Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό trouman » Δευτ 23 Σεπ 2019, 22:07

trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 23 Σεπ 2019, 22:28

Πώς δεν υπάρχει; Στο ίδιο thread είναι!

http://forum.paokmania.gr/viewtopic.php?f=9&t=6262&p=1623146#p1623146









Οι τιμές είναι:

40€ ΣΦίτικο (μπορεί να το πάρει όποιος θέλει και από τη μπουτίκ της ΚΑΕ χωρίς να είναι σε ΣΦ)
50€ ανέργων/φοιτητών/ΑμεΑ
80€ κατόχου διαρκείας ΠΑΕ/ανανέωση περσινού διαρκείας
100€ νέο διαρκείας
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 24 Σεπ 2019, 12:52

Τέλος μετά το ΔΣ μέλη της ΚΑΕ συναντήθηκαν με εκπροσώπους συνδέσμων για να συζητήσουν για το πώς θα στηριχθεί η ομάδα στη νέα σεζόν, οι δύο πλευρές φέρονται να έκαναν λόγο για 2000 διαρκείας, ενώ για την ώρα έχουν ξεπεράσει τα 1400.





Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας συνεχίζεται!

Ο ΣΦ ΠΑΟΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ θα είναι δίπλα μας τη νέα σεζόν, καθώς προχώρησε σε μαζική αγορά εισιτηρίων
Η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας συνεχίζεται καθημερινά από το «Παλατάκι» (Δευτέρα-Παρασκευή 10:00-18:00, Σάββατο 11:00-15:00) και σε όλη τη διαρκεία της ημέρας από το online δίκτυο της Ticketmaster Hellas...



Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 25 Σεπ 2019, 16:23

Τα διαρκείας θα διατίθενται σίγουρα μέχρι το πρώτο εντός έδρας Ευρωπαϊκό παιχνίδι. 15/10 δλδ με Μπεσίκτας!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Σεπ 2019, 12:01

Συνεχίζονται οι αγορές διαρκείας από τους ΣΦ!


Σύνδεσμοι από όλο τον κόσμο συνεχίζουν να προμηθεύονται τα εισιτήριά τους για την επόμενη σεζόν, όπως και μη οργανωμένοι φίλαθλοι, με τον συνολικό αριθμό να έχει φτάσει πλέον στα 1.380 εισιτήρια διαρκείας!

Η διάθεση συνεχίζεται καθημερινά! http://www.paokbc.gr/el/eisitiria/diarkeias


Εικόνα


Εικόνα




Οι τιμές είναι:

40€ ΣΦίτικο (μπορεί να το πάρει όποιος θέλει και από τη μπουτίκ της ΚΑΕ χωρίς να είναι σε ΣΦ)
50€ ανέργων/φοιτητών/ΑμεΑ
80€ κατόχου διαρκείας ΠΑΕ/ανανέωση περσινού διαρκείας
100€ νέο διαρκείας

Τα διαρκείας θα διατίθενται σίγουρα μέχρι το πρώτο εντός έδρας Ευρωπαϊκό παιχνίδι 15/10 με Besiktas!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 26 Σεπ 2019, 23:14

Μπραβο σε ολους Πολυ μπροστα η Νεαπολη
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 26 Σεπ 2019, 23:22

Μόνο η Νεάπολη πολύ μπροστά; Μπαίνετε εδώ οι μαϊντανοί των ΣΦ για προπαγάνδα για να πάρετε κόσμο για τον ΣΦ σας και να αυταρέσκεστε ότι έχετε στρατό και τέτοια;; Δηλαδή οι άλλοι ΣΦ δεν είναι πολύ μπροστά;;;;

Πού ήταν τόσα χρόνια η Νεάπολη; Γιατί δεν πατάει γυναικείο πόλο;;;;



Προκαλώ καυγά για τα νούμερα, μπας και δει κανείς τις τιμές των διαρκείας.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 27 Σεπ 2019, 13:02

Αυτη πηρε τα περισσοτερα νομιζω.Ετσι δεν ειναι? Διαφωνεις?




Κανω οτι δεν ειδα τα μικρα για να συνεχισει ο καβγας
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 27 Σεπ 2019, 13:12

Σέρρες, ΒΕΜ και Κρήνη την έχουν μεγαλύτερη (τη στοίβα)!!

Αλλά βέβαια, μια ζωή πρόλογο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Παρ 27 Σεπ 2019, 13:33

Λαθος κανεις ξαναμετρα τα.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό fossa » Τρί 01 Οκτ 2019, 13:26

Σίγουρα τα μισά είναι ''συνδεσμίτικα''.
Γύρω στα 1500 ?
ΤΙΠΟΤΑ με αυτές τις τιμές...
Τουλάχιστον 3000 έπρεπε να είχαμε.
Που είστε ρε όλοι οι υπόλοιποι που μόνο κατηγορείτε ?
Τουλάχιστον εισιτηριάκι θα κόψετε ?
Χάσαμε με σφαγή μια νίκη που θα ήταν μισή κατηγορία.
Με τη Λάρισα δεν υπάρχει περιθώριο. Ντέρμπι είναι όλα τα ματς αν δεν θέλετε να μπλέξετε στις τελευταίες αγωνιστικές...
Άβαταρ μέλους
fossa
 
Δημοσιεύσεις: 1877
Εγγραφή: Πέμ 06 Φεβ 2014, 22:25

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 01 Οκτ 2019, 14:57

Εύχομαι να μην χρειαστεί να κινδυνέψουμε να πέσουμε Α2 μετά τον Μάρτιο και τότε να "αναγκαστεί" ο κόσμος να έρθει...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Οκτ 2019, 18:52

13...

(μέρες διάθεσης που απομένουν, χωρίς τη σημερινή...)
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 02 Οκτ 2019, 23:41

Από το Facebook του 1926.gr:


Το ερχόμενο Σάββατο 5/10/2019 στις 15:45, το Παλατάκι ανοίγει τις πόρτες του για να φιλοξενήσει το πρώτο εντός έδρας παιχνίδι της ομάδας μπάσκετ για την φετινή αγωνιστική περίοδο, κόντρα στην Λάρισα.

Δυστυχώς, για ακόμα μια χρονιά, το τμήμα θα κληθεί να δώσει έναν αγώνα επιβίωσης, κυνηγώντας στόχους που απέχουν πολύ από τους στόχους που θα έπρεπε εξ ορισμού να διεκδικεί.

Σε αυτόν τον αγώνα ωστόσο, οφείλουμε όλοι μας ανεξαιρέτως, να σταθούμε δίπλα του. Θα πρέπει να είμαστε εμείς εκείνοι οι οποίοι θα οδηγήσουμε το τμήμα αρχικά στην οικονομική σταθερότητα και εν συνεχεία στην αγωνιστική καταξίωση.

Η νέα διοίκηση που έχει αναλάβει τις τύχες του τμήματος, θα πρέπει να καταλάβει πως αναλαμβάνει την υποχρέωση όχι απλά να βελτιώσει το έργο της απερχόμενης διοίκησης, αλλά κυρίως, να διορθώσει τα όποια λάθη της, συσπειρώνοντας γύρω της, όλες τις ενεργές δυνάμεις του συλλόγου. Θα πρέπει όλοι μας να καταλάβουμε, πως σε αυτό τον αγώνα δεν περισσεύει κανείς.

Οι ευθύνες για την σημερινή κατάσταση, ανήκουν σε πολλούς. Από την διοίκηση και τον πρόεδρο του ερασιτέχνη, από τα μέλη των διοικήσεων πρωτοδικείου, μέχρι και σε εμάς (οργανωμένους και μη) που δεν αντιδράσαμε ή δεν ενεργοποιηθήκαμε νωρίτερα.

Η σημερινή κατάσταση του τμήματος ωστόσο, επιβάλλει την ενεργή συμμετοχή μας και την στήριξη τόσο σε αυτούς που παλεύουν στον αγωνιστικό χώρο, όσο και σε αυτούς που θα κληθούν να δώσουν την δική τους μάχη σε διοικητικό επίπεδο. Από την πλευρά μας, θα είμαστε δίπλα τους. Για να επικροτούμε τις προσπάθειες που θα οδηγούν το τμήμα σε ένα καλύτερο αύριο, και για να διασφαλίζουμε, όσο αυτό είναι εφικτό, πως τα λάθη που το οδήγησαν εδώ δεν θα επαναληφθούν.

Είναι χρέος της σημερινής διοίκησης, να αντιληφθεί πως ο μόνος δρόμος για την επιτυχία είναι η ειλικρίνεια, η αλήθεια και η αυταπάρνηση. Με οδηγό την αγάπη για τον σύλλογο, ελπίζουμε πως πολύ σύντομα θα ξαναζήσουμε στιγμές ανάλογες με αυτές που ζήσαμε την δεκαετία του 90, όσο μακρινό κι αν αυτό ακούγεται.

Είναι χρέος της διοίκησης του ερασιτέχνη και του τμήματος, να συνεχίσει τις προσπάθειες ανεύρεσης επενδυτή και χορηγών. Η εδώ και χρόνια αδιάφορη στάση τους σε αυτό το θέμα, αποτελεί μία από τις βασικές αιτίες που το συγκεκριμένο τμήμα βρέθηκε στα όρια της απαξίωσης. Οι μέρες αυτές έχουν τελειώσει, και το τμήμα θα πρέπει σε σύντομο χρονικό διάστημα να είναι σε θέση να πρωταγωνιστεί.

Καλούμε παράλληλα, όλους εκείνους τους επιφανείς οπαδούς του συλλόγου, να ενισχύσουν οικονομικά (μέσω χορηγιών ή αγοράς διαρκείας) την νέα προσπάθεια, και να ενισχύσουν με την παρουσία τους και την συμμετοχή τους, την προσπάθεια αναγέννησης του τμήματος. Καλούμε τον κόσμο του Π.Α.Ο.Κ. να σταθεί δίπλα σε αυτούς που αγαπάνε και ενισχύουν τον σύλλογο, και απέναντι σε αυτούς που επιλέγουν να παραμένουν μακριά του.

Βασικό απαιτούμενο για να πετύχει η νέα προσπάθεια είναι η ενότητα. Στο ξεκίνημα της χρονιάς λοιπόν, μας προκαλεί έντονη δυσαρέσκεια η προσπάθεια ορισμένων να την διαταράξουν. Θα θέλαμε λοιπόν, να στείλουμε μήνυμα σε όλους αυτούς, πως το τμήμα θα προχωρήσει με κάθε κόστος. Ο Π.Α.Ο.Κ. είναι υποχρεωμένος να βρει τον δρόμο του και να είναι όλοι σίγουροι πως θα τον βρει. Καλό θα ήταν λοιπόν, κάποιοι δημοσιογράφοι της πόλης, να αντιληφθούν έγκαιρα πως όταν θα χρειαστεί να κάνουμε ταμείο, θα μετρήσουμε τα πάντα.

Και αυτούς που βοήθησαν, και αυτούς που προσπάθησαν να βάλουν εμπόδια. Το τμήμα χρειάζεται την στήριξη όλων. Όσοι δεν έχουν διάθεση να το βοηθήσουν, τουλάχιστον ας προσπαθήσουν να μην του κάνουν κακό. Οι φήμες, οι ψευδείς ειδήσεις και τα κουτσομπολιά δεν βοηθούν και αποπροσανατολίζουν. Τους καλούμε λοιπόν, να αναθεωρήσουν τον τρόπο λειτουργίας τους, γιατί την επόμενη φορά είτε θα μιλήσουμε με ονόματα, είτε θα μιλήσουμε από κοντά μαζί τους.

Τέλος, δεν θα μπορούσαμε να μην αναφερθούμε, στους εδώ και δεκαετίες ολόκληρες, πιανόλες Έλληνες διαιτητές. Την προηγούμενη Κυριακή, είδαμε για ακόμα μια φορά, κάποιους κομπλεξικούς να στερούν από την ομάδα μας, την δυνατότητα διεκδίκησης της νίκης. Διανύουμε μια περίοδο που ο σύλλογος γιγαντώνεται, αλλά και βάλλεται από παντού. Αναμένουμε λοιπόν, πως το μπασκετικό τμήμα του συλλόγου, όντας πιο αδύναμο από τα άλλα, θα αντιμετωπίσει παρόμοιες καταστάσεις και στο μέλλον, σε μια προσπάθεια απαξίωσης του Συλλόγου, γενικότερα.

Καλούμε τον κόσμο του Π.Α.Ο.Κ. με την ενεργή συμμετοχή και συμπαράστασή του, να αποτελέσει την ασπίδα του τμήματος και του Συλλόγου, ώστε όλοι να αντιληφθούν πως τέτοιες συμπεριφορές δεν πρόκειται να γίνουν ανεκτές. Θα θέλαμε επίσης να ενημερώσουμε, πως τα χρόνια που τα κοράκια αντιμετώπιζαν με ασέβεια τον Π.Α.Ο.Κ. τελείωσαν. Να είναι σίγουροι πως το Παλατάκι μόνο φιλόξενο δεν θα είναι από εδώ και εμπρός για αυτούς.

Υγ: Δίνουμε ραντεβού το Σάββατο το πρωί στις 11:00 στο Μνημείο των Τεμπών, και στις 15:45 στο Παλατάκι για το παιχνίδι με την Λάρισα όπου δεν θα κρεμαστούν πανιά, όπως και στο Κυριακάτικο ματς στην Τρίπολη

Υγ2: Οι υπεύθυνοι των Συνδέσμων να συνεχίσουν να συμπληρώνουν τις λίστες για την προσπάθεια μαζικής εγγραφής στον ερασιτέχνη και να αρχίσουν να τακτοποιούν το οικονομικό κομμάτι της εγγραφής και συνδρομής του 1ου έτους (50€)

ΑΔΕΡΦΙΑ ΖΕΙΤΕ ΕΣΕΙΣ ΜΑΣ ΟΔΗΓΕΙΤΕ !!!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια διαρκείας ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2019-2020

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Δευτ 07 Οκτ 2019, 13:10

Οι αγωνιστικές υποχρεώσεις της ομάδας μας έχουν αρχίσει, αλλά αυτό δεν σημαίνει ότι έχει ολοκληρωθεί η διάθεση των εισιτηρίων διαρκείας. Οι φίλαθλοι του ΠΑΟΚ μπορούν να κλείσουν θέση στο «Παλατάκι» για τους εντός έδρας αγώνες του ΠΑΟΚ σε Basket League και Basketball Champions League μέχρι και την επόμενη Τρίτη 15 Οκτωβρίου, όταν ο ΠΑΟΚ θα κάνει την πρεμιέρα στο Basketball Champions League κόντρα στην Besiktas.
Κλείστε πριν τα δύο επόμενα εντός έδρας παιχνίδια με Besiktas (15/10) και Παναθηναϊκό (19/10).

Μπορούμε να σπάσουμε το φράγμα των 2.000 εισιτηρίων διαρκείας!

http://bit.ly/2KZZgZl
http://bit.ly/2Zq83gj
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46412
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες