PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό cronos » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 08:54

Και εγώ είχα για πρώτη φορά τα θεματάκια μου, αλλά δεν ανησυχώ. Είμαι σίγουρος ότι όλα θα διορθωθούν.
Ο καθένας βλέπει αυτό που φαίνεσαι...
λίγοι αντιλαμβάνονται αυτό που είσαι.

Machiavelli
Άβαταρ μέλους
cronos
 
Δημοσιεύσεις: 1391
Εγγραφή: Τρί 29 Ιούλ 2008, 15:45

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό zissos » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 09:51

Έφυγε μέηλ χτες από το πρι γκέημ ακόμα, απάντηση δεν έχω λάβει μέχρι στιγμής. Φαντάζομαι ότι και οι ίδιοι θέλουν το φιντμπακ για να βελτιώνονται.
Άβαταρ μέλους
zissos
 
Δημοσιεύσεις: 1991
Εγγραφή: Κυρ 29 Μάιος 2011, 01:38

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 10:01

Όταν κερδίζει η ομάδα ακόμα και ήχο μόνο να έχει λέμε γαμάει και δέρνει το παοκτιβι

Όταν χάνει , γάμησέ τα.
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 10:56

Absolutely no problem ξανά
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 14:49

SunAce16 έγραψε:Τα οποία προβλήματα όλων μας κατά την μετάδοση του αγώνα από το PAOK TV είναι καθαρά θέμα ή του
υπολογιστή μας ή του browser μας ή της ταχύτητας του internet μας ή συνδιασμός κάποιων από τα προηγούμενα ή συνδιασμός όλων των προηγούμενων.
Σήμερα το 1ο ημίχρονο το είδα με chrome και είχα προβλήματα, το 2ο το είδα με opera και ήταν όλα καλά.
Όποτε διαβάζω τέτοια, κάτι μέσα μου πεθαίνει
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 15:11

:lol: :lol: :lol: :lol:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό SunAce16 » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 15:43

pgetsos έγραψε:
SunAce16 έγραψε:Τα οποία προβλήματα όλων μας κατά την μετάδοση του αγώνα από το PAOK TV είναι καθαρά θέμα ή του
υπολογιστή μας ή του browser μας ή της ταχύτητας του internet μας ή συνδιασμός κάποιων από τα προηγούμενα ή συνδιασμός όλων των προηγούμενων.
Σήμερα το 1ο ημίχρονο το είδα με chrome και είχα προβλήματα, το 2ο το είδα με opera και ήταν όλα καλά.
Όποτε διαβάζω τέτοια, κάτι μέσα μου πεθαίνει


Δεν διεκδικώ το αλάθητο (μακριά από μένα) αλλά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος, αφού δεν είναι το πρόβλημα όλα τα παραπάνω που αναφέρω, πως είναι δυνατόν αν (λέω αν) για τα προβλήματα της εικόνας φταίει το PAOK TV, οι σέρβερς ή το οτιδήποτε άλλο έχει αναφερθεί, το γαμημένο το βαν του VAR να μην έχει έως σήμερα κανένα πρόβλημα;
SunAce16
 
Δημοσιεύσεις: 505
Εγγραφή: Κυρ 08 Ιαν 2017, 02:10

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 04 Νοέμ 2019, 15:47

Φαντάζομαι ότι θα είναι κάποιου είδους priority connection..(?)
Αν δεχτούμε ότι ισχύει αυτό που ειπώθηκε εδώ (απ'τον pgetsos, νομίζω), ότι τυχαία επιλέγονται αναγκαστικά κάποιες συνδέσεις, λόγω φόρτου, να έχουν καλύτερη ποιότητα από άλλες.
Το van του VAR λογικά δεν είναι σ'αυτή τη κατηγορία συνδέσεων (πλεμποπελάτες) και παίρνει άλλο σήμα απ'ευθείας, γιατί έχει καίρια σημασία για τον αγώνα.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46410
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Τρί 05 Νοέμ 2019, 02:13

SunAce16 έγραψε:
pgetsos έγραψε:
SunAce16 έγραψε:Τα οποία προβλήματα όλων μας κατά την μετάδοση του αγώνα από το PAOK TV είναι καθαρά θέμα ή του
υπολογιστή μας ή του browser μας ή της ταχύτητας του internet μας ή συνδιασμός κάποιων από τα προηγούμενα ή συνδιασμός όλων των προηγούμενων.
Σήμερα το 1ο ημίχρονο το είδα με chrome και είχα προβλήματα, το 2ο το είδα με opera και ήταν όλα καλά.
Όποτε διαβάζω τέτοια, κάτι μέσα μου πεθαίνει


Δεν διεκδικώ το αλάθητο (μακριά από μένα) αλλά μπορεί να μου εξηγήσει κάποιος, αφού δεν είναι το πρόβλημα όλα τα παραπάνω που αναφέρω, πως είναι δυνατόν αν (λέω αν) για τα προβλήματα της εικόνας φταίει το PAOK TV, οι σέρβερς ή το οτιδήποτε άλλο έχει αναφερθεί, το γαμημένο το βαν του VAR να μην έχει έως σήμερα κανένα πρόβλημα;
Το βαρ δεν παίρνει εικόνα από το PAOK TV, αλλιώς θα έπαιζε και με 40" καθυστέρηση, αλλά από την παραγωγή απευθείας και με όλες τις διαθέσιμες ληψεις παντα

Απλά δεν δέχομαι να έχω θέματα με τον διαθέσιμο εξοπλισμό μου, τα οποία λύθηκαν άμεσα μετά την αναβάθμιση σε επαγγελματικό :P
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό dikomou01 » Τρί 05 Νοέμ 2019, 02:35

Η εικόνα φεύγει από κάθε γήπεδο για γραφεια ΕΠΟ - αιθουσες VAR με δίκτυο οπτικών ινών. Οι υποδομές δεν υπήρχαν και γιαυτό κόστισε και τόσο πολυ.
Τα μυαλά μας πονάνε.
Άβαταρ μέλους
dikomou01
 
Δημοσιεύσεις: 300
Εγγραφή: Κυρ 08 Νοέμ 2015, 13:24
Τοποθεσία: καστοριά

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τρί 05 Νοέμ 2019, 08:54

[quote="Τρικυμίας" συμβιβαζομαι και με Κύπριο α λα Βαλερενγκα ΠΑΟΚ 2009.[/quote]

Τι είπε ρε μ@λ@κες το άτομο, τι είπε!!!
Πως μας πετσόκοψες έτσι;
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokilerou » Τρί 05 Νοέμ 2019, 16:17

ΠΑΟΚ: Πανικός με το PAOK TV στο ντέρμπι με Παναθηναϊκό

Αυτό ήταν το δεύτερο εντός έδρας ντέρμπι μετά από εκείνο με τον Άρη. Ήταν όμως και το πρώτο κρας-τεστ. Εκτιμάται ότι πάνω από 50.000 συνδρομητές (σχεδόν δύο φορές η χωρητικότητα της Τούμπας) παρακολουθούσαν σε ζωντανή μετάδοση από την πλατφόρμα του PAOK TV.


https://www.sport24.gr/football/omades/Paok/paok-panikos-me-to-paok-tv-sto-ntermpi-me-panathhnaiko.5633046.html
Άβαταρ μέλους
paokilerou
 
Δημοσιεύσεις: 32
Εγγραφή: Πέμ 06 Δεκ 2007, 21:42

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό xrictoforoc » Τρί 05 Νοέμ 2019, 17:37

Και η ΠΑΕ διαρρέει ότι δεν φταίει αυτή και η παραγωγή για τα προβλήματα που είχε ο κόσμος αλλά η τράπεζα (!) που δεν μπορούσε να εξυπηρετήσει όλες αυτές τις ταυτόχρονες συναλλαγές, παρότι πολύς κόσμος είχε και προβλήματα με την εικόνα. Επίσης αναμένονται λέει περισσότερες συνδέσεις στα ματς με χαμουνι και γαύρο. Αν είναι έτσι παλικάρια να μην τα αγοράσουμε τσάμπα τα ματς έτσι; Δεν καταλαβαίνω δηλαδή με ποια λογική δίνονται αυτές οι επικοινωνιακές γραμμές. Όλοι άσχετοι είμαστε;

Στάλθηκε από το Redmi Note 4X μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
xrictoforoc
 
Δημοσιεύσεις: 1313
Εγγραφή: Δευτ 15 Νοέμ 2010, 22:30
Τοποθεσία: Αθήνα

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Τρί 05 Νοέμ 2019, 18:55

Προσωπικά, με μια απλή 24άρα, ενσύρματη σύνδεση και VGA καλώδιο, από laptop σε 32άρα TV, σε όλα, όσα έχω παρακολουθήσει, ως τώρα, αν δεν κατεβάσω την ποιότητα στο 360, δεν γίνεται να δω, δίχως να κάνει διακοπές...

Παρ όλη την "πτώση ποιότητας" της εικόνας, ούτε θα διαμαρτυρηθώ, ούτε παράπονο θα στείλω, μέσω e-mail....
Αν ένιωθα πελάτης, δεν θα αγόραζα το πακέτο, για όλη τη χρονιά, απ την πρώτη, κιόλας, μέρα που διατέθηκε....

Δίχως παρεξήγηση, θεωρώ σωστή την ενημέρωση του οργανισμού, για τα προβλήματα, άσχετα αν δεν το κάνω...
Ευελπιστώ ότι, μετά από τις οχλήσεις αρκετών συνοπαδών, τα προβλήματα θα μειωθούν-εξαλειφθούν για όλους...

Ως τότε, προσωπικά, λέω να περιμένω υπομονετικά, βλέποντας, όσο και όπως μπορώ να δω, όπως κάνω τώρα._
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pablito » Τρί 05 Νοέμ 2019, 19:36

Εγω με hdmi από λαπτοπ σε τηλεόραση, με vdsl δεν είχα πρόβλημα ούτε κολλήματα σε κανένα παιχνίδι και τα βλέπω σε full ανάλυση.
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες