ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για τις υποχρεώσεις του καλαθοσφαιρικού τμήματος για τη σεζόν 2018/19...

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 18 Φεβ 2019, 17:27

Rorschach έγραψε:Φαουλ ηταν.

Όσο φάουλ ήταν αυτά, άλλο τόσο ήταν και τα μπασίματα Χάτσερ Γκος στην άλλη πλευρά του παρκέ, μην πω και παραπάνω. Δε γίνεται να αφήνεις επιθετική άμυνα στον έναν και στον άλλο να τα σφυρίζεις όλα στο ίδιο χρονικό σημείο που ήταν και κρισιμότατο. Επίσης το φάουλ στον Παπαπέτρου είναι αστείο, ο τύπος σκουντουφλάει στην άμυνά μας κι εκεί ουσιαστικά τελειώνουν το παιχνίδι με το +4.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Δευτ 18 Φεβ 2019, 17:53

ο ΠΑΟ χρειάστηκε τους γκρι και τα εκατομμύρια του δπγ για να κερδίσει τον ΠΑΟΚ των 687 supporter;

και με 1-2 εκατομμύρια είναι όλα καλά; Το ας φτάσουμε τους 18,000 supporters δείχνει πόσο ψηλά έχουν την ομάδα εκεί στην ΚΑΕ.

Αν θέλουμε να βλέπουμε ρεαλιστικά τα πράγματα είναι πλασματικό το τελικό σκορ. Ευχαριστούμε παίκτες και τημ που δεν άφησαν τον αγώνα στη μοίρα του. Το μόνο σενάριο νίκης ήταν να κλέψουμε με κάποιο τρόπο τη νίκη, εφόσον ο αντίπαλος δεν καιγόταν. Το δεύτερο δε συνέβαινε και το πρώτο δεν το καταφέραμε.

Η εικόνα του Βιειρίνια στο Παλατάκι με όλα τα καρεκλάκια γύρω του άδεια, είναι ο ΠΑΟΚ. Ο καταλληλότερος για πρόεδρος θα ήταν Δον Κιχώτης αλλά αυτός πέθανε πριν χρόνια στη Μάντσα.
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Δευτ 18 Φεβ 2019, 18:15

Rorschach έγραψε:Φαουλ ηταν.


Πεναλτυ
Dimg4
 

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Δευτ 18 Φεβ 2019, 23:21

Ένας τελικός είναι ένα ματς.. Όταν το σκορ είναι τόσο κοντά ένα-δύο φαλτσοσφυριγματα κρίνουν τον τροπαιουχο. Το ότι με αδίκησαν στην Λήμνο σχεδόν το εχω ξεχάσει. Αλλά την κλοπή του τροπαίου δεν μπορώ να την ξεχάσω. Θα περίμενα και μια έντονη και εμπεριστατωμένη ανακοίνωση της ΚΑΕ.
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό flash4 » Δευτ 18 Φεβ 2019, 23:42

Άδικα περιμενεις, η ΚΑΕ απ' ότι φαίνεται θέλει να τα 'χει καλά με το βάζελο. Αποδεχόμαστε το ρόλο του περήφανου ηττημένου. Για τη χαρά του αθλήματος. Διάβαζα σχόλια συμπάθειας και μου γύριζαν τα μυαλά. Δεν πιστεύω ότι θα αλλάξει κάτι για εμάς μετά από αυτόν τον τελικό. Αλλά ήταν ευκαιρία τίτλου μετά από 20 χρόνια και ο τρόπος που χάθηκε ενοχλεί, έστω και λίγους.
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Τρί 19 Φεβ 2019, 00:14

flash4 έγραψε:Άδικα περιμενεις, η ΚΑΕ απ' ότι φαίνεται θέλει να τα 'χει καλά με το βάζελο. Αποδεχόμαστε το ρόλο του περήφανου ηττημένου. Για τη χαρά του αθλήματος...


Αυτο εχω καταλάβει κι εγω, γι αυτό έγραψα "θα περίμενα μια ανακοίνωση.."
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3619
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό flash4 » Τρί 19 Φεβ 2019, 00:22

Σωστός, λόγω ώρας δεν το επεξεργάστηκα καλά ;)
flash4
 
Δημοσιεύσεις: 1366
Εγγραφή: Κυρ 10 Ιαν 2016, 17:13

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό palok » Τρί 19 Φεβ 2019, 09:36

θεωρώ οτι μπορούμε να κάνουμε μια δήλωση μετάνοιας στον μεγάλο άνθρωπο δημήτρη γιαννακόπουλο που φτάσαμε να προηγούμαστε με 3 πόντους λιγότερο από 5 λεπτά πριν το τέλος. και ευχαριστούμε τους διαιτητές που σε 63 δευτερόλεπτα έδωσαν 6 βολές. μία βολή ανά 10 δευτερόλεπτα. ήτανε? τις δώσανε.
Άβαταρ μέλους
palok
 
Δημοσιεύσεις: 10586
Εγγραφή: Τρί 18 Νοέμ 2008, 19:19
Τοποθεσία: Holargos

Re: ΠΑΟΚ - ΠΑΟ 73-79,Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό boogeyman77 » Τρί 19 Φεβ 2019, 17:04

flash4 έγραψε:Διάβαζα σχόλια συμπάθειας και μου γύριζαν τα μυαλά.
Όχι μόνο σε σένα φίλε μου.Εμεις που ζήσαμε τον μεγάλο Π.Α.Ο.Κ. Το φιλικό χτύπημα στην πλάτη του φουκαρά πλην τιμιου φτωχού από το κακομαθημένο πλουσιοπαιδο προκαλεί ξερατο.Θυμιζει την ομάδα ποδοσφαίρου όταν πνιγμένη από χρέη και προβλήματα,είχε την συμπάθεια των Ποκεμον και τον σαρκασμό τους με γελάκια συμπόνιας πιο εμετικά και από περιγραφή του Θαναηλακη μιας και δεν αποτελούσε ουσιαστική απειλή.Οταν άλλαξαν τα κοζια όμως.....Ζω για την ημέρα που θα ξαναγυρίσει ο τροχός και θα τους χτυπάω φιλικά την πλάτη λέγοντας τους πόσο καλή ομάδα έχουν αφού τους έχω σφάξει για μια ακόμα φορά με το βαμβάκι.
When The Going Gets Tough,The Tough Get Going.
boogeyman77
 
Δημοσιεύσεις: 4949
Εγγραφή: Σάβ 20 Ιαν 2018, 14:15
Τοποθεσία: Σαμοθράκη

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Σεζόν 2018-2019

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες