Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του καλαθοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2019/20...

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό hellrider » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 20:28

Τα δειγματα της νεας διοικησης μεχρι στιγμης δεν ειναι καθολου καλά......αφου εκανε την πρωτη της κινηση 1 μηνα μετα την αναληψη των καθηκοντων της,απελυσε τον κοουτς σε 1 μηνα και ΤΩΡΑ ανακοινωνει εκτακτο ΔΣ για ληψη εκτακτων μετρων μεσω twitter!!!
Σιγουρα την ευθυνη των καθυστερησεων την εχει ο ερασιτεχνης ΑΛΛΑ και η η διοικηση δεν εχει δειξει καλα δειγματα και σιγουρα καθολου σοβαροτητα και ψυχραιμια.
Η ομαδα με εναν κανονικο ψηλο και εναν πλει μεικερ θα σωθει ΑΛΛΑ και η διοικηση πρεπει να σοβαρευτει.
Τελευταία επεξεργασία από hellrider και Σάβ 09 Νοέμ 2019, 20:35, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
hellrider
 
Δημοσιεύσεις: 830
Εγγραφή: Τετ 29 Νοέμ 2017, 13:06

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Athens » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 20:28

Απίστευτη ήττα με παίκτες που μαζεύτηκαν από το πουθενά να κάνουνε ομάδα...
Βέβαια και μαύρους λαθρομετανάστες να μαζεύαμε δεν ξέρω πόσο χειρότερα θα ηταν

.
Άβαταρ μέλους
Athens
 
Δημοσιεύσεις: 4517
Εγγραφή: Κυρ 25 Οκτ 2009, 21:25

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 09/11 17:00 (ΕΡΤ3)

Δημοσίευσηαπό Ιάσονας » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 21:25

Kostomanolis έγραψε:Θλίψη και ντροπή... Έχουμε κάνει μάγκες όλους τους ανύπαρκτους... Θέλαμε Γιανκοβιτς για να κερδισουμε μια καλη ομαδα Α2;

Στάλθηκε από το PRA-LX1 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk

Ναι ρε φίλε θέλαμε γιατί στον άσο ο λιακοπουλος έμοιαζε με τον καλαθη σε σχέση με τους δικούς μας και πλην Σμιθ ένας δεν έβαλε ένα τρίποντο. Με αυτό το ροστερ δεν υπάρχει διαφορά από καλή ομάδα α2 χρειάζεται τουλάχιστον μια ποιοτική προσθήκη
Ιάσονας
 
Δημοσιεύσεις: 2534
Εγγραφή: Κυρ 20 Δεκ 2015, 12:21

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό icue » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 21:36

Με το μπασκετ εχω παψει να ασχολουμαι εδω και χρονια και γενικα επειδη δεν ξερω τι γινεται ουτε κραζω, ουτε τιποτα. Αλλα τι φαση; Τι εχει συμβει στην ομαδα;
icue
 
Δημοσιεύσεις: 6327
Εγγραφή: Δευτ 24 Ιουν 2019, 11:45

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 23:02

ειχαμε πει τι πρέπει να γινει μετα τον κολοσσο και δεν έγινε. Τώρα προτείνω το αντίθετο: αφήστε την ομάδα έτσι όπως είναι και μάλιστα μειώστε όσο πάει τα έξοδα. Δλδ διώξτε κόσμο αν επιτρέπεται από τη λίγκα. Και όταν θα πέσουμε θα κάνετε μια συνέντευξη τύπου και θα πείτε ΠΟΙΟΙ ακιρβώς και σε ΠΟΙΟ ποσοστό φταίνε για την κατάντια του μπάσκετ. Με αποδείξεις και ονόματα. Ούτε μα ούτε μου.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Ασπρόμαυρος Εβρίτης » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 23:26

Ο Φλεβαρακης τους εφταιγε. Το σημαντικό είναι να μην πέσει η ομάδα. Κάθε ματς είναι τελικός και έτσι πρέπει να αντιμετωπίζεται από ομάδα και κόσμο.
Λαός ενωμένος ποτέ νικημένος. 1926
Άβαταρ μέλους
Ασπρόμαυρος Εβρίτης
 
Δημοσιεύσεις: 5327
Εγγραφή: Παρ 27 Ιαν 2017, 23:40

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 09 Νοέμ 2019, 23:48

Αφού φτάσαμε στο σημείο, ενώ ακόμα λεγόμαστε Π.Α.Ο.Κ. και έχουμε για σήμα τον Δικέφαλο, να διαλέγουν παιχνίδια 36άχρονοι και 37άχρονοι, με μηδενική καριέρα μπροστά τους και ανύπαρκτη πίσω τους, να πέσουμε!!!!

Δυστυχώς, σε όποιο άθλημα εμπλέκεται ο ερασιτέχνης, πλέον, το εν λόγω τμήμα θυμίζει, επΑΚΡΙΒΩΣ, Ελληνικό Δημόσιο της δεκαετίας του '90, με προσλήψεις-βολέματα απ ευθείας απ τις τοπικές της νουδούλας του δρακουμέλ!

Αυτό μόνο Π.Α.Ο.Κ. δεν είναι, ούτε καν μπορεί να λέγεται έτσι...Οργή και θλίψη....
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 00:13

Νιώθω τυχερός που δεν είδα τον αγώνα...
Αλλά επειδή ΠΑΟΚ είσαι, θα δω τα highlights.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 09/11 17:00 (ΕΡΤ3)

Δημοσίευσηαπό Kal4 » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 00:22

painkiller4 έγραψε:Ακόμα μια μαύρη σελίδα στο άθλημα που μας έκανε ΠΑΟΚ... Κρίμα...(


σιγα μην μας εκανε ΠΑΟΚ το τμημα της φαπας
Kal4
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 23:27

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 00:32

Αν είχες περάσει τα 20 δεν θα πεταγες τέτοιες κοτσανες.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 09/11 17:00 (ΕΡΤ3)

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 01:18

Kal4 έγραψε:
painkiller4 έγραψε:Ακόμα μια μαύρη σελίδα στο άθλημα που μας έκανε ΠΑΟΚ... Κρίμα...(


σιγα μην μας εκανε ΠΑΟΚ το τμημα της φαπας



Τα λέμε τον άλλον μήνα, τρολλάκι της κακιάς ώρας.

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό fossa » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 01:22

Τι θα πει διάλεξαν παιχνίδια;
Δηλαδή δεν παίξανε σήμερα επειδή έχουμε μετά κρίσιμο παιχνίδι -όχι το επόμενο με Περιστέρι που θα μας κάνει πλάκα αλλά το μεθεπόμενο με Ρέθυμνο-;;;
Δεν μιλάμε πως έχασες ένα παιχνίδι από τον Φάρο στο πόντο εδώ έχανες 3 δεκάλεπτα με διαφορά και δεν αντέδρασες. Ντρέπομαι που το γράφω κιόλας. Δηλαδή να ζητάω μια αξιοπρεπή ήττα από ομάδα α2 και να μην την έχω!!!
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 01:42

Ο Κώστας Χαραλαμπίδης δεν είχε διάθεση για δικαιολογίες μετά την ήττα του ΠΑΟΚ από τον Διαγόρα Δρυοπιδέων για την προημιτελική φάση του Κυπέλλου Ελλάδας, καθώς τόνισε ότι σε όποια κατάσταση κι αν είναι ο ΠΑΟΚ, δεν δικαιολογείται αυτή η εμφάνιση και το αποτέλεσμα.

Αναλυτικά:

«Συγχαρητήρια στο Διαγόρα για τη νίκη και την πρόκριση. Ήταν καλύτερος και προκρίθηκε δίκαια. Με όλο το σεβασμό λοιπόν στον αντίπαλο, πρέπει να πω ότι ήταν μία ντροπιαστική ήττα για εμάς. Γιατί σε οποιαδήποτε κατάσταση και να είναι ο ΠΑΟΚ, δεν δικαιολογείται τέτοια εμφάνιση και αυτό το αποτέλεσμα.

Σε κανένα σημείο του αγώνα δεν ήμασταν όπως έπρεπε. Εγκλωβιστήκαμε σε διάφορες καταστάσεις και αμυντικά και επιθετικά. Προσπαθήσαμε να κερδίσουμε το παιχνίδι με ατομικές ενέργειες, χωρίς να έχουμε καμιά ομαδική λειτουργία, τόσο στην άμυνα, όσο και στην επίθεση».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Maxmad » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 02:46

Η ομαδα ΠΡΕΠΕΙ να σωθει. Το σημερινο θα ξεχαστει.
Μια πτωση στην Α2 δεν θα ξεχαστει ποτε.

Καποιους τους εφταιγε ο Μπανε που δεν βρηκε διοικηση μετα απο τοσα χρονια.
Πιθανολογω οτι μυριστηκε τη ερχοταν και εφυγε για να προλαβει τα χειροτερα.

Ειναι ντροπη η μοναδικη ομαδα με ιδιοκτητο γηπεδο να μην εχει επενδυτη.
Υπομονη και στηριξη στο τμημα και ας βαλει καποιος το χερι στην τσεπη να μην πεσουμε.
Άβαταρ μέλους
Maxmad
 
Δημοσιεύσεις: 402
Εγγραφή: Τρί 27 Μάιος 2008, 15:42

Re: Διαγόρας Δρυοπιδέων - ΠΑΟΚ 81-66 Σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 10 Νοέμ 2019, 08:12

Απίστευτα πράγματα ακούγονται από χθες, είτε ανιστόρητα είτε, ακόμα χειρότερα, εκτός τόπου, για μια ομάδα που χτίστηκε άρον άρον με ψίχουλα με μοναδικό σκοπό την παραμονή στην κατηγορία. Όσοι ασχολούνται έστω και λίγο με το τμήμα και ξέρουν την κατάσταση απλώς κούνησαν πικραμένοι το κεφάλι, γνωρίζοντας ότι αυτή η στάνη αυτό το γάλα βγάζει: ο Διαγόρας πηγαίνει για άνοδο και παίζει να έχει μεγαλύτερο μπάτζετ από εμάς, όπως είχε και ο Φάρος πριν μερικά χρόνια. Όσοι πάλι δεν ασχολούνται και τα βλέπουν όλα υπό το πρίσμα του ποδοσφαίρου ας σκεφτούν ξερωγώ πόσο κακό θα κάνει στην ψυχολογία του κόσμου (και καλό στην αντίπαλη προπαγάνδα!) ενόψει ποδοσφαιρικών πλέι οφ αν το "μπασκετάκι" πέσει κατηγορία ή ας το φωνάξουν δυνατά και απενοχοποιημένα "έλα μωρέ ποιο μπάσκετ" αντί να υποκρίνονται ότι ενδιαφέρονται για το καλό του τμήματος. Δεν θέλω καμία στήριξη από τον κόσμο, να μην έρχεται κανείς γήπεδο. Βαρέθηκα τα παρακάλια. 1500 με 2000 βαριά βαριά καμμένοι γραφικοί φτάνουν και περισσεύουν για να κάνουν έδρα το εξωτικό Παλατάκι, όσοι ήταν στο παιχνίδι με τον Ήφαιστο ξέρουν.

Η διοίκηση εξακολουθεί να έχει τις ίδιες ευθύνες με αυτές που είχε πριν το παιχνίδι.

Η μάχη επιβίωσης συνεχίζεται.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Σεζόν 2019-2020

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες