4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 15:55

«Η ΚΑΕ ΠΑΟΚ ανακοινώνει την κοινή συναινέσει λύση της συνεργασίας με τον καλαθοσφαιριστή Λίνο Χρυσικόπουλο».
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:04

"Ένα μεγάλο κεφάλαιο της αθλητικής μου ζωής έκλεισε σήμερα. Κρατάω τις πολλές όμορφες στιγμές που έζησα στον ΠΑΟΚ -τον οποίο υπηρέτησα πίστα για 3 χρόνια- και την αγάπη που μου πρόσφερε όλος ο οργανισμός.

Κέρδισα πολλά και σαν αθλητής και σαν άνθρωπος. Έδωσα ότι είχα και μπορούσα. Φεύγω με ήσυχη την συνείδηση μου και εύχομαι όλα τα παιδιά που θα φορέσουν την φανέλα του ΠΑΟΚ να νιώσουν την ίδια αγάπη και ζεστασιά από τους ανθρωπους του. Εις το επανιδείν"



https://www.instagram.com/p/B1gjBv2olOg/
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:16

Χάρισε όλα τα λεφτά στον ΠΑΟΚ!

Σε μία απίστευτη πράξη προχώρησε ο Λίνος Χρυσικόπουλος, μετά το τέλος της συνεργασίας του με την ΚΑΕ ΠΑΟΚ, καθώς απέσυρε την προσφυγή που είχε κάνει για τα δεδουλευμένα του.

Ο 26χρονος φόργουορντ, αποφάσισε να χαρίσει όλα τα χρήματα που του χρωστούσε ο ΠΑΟΚ, ενώ απέσυρε και την προσφυγή που έκανε, σεβόμενος την οικονομική κατάσταση που διέπει τον Δικέφαλο.

Ο Χρυσικόπουλος, που πλέον είναι ελεύθερος στην αγορά, αναμένεται να συνεχίσει την καριέρα του στην ΑΕΚ, που έχει εκφράσει εδώ και καιρό το ενδιαφέρον της για τον εν λόγω αθλητή.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό elvetos giatros » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:46

goran 64 έγραψε:Εδώ βρε βγήκαν και κάποιοι "αναμεταδότες" του ρεπορτάζ της Livesport, με πηχαίους τίτλους για ντροπή....

Ντροπή με Χρυσικόπουλο – Προσφυγή και πάει στην ΑΕΚ

Μεγάλη απρέπεια απέναντι στον ΠΑΟΚ, που αυτή την εποχή μαστίζεται από πολλά οικονομικά προβλήματα, καθώς η προηγούμενη κατάσταση τον έφερε μια ανάσα από την καταστροφή.

Όπως γράφει η Livesport ο Λίνος Χρυσικόπουλος έκανε προσφυγή για να πάει στην ΑΕΚ!

Ο Κερκυραίος φόργουορντ ζητά τα δεδουλευμένα του και να μείνει ελεύθερος, καθώς είναι βασική επιλογή του Ηλία Παπαθεοδώρου, που ανέλαβε την τεχνική ηγεσία της ΑΕΚ.

Σύμφωνα με την Livesport, ο Χρυσικόπουλος θα αργήσει να μείνει ελεύθερος, αλλά θα προπονείται κανονικά με την ΑΕΚ…


Από: thessports.gr

https://thessports.gr/%ce%bc%cf%80%ce%b ... b9-%cf%80/

Μόνο που την ντροπή δεν την αποδίδουν στην "προηγούμενη κατάσταση στον ΠΑΟΚ, που τον έφερε μια ανάσα από την καταστροφή", αυτήν που μέχρι χθες εκθείαζαν, δίχως ίχνος δημοσιογραφικής έρευνας και αμφιβολίας, αφού εκεί στο Παλατάκι μεριά ήταν "όλοι μια οικογένεια", αλλά μόνο στον παίχτη και την μεγάλη απρέπεια του...


Τι να πει κανείς? Ντροπή (τους) όντως.... :evil:


Κι όμως ήμασταν μια φοβερα δεμένη οικογένεια
Αυτό δείχνει η σημερινή κίνηση !!!
:(
Ο ετεροαποκαλουμενος κι ως άπλυτος κυρ Παντελής
elvetos giatros
 
Δημοσιεύσεις: 3482
Εγγραφή: Πέμ 05 Μαρ 2009, 01:16

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 23 Αύγ 2019, 16:58

Ευγενικό εκ μέρους του να χαρίσει οφειλόμενα, αλλά η ανακοίνωση από την ΚΑΕ ήταν ΜΟΝΟ ΜΙΑ ΣΕΙΡΑ... Κάτι λέει αυτό.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό palok » Παρ 23 Αύγ 2019, 19:09

είμαι πολύ περίεργος αν θα κάνει πάνω από 3.5 πόντους-2.1 rebounds στην καριέρα του.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 23 Αύγ 2019, 20:54

Καλή συνέχεια Λινο.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15315
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 24 Αύγ 2019, 08:07

Κρίμα ρε γαμωτο με λυπεί η φυγή σου αλλά εδω που φτάσαμε ήταν αναμενόμενο.
Καλή συνέχεια κ με υγεία! Εις το επανιδείν !!! Κάτι μου λέει πως θα γίνει σύντομα.
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 4. Λίνος Χρυσικόπουλος

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 24 Αύγ 2019, 14:01

Ανακοινώθηκε από χανούμι, να βάζει 30 πόντους συνέχεια, αλλά να χάνει η ομάδα του έχοντας βάλει 30 πόντους μόνο. Αντίο.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες