Abel Fernando Moreira Ferreira

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 21 Οκτ 2019, 08:57

renegade έγραψε:Πολύ θετικό το ότι το γύρισες σε τετράδα πίσω με την είσοδο του νιγηριανού


Καθαρή τριάδα ήταν με τον Εσίτι να παίρνει θέση 3ου, λίγου πιο προωθημένου στόπερ για να κατεβαίνει κι ο Μάτος πιο άνετα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Δευτ 21 Οκτ 2019, 09:12

Γάτος είναι ο καπετάνιος και μπράβο του, που, τελικά το ψάχνει τόσο πολύ, δείχνοντας να δουλεύει πάρα πολύ...
Από δω το είχε, από κει το μάζεψε, παραπέρα το τριγύρισε, μια χαρά το ίσιωσε και το πάει μπροστά το καράβι...
Μέχρι που τσεκάρισε κι αυτούς, απ τους οποίους "όταν ήρθα δεν άκουγα και τα καλύτερα λόγια για τον Μίσιτς"...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό BlackFriday » Δευτ 21 Οκτ 2019, 09:44

Πολύ καλή δουλειά χθες! Βρίσκουμε σιγά σιγά τους ρυθμούς μας.
BlackFriday
 
Δημοσιεύσεις: 2960
Εγγραφή: Τετ 01 Μαρ 2017, 17:48

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 21 Οκτ 2019, 09:44

Όντως η ομάδα δείχνει περισσότερη διάθεση και κακά τα ψέμματα έχει βρει συμπαραστάτες σε αυτό που πάει να κάνει. Σβαροφσκι , Λημνιός , Γιαννούλης , Μίσιτς έχουν πάρει από το χέρι την ομάδα και τη πάνε μπροστά.

Δεν είναι δυνατόν να μη πιστωθεί αυτό στο Πορτογάλλο Βασίλη Δανιήλ
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 21 Οκτ 2019, 09:46

Σε πονάει στην κωλοτρυπίδα που βρίσκει την άκρη ο Αμπέλαρος, ε κουφαλίτσα; :lol:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Ale » Δευτ 21 Οκτ 2019, 11:34

:lol:
Με τον καιρό να 'ναι κόντρα, έχει τιμή σαν πετάς.
Άβαταρ μέλους
Ale
 
Δημοσιεύσεις: 6485
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 02:26
Τοποθεσία: Νότια Μακεδονία

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Gospi » Δευτ 21 Οκτ 2019, 11:48

Εισαι εξαιρετικος ρε κοουτς!
Το μονο που μπορω να σου προσαψω ειναι η, κατ εμε, λαθος επιμονή στον Ζαμπα, καθως και η εκτιμηση πως ο Καντουρι ειναι παιχτης π παίζει στην θεση 11 και οχι στο 8...
Βασικα και μονο π πιστευει οτι ο Καντουρι ειναι αξιοπιστος με μπερδευει λιγο!
Στην θεση του 11 αυτη τη στιγμη εχουμε μονο Στοχ Μπισε Ζαμπα και Λαμπρου. Τοσο ο Μπισε οσο και ο Ζαμπα ειναι ντεφορμε οποτε δεν βλεπω γτ προβληματιζεται για το που 7α χωρεσει ο στοχ...
Χθες παρολο που δεν εκανε παιχνιδαρα, ηταν μακραν πιο ουσιαστικος απ οσο υπηρξε ο Ζαμπα σε ολα οσα εχει παιξει μεχρι σημερα!

Στάλθηκε από το Redmi Note 5 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
The North Remembers
Άβαταρ μέλους
Gospi
 
Δημοσιεύσεις: 10921
Εγγραφή: Δευτ 15 Δεκ 2008, 23:10

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Οκτ 2019, 12:14

Sick Bastard έγραψε:
renegade έγραψε:Πολύ θετικό το ότι το γύρισες σε τετράδα πίσω με την είσοδο του νιγηριανού


Καθαρή τριάδα ήταν με τον Εσίτι να παίρνει θέση 3ου, λίγου πιο προωθημένου στόπερ για να κατεβαίνει κι ο Μάτος πιο άνετα.



Κι εγώ 3άδα είδα, αλλά φοβάμαι να μιλήσω για ποδόσφαιρο, μη πέσουν να με δείρουν με τα πινακάκια οι προπονητές που με ακούν στο ράδιο και οι προπονητές που διαβάζουν το φόρουμ.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47048
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό giapas » Δευτ 21 Οκτ 2019, 12:58

Sick Bastard έγραψε:Σε πονάει στην κωλοτρυπίδα που βρίσκει την άκρη ο Αμπέλαρος, ε κουφαλίτσα; :lol:


Τσιμπουκωμένο με έχει ως τώρα. Να τα λέμε :D
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9433
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Δευτ 21 Οκτ 2019, 13:04

Μπαρκαρούτσος έγραψε:
Sick Bastard έγραψε:
renegade έγραψε:Πολύ θετικό το ότι το γύρισες σε τετράδα πίσω με την είσοδο του νιγηριανού


Καθαρή τριάδα ήταν με τον Εσίτι να παίρνει θέση 3ου, λίγου πιο προωθημένου στόπερ για να κατεβαίνει κι ο Μάτος πιο άνετα.



Κι εγώ 3άδα είδα, αλλά φοβάμαι να μιλήσω για ποδόσφαιρο, μη πέσουν να με δείρουν με τα πινακάκια οι προπονητές που με ακούν στο ράδιο και οι προπονητές που διαβάζουν το φόρουμ.


Για ποδόσφαιρο μόνο εμένα θα ακούς στο φόρουμ, όλοι οι άλλοι έχουν χρόνια και συνεχή ιγμορίτιδα.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:17

Ένα ξέρω, ότι δεν ξέρω τίποτα!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47048
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:38

Ε, αυτό το ξέρω κι εγώ!
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:41

Πού το ξέρεις;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47048
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό renegade » Δευτ 21 Οκτ 2019, 14:42

Sick Bastard έγραψε:
renegade έγραψε:Πολύ θετικό το ότι το γύρισες σε τετράδα πίσω με την είσοδο του νιγηριανού


Καθαρή τριάδα ήταν με τον Εσίτι να παίρνει θέση 3ου, λίγου πιο προωθημένου στόπερ για να κατεβαίνει κι ο Μάτος πιο άνετα.

Ήταν ο οστοπερ μπροστά από τους στόπερ που έλεγε και μια ψυχή.
Τέλος πάντων το πόιντ μου ήταν άλλο, ότι μόλις μπήκε ο Νιγηριανός απελευθερώθηκε από τρίτο στόπερ ο Ματος κάτι που δείχνει ότι δουλεύεται και αυτό
Σε ένα φόρουμ καλώς ή κακώς δεν υπάρχει καν δημοκρατία
Άβαταρ μέλους
renegade
 
Δημοσιεύσεις: 14438
Εγγραφή: Κυρ 27 Ιαν 2019, 12:49

Re: Abel Fernando Moreira Ferreira

Δημοσίευσηαπό ΑποστόληςΑ » Δευτ 21 Οκτ 2019, 15:11

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Πού το ξέρεις;

Το είπες εσύ.
Επιτυχία είναι η συνεχής (έστω και μικρή) βελτίωση.
Άβαταρ μέλους
ΑποστόληςΑ
 
Δημοσιεύσεις: 90052
Εγγραφή: Τετ 17 Ιουν 2009, 09:09
Τοποθεσία: Άγιος Δημήτριος (τέως Μπραχάμι)

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 6 επισκέπτες