11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Σάβ 18 Μάιος 2019, 23:29

Στο τέλος αυτής της ψυχοφθόρας σεζόν, με την ομάδα υπό διάλυση ο Βαγγέλης απέδειξε ότι είναι κομμάτι της ένδοξης ιστορίας του ΠΑΟΚ. Εϊναι ο αρχηγός μας και η ελπίδα ότι μπορεί να βρεθεί κάποια λύση. Είναι αυτός που προτίμησε τον ΠΑΟΚ από τα σίγουρα χρήματα μιας .. τυχαίας ομάδας!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 18 Μάιος 2019, 23:57

Υπόδειγμα. Όσες φορές κι αν το πω, νιώθω γραφικός.

Από τους καλύτερους χαρακτήρες που έχω δει στον Π.Α.Ο.Κ., παντός αθλήματος!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 19 Μάιος 2019, 19:30

κουράγιο Βαγγέλη εδώ ο Μιλουτίνοφ έχει 7 μήνες να πληρωθεί... :roll:

PS: μάλλον θα έρθω την τετάρτη να σε τιμήσω. Πρώτα ΕΣΕΝΑ.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 02 Ιούλ 2019, 22:19

Κίνδυνος απώλειας και του Μαργαρίτη…

Την ώρα που η επόμενη μέρα της ΚΑΕ παραμένει ερωτηματικό, ο Προμηθέας Πάτρας φέρεται να κινείται για ακόμα μία φορά, για την απόκτηση του Βαγγέλη Μαργαρίτη.

Όπως προκύπτει από την Αθήνα, ο Μάκης Γιατράς θέλει τον αρχηγό του ΠΑΟΚ στην ομάδα του, «φλερτ» που είχε ξεκινήσει από πέρσι, αλλά ο Μαργαρίτης είχε απαντήσει θετικά στην πρόταση του ΠΑΟΚ για νέο συμβόλαιο.

Μπορεί το συμβόλαιο του Μαργαρίτη με τον ΠΑΟΚ να έχει ισχύ και για την επόμενη σεζόν, αλλά με την κατάσταση που επικρατεί στην ΚΑΕ, κανένας δε μπορεί να είναι σίγουρος για το μέλλον του στην ομάδα...

Σύμφωνα με πληροφορίες, ο αρχηγός έχει εκφράσει τη διάθεση να περιμένει μέχρι 15 Ιουλίου, μήπως και μέχρι τότε έχει φανεί «φως στο τούνελ» στην ΚΑΕ, ωστόσο ο Προμηθέας... παραμονεύει και φέτος, που τα πράγματα είναι πολύ πιο δύσκολα για τον ΠΑΟΚ.

Αξίζει να σημειωθεί ότι Μαργαρίτης και Γιατράς, είχαν συνεργαστεί πριν χρόνια στον Κεραυνό Αιγίου και ο προπονητής του Προμηθέα, δεν έχει κρύψει ότι αποτελεί ένα «μόνιμο» στόχο του.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 08 Αύγ 2019, 07:26

gergeo4 έγραψε:ενώ ο Μαργαρίτης είναι στα πρόθυρα προσφυγής, ωστόσο οι επιλογές εκτός Θεσσαλονίκης δεν είναι πλέον πολλές και συμφέρουσες και αυτή η καθυστέρηση φέρεται να τον έχει εξοργίσει.


Ο Μαργαρίτης έμεινε κρεμασμένος. Είχε για 2η χρονιά προσφορά από τον Προμηθέα, αλλά προτίμησε την ηθική οδό και περίμενε τον ΠΑΟΚ, προς τιμήν του...
Τώρα ο Προμηθέας έκλεισε front line με Μπόγρη και Αγραβάνη.. Το χανούμι του Ηλία (που κυνηγά τον Λίνο) δεν ξέρω τι έχει μπροστά, οπότε αναγκαστικά θα ψαχτεί για μικρότερη ομάδα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό palok » Πέμ 08 Αύγ 2019, 07:36

ντρέπομαι που το λέω αλλα αν δεν κατεβασουμε ομαδα πηγαινε σε αρη η ηρακλη. αυτο μας αξιζει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 08 Αύγ 2019, 07:51

Εγώ στη γριά θα πήγαινα.. Στον Ο. Α.Ρ.Η.Σ. θα πέσει πείνα, ο Γριακλής φαίνεται σε καλύτερη μοίρα και έχει περισσότερη καύλα ο κόσμος για το μπάσκετ..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 24 Σεπ 2019, 16:59

τον σταυρό μας να ναι καλά.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 03 Οκτ 2019, 13:35

*Ο Βαγγέλης Μαργαρίτης είχε 17 βαθμούς στο ranking του αγώνα της πρεμιέρας με τον Άρη. Έτσι έφτασε πέντε διαδοχικά παιχνίδια Πρωταθλήματος και 12 στις τελευταίες 14 εμφανίσεις του στην κατηγορία, με διψήφιο αριθμό.



Ό,τι και να πούμε, είναι ελάχιστο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 05 Οκτ 2019, 20:31

Ίσως ο πιο μυαλωμένος Έλληνας μπασκετμπολίστας, που πατάει παρκέ αυτή τη χρονιά...
Σήμερα η ασίστ του, για το κάρφωμα του Νόουλς, βγαλμένη απ τα χάι λάιτς του Magic...
Του αυθεντικού...
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό painkiller4 » Σάβ 05 Οκτ 2019, 21:17

Συμφωνώ απόλυτα ο πιο εγκεφαλικός και μυαλωμενος παίκτης που υπάρχει.
RESPECT αρχηγαρα!
Άβαταρ μέλους
painkiller4
 
Δημοσιεύσεις: 6611
Εγγραφή: Παρ 27 Νοέμ 2015, 01:45

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό palok » Κυρ 06 Οκτ 2019, 07:45

Court vision επιπέδου Ντίβατς. Να ναι καλά το παλικάρι. Ο Κάρτερ ως τα 43 παίζει.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 06 Οκτ 2019, 10:48

5/06/2015...

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Τρία χρόνια;
ΤΡΙΑ χρόνια;;;

Άντε ρε ΠΑΟΚάρα!!!

Σε 3 χρόνια μπορεί να φτάσει και 10 σελίδες το topic.. :mrgreen:



Τελειώνει το '19 και ακόμα είμαστε στις 9 σελίδες..για τον τεράστιο αυτόν μπασκετμπολίστα και γνήσιο αρχηγό!



Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46403
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Κυρ 06 Οκτ 2019, 12:18

Υπόδειγμα. Μόνο αυτό.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 11.Βαγγέλης Μαργαρίτης

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 06 Οκτ 2019, 12:57

Φέτος θα σηκώσει το κύπελλο!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες