PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 20 Οκτ 2019, 22:03

Καλό θα ήταν να λείπουν οι ονομαστικές αναφορές σε πειρατικά sites & εφαρμογές, ΕΙΔΙΚΑ εδώ μέσα!


Οκ, όλοι ξέρουμε ότι υπάρχουν και θα υπάρχουν πειρατικά λινξ, δεν χρειάζεται να τα κατονομάζουμε.. Όποιος θέλει, ας ψάξει να βρει. Και αν βλέπει PAOK TV πειρατικά ενώ μπορεί να διαθέσει λεφτά για να δει αγώνα, τότε να κλικάρει στη διαφήμιση "ΤΟ TINDER ΕΙΝΑΙ ΓΙΑ ΤΟΝ ΠΟΥΤΣΟ, ΒΡΕΣ ΜΟΥΝΙΑ ΣΤΗ ΠΕΡΙΟΧΗ ΣΟΥ ΕΔΩ", για σίγουρο σεκς.




Demon4 έγραψε:Από το 25 και μετά μπάλα δεν είδα. Με 50 άρα fiber και καλώδιο. Πρέπει να το δει η ΠΑΕ το θέμα



Ούτε εμείς στο γήπεδο είδαμε και πολλή μπάλα μετά το 25'! :mrgreen:





Μαυρο Χιονι έγραψε:Καλό είναι να δοθεί ένα feedback στην ΠΑΕ. Ένα ντου και κατάληψη θα ήτο το ιδανικό!



ΝΤΡΟΠΗ!!!!!!!!!!! ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ ΟΙ ΜΕΤΟΧΕΣ;;;;;;;;;;;;;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Κυρ 20 Οκτ 2019, 22:57

μου βγάζει error 521.

Και μια πληροφορία, το paoktv βγαίνει μέσω Cloudflare από Φρανκφούρτη, εξού και η καλύτερη λήψη στο εξωτερικό
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 20 Οκτ 2019, 23:45

Θεωρώ χρήσιμο και απαραίτητο όσοι έχουν προβλήματα θέασης να αναφέρουν αν προσπάθησαν να δουν ματς σε τηλεόραση ή σε υπολογιστη)/τάμπλετ/κινητό.

Γιατί νομίζω στις τηλεοράσεις έχει σαφώς πιο συχνά προβλήματα ενώ σε άλλες συσκευές όχι. Αυτή την εικόνα έχω σχηματίσει γενικώς, δεν είναι κανόνας.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό page4paok » Δευτ 21 Οκτ 2019, 01:14

Κι εγώ στον υπολογιστή δεν έχω πρόβλημα, ούτε πέρσι είχα.
Στην τηλεόραση υπάρχουν θέματα (Sony TV με Android). Μέχρι τώρα με Puffin browser είναι λίγο καλύτερα αλλά όχι τόσο καλά όσο στον υπολογιστή.
Άβαταρ μέλους
page4paok
 
Δημοσιεύσεις: 134
Εγγραφή: Πέμ 11 Αύγ 2016, 14:32

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:26

rainmaker έγραψε:Θεωρώ χρήσιμο και απαραίτητο όσοι έχουν προβλήματα θέασης να αναφέρουν αν προσπάθησαν να δουν ματς σε τηλεόραση ή σε υπολογιστη)/τάμπλετ/κινητό.

Γιατί νομίζω στις τηλεοράσεις έχει σαφώς πιο συχνά προβλήματα ενώ σε άλλες συσκευές όχι. Αυτή την εικόνα έχω σχηματίσει γενικώς, δεν είναι κανόνας.


Κι εγώ την ίδια εντύπωση έχω και μάλιστα σε περιπτώσεις όπου δεν χρησιμοποιείται HDMI αλλά η σύνδεση υπολογιστή - τηλεόρασης γίνεται ασύρματα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό tolis01 » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:34

Με υπολογιστή Macbook (Firefox) και κινητό (Safari) ποτέ κανένα πρόβλημα σε 3 διαφορετικά σπίτια (Πιερία, Θεσσαλονίκη, Γερμανία)
Λοιπὴ δ' ἐστὶ τῆς Εὐρώπης ἥ τε Μακεδονία καὶ τῆς Θρᾴκης τὰ συνεχῆ [ τα]ύτῃ μέχρι Βυζαντίου καὶ ἡ Ἑλλὰς καὶ αἱ προσεχεῖς νῆσοι.Ἔστι μὲν οὖν Ἑλλὰς καὶ ἡ Μακεδονία· ... Εἶτα μετ' ὀλίγα μέμνηται Κυψέλων καὶ τοῦ Ἕβρου ποταμοῦ.Καταγράφει δὲ καί τι σχῆμα παραλληλόγραμμον,ἐν ᾧ ἡ σύμπασα Μακεδονία ἐστίν.
Άβαταρ μέλους
tolis01
 
Δημοσιεύσεις: 6096
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 14:22
Τοποθεσία: Franconia

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:37

Στον προηγούμενο αγώνα που είδα, ΠΑΟΚ - Άρης, δεν είχα τόσα κολλήματα. Δεν ήταν τέλεια, αλλά είχε λίγα μόνο παρατράγουδα. Χθες ήταν απελπισία! Σου ερχόταν να σπάσεις τον υπολογιστή. Άσε που η εικόνα την περισσότερη ώρα δεν ήταν ανάλυσης HD.
Στο β΄ ημίχρονο δεν είδα καθόλου τα πρώτα 25 λεπτά. Τι έξοδο και επανείσοδο έκανα στο PAOK TV, τι restart τον υπολογιστή, τίποτε. Στις 20:00 (!!) είδα ότι ο διαιτητής πήρε πίσω τελικά την κόκκινη που έδειξε στον Τζανετόπουλο, φανταστείτε πόσο χάλια ήταν! Ακόμη και μετάσ τον αγώνα, δεν μπορούσα να παρακολουθήσω τις συνεντεύξεις!
Την ΕΡΤ που έδειχνε Ξάνθη - Άρη την έβλεπα μια χαρά.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 89375
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 21 Οκτ 2019, 15:01

Ελπίζω όσοι έχετε προβλήματα να έχετε στείλει μέιλ στο αρμόδιο τμήμα του paok tv,μόνο έτσι θα λυθούν όποια προβλήματα
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14127
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 21 Οκτ 2019, 15:32

Totem_pk έγραψε:Εχω αρχισει να ανησυχω πολυ σχετικα με τον αριθμο των συδρομων μας. Αυτη η ησυχια και η μη ανακοινωση αριθμων δεν μου αρεσει καθολου. Ειναι επιτακτικη αναγκη να πιασουμε τα νουμερα που μας εδινε η γαυρονοβα. Τα κατω νουμερα. Εδω κατω σε καθε ευκαιρια λοιδορουν την προσπαθεια και μας λενε κιολας οτι καναμε λαθος. Λες και ειχαμε επιλογη. Παιδες θεωρω συτην την προσπαθεια ποιο σημαντικη απο οτιδηποτε αλλο αυτην την στιγμη για την ομαδα μας. Θερμομετρο εμπορικοτητας και μελλοντικων εσοδων. ΠΡΕΠΕΙ οσοι μπορουνε να στηριξουν. Στην τελικη 2 εισητηρια ειναι το κοστος. Καλυτερα να εχουμε μερικα αδεια καθισματα σε καποια ματς παρα να μην πετυχει η κινηση. Ειναι επανασταση αν το εχουμε καταλαβει αυτο. Ανεξαρτητοποιουμε την ομαδα απο το μαφιοζικο συστημα που εχουν δημιουργησει. Θα προτεινα στα εμπορικα ματς να παιρνουν εισητηριο οχι οσοι προλαβουν αλλα με προτεραιοτητα σε αυτους που θα εχουν συνδρομη.


Πολύ κακή η νοοτροπία σου, τοτέμ.
Δεν με ενδιαφέρει καθόλου πόσες συνδρομές και πόσα έσοδα θα έχει και πόσα θα δηλώσει η παε.
Δεν είμαι λογιστης. Θελω να δω την ομάδα να παίζει μπάλα και να νικάει. Αυτο.

Λες να πιάσουμε έσοδα που μας έδινε η νοβα.
Εδώ δεν μπήκαμε ομίλους γιουρόπα, χάσαμε απο κει πολύτιμα έσοδα και πολύτιμους βαθμούς για το ranking της uefa.
Αλλα παλι έχω διαβασει περισσοτερες κριτικες και "γκρίνιες" για το PAOKTV παρά για τον αποκλεισμό από την Slovan.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29797
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 21 Οκτ 2019, 15:33

Την καλύτερη εικόνα είχα εχθές από όλες τις φορές (και λίγο λόγω σκορ) . Έχω δει ό,τι έχει δείξει το κανάλι. Σε τηλεόραση με HDMI από λαπτοπ.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό deep_gia_deep » Δευτ 21 Οκτ 2019, 15:33

rainmaker έγραψε:Θεωρώ χρήσιμο και απαραίτητο όσοι έχουν προβλήματα θέασης να αναφέρουν αν προσπάθησαν να δουν ματς σε τηλεόραση ή σε υπολογιστη)/τάμπλετ/κινητό.

Γιατί νομίζω στις τηλεοράσεις έχει σαφώς πιο συχνά προβλήματα ενώ σε άλλες συσκευές όχι. Αυτή την εικόνα έχω σχηματίσει γενικώς, δεν είναι κανόνας.


είχα κ εγώ θέματα.. μαζευτήκαμε παρέα σπίτι μου.. στο τελευταίο 15λεπτο του 1ου και πρώτο 10λεπτο του 2ου είχε συνεχόμενες διακοπές.. από λαπτοπ σε μόνιτορ.. επανεκκίνηση Safari (μακ).. επανεκκίνηση router.. τίποτα.. αφού αρχίσαμε να λέμε μέχρι κ για δάκτυλο του κ@λ@γαβρου (αρρώστια..) ..!! χρειάστηκε να κατεβάσω στην χαμηλότερη ανάλυση κ μετά η κατάσταση βελτιώθηκε.. η αλήθεια είναι πως λιγουλάκι μ@λ@κας αισθάνεσαι.. μετά φυσικά κυριαρχεί το "για την ΠΑΟΚΑΡΑ" ρε γμτ..!!.. :opaokara: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
deep_gia_deep
 
Δημοσιεύσεις: 113
Εγγραφή: Τετ 29 Ιαν 2014, 13:41

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 21 Οκτ 2019, 22:02

είδα ξανά τον αγώνα στο paok tv και θα σβήσω το bookmark του vk.com ;)
για εμάς που μετά το γήπεδο ψάχναμε να δούμε ξανά το παιχνίδι το paok tv είναι μεγάλη υπόθεση.

Επίσης είναι εντυπωσιακό το πόσος κόσμος και κοσμάκης τρώει ψωμάκι από το κανάλι και εστιάζω στις γνωστές δημοσιογραφάρες που πλέον - φυσιολογικό είναι - θα γλυστράει πιο άνετα η πένα τους όταν θα γράφουν κάτι καλό.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Jipakos » Δευτ 21 Οκτ 2019, 23:07

Εγώ πάντως , δεν είδα σχεδόν τίποτα. Κολλούσε απίστευτα σε όλη την διάρκεια. Το έκλεισα. Ούτε από κινητό που βλέπω συνήθως, ούτε από laptop. Σύνδεση VDSL. Κινητό τελευταίας τεχνολογίας.
Άβαταρ μέλους
Jipakos
 
Δημοσιεύσεις: 33
Εγγραφή: Δευτ 01 Σεπ 2008, 20:11

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό jero » Τρί 22 Οκτ 2019, 03:25

Το πρώτο ματς που έδειξε για φέτος, προσπάθησα να το δω από τον browser της τηλεόρασης. Και λέω προσπάθησα,γιατί κολλούσε συνέχεια. Από τον 2ο αγώνα μέχρι και προχθές με Λαμία, το βλέπω μέσω υπολογιστή και ethernet στην τηλεόραση και δεν κολλάει καθόλου. Και δεν έχω και αμάν αμάν σύνδεση, 24άρα στη θεωρία αλλά στην πράξη έχω 10 mbps.
jero
 
Δημοσιεύσεις: 27
Εγγραφή: Σάβ 12 Ιαν 2008, 22:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 22 Οκτ 2019, 06:53

Εγώ όλα τα έχω δει στο λαπ τοπ πέρα από.το πρώτο που είχε κάποια κολλήματα όλα τα άλλα δεν είχα θέμα και στο τελευταίο είχα τέλεια απόδοση σύνδεση έχω vdsl

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες