PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό constadine » Δευτ 23 Σεπ 2019, 18:44

Εγώ το έχω πάρει το πακέτο ,για τους υπόλοιπους ,γράφτηκε κάτι αν συνεχίζει το πακέτο ,με κάποια αλλαγή στην τιμή ;
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kostasAthens » Τρί 24 Σεπ 2019, 08:34

Αλλαγή στην τιμή είχαν.πει θα υπάρξει το Δεκέμβρη μάλλον μέχρι τότε θα ισχύει το 69€

Στάλθηκε από το Redmi 5 Plus μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
kostasAthens
 
Δημοσιεύσεις: 162
Εγγραφή: Κυρ 21 Οκτ 2018, 17:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Besuch 2 » Τρί 24 Σεπ 2019, 09:51

@pastor of muppets, κι άλλοι στέλνουν ..δεν είναι τόσο απλό το θέμα όμως...ούτε πέφτουν τόσο εύκολα τα λινκ.
Δεν ξέρω αν σε κάποιο ελληνικό σάιτ τύπου ακλαυτοι μπορεί νομικά να γίνει κάτι....αν κ αμφιβάλω ότι έχουν την έδρα στην Ελλάδα.

Το θέμα με το σπορραιμ είναι εξοργιστικο γιατί δείχνει ότι έχουμε να κάνουμε με στημένους ΠΑΝΤΟΥ.
Λινκ για πειρατικά έχει εκατοντάδες για αγώνες της νοβα κάθε βδομάδα χρόνια τώρα.
Όχι μόνο δεν τα έβαλαν ποτέ αλλά αν σε σχόλια πάει αναγνώστης να βάλει του λένε ότι απαγορεύεται!!!
Αυτοί όμως το ανάρτησαν κανονικά σε ειδικό άρθρο μάλιστα (να το δουν όσο περισσότεροι) με τον αστερίσκο για "απαράδεκτο" για να βγουν και νομικά όσο πιο καλυμμένοι ....σου λέει, εμείς το κατακρίνουμε!

Μπουρδέλο ελαδισταν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΓΙΟΡΤΑΣΤΕ ΤΟ ΓΑΜΩ ΤΟ ΔΙΑ ΣΑΣ.
Besuch 2
 
Δημοσιεύσεις: 1143
Εγγραφή: Κυρ 26 Ιαν 2014, 23:12

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Τρί 24 Σεπ 2019, 11:42

Δε το συζητάμε, τρελή πουστιά κάνανε.

Είναι πλέον φανερό ο στόχος ότι τους χάλασε τη μπουγάδα ο ΠΑΟΚ πέρισυ και γενικά ο Ιβαν και μας χτυπάνε από παντού.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τρί 24 Σεπ 2019, 12:15

Besuch 2 έγραψε:@pastor of muppets, κι άλλοι στέλνουν ..δεν είναι τόσο απλό το θέμα όμως...ούτε πέφτουν τόσο εύκολα τα λινκ.
Δεν ξέρω αν σε κάποιο ελληνικό σάιτ τύπου ακλαυτοι μπορεί νομικά να γίνει κάτι....αν κ αμφιβάλω ότι έχουν την έδρα στην Ελλάδα.

Το θέμα με το σπορραιμ είναι εξοργιστικο γιατί δείχνει ότι έχουμε να κάνουμε με στημένους ΠΑΝΤΟΥ.
Λινκ για πειρατικά έχει εκατοντάδες για αγώνες της νοβα κάθε βδομάδα χρόνια τώρα.
Όχι μόνο δεν τα έβαλαν ποτέ αλλά αν σε σχόλια πάει αναγνώστης να βάλει του λένε ότι απαγορεύεται!!!
Αυτοί όμως το ανάρτησαν κανονικά σε ειδικό άρθρο μάλιστα (να το δουν όσο περισσότεροι) με τον αστερίσκο για "απαράδεκτο" για να βγουν και νομικά όσο πιο καλυμμένοι ....σου λέει, εμείς το κατακρίνουμε!

Μπουρδέλο ελαδισταν.

Στάλθηκε από το Redmi Note 7 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Μα πως θα βγουν νομικά καλυμμένοι όταν δίνουν φορά παρτίδα το λινκ;

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pastor_of_Muppets » Τρί 24 Σεπ 2019, 17:23

Εικόνα


Τάδε έφη ένας καραγκιόζης τραγόπαπας ονόματι τσι-bukowski... :lol: :lol: :lol:

Αφήνω αυτό εδώ να φαίνεται στον κάθε χάρτινο τσιμπουκλή όπως αυτός ο παπαρίκος, απλά για να ξέρει και ο ίδιος πόσο μα πόσο πολύ του γαμώ το σπιτάκι, το Μενίδι, τα Λιόσια, τη Φιλαδέλφεια και όλο το τσιγκανοσυρφετό του μαζεμένο μέσα στο τσαμπέ μπουντρουμοκιτσαριό κοτέτσι της Δούρου...
Χάρτινοι πρωταθλητές της πούτσας, που το μόνο thread που κινείται στο forum σας είναι για τον μεγάλο ΠΑΟΚ. Για τόσο κόμπλεξ μιλάμε.
Κομπλεξικοί και γύφτοι την Κυριακή να είστε 50.000 πλυμένοι...

ΜΠΟΥΛΟ ΡΕ ΧΑΡΤΙΝΟΙ :lol: :lol: :lol:
Άβαταρ μέλους
Pastor_of_Muppets
 
Δημοσιεύσεις: 581
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό paokovios1974 » Τρί 24 Σεπ 2019, 17:49

Pastor_of_Muppets έγραψε:Εικόνα


Τάδε έφη ένας καραγκιόζης τραγόπαπας ονόματι τσι-bukowski... :lol: :lol: :lol:

Αφήνω αυτό εδώ να φαίνεται στον κάθε χάρτινο τσιμπουκλή όπως αυτός ο παπαρίκος, απλά για να ξέρει και ο ίδιος πόσο μα πόσο πολύ του γαμώ το σπιτάκι, το Μενίδι, τα Λιόσια, τη Φιλαδέλφεια και όλο το τσιγκανοσυρφετό του μαζεμένο μέσα στο τσαμπέ μπουντρουμοκιτσαριό κοτέτσι της Δούρου...
Χάρτινοι πρωταθλητές της πούτσας, που το μόνο thread που κινείται στο forum σας είναι για τον μεγάλο ΠΑΟΚ. Για τόσο κόμπλεξ μιλάμε.
Κομπλεξικοί και γύφτοι την Κυριακή να είστε 50.000 πλυμένοι...

ΜΠΟΥΛΟ ΡΕ ΧΑΡΤΙΝΟΙ :lol: :lol: :lol:


ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ ΓΩ PASTOR OF MUPPETS ΡΕ Μ@ΝΙΑ
Κρατα γερα αδερφε ουτε λινκ στον αερα ουτε δευτερολεπτο χωρις την συγκαταθεση μας.
Αγάπη μόνο για την ομάδα μας
Άβαταρ μέλους
paokovios1974
 
Δημοσιεύσεις: 7154
Εγγραφή: Κυρ 29 Δεκ 2013, 20:40
Τοποθεσία: Οπου τολμουν οι Αετοι

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Τρί 24 Σεπ 2019, 18:20

δε φαίνεται η εικόνα παιδιά
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τρί 24 Σεπ 2019, 19:01

Τα χαρτνουμια ας ασχοληθούν σαν οργανισμός με το να επιλεγεί κανένα κοράκι από καμιά Σκανδιναβία την Κυριακή, μπας και μας αφήσει με 8 παίχτες αυτήν τη φορά και καταφέρουν να νικήσουν. Αυτό πρέπει να είναι πρώτο στη λίστα τους. Τα υπόλοιπα δε δείχνουν λογικό να τους απασχολούν. Αγίασμα στα δίχτυα, κομποσχοίνι στον πάγκο και τα ρέστα στα κοράκια. :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pastor_of_Muppets » Τρί 24 Σεπ 2019, 20:29

Εν τω μεταξύ συνεχίζει και διαβάζει εδώ ο παπάς εραστής δυτικών προαστείων τσαντιριών Μενιδίου και γράφει τις γνωστές παπαριές τους, περί Θεσσαλονίκης κλπ. Που να 'ξερε ο χάρτινος κερατάς πως είμαι τέρμα νοτιό-Ελλαδίτης και πως κατοικώ μόνιμα Βουλιαγμένη εδώ και αρκετά χρόνια...
Στην ουσία, μπορεί ήδη να του πηδάω τη γυναίκα ή την αδερφή του και να μην το ξέρει... 8-) 8-) 8-)
Αλλά για να είσαι τόσο μπινές που να μπαίνεις σε φόρουμ άλλης ομάδας, να κλέβεις τι λένε και να τα βάζεις στο μπουρδελάκι που έχεις για φόρουμ, ωστέ να πεις τη μαλακία σου, τότε ή είσαι κερατάς και δαρμένος, ή είσαι τέρμα κομπλεξικός με το μπαμπά σου τον Άκπομ, ή απλά είσαι ο κλασικός μ@λ@κ@ς χάρτινος κιτρινόγαυρος που γλύφει τα παπάρια του νιάου που τον έχει κάνει πουτανάκι του ο Ιβάν κι αυτός συμπορεύεται με τον χοντρό πρεζέμπορα για ένα ψεύτικο πρωτάθλημα που πανηγυρίζατε κιόλας ντροπή της προσφυγιάς...
Ή και τα τρία μαζί... :lol:
Εσύ πούστρα του κερατά είσαι προφανώς και τα 3.

Και επειδή εδώ δεν είναι μπουρδέλο σαν το δικό σας, γράψε ότι παπαριά θες, δεν ασχολούμαι ξανά με κίτρινα πουστράκια σαν την πάρτη σου γιατί λερώνεται ο χώρος μας. Την Κυριακή ετοιμάσου σαν να είναι τελικός κυπέλλου...
Άβαταρ μέλους
Pastor_of_Muppets
 
Δημοσιεύσεις: 581
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τρί 24 Σεπ 2019, 20:55

Έλα ρε Παστέρ γείτονα....
Βούλα ήμουν 20 χρόνια...
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Pastor_of_Muppets » Τρί 24 Σεπ 2019, 21:06

ΠΑΟΚ παντού
Άβαταρ μέλους
Pastor_of_Muppets
 
Δημοσιεύσεις: 581
Εγγραφή: Τρί 03 Δεκ 2013, 22:43

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Totem_pk » Τρί 24 Σεπ 2019, 23:08

Καλα σαν μεταγραφικη περιοδος ενα πραμα. Με το f5 ξανα και ξανα. Τι νουμερα πιασαμε θα μαθουμε ποτε???
Totem_pk
 
Δημοσιεύσεις: 7567
Εγγραφή: Τετ 21 Αύγ 2019, 10:59

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pelkas933 » Τετ 25 Σεπ 2019, 02:15

Εχουν γραφτει κιολας εδω απο αυτο το φορουμ των χανουνιων.γενικα κατι περιεργιοι που θα εγραψαν το τελευταιο μηνα χανουμακια θα ειναι απο εκεινο το φορουμ.
pelkas933
 
Δημοσιεύσεις: 3
Εγγραφή: Κυρ 25 Αύγ 2019, 21:47

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Τετ 25 Σεπ 2019, 09:56

Στα φόρα του ΠΑΟΚ μπαίνουν
Στα φόρα τους τα threads με την μεγαλύτερη κίνηση είναι, όχι των παικτών τους αλλά του ΠΑΟΚ.
Την Κυριακή άνοιξαν επιπλέον θέσεις για να χωρέσουν όλοι να δουν τον μεγάλο ΠΑΟΚ.

Πολύ μεγάλη ομάδα η χάρτινη :lol:
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 3 επισκέπτες