20.Ευθύμης Κουλούρης

Συζήτηση για το έμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Nikos 74 » Τετ 19 Ιουν 2019, 19:46

Αν θεωρείς ότι ο Γιαννούλης πρόσφερε αυτά που περιμέναμε, πάω πάσο.
Nikos 74
 
Δημοσιεύσεις: 1422
Εγγραφή: Τρί 20 Νοέμ 2018, 19:48

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό constadine » Τετ 19 Ιουν 2019, 19:52

Μια χαρά είναι συμφωνία για τον Κουλούρη .
Αν κρατούσαμε μεγαλύτερο ποσοστό θα ήταν ακόμα καλύτερα .
Άβαταρ μέλους
constadine
 
Δημοσιεύσεις: 2522
Εγγραφή: Δευτ 04 Μαρ 2019, 14:55
Τοποθεσία: Κεντρική Μακεδονία

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό wickerman » Τετ 19 Ιουν 2019, 19:53

Συγκριτικά με ποιον; Με τον Leovac; Με τον Leveque; Ή με τους 3,5 πρώτους μήνες της επιστροφής του Vieirinha στην ομάδα; Εγώ ναι είμαι ικανοποιημένος.
Gotta catch 'em all.
Άβαταρ μέλους
wickerman
 
Δημοσιεύσεις: 3438
Εγγραφή: Κυρ 27 Μάιος 2018, 20:34
Τοποθεσία: 111 χλμ από Τούμπα

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:05

Taseos έγραψε:Ο κοσμος εκβιαζε την παε να ανανεωσει ο κλαους με 700κ. Απο την υπογραφη κ μετα χαθηκε ο παικτης.εξαφανιστηκε.το ντιλ ειναι πολυ καλο για την παε.το ποσα παιρνει πολλα λιγα εχει την γκοντσαρεβα να το σκεφτει



Τότε όμως αν θυμάσαι,όσον αφορά το δικό μου κομμάτι, έγραφα ότι ο παίχτης το συμβόλαιο αυτό το αξιζε μόνο λόγο της μέχρι τότε προσφορά του που είχε ανταμειφθει με ψίχουλα,επίσης ακουγόταν έντονα ότι υπάρχει πρόταση του γαύρου,αν υπήρχε έστω και μια μικρή πιθανότητα να πάει εκεί δε θα ήταν ζημιά για την ομάδα επικοινωνιακά να μας πάρουν τον αρχηγό που τον είχαμε στην ομάδα από μικρό παιδί;
Ήρθε καμία πρόταση για τον Κλάους και ήμουν αντίθετος να πουληθεί;
Θα τον χάναμε ελεύθερο το καλοκαίρι.
Εγώ πάντα γράφω με επιχειρήματα τουλάχιστον σε αυτους που με σέβονται, ούτε ότι τα ξέρω όλα έγραψα ποτέ, ούτε ότι έχω δίκιο.
Σε όποιον δεν αρέσει,κανένα πρόβλημα.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Taseos » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:09

Σορρυ αν το πηρες προσωπικα.εγω πιανομςι σπο ενα ποστ κ μιλω γενικα.βλεπω κοσμο να προσπαθει να αντικαταστησει την γκοντσαρεβα.τι μας νοιαζει ποσα πηρε κ ποσα δινει.ομαδαρα θελουμε.για τον τροπο πληρωνεται κοσμος να τον βρει.
Άβαταρ μέλους
Taseos
 
Δημοσιεύσεις: 3836
Εγγραφή: Κυρ 30 Δεκ 2007, 14:25

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό obanebane » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:14

Αν πρόσεξες εγώ αντιτάχθηκα σε αυτούς που έγραψαν ότι κλέβουμε εκκλησία,να του βάλουμε κορδελίτσα κτλ.
Δεν έγραψα πουθενά να μην πουληθεί.
Άβαταρ μέλους
obanebane
 
Δημοσιεύσεις: 24567
Εγγραφή: Τρί 10 Μαρ 2009, 00:51
Τοποθεσία: ΚΟΡΙΝΘΟΣ

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Jack_riper » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:29

Ευθυμακο καλη συνεχεια!εφερες οτι μπορουσες στην ομαδα!για καποιο λογο πιστευω οτι ομαδες τετοιου τυπου ειναι το ταβανι σου!μακαρι να με διαψευσεις και να σε δουμε στην παρι!
Jack_riper
 
Δημοσιεύσεις: 626
Εγγραφή: Πέμ 10 Ιαν 2019, 22:02

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:33

Συγνώμη, 3,5 χωρίς μεταπώληση;
Mε συγχωρείτε αλλά δεν είναι καλή συμφωνία.
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:37

Ζαντός έγραψε:Έρχονται οι ξένοι και μας παίρνουν τις δουλειές.



Δεν έπρεπε να δοθεί με τόσο λίγα χρήματα ΚΑΙ τόσο χαμηλό ποσοστό μεταπώλησης, ένας home-grown παίκτης (μετράει στην Ευρώπη αυτό) που πέρσι έβαλε 25 γκολ...

Πρωτάθλημα: 28 αγώνες, 19 γκολ, 4 assists
Κύπελλο: 5 αγώνες, 5 γκολ, 1 assist
EL: 2 αγώνες, 1 γκολ

Αν ερχόταν τέτοιος παίκτης στον Π.Α.Ο.Κ., 23 ετών, με ικανότητα να σκοράρει και με το κεφάλι, θα ήμασταν πολύ χαρούμενοι!

Αλλά τώρα, τον πουλάμε...

Δεν πειράζει, εχθρός του καλού, το καλύτερο.

Καλή συνέχεια!




Sick Bastard έγραψε:Συγνώμη, 3,5 χωρίς μεταπώληση;
Mε συγχωρείτε αλλά δεν είναι καλή συμφωνία.


Και "συγγνώμη" και "με συγχωρείτε" σε ένα post 11 λέξεων;;;;;;
Τι έπαθες;! :shock:
Ποιος χάκαρε το ακκάουντ του Sick;;;;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Sick Bastard » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:49

τι θες γαμώ τον μπελά σου; :mrgreen:
ΤΙ ΨΗΦΙΣΑΤΕ ΡΕ ΜΑΛΑΚΕΣ
ΕΙΝΑΙ ΠΟΥΤΑΝΕΣ ΟΛΩΝ ΤΩΝ ΓΑΥΡΩΝ ΟΙ ΜΑΝΕΣ.
ΚΚ2020: "Θα φροντίσουμε να σχεδιάσουμε μια ομάδα που δεν θα χαμηλώσει τον πήχη και στόχοι μας θα είναι το νταμπλ κάθε χρόνο. Στόχος μας θα είναι να αυξήσουμε τα έσοδα και όχι να μειώσουμε τα έξοδα".
Άβαταρ μέλους
Sick Bastard
 
Δημοσιεύσεις: 11465
Εγγραφή: Τρί 19 Οκτ 2010, 11:00

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 20:56

:lol: :lol: :lol: :lol:

Ουφ, εντάξει!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:27

Το μέλλον μόνο θα δείξει αν η δεδομένη απόφαση δικαιωθεί ή όχι. Το θέμα είναι ότι και οι δυο πλευρές φάνηκε να μην είναι ιδιαίτερα ζεστές για συνέχιση της συνεργασίας. Ο Κουλούρης είναι εργατικός αθλητής, εκτιμώ ότι θα βελτιωθεί αρκετά, αγωνιζόμενος έξω. Τα χρήματα, που παρουσιάζεται ότι κλείνει στους Γάλλους, δεν μπορούν να θεωρηθούν κελεπούρι, σίγουρα. Εκτιμώ ότι 4,5 εκατομμύρια θα ήταν μια πολύ πολύ τίμια παραχώρηση του παίχτη. Μέχρι όμως να παρέλθει και η τελευταία μέρα της μεταγραφικής περιόδου και να έχουμε ολοκληρωμένη εικόνα του ροστερ για να κρίνουμε πώς διετέθησαν και τα 3,5 εκατομμύρια από την πώληση του Ευθύμη, θα περιοριστώ για την ώρα στο να ευχηθώ κάθε επιτυχία στο παλικάρι. Υγεία και πολλά τεμάχια.
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Alastor » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:41

Καλα μαγκες,αν εκλεισε με 3μιση μυρια(σχεδον οσο πουλησαμε τον Βιερινια στην Βολφσμπουργκ αν ειναι δυνατον) ,μιλαμε για απιθανο ντιλ.

Μακαρι το παιδι να κανει παπαδες και να "κλαιμε" που δεν τον πουλησαμε παραπανω,αλλα αν θελουμε να ειμαστε ρεαλιστες αυτο το σεναριο δεν παιζει και πολυ.

Οπως και να χει,αν δεν τα παει καλα ο Κουλουρης,τους πιασαμε κοτσο,αν τα παει καλα,χαιρομαστε για την διεθνη καριερα ενος Ελληνα φορ και μαλιστα τρελο ΠΑΟΚτσακι
Άβαταρ μέλους
Alastor
 
Δημοσιεύσεις: 6208
Εγγραφή: Σάβ 31 Ιαν 2009, 09:37

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:44

Ο ΠΑΟΚ του 2019 δεν έχει καμιά σχέση με τον ΠΑΟΚ που πούλησε τον Vieirinha τότε! Ήταν λίγους μήνες πριν αναλάβει ο Σαββίδης και η ομάδα παρέπαιε οικονομικά... Δεν μπορούσαμε να διαπραγματευτούμε από θέση ισχύος.

Δες πχ πόσο πουλήσαμε τον Prijovic. Όταν ξέρουν ότι είσαι φτωχός και θα τους κάνεις μπουκιατσί για 2 μύρια...το εκμεταλλεύονται.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46411
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: 20.Ευθύμης Κουλούρης

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 19 Ιουν 2019, 21:53

Εδώ που τα λέμε, καλά τα γράφει ο Ζαβός :lol: :lol:
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες