97. Λάζαρος Λάμπρου

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Παρ 08 Νοέμ 2019, 17:12

Πελκα κάνε και εσύ μια ανάρτηση..... :) :)

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Ριαν_Καπαγιαννιδης » Παρ 08 Νοέμ 2019, 17:32

Είναι κρίμα και άδικο, μιλάμε για μια μεσοεπιθετική γραμμή που με την εξαίρεση του Λήμνιου δεν προσφέρει και τίποτα.
Ριαν_Καπαγιαννιδης
 
Δημοσιεύσεις: 2191
Εγγραφή: Πέμ 01 Σεπ 2016, 12:04

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό constadine » Παρ 08 Νοέμ 2019, 17:57

Είδα την ανάρτησή του .
Θα μπορούσε να είχε πάρει χρόνο συμμετοχής ,δικαιολογημένα να έχει παράπονο .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 08 Νοέμ 2019, 17:59

renegade έγραψε:@ace Δεν ξέρω αν υπονοεις κατι, αλλά αν όντως το κάνεις είναι τελείως αστείο να υποθέτεις ότι μπήκε αποστολή λόγω της ανάρτησης


Ή ότι θα έμενε έξω ο Σφι
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό thanasakiss4 » Παρ 08 Νοέμ 2019, 18:46

Κάθε προπονητής θέλει συγκεκριμένα χαρακτηριστικά απ' τους παίχτες του για κάποιες θέσεις.
Ο Φερέιρα απ' ότι καταλαβαίνω θέλει το αριστερό εξτρέμ να γίνεται κάτι σαν τρίτο χαφ-δεκαρι σε φάση κατοχής και να παίζει στην γραμμή όταν αμυνόμαστε. Στα δεξιά ο εξτρέμ πιο πολύ σαν δεξί μπακ χαφ μοιάζει πάρα σε εξτρέμ.
Μπορεί να θεωρεί ότι δεν του κάνει ο Λάμπρου σε κάποια απ' αυτές τις θέσεις. Σεβαστό.
Ομως και ο Ζαμπά δεν μπορεί να έχει κάποιο ρόλο σε αυτές τις θεσεις και έχει πάρει ένα σωρό ευκαιρίες που τις σπατάλησε..
Ε δεν γίνεται να μην πάρει έστω μια ο Λάμπρου να δούμε αν μπορεί να ανταποκριθεί.
Τώρα που γύρισε και ο Βιερίνια θα ναι ακόμη πιο δύσκολα για αυτόν.



Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ εδώ ..ΠΑΟΚ εκεί.. ΠΑΟΚ θα είμαι μια ζωή!
Άβαταρ μέλους
thanasakiss4
Bet Guru 2019
 
Δημοσιεύσεις: 1956
Εγγραφή: Παρ 20 Ιουν 2008, 11:30
Τοποθεσία: Κομοτηνή

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Kal4 » Παρ 08 Νοέμ 2019, 18:49

Να κάνει και ο Μπίσεσβαρ καμιά ανάρτηση για το πόσο ωραία ήταν όταν δεν έπαιζε 90 λεπτά σε κάθε αγώνα και ήταν πιο ξεκούραστος.
Kal4
 
Δημοσιεύσεις: 463
Εγγραφή: Κυρ 25 Φεβ 2018, 23:27

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 18:48

Λάμπρου το παιδί αξίζει την ευκαιρία του με το παραπάνω τι άλλο να σε δείξει για να παίξει?
Ας τον βάλει επιτέλους σε ένα επίσημο ματς... Έστω ένα ημίχρονο να τον δούμε
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό CCCP » Τετ 13 Νοέμ 2019, 18:59

Πρωτα μας τα κανατε μπαλονια με τον Στοχ ποσο καιρο και οταν έλεγα οτι το καλοκαιρι εδειχνε να ειναι μην ειναι στην κατασταση που πρεπει, με κραζατε και λεγατε οτι πρεπει να μπει να παιξει να κρινουμε εμεις γιατι σιγα που θα κρινει ο προπονητης. Μπηκε επιτελους ο Στοχ, δικαιωθηκε ο Στοχ, κραξιμο στον Στοχ το φορουμ οτι σερνεται.

Πιασαμε τον Λαμπρου τωρα (βαλανε και οι μανατζερ24 το χερακι τους με λιγο κλαψιμο ξαφνικα οτι αδεικιται το παιδι). Απολυτος τιποτα δεν εδειξε σε οτι φιλικο μπηκε ο Λαμπρου το καλοκαρι. Απο που και ως που "δικαιουτε" και "αξιζει" ευκαιρια?

Και αυτο δε σημαινει οτι ειμαι κατα του να παρει και αυτος την ευκαιρια του, απλα ειναι αστειο να λεμε οτι εχει δειξει κατι και αξιζει ευκαιρια. Την ειχε την ευκαιρια να δειξει το καλοκαιρι και δεν εδειξε τιποτα. Και μη ακουω παλι "μα τι να δειξει στα φιλικα", τα ιδια μου λεγατε και για τον Στοχ.

Και προσεξτε, ειμαι απο αυτους που περσι λεγανε οτι πρεπει να μηνει αυτος και οχι ο Λημνιος. Παπαρια ξερω κι εγω λοιπον, το θεμα ειναι οτι οι προπονητες ειναι που ειναι σε θεση να κρινουν.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 19:01

painkiller4 έγραψε:Λάμπρου το παιδί αξίζει την ευκαιρία του με το παραπάνω τι άλλο να σε δείξει για να παίξει?
Ας τον βάλει επιτέλους σε ένα επίσημο ματς... Έστω ένα ημίχρονο να τον δούμε
Το θέμα είναι ο προπονητής να το δει και να έχει άποψη..... Και εγώ θέλω να παίξει αλλά ο προπονητής ξέρει, μακάρι κάποια στιγμή να παίξει όταν θεώρηση ο φερειρα ότι είναι έτοιμος γιατί τότε θα είναι..... Και όχι να παίξει οπότε θέλουμε εμείς..... Μεγάλο παράδειγμα ο στοχ......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό dragon » Τετ 13 Νοέμ 2019, 19:03

CCCP έγραψε:Πρωτα μας τα κανατε μπαλονια με τον Στοχ ποσο καιρο και οταν έλεγα οτι το καλοκαιρι εδειχνε να ειναι μην ειναι στην κατασταση που πρεπει, με κραζατε και λεγατε οτι πρεπει να μπει να παιξει να κρινουμε εμεις γιατι σιγα που θα κρινει ο προπονητης. Μπηκε επιτελους ο Στοχ, δικαιωθηκε ο Στοχ, κραξιμο στον Στοχ το φορουμ οτι σερνεται.

Πιασαμε τον Λαμπρου τωρα (βαλανε και οι μανατζερ24 το χερακι τους με λιγο κλαψιμο ξαφνικα οτι αδεικιται το παιδι). Απολυτος τιποτα δεν εδειξε σε οτι φιλικο μπηκε ο Λαμπρου το καλοκαρι. Απο που και ως που "δικαιουτε" και "αξιζει" ευκαιρια?

Και αυτο δε σημαινει οτι ειμαι κατα του να παρει και αυτος την ευκαιρια του, απλα ειναι αστειο να λεμε οτι εχει δειξει κατι και αξιζει ευκαιρια. Την ειχε την ευκαιρια να δειξει το καλοκαιρι και δεν εδειξε τιποτα. Και μη ακουω παλι "μα τι να δειξει στα φιλικα", τα ιδια μου λεγατε και για τον Στοχ.

Και προσεξτε, ειμαι απο αυτους που περσι λεγανε οτι πρεπει να μηνει αυτος και οχι ο Λημνιος. Παπαρια ξερω κι εγω λοιπον, το θεμα ειναι οτι οι προπονητες ειναι που ειναι σε θεση να κρινουν
.
Άβαταρ μέλους
dragon
 
Δημοσιεύσεις: 4478
Εγγραφή: Πέμ 12 Ιαν 2017, 18:42
Τοποθεσία: Ναυπλιο

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό joshua » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:00

Συντροφε το να λεει καποιος οτι ο προπονητης ξερει καλυτερα καθως κρινει με βαση το τι βλεπει στις προπονησεις εχει μια λογικη, αλλα να χρησιμοποιουμε ως επιχειρημα το οτι δεν εχει δειξει κατι σε 2-3 20λεπτα που χρησιμοποιηθηκε το καλοκαιρι ειναι αστειο...Να θυμισω ετσι απλα οτι ο κορυφαιος παικτης αυτη τη στιγμη του ΠΑΟΚ Μισιτς το καλοκαιρι και αυτος ηταν αφαντος και δεν πηρε ευκαιρια παρα μονο οταν τραυματιστηκαν σχεδον ολοι οι μεσοι...
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24064
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό Eagle1980 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:05

joshua έγραψε:Συντροφε το να λεει καποιος οτι ο προπονητης ξερει καλυτερα καθως κρινει με βαση το τι βλεπει στις προπονησεις εχει μια λογικη, αλλα να χρησιμοποιουμε ως επιχειρημα το οτι δεν εχει δειξει κατι σε 2-3 20λεπτα που χρησιμοποιηθηκε το καλοκαιρι ειναι αστειο...Να θυμισω ετσι απλα οτι ο κορυφαιος παικτης αυτη τη στιγμη του ΠΑΟΚ Μισιτς το καλοκαιρι και αυτος ηταν αφαντος και δεν πηρε ευκαιρια παρα μονο οταν τραυματιστηκαν σχεδον ολοι οι μεσοι...


Eχεις 100% δικαιο στην τοποθετηση σου. :ugeek: :ugeek: :opaokara: :ugeek: :ugeek:
Άβαταρ μέλους
Eagle1980
 
Δημοσιεύσεις: 2614
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2016, 05:50

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:09

Συμφωνώ με τον Τζόσουα....

eorptol1 έγραψε:
painkiller4 έγραψε:Λάμπρου το παιδί αξίζει την ευκαιρία του με το παραπάνω τι άλλο να σε δείξει για να παίξει?
Ας τον βάλει επιτέλους σε ένα επίσημο ματς... Έστω ένα ημίχρονο να τον δούμε
Το θέμα είναι ο προπονητής να το δει και να έχει άποψη..... Και εγώ θέλω να παίξει αλλά ο προπονητής ξέρει, μακάρι κάποια στιγμή να παίξει όταν θεώρηση ο φερειρα ότι είναι έτοιμος γιατί τότε θα είναι..... Και όχι να παίξει οπότε θέλουμε εμείς..... Μεγάλο παράδειγμα ο στοχ......

Δηλαδή, τώρα που μπήκε και παίζει ο Στοχ, εσύ τον βλέπεις "έτοιμο"?
Γιατί εγώ δεν τον βλέπω, ακόμα....
Όπως, μάλλον, ούτε ο ίδιος ο Φερέιρα, απ αυτό που φάνηκε στον τελευταίο αγώνα με τον ΟΦΗ, στην Κρήτη...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:12

Δεν μπορεις να κάνεις δηλώσεις γιατί σκοράρεις σε ένα φιλικό με ομάδα Β εθνικής.
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6860
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

Re: 11. Λάζαρος Λάμπρου

Δημοσίευσηαπό pisakaipoupoula » Τετ 13 Νοέμ 2019, 20:13

Είναι ο μόνος που δεν έχει πάρει έστω μισή ευκαιρία, ενώ πέρσι έβγαλε μάτια

Τόσο κακός είναι πια?ή τόσο ανώτεροι οι άλλοι? Και αν ναι, τι κάνει στο ρόστερ?

Έχω τη διαίσθηση ότι όταν παίξει θα λέμε να γιατί δεν τον έβαζε τόσο καιρό, μαύρο χάλι κτλ αλλά πάρα ταύτα θα ήθελα να τον δω
Άβαταρ μέλους
pisakaipoupoula
 
Δημοσιεύσεις: 2478
Εγγραφή: Δευτ 06 Ιαν 2014, 19:48

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες