PAOK TV & PAOK New Media

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Όσοι έχετε πρόβλημα, βλέπετε τα παιχνίδια:

Ενσύρματα (Με καλώδιο Ethernet συνδεδεμένο στον υπολογιστή).
23
43%
Ασύρματα (Μέσω Wi-fi)
24
45%
Αλλιώς (Από browser τηλεόρασης, κλπ)
6
11%
 
Σύνολο ψήφων : 53

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό psiras67 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 00:34

pgetsos έγραψε:Gea - ΑΕΠΙ κτλ σε μαγαζι οχι ιδιαιτερα μικρο συγγενικου προσωπου 1ο ετος ειναι 340 μαζι (110 και 230), στον Δημο πληρωμη για τις τηλεορασεις και τη μουσικη τιποτα (ισως εξαρταται απο τον δημο), 180€ για 2 χρονια αν θελει να κανει live

2ο ετος ισως ανεβει λιγο η GEA που κανει εκπτωσεις σε ενα μαγαζια. 2.000+ σιγουρα οχι παντως στα περισσοτερα μαγαζια

Δεν υπάρχουν αδελφέ αυτά τα πόσα για αεπι και αυτοδιαχηρηση γαι GEA δεν ξέρω ! Αν θέλεις μπες στην σελίδα τους και δες τα ποσά .και αν θέλεις σου στέλνω και τιμολόγια από αεπι 800 το χρόνο ! το πόσο για τον δήμο ήταν στην κατερίνη 150 το χρόνο και τώρα έγινε 300 για πάντα (έτσι λένε μέχρι να αλάξουν αποσύ και νόμο ) και όχι για live
psiras67
 
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Τετ 12 Απρ 2017, 22:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 00:35

Εγώ ξέρω ότι οπότε έχει ΠΑΟΚ κονόμα όλοι άλλοι λιγότερο άλλοι περισσότερο.... Δηλαδή επειδή έχει άλλα έξοδα το μαγαζί πρέπει να κλέβει την ομάδα τι λογική είναι αυτή..... Ε με αυτήν την λογική να μην βγάλει διάρκειας να είναι ελεύθερη είσοδος γιατί ο κόσμος έχει πολλά οικονομικά προβλήματα, που είναι αλήθεια, να πληρώσουν οι κύριοι, σου τα φέρνω και θέλω μερίδιο στα κέρδη σου από αυτά μαγαζάτορα.......

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 00:38

Napoli4 έγραψε:Πιστεύω κάνεις ΠΑΟΚτσης δε θα έκανε κατταγελια ή παραπονα στο συνοικιακό καφέ που βγάζει τα προς το ζην από 3 καφέδες και 5 μπύρες.

Αλλά μαγαζια που σε κάθε ματς έχουν 20+ άτομα και στα ντέρμπι βγάζουν τραπεζάκια μέχρι τον δρόμο, είναι αδιανόητο να μην έχουν κανονική συνδρομή.

Επειδή έχω βρεθεί σε πολλές καφετέριες σε Αθήνα και Λάρισα, μπορώ να πω με σιγουριά πως τα 200ε θα τα βγάλουν και με το παραπάνω μόνο από τον αυριανό αγώνα. Επίσης και στις 2 παραπάνω πόλεις που ήμουν κάτοικος, έχω γνωρίσει καταστηματάρχες τόσο κομπλεξικους με τον ΠΑΟΚ που και 50 ευρώ να ήταν η ετήσια πάλι δε θα τα έδιναν. Για αυτούς δεν είναι θέμα χρημάτων, είναι θέμα κόμπλεξ και μίσους.

Οπότε ο καθένας ας πράξει ανάλογα.
Στην Λάρισα έχει πολλούς παοκτσηδες και τα ηλιθια πόκεμον της αελ που νομίζουν ότι στοχοποιοντας τον ΠΑΟΚ μεγαλώνουν σαν ομάδα.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Alastor » Κυρ 22 Σεπ 2019, 00:40

Napoli4 έγραψε:Πιστεύω κάνεις ΠΑΟΚτσης δε θα έκανε κατταγελια ή παραπονα στο συνοικιακό καφέ που βγάζει τα προς το ζην από 3 καφέδες και 5 μπύρες.

Αλλά μαγαζια που σε κάθε ματς έχουν 20+ άτομα και στα ντέρμπι βγάζουν τραπεζάκια μέχρι τον δρόμο, είναι αδιανόητο να μην έχουν κανονική συνδρομή.

Επειδή έχω βρεθεί σε πολλές καφετέριες σε Αθήνα και Λάρισα, μπορώ να πω με σιγουριά πως τα 200ε θα τα βγάλουν και με το παραπάνω μόνο από τον αυριανό αγώνα. Επίσης και στις 2 παραπάνω πόλεις που ήμουν κάτοικος, έχω γνωρίσει καταστηματάρχες τόσο κομπλεξικους με τον ΠΑΟΚ που και 50 ευρώ να ήταν η ετήσια πάλι δε θα τα έδιναν. Για αυτούς δεν είναι θέμα χρημάτων, είναι θέμα κόμπλεξ και μίσους.

Οπότε ο καθένας ας πράξει ανάλογα.


Η αληθεια ειναι πως εμπορικα sports cafe δεν νοειται να μην εχουνε επαγγελματικο,μιλαμε για γυφτια σε οποιαδηποτε αλλη περιπτωση. Τωρα αν καποιο καφε σε κανα ξεχασμενο χωριο εχει 3 θαμωνες λογω χαμηλης κατοικησης,ενταξει ας πληρωσει το πακετο λιανικης,δεν θα πει κανεις τιποτα
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pgetsos » Κυρ 22 Σεπ 2019, 00:56

psiras67 έγραψε:
pgetsos έγραψε:Gea - ΑΕΠΙ κτλ σε μαγαζι οχι ιδιαιτερα μικρο συγγενικου προσωπου 1ο ετος ειναι 340 μαζι (110 και 230), στον Δημο πληρωμη για τις τηλεορασεις και τη μουσικη τιποτα (ισως εξαρταται απο τον δημο), 180€ για 2 χρονια αν θελει να κανει live

2ο ετος ισως ανεβει λιγο η GEA που κανει εκπτωσεις σε ενα μαγαζια. 2.000+ σιγουρα οχι παντως στα περισσοτερα μαγαζια

Δεν υπάρχουν αδελφέ αυτά τα πόσα για αεπι και αυτοδιαχηρηση γαι GEA δεν ξέρω ! Αν θέλεις μπες στην σελίδα τους και δες τα ποσά .και αν θέλεις σου στέλνω και τιμολόγια από αεπι 800 το χρόνο ! το πόσο για τον δήμο ήταν στην κατερίνη 150 το χρόνο και τώρα έγινε 300 για πάντα (έτσι λένε μέχρι να αλάξουν αποσύ και νόμο ) και όχι για live
Το λεω γιατί προχθές κυριολεκτικά πληρώθηκε μπροστά μου ΑΕΠΙ-Αυτοδιαχειριση :P

Σίγουρα εξαρτάται από πολλούς παράγοντες αλλά μικρά καφέ τέτοια ποσά δύσκολο
Όταν μια μαύρη γάτα περάσει από μπροστά σου, σημαίνει ότι το ζώο πάει κάπου.
Κανόνες λειτουργίας του φόρουμ!
Άβαταρ μέλους
pgetsos
Site Admin
 
Δημοσιεύσεις: 11404
Εγγραφή: Τετ 27 Απρ 2011, 15:50

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό psiras67 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 01:09

Το λεω γιατί προχθές κυριολεκτικά πληρώθηκε μπροστά μου ΑΕΠΙ-Αυτοδιαχειριση :P

Σίγουρα εξαρτάται από πολλούς παράγοντες αλλά μικρά καφέ τέτοια ποσά δύσκολο[/quote]
Η ΕΥΕΔ (πρώην ΑΕΠΙ) είναι αλλά λεφτά γιατί έχουν το 80% τον δημιουργών και η αυτοδιαχείριση έχει το 20% και ζητάει και αυτή τα ίδια η GEA ΕΊΝΑΙ ΤΟΝ ΣΤΙΧΟΥΡΓΏΝ και ζητάει και αυτή ! μακάρι να ζητούσαν 300 το χρόνο ! Θα τα έδινα ευχαρίστως !
psiras67
 
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Τετ 12 Απρ 2017, 22:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό giapas » Κυρ 22 Σεπ 2019, 01:19

ΠAO Ρουφ
giapas
 
Δημοσιεύσεις: 9372
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Equalizer » Κυρ 22 Σεπ 2019, 01:34

Τι λες ρε ψείρα σοβαρά;

Επειδή δηλαδή ιδιώτες βλέπουν παράνομα ταινίες σημαίνει ότι ο επαγγελματίας δικαιούται να παίζει παράνομα υλικό βγάζοντας και λεφτά από αυτό;

Δεν θυμάμαι πότε να οργάνωσα δημόσια προβολή παράνομα κατεβασμένης ταινίας και να χρέωσα και τους καλεσμένους μου για τον καφέ!?

Πλάκα έχετε.

Επίσης αν κάποιος δίνει 5, 50 ή 500 χιλιάδες ευρώ το χρόνο για να παίζει μουσικές και αθλητικα, τότε ΑΝ θέλει να δείξει ΠΑΟΚ τότε θα πληρώσει αυτά ΚΑΙ επιπλέον 200 ευρώ το χρόνο.

Αν δεν θέλει τότε να δείξει μόνο τους άλλους από νόβα και ΕΡΤ. Δικαίωμα του.


ΝΑΙ, όντως εξαιρούνται καφέ από τα βουνά και τις γωνιές της χώρας.
Άβαταρ μέλους
Equalizer
 
Δημοσιεύσεις: 13089
Εγγραφή: Τετ 06 Μάιος 2009, 16:48

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό psiras67 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 01:44

rainmaker έγραψε:Τι λες ρε ψείρα σοβαρά;

Επειδή δηλαδή ιδιώτες βλέπουν παράνομα ταινίες σημαίνει ότι ο επαγγελματίας δικαιούται να παίζει παράνομα υλικό βγάζοντας και λεφτά από αυτό;

Δεν θυμάμαι πότε να οργάνωσα δημόσια προβολή παράνομα κατεβασμένης ταινίας και να χρέωσα και τους καλεσμένους μου για τον καφέ!?

Πλάκα έχετε.

Επίσης αν κάποιος δίνει 5, 50 ή 500 χιλιάδες ευρώ το χρόνο για να παίζει μουσικές και αθλητικα, τότε ΑΝ θέλει να δείξει ΠΑΟΚ τότε θα πληρώσει αυτά ΚΑΙ επιπλέον 200 ευρώ το χρόνο.

Αν δεν θέλει τότε να δείξει μόνο τους άλλους από νόβα και ΕΡΤ. Δικαίωμα του.


ΝΑΙ, όντως εξαιρούνται καφέ από τα βουνά και τις γωνίες της χώρας.

Πρώτα κατέβασε λίγο την μαγκιά δεν μιλάς σε κανένα γαύρο μιλάς σε συνοπαδο σου .
Δεύτερον μαλον δεν έχεις διαβάσει τον διάλογο που έχει γίνει ,όταν μιλούσα για παράνομα κατεβάσματα δεν μιλούσα για μαγαζιά μιλούσα για την λογική ότι αυτή η παρανομία φταίει που είμαστε χάλια στην ελλάδα .
και τρίτον μιλούσα ότι δεν πρέπει να τσουβαλιάζονται όλα τα μαγαζιά όπως λες και εσύ υπάρχουν και μαγαζιά στα βουνά στα χωριά και συνοικιακά που έχουν πελατεία 3 και ο κούκος ! Γιαυτά μιλάω και εγώ
psiras67
 
Δημοσιεύσεις: 331
Εγγραφή: Τετ 12 Απρ 2017, 22:31

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 04:31

Δεν υπάρχει καμμια δικαιολογία για τα μαγαζιά για μένα, μην το δείχνεις απλά τα πράγματα..... Αν το δείξεις παράνομα παίρνεις και τον κίνδυνο να πληρώσεις πολλά παραπάνω.....

Στάλθηκε από το MI MAX 3 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Τρικυμίας » Κυρ 22 Σεπ 2019, 06:58

Η πειρατεία δεν μπορεί να αντιμετωπιστεί 100%: ούτε η νόβα ούτε η κοσμοτέ ούτε κανάλι του εξωτερικού δεν το έχει καταφέρει αυτό αν και πιστεύω ότι πλησιάζουμε γοργά στην εποχή που θα γίνει και αυτό και η σχετική κουβέντα είναι μεγάλη και ενδιαφέρουσα. Μόνο σε μαγαζιά μπορεί να αντιμετωπιστεί με αρκετά μεγάλη επιτυχία το φαινόμενο της πειρατείας. Αν ο μαγαζάτορας είναι διατεθειμένος να ρισκάρει με παράνομη μετάδοση του παιχνιδιού, ας μην παραπονιέται όταν πληρώνει παραπάνω για πνευματικά δικαιώματα ή όταν η παράνομη μετάδοση κοπεί ή αρχίσει να κάνει νούμερα. Πάντως, επειδή το μίσος για τον ΠΑΟΚ ενώνει, θα δείτε πολλά σχόλια και φωτογραφίες σήμερα και αύριο για το πόσο μάγκικα είδαν το παιχνίδι 4532 άτομα μαζί με ένα λινκ και γιγαντοθόνες και από το διάστημα και χαχαχα ο ΠΑΟΚ έχασε έσοδα, εγώ πάντως ξέρω ότι οι ίδιοι που μισούν τον ΠΑΟΚ φροντίζουν για την προβολή του. Φαντάσου να μισείς τον ΠΑΟΚ μια ζωή (ή και περισσότερο), να πας το παιδί σου να δει το παιχνίδι παράνομα και ν' αρχίσει μετά το ματς να σου λέει "μπαμπά οι άλλοι ήταν πολύ καλύτεροι, εγώ από σήμερα θα είμαι ΠΑΟΚ": είναι ο εφιάλτης πολλών γονιών στη χώρα.
Να συζητούν οι φίλαθλοι, πάντα για τ' όνομά σου
Άβαταρ μέλους
Τρικυμίας
 
Δημοσιεύσεις: 804
Εγγραφή: Σάβ 17 Ιαν 2015, 23:24

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό panta » Κυρ 22 Σεπ 2019, 07:29

οσο για τα μαγαζιά απλό είναι το πράγμα, αλλάζεις στέκια και προτιμάς σαν ΠΑΟΚ αυτούς που είναι στη λίστα.
Στο χωριό μου και τα τρία καφενεία γύρω από την πλατεία δουλεύουν μόνο όταν δείχνουν ΠΑΟΚ.
Για τους 6 γκευ, 3 χάρτινους και 1 σκουλήκι δεν μπαίνουν καν στον κόπο να ανοίξουν τις τηλεοράσεις, άντε όταν παίζει γκευ με χάρτινη και μαζευτούν 9 να ανοίξουν την μία απο τις 4 χωρίς ήχο.
ε αυτοί είναι απαράδεκτοι που δεν πληρώνουν το επαγγελματικό γιατί είναι και ΠΑΟΚτσήδες με σημαίες και πανό στους τοίχους και ξέρουν πολύ καλά οτι τα λεφτά θα τα βγάλουν απο τα έσοδα του πρώτου αντε και του δεύτερου αγώνα. Το καλοκαίρι μου έλεγαν πως αν δεν πάρει η νόβα τον ΠΑΟΚ θα την κόψουν, και τώρα θέλουν να την βγάλουν με το 70άρι το οικιακό.
Ε ούτε για νερό δεν μπαίνω πια στα μαγαζιά τους μέχρι να πληρώσουν το επαγγελματικό.
εγώ έτσι το βλέπω
ΠΑΟΚ panta και παντού
Εμπάργκο στους κεφτέδες τους α-ρου-δου
Άβαταρ μέλους
panta
 
Δημοσιεύσεις: 4057
Εγγραφή: Κυρ 31 Οκτ 2010, 10:39

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό kos » Κυρ 22 Σεπ 2019, 07:43

psiras67 έγραψε:παιδιά σταματήστε να είστε τόσο απόλυτοι με τα μαγαζιά ,δεν είναι όλοι ίδιοι ! Τα περισότερα μαγαζάκια καφέ τα έχουνε ξεσκίσει με την φορολογία τον ενφια ,την ΑΕΠΙ που τους κυνηγάει για την μουσική την ΝΌΒΑ και τον οτε που τους κυνηγάει πόσα πιστεύετε ότι μπορεί να πληρώνει για να είναι νόμιμος ? Μόνο την τηλεόρασην η το ραδιόφωνο να έχουν στο μαγαζί ,για να είναι νόμιμη πρέπει να πληρώνουν 3 εταιρίες πνευματικών δικαιωμάτων ,δηλαδή περίπου για ένα μαγαζί 60 τετραγωνικών περίπου 2.400 ευρώ τον χρόνο !! Βάλε τον οτε και την νόβα περίπου 2-3000 ευρώ !Για να πουλήσουν όταν έχει κανένα ντέρμπι γιατί όταν δεν έχει ντέρμπι βαράν μύγες !Δεν είναι όλα τα πράγματα απλά !
βλέπω να ξεκινάει κυνήγι μαγισον και δεν μου αρέσει :|


Αν είχα μαγαζί στην βόρεια Ελλάδα που δείχνει μπάλα, πλήρωνα επαγγελματικό νόβα και οτε και μου ζητούσε η ομάδα που κάνει μόνη της πάνω από το 50% του τζίρου μου 200€ για όλη την χρονιά δίπλα στο σήμα του paoktv θα έβαζα μια φωτογραφία του Ιβάν Σαββίδη και θα τον θεωρούσα ευεργέτη της επιχείρησης μου.

Αν το ΠΡΟΠΟ που βλέπω μπάλα δεν βάλει paoktv, θα βρω άλλο ΠΡΟΠΟ στο οποίο πέρα από την μπάλα θα πηγαίνω για τζόκερ Κίνο κτλ.
Αν το καφέ που έβλεπα ΠΑΟΚ δεν βάλει paoktv, θα αλλάξω στέκι και όταν έχει Μπάρτσα- Ρεάλ θα πάω στο καινούργιο στέκι.
Δεν είναι μόνο το πόσα δίνεις αλλά και το πόσα κερδίζεις ή δεν χάνεις από την ύπαρξη του paoktv. Αναλογικά με νόβα και οτε το paoktv από την Λάρισα και πάνω είναι τζάμπα.
Ο άψογος επαγγελματίας από την Πάρο που έκανε σεφτε στο paoktv πιθανότατα υπολόγισε ότι τα 200 είναι ψίχουλα μπροστά σε αυτά που θα πάρει από τους οπαδούς του γκέι, της χάρτινης και του λαγού στα μεταξύ μας ματς στο πρωτάθλημα και στα πλέι-οφ.
Για το ρουφιανιλικι...
Τραγικά πράγματα....
Αντί να προτρέπουν τους οπαδούς να ρουφιανεψουν επαγγελματίες που πιθανότατα γνωρίζουν προσωπικά, μπορούν να οργανώσουν με μικρό κόστος ένα τμήμα πωλήσεων και να βγουν στην αγορά να πουλήσουν επαγγελματικά πακέτα.
Να δώσουν σε μια εταιρία τηλεφωνικών πωλήσεων λίστες καφέ και ΠΡΟΠΟ και να προσελκύσουν πελάτες.
Να βγάλουν 5-10 άτομα από το υπάρχον προσωπικό τα οποία στυλ ιατρικών επισκεπτών θα οργώσουν την Θεσσαλονίκη και την βόρεια Ελλάδα και θα πουλάνε πακέτα σε μαγαζιά.
Εάν βλέπουν το εγχείρημα μακροπρόθεσμα και δεν είναι κάτι που θα κρατήσει μια χρονιά είναι απαραίτητο να χτίσουν μια βάση επαγγελματιών πελατών που απλά θα τους καλούν για ανανέωση.

Και κάτι τελευταίο. Ο Έλληνας πάντα βλέπει τι κάνει ο γείτονας. Αν βάλει επαγγελματικό η πλειοψηφία θα βάλουν όλοι. Αν βάλουν ελάχιστοι τότε αυτοί που πλήρωσαν 200€ θα νοιώσουν μαλακες.
kos
 
Δημοσιεύσεις: 4908
Εγγραφή: Τρί 08 Ιούλ 2008, 18:21

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό pk77 » Κυρ 22 Σεπ 2019, 08:11

Μάλλον κάποιοι (ευτυχώς λίγοι ) έχουν μπερδευτεί.
Τα 200€ ή και περισσότερα είναι υποχρεωμένη και καλά κάνει και τα ζητάει η ΠΑΕ.
Τα ζητάει γιατί πουλάει ένα ιδιαίτερα ακριβό προιόν, το οποίο στη συνέχεια κάποιοι το μεταπωλούν και βγάζουν και ικανοποιητικο - μεγάλο, πείτε οπως θέλετε, κέρδος.
Αν η ομάδα δεν ειχε το ρόστερ, την οργάνωση και τις επιτυχίες που έχει, θα γινόταν ο χαμός σε κάθε αγώνα της ομάδας;
Μάλλον καποιοι έχουν ξεχάσει που ήμασταν πριν λίγα χρονια και δεν βλεπουν που είναι οι γείτονες μας ( και χάρη στον Ιβάν δεν είμαστε και εμείς), οπότε ναι αν θέλετε να εχει η ομάδα μας ένα ακριβό και εμπορικό προιόν, αυτό θα το πληρώσουμε και εμείς ( που χαιρόμαστε με τις επιτυχίες της ) και ιδίως οι τρίτοι , που κερδιζουν οικονομικά απο αυτό.
Αν απαξιωθεί αγωνιστικά η ομάδα, θα βγουν περισσότερο κερδισμένοι όλοι αυτοί οι κουτοπόνηροι;
Ειναι αδιανόητο να γινεται αυτή η κουβέντα.
pk77
 
Δημοσιεύσεις: 812
Εγγραφή: Δευτ 25 Φεβ 2019, 19:55

Re: PAOK TV

Δημοσίευσηαπό Taseos » Κυρ 22 Σεπ 2019, 08:31

Ε καλα οχι κ δυσβασταχτο ενα προιον 16 παιχνιδιων με τιμη 200 ευρω. σταματησρε να δικαιολογειτε τα αδικαιολογητα.ειδικα β ελλαδα 3 δεκαετιες τα καφε ζουνε απο τον ΠΑΟΚ.ΠΡΩΤΗ ΦΟΡΑ ο ΠΑΟΚ τους ζητα 12,5ευρω ανα παχνιδι.να δωσουν δηλαδη 4 μπιρες.μιλαμε για αστεια ποσα.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες