Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του νέου πρωταθλήματος Superleague και όλων των παραλειπομένων...

MVP Βόλος - ΠΑΟΚ

Zivkovic
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Matos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Ingason
2
2%
Crespo
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Γιαννούλης
11
11%
Misic
4
4%
Augusto
7
7%
Λημνιός
67
66%
Stoch
3
3%
Biseswar
7
7%
Swiderski
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Πέλκας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Akpom
1
1%
Vieirinha
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 102

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 26 Οκτ 2019, 20:50





Όχι που δεν θα κολλούσε...














ΑΥΡΙΟ 23:59 ΟΛΟΚΛΗΡΩΝΟΝΤΑΙ ΟΙ ΣΥΜΜΕΤΟΧΕΣ ΣΤΗ ΚΛΗΡΩΣΗ ΓΙΑ ΕΤΗΣΙΑ ΣΥΝΔΡΟΜΗ PAOK TV!!!!

Πληροφορίες εδώ:
http://www.paokmania.gr/podosfairo/diafora/166716-kerdiste-mia-syndromi-paok-tv-apo-to-paokmania


Συμμετοχές εδώ:
http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?t=7890&p=1630949#p1630949


ΔΙΑΒΑΣΤΕ ΠΡΟΣΕΚΤΙΚΑ ΤΟΥΣ ΚΑΝΟΝΕΣ!
ΤΟΥΛΑΧΙΣΤΟΝ 15 ΠΟΣΤΣ ΜΕΧΡΙ ΑΥΡΙΟ
ΟΧΙ 2ο ΠΟΣΤ ΣΤΟ ΤΟΠΙΚ ΤΗΣ ΚΛΗΡΩΣΗΣ, ΔΙΑΓΡΑΦΟΝΤΑΙ ΑΜΦΟΤΕΡΑ!
Αν ξανακάνετε όμως ΕΝΑ, είναι δεκτό.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46917
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Επισκέπτης » Σάβ 26 Οκτ 2019, 20:56

Λημνιός mvp , αλλά έχω να τονίσω ότι ήταν πολύ καλός ο Ινγκασον.
Γενικά καθάριζε, είχε καλές τοποθετήσεις, καλός με την μπάλα. Πιστεύω ότι λόγω τραυματισμού Βαρελά ,τώρα που θα πάρει ένα σερί αγώνων, δύσκολα θα βγει από εντεκάδα.
Άβαταρ μέλους
Επισκέπτης
 
Δημοσιεύσεις: 673
Εγγραφή: Σάβ 03 Σεπ 2016, 11:35
Τοποθεσία: Σαλαμίνα

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Σάβ 26 Οκτ 2019, 20:58

Αυτό που πρέπει να προσέχθει, τα θετικά αναφέρθηκαν, είναι η πτώση των χαφ μας μετά το 55-60.

Καθονται και κάθεται όλη η ομάδα μαζί. Ανοίγουν οι γραμμές και χάνεται ο έλεγχος.

Ο. Ινγανσον δεν μ αρέσει στα δύο ματς που παίζει βασικός. Πρέπει να είναι πιο σταθερός, να ανεβάζει με πιο ψυχραιμία την μπάλα.

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27832
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Bobby_Mcgee » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:06

Πολύ καλή κυκλοφορία και εμφάνιση συνολικά. Η ομάδα διακατέχεται από σπουδαίο εσωτερικό ανταγωνισμό και είναι κρίμα παίχτες όπως ο Αkpom ή και Λάμπρου, που παρότι ο τελευταίος έχει παραγκωνιστεί εικάζω ότι θα είναι το επόμενο μεγάλο project, να παίζουν τόσο λίγο, αλλά τι να γίνει, ας περνούσαμε στην Ευρώπη. To σύστημα που παίζει ο Abel φαίνεται ότι βοηθά τους παίχτες να ξεδιπλώσουν το ταλέντο και την ποιότητα τους. Ο Ingi είναι λίγο ατσούμπαλος, με αυτά τα αποτελέσματα πρέπει να παίρνει αυτοπεποίθηση και να βελτιώνεται συνεχώς. Σήμερα μου άρεσε και ο Douglas στα αμυντικά του καθήκοντα όχι για τα προσωπικά μαρκαρίσματα του,που είναι κακά, αλλά για τις τοποθετήσεις του και τον τρόπο που σε κάποιες φάσεις γέμισε την περιοχή μας.
Άβαταρ μέλους
Bobby_Mcgee
 
Δημοσιεύσεις: 38
Εγγραφή: Τρί 22 Οκτ 2019, 20:09

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑΜΠΑΛΑΕΑ » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:07

Συγχαρητήρια στην ομάδα και στον Φερέιρα για αυτό που είδαμε εντός αγωνιστικού χώρου. Ταχύτητα συνδυασμοί και πολύ ωραίο ποδόσφαιρο. Ατελείωτος ο πάγκος της ομάδας, αφού αυτή τη στιγμή αγωνίζεται με τους μισούς βασικούς. Απίστευτη η εξέλιξη του Γιαννούλη. Η υπομονή στον προπονητή επιβραβεύεται.
Μετά το εκπληκτικό ημίχρονο με την αεχ είχαμε ένα εύκολο βράδυ με Λαμία και ένα πάρα πολύ καλό παιχνίδι σήμερα απέναντι σε μια αρκετά καλή ομάδα.
ΑΜΠΑΛΑΕΑ
 
Δημοσιεύσεις: 1172
Εγγραφή: Τρί 18 Ιουν 2019, 17:19

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό miltoslee » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:09

Ο Akpom θα παιξει ποτέ ? Δεν τον βλεπω καλα
miltoslee
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:12

Τη βαζέλα να ξεπατώσουμε. Επόμενος στόχος. Όσα περισσότερα γίνεται.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17960
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό miltoslee » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:13

Augusto !! Δύναμη στο κέντρο
miltoslee
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:38

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Blacksheep » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:19

[quote="sourmenetes"]Αυτό που πρέπει να προσέχθει, τα θετικά αναφέρθηκαν, είναι η πτώση των χαφ μας μετά το 55-60.

Καθονται και κάθεται όλη η ομάδα μαζί. Ανοίγουν οι γραμμές και χάνεται ο έλεγχος.

Ο. Ινγανσον δεν μ αρέσει στα δύο ματς που παίζει βασικός. Πρέπει να είναι πιο σταθερός, να ανεβάζει με πιο ψυχραιμία την μπάλα.

Ο Ινγανσον είναι καλός παίχτης αλλά σε σχέση με τον Βαρελά είναι λίγο και ποιο σουτ
Blacksheep
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Πέμ 24 Οκτ 2019, 13:31

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Blacksheep » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:22

Ποιο εμετικό τίτλο για νίκη του ΠΑΟΚ δεν έχω δει δεν μπορώ να πω το όνομα από το σιτε γιατί είναι μπαναρισμενο
Blacksheep
 
Δημοσιεύσεις: 111
Εγγραφή: Πέμ 24 Οκτ 2019, 13:31

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό constadine » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:45

Blacksheep έγραψε:Ποιο εμετικό τίτλο για νίκη του ΠΑΟΚ δεν έχω δει δεν μπορώ να πω το όνομα από το σιτε γιατί είναι μπαναρισμενο

Έψαξα να το βρω από περιέργεια .
Έχεις δίκιο για το "εμετικό τίτλο ".
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2527
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό joshua » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:50

Εμενα παντως σημερα δεν μου αρεσε πολυ η ομαδα.Ημασταν αρκετα φλυαροι και γενικα πατησαμε λιγες φορες με αξιωσεις την περιοχη παρα την κατοχη.Οσο για τον Ινγκασον θυμαμαι τουλαχιστον 3-4 φορες που σε σεντρα δεν καταφερε να νικησει ουτε τον κατα 12 ποντους κοντυτερο του Γεντρισεκ.Τεσπα παμε παρακατω,με τον ενα η αλλο τροπο η νικη ηρθε ευκολα και αυτο ειναι το σημαντικο.Παντως εγω απο τωρα για τον Γεναρη θα εψαχνα ενα και μονο παιχτη,εναν επιτελικο που να παταει περιοχη και να μοιραζεται τη θεση με τον Μπισεσβαρ.
Time to get it, before you let it get to you
Here he comes now, stick to your guns and let him through
Άβαταρ μέλους
joshua
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 24071
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 19:33

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 26 Οκτ 2019, 21:57

goran 64 έγραψε:Εμφατική νίκη, ει δυνατόν και με τους τρεις εορτάζοντες, Πέλκα, Λημνιό και Γιαννούλη, σκόρερς ή/και ασίστερς...

:nairepaok:

Πολλά συγχαρητήρια σε όλους και από ένα μεγάλο ευχαριστώ, στους 3 εορτάζοντες, για την χάρη που μ έκαναν...

Χρόνια τους πολλά και καλά, με πολλές ασπρόμαυρες επιτυχίες, στην υπόλοιπη ποδοσφαιρική τους καριέρα!!!!

:pano:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Σάβ 26 Οκτ 2019, 22:02

Χαλαρό 0-2 όπως είχα προβλέψει. Η ομάδα, μου δίνει την εντύπωση ότι παίζει χαλαρά, απλά και μόνο για να κερδίσει. Οι παίκτες δεν παίζουν με ψυχή, δεν τα δίνουν όλα, γιατί σε διαφορετική περίπτωση θα μπορούσαμε να είχαμε διπλάσια γκολ. Τεσπα.
Ο Douglas θα πρέπει να δίνει γρήγορα τη μπάλα. Πήγε πάλι να κάνει το ίδιο λάθος που έκανε στο ΟΑΚΑ. Ο Biseswar στο β΄ ημίχρονο, που όλοι ήσαν χαλαροί ήταν ο μόνος που είχε σταθερή απόδοση και θα μπορούσε να βγάλει ένα υπέροχο γκολ, αλλά του το στέρησε ο τερματάς τους. Μετά το 80΄ έχω την εντύπωση ότι οι δικοί μας το παράτησαν με αποτέλεσμα οι Βολιώτες να πάρουν τον έλεγχο και να κάνουν δύο καλές φάσεις.
Το 1-0 ήταν ένα από τα πιο εντυπωσιακά φετινά γκολ: τακουνάκι ο Στοχ, ξυραφιά ο Γιαννούλης εντυπωσιακή κεφαλιά ο Λημνιός. Δύο Δημητράδες μετείχαν στο 0-1 και επίσης δύο (Λημνιός, Πέλκας) μετείχαν στο 0-2.
Ο Λημνιός ξεπέρασε τις προσδοκίες μου. Η βελτίωσή του με αφήνει Α-ΛΑ-ΛΟ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89945
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Βόλος - ΠΑΟΚ 0-2 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 26 Οκτ 2019, 22:04

Αποστόλη άλαλα τα χείλη των ασεβών...

Στάλθηκε από το SM-G965F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα Superleague

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες