το μεσημέρι τα μέλη του Δ.Σ. της ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Στη διάρκεια της συνάντησης η οποία πραγματοποιήθηκε πριν από την έναρξη της προπόνησης του ΠΑΟΚ, συζητήθηκε η κακή εικόνα της ομάδας στον αγώνα Κυπέλλου, αλλά και οι τρόποι με τους οποίους μπορεί να αντιμετωπιστεί η παρούσα κατάσταση.

Παράλληλα εκφράστηκε από τα μέλη της διοίκησης η εμπιστοσύνη και η στήριξή τους προς τον προπονητή και τους καλαθοσφαιριστές.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό KalamarGiannis » Δευτ 11 Νοέμ 2019, 22:28

Έχω να πω ένα τεράστιο αι στο διάολο σε όλους όσους για οποιοδήποτε λόγο λένε να πέσει η ομάδα.
Δε σας αντέχω άλλο.
>Βall every day
>Η δουλειά δεν τελειώνει ποτέ-εμείς τελειώνουμε
>Καιρός για αποτοξίνωση από την υγιεινή διατροφή
Άβαταρ μέλους
KalamarGiannis
 
Δημοσιεύσεις: 2231
Εγγραφή: Δευτ 07 Σεπ 2009, 18:30

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 12 Νοέμ 2019, 09:32

Ιάσονας έγραψε:Αλήθεια με μπαν στο κεφάλι (και πόσα ακόμα έρχονται) δεν βλέπουν οτι πλην Γιάνκοβιτς δεν κυκλοφορεί Ελληνας που να μπορεί να αλλάξει τις ισορροπίες και να σώσει μία χρονιά που οδεύει στην απόλυτη καταστροφή? Αφήνει ο ερασιτέχνης να γράφει ο κάθε πανάκας οτι παπαριά θέλει για το Μπάνε και το Μάτζικ, και δεν νιώθει την ανάγκη να πάρει μία θέση? Είναι Κατσαρή ο Μπάνε και ο Μάτζικ κλέφτες? Τόσα χρόνια τα διακοσμητικά φυτά που είχε ο ερασιτέχνης τι ρόλο βαρούσαν στη διοίκηση? Η σημερινή διοίκηση ανέλαβε χειρότερη κατάσταση από αυτή που παρέδωσε? Ποιά ήταν η θέση του ερασιτέχνη στην αύξηση του μπάτζετ τα 2 τελευταία χρόνια? Θα μας κάνετε καρδιακούς φέτος με τις επιλογές σας? Πόσα λεφτά χρειάζεται ο ΠΑΟΚ για να καθαρίσει από τα χρέη? Τι θα γίνει από εδώ και πέρα? Θα ξεκαθαρίσει ποτέ η σχέση του Σαββίδη με το μπάσκετ? Τι κάνετε για να βρείτε ιδιοκτήτη?


+ σε όλα. Και επιμένω σε αυτό: "Ποιος διάλεξε το φετινό ρόστερ?"
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Τρί 12 Νοέμ 2019, 10:28

Σωπα ρε που δεν υπαρχουν Ελληνες παικτες να κανουν την διαφορα. Οποιον Ελληνα και να παρεις ειναι πολυ καλυτερος απο τα μελαχρινα κουρσουμια που μας φορτωσα. 6 μελαχρινοι συνολο 10 ποντους με ομαδα Α2.

Ας κρατησουν τον Σμιθ που κατι ξερει και ας παρουν εναν αμερικανο πολυ καλο, διωχνοντας παραλληλα τους παραξενους απο τις Μπαχαμες, τον Καναδα κ τις ΗΠΑ.
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 12 Νοέμ 2019, 10:38

Πες μας έναν




Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντάμε στο αμέσως προηγούμενο ποστ.
Μπαρκαρούτσος
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 12 Νοέμ 2019, 11:38

iasoiako έγραψε:Ας κρατησουν τον Σμιθ που κατι ξερει και ας παρουν εναν αμερικανο πολυ καλο, διωχνοντας παραλληλα τους παραξενους απο τις Μπαχαμες, τον Καναδα κ τις ΗΠΑ.


εγω πάλι τον Σμιθ θα τον έδιωχνα πρώτο :ugeek:
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 12 Νοέμ 2019, 11:43

+1926!!!!
Εκνευριστικός μέχρι αηδίας παικτικά και έχει δώσει και δικαιώματα με τη συμπεριφορά του. Τα έχω γράψει στο topic του...

Αν είναι να έχει ένα δαιμονιώδες 5λεπτο κάθε σκάρτα 80', τι να το κάνω;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Τρί 12 Νοέμ 2019, 13:05

Ιάσονας έγραψε:Πες μας έναν

Σιγκούνας, Μάντζαρης (ψυχικο), Λιακόπουλος, Τσαμης, Παπανικολαου, Tζακοπουλος, Μαχαίρας.

Πες από ποιον από αυτούς είναι καλύτερος ο Μπέστ, ο Egezeke, o Lewis και ο Knowles

Δεν χρειάζεται παράθεση όταν απαντάμε στο αμέσως προηγούμενο ποστ.
Μπαρκαρούτσος


Χαμηλό μπάτζετ, έναν πολύ καλό αμερικάνό να κάνει την διαφορά και έναν κοινοτικό σαν τον Λιθουανό του σκώλικα
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Τρί 12 Νοέμ 2019, 13:57

Πιστεύεις σοβαρά οτι αυτοί οι παίκτες στέκονται Α1 (με εξαίρεση Λιακόπουλο που θα έχει κάνα 60αρι συμβόλαιο).
Η ομάδα που περιγράφεις με έναν αμερικάνο πάει καρφί Α2 χωρίς νίκη, ποιος Σιγκούνας και ποιος Μαχαίρας που στάθηκαν αξιοπρεπώς αυτοι οι παίκτες?
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διοίκηση ΚΑΕ ΠΑΟΚ

Δημοσίευσηαπό iasoiako » Τρί 12 Νοέμ 2019, 15:30

Ιάσονας έγραψε:Πιστεύεις σοβαρά οτι αυτοί οι παίκτες στέκονται Α1 (με εξαίρεση Λιακόπουλο που θα έχει κάνα 60αρι συμβόλαιο).
Η ομάδα που περιγράφεις με έναν αμερικάνο πάει καρφί Α2 χωρίς νίκη, ποιος Σιγκούνας και ποιος Μαχαίρας που στάθηκαν αξιοπρεπώς αυτοι οι παίκτες?


Στέκονται.
Καρα τσεκαρισμένο να ξες. Στο λέω σήμερα 12/11/2019.
Το πλάνο είναι ως εξής: Κρατάς τα ιερά τέρατα Τσόχλα και Μαργαρήτη. Κρατάς τον καραφλοκόρακα Σαρικόπουλο, κρατάς τον επιρρεπή Σχίζα και τον Σμιθ. Παίρνεις έναν πολύ καλό αμερικάνο να χώνει. Έναν κοινοτικό με σουτάκι σταθερό. Και φέρνεις παίκτες καλούς και έμπειρους από Α2. Και άμα μπορείς χτυπάς και τον Γιάνκοβιτς.

9 Έλληνες +2 αμερικάνοι + 1 κοινοτικός
Άβαταρ μέλους
iasoiako
 
Δημοσιεύσεις: 1401
Εγγραφή: Δευτ 23 Δεκ 2013, 15:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 10 επισκέπτες