Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

MVP Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ.

Rey
8
15%
Κίτσιου
6
11%
Χατσερίδης
3
6%
Crespo
8
15%
Tosca
1
2%
Pontus
7
13%
Shakhov
1
2%
Jaba
7
13%
Πέλκας
3
6%
El Kaddouri
3
6%
Καρέλης
1
2%
Biseswar
5
9%
Matos
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Prijovic
1
2%
 
Σύνολο ψήφων : 54

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:46

tzoker έγραψε:Παιχνίδι που μπορεί να ξεχάστει για πάντα σε 3 μέρες..
Με γαυρο πλέον δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για να μν πάρουμε το διπλό. Εκεί δυστυχώς δεν συγχωρουνται πολλά πράγματα φέτος.
Συνεχίζουμε στο δρόμο προς το όνειρο με οδηγό τα λάθη μας, κ όχι κάτω από το χαλάκι.
Υλικό υπάρχει, προπονητής υπάρχει κ θ υπάρχει για πολύ καιρό ακόμα.
Στόχος το πρωτάθλημα κ μόνο


Γουατ? Γιατι ποτε ηταν ευκολο να παρεις διπλο εκει και τωρα δεν εχουμε δικαιολογια? Ρε σεις καποιοι χαλαρωστε λιγο, πολυ ρεαλ την ειδατε! Εκτος παιζεις με τον γαυρο, οχι με την λαρισα. Το πιο πιθανο ειναι να χασεις με την σημερινη σου εικονα
Dimg4
 

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:47

GoMaRoS έγραψε:90λεπτο ο πελκας, για πιο λογο επαιξε απο την αρχη; παμε μονο με λημνιο και ζαμπα εξτρεμ κατω; και τον μπισεσβαρ; μαλιστα



Υποπτευομαι εκπληξη με Μπισε στην θεση Πελκα.
Dimg4
 

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό karabill » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:49

navigator11 έγραψε:
Σε έχει συνηθίσει κιόλας στις ... κοτσάνες ο Λουτσέσκου, ε;


Καλα οταν δε βλεπεσαι και σου λεει κατι για fantastic game... φιλε ειλικρινα δεν εχει σημασια το σημερινο αποτελεσμα, ενα παιχνιδι ειναι! Σημασια εχει να παιζεις μπαλα και οχι κρυφτο! Τεσπα εδω ειμαστε, μακαρι να ανοιξει λιγο το μυαλο του και να βοηθησει την ομαδα
Άβαταρ μέλους
karabill
 
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 11:01
Τοποθεσία: Salonica / China

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:52

karabill έγραψε:
sn0ufel4 έγραψε:
karabill έγραψε:Καλα ρε πλακα με κανατε... ποια διαιτησια? Με τον Αρη παιζαμε μεσα στην Τουμπα! Ο αλλος νομιζει οτι ειναι προπονητης της Ξανθης ακομα! Εδω και 1 μηνα + η ομαδα δε βλεπετε ουτε με καλη θεληση και το παει απο δικαιολογια σε δικαιολογια.... Λιγη συνειδηση δε βλαπει! Ειμαστε η μονη ομαδα παγκοσμιως που οι παιχτες της βαριουντε να παιξουν σε γεματο γηπεδο. Ας ριξουν δυο σφαλιαρες απο τη διοικηση να σταματησει το τσιρκο


Χαλάρωσε λίγο ρε μεγάλε που βγήκες σήμερα να μιλήσεις για τσίρκο.


Ο αιγυπτιος πηρε μια και τελευταια ευκαιρια το καλοκαιρι νομιζω.... τωρα πηρε +1 σιωπηρη!
Απαντες μιλανε για διαιτησια και πρωτοι αυτοι που βρισκονται μεσα στην ομαδα, οι δε οπαδοι ολυμπιακιζουμε ασχημα!Ο Λου ψαχνει δικαιολογια ηδη για το τιγανι και ευχομαι να κερδισουμε και να μη χρειαστει να πεταξει καμια κοτσανα ως σηνηθως! Εδω ακουσαμε μεχρι και οτι ειναι αδιαφορο το παιχνιδι... αδιαφορο παιχνιδι με 30.000 κοσμος!

Εσυ ως τι το βλεπεις?
Που να μην έχει και το ρεκόρ νικών εδώ και ένα χρόνο τι θα έλεγες τότε ....;

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό tzoker » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:52

Dimg4 έγραψε:
tzoker έγραψε:Παιχνίδι που μπορεί να ξεχάστει για πάντα σε 3 μέρες..
Με γαυρο πλέον δεν υπάρχει καμία δικαιολογία για να μν πάρουμε το διπλό. Εκεί δυστυχώς δεν συγχωρουνται πολλά πράγματα φέτος.
Συνεχίζουμε στο δρόμο προς το όνειρο με οδηγό τα λάθη μας, κ όχι κάτω από το χαλάκι.
Υλικό υπάρχει, προπονητής υπάρχει κ θ υπάρχει για πολύ καιρό ακόμα.
Στόχος το πρωτάθλημα κ μόνο


Γουατ? Γιατι ποτε ηταν ευκολο να παρεις διπλο εκει και τωρα δεν εχουμε δικαιολογια? Ρε σεις καποιοι χαλαρωστε λιγο, πολυ ρεαλ την ειδατε! Εκτος παιζεις με τον γαυρο, οχι με την λαρισα. Το πιο πιθανο ειναι να χασεις με την σημερινη σου εικονα


Ξέρω πολύ καλά τη κατάσταση της ομάδας και τι είναι πιο πιθανό. Όταν θέλω πρωτάθλημα όμως πρέπει να είμαι πολύ σκληρός με τον εαυτό μου, ειδικά με - 2. Αν δεν κάνω υπέρβαση δεν το παίρνω. Για μένα είναι φαβορί ο Ολυμπιακός, και έτσι σκασμένοι όπως είμαστε μεγαλύτερο, χωρίς ν είναι καλός. Αλλά δεν μ λέει κάτι, είσαι υποχρεωμένος από τη στιγμή που ειχες όλο το χρόνο κ την άνεση να θέσεις στόχο το πρωτάθλημα, να πάρεις το διπλό όπως τότε ο γαυρος με Σίλβα, που ήρθε είπε γειά κ έφυγε.
tzoker
 
Δημοσιεύσεις: 2935
Εγγραφή: Τρί 28 Ιουν 2016, 19:23

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό themgeo » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:53

εγώ πέρα από την αρχική κρυάδα και στενοχώρια που δεν καθαρίσαμε αυτόν τον άρη, δεν θα φέρω την καταστροφή..
κάπως έτσι το περίμενα το ματς.. από μια ενδεκάδα που δεν θα ξαναπαίξει ποτέ μαζί φέτος στο πρωτάθλημα..

Ένα είναι το παράπονο μου... πως η ομάδα δεν ενισχύθηκε καθόλου φέτος (παρά τις αναφορές για απεριόριστο μπάτζετ).. από ένα παιχταρά θέλαμε σε κάθε θέση και πραγματικά πηγαίναμε για πολύ μεγάλα πράγματα..

Αντ’ αυτού δεν θεωρώ πως κανένας απτους Χατσερίδη, Βέρνμπλουμ, Ακπόμ, Καρέλη, Τόσκα είναι καλύτερος από αυτούς που έχουμε.. δυστυχώς.. ακόμα και ο Ζαμπά, είναι ώρες που ψάχνω τον Κάμπος ακόμα και τον Μακ (ορισμός του εξτρέμ)! Έναν Ουάρντα γουστάρω, αλλά επειδή έχω μιλήσει και μαζί του.. πραγματικά έχει μυαλό 10χρονου.. δυστυχώς..

Η ομάδα δεν παίζει την περσινή μπαλάρα, αλλά σίγουρα θα έρθει η ώρα που θα ρολάρει!
themgeo
 
Δημοσιεύσεις: 57
Εγγραφή: Δευτ 27 Ιούλ 2015, 19:56

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:53

karabill έγραψε:
navigator11 έγραψε:
Σε έχει συνηθίσει κιόλας στις ... κοτσάνες ο Λουτσέσκου, ε;


Καλα οταν δε βλεπεσαι και σου λεει κατι για fantastic game... φιλε ειλικρινα δεν εχει σημασια το σημερινο αποτελεσμα, ενα παιχνιδι ειναι! Σημασια εχει να παιζεις μπαλα και οχι κρυφτο! Τεσπα εδω ειμαστε, μακαρι να ανοιξει λιγο το μυαλο του και να βοηθησει την ομαδα
Για πες μας τι κάνει εδώ και ένα χρόνο ο λουτσεσκου

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό pilotos » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:54

Κερδίζει ο μλκ...
Εμείς δεν θέλουμε τον ΠΑΟΚ να κερδίζει για να υπάρχουμε και να βγάζουμε τα κόμπλεξ μας.
Τι δεν κατάλαβες;

SM-G965F
Τελευταία επεξεργασία από pilotos και Τετ 26 Σεπ 2018, 20:55, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:55

Dimg4 έγραψε:
seaman έγραψε:Τον είδα το Νάτχο με Πανιώνιο. Όταν έπαιρνε τη μπάλα κάτι γινόταν. Αμυντικά είχε αδειάσει το κέντρο του γαύρου. Σαν να μην υπήρχε στο γήπεδο


Οταν θες να αναβαθμισεις το κεντρο σου διωχνεις σαχοβ και παιρνεις νατχο. Απλα τα πραγματα. Διωχνεις κιτσιου και φερνεις εναν δεξι τοσκα.
Νατχο πριν τρία χρόνια ναι τώρα όχι......

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9772
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό karabill » Τετ 26 Σεπ 2018, 20:59

eorptol1 έγραψε:
karabill έγραψε:
navigator11 έγραψε:
Σε έχει συνηθίσει κιόλας στις ... κοτσάνες ο Λουτσέσκου, ε;


Καλα οταν δε βλεπεσαι και σου λεει κατι για fantastic game... φιλε ειλικρινα δεν εχει σημασια το σημερινο αποτελεσμα, ενα παιχνιδι ειναι! Σημασια εχει να παιζεις μπαλα και οχι κρυφτο! Τεσπα εδω ειμαστε, μακαρι να ανοιξει λιγο το μυαλο του και να βοηθησει την ομαδα
Για πες μας τι κάνει εδώ και ένα χρόνο ο λουτσεσκου

Στάλθηκε από το MI MAX 2 μου χρησιμοποιώντας Tapatalk


Πασο... δε χρειαζεται να αναλωνομαστε σε συζητησεις που δε βγαζουν πουθενα! Δεν εχει νοημα να ρωτας τι εκανε ενα χρονο ο Λου.... με οτι εκανε πανυγηριζα! Εγω απλα λεω οτι αυτο που βλεπω τελευταια μου φαινεται προβληματικο... εξηγω το γιατι σε προηγουμενο σχολιο
Άβαταρ μέλους
karabill
 
Δημοσιεύσεις: 791
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 11:01
Τοποθεσία: Salonica / China

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimg4 » Τετ 26 Σεπ 2018, 21:01

Μια χαρα ειναι ο Νατχο για ετοιμη καλη λυση. Ο σαχοβ σου κανει περισσοτερο απο νατχο δηλαδη...μαλιστα
Dimg4
 

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό mirlas » Τετ 26 Σεπ 2018, 21:06

η ομαδα δεν ειναι καλα τελευταια οχι λογο λουτσεσκου , αλλα λογο οτι ο πελκας ειναι σε κακη κατασταση , οταν ο πελκας δεν ειναι καλα δεν ειναι και η ομαδα καλα και αυτο το βλεπαμε και την προηγουμενη χρονια ...
ο νατχο ειναι πρωην ποδοσφαιριστης, παλι καλα δεν καναμε την μλκια του αιωνα να τον παρουμε και τον αφησαμε στους επενδυτες...
mirlas
 
Δημοσιεύσεις: 321
Εγγραφή: Τετ 26 Σεπ 2018, 20:32

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό navigator11 » Τετ 26 Σεπ 2018, 21:06

karabill έγραψε:
navigator11 έγραψε:
Σε έχει συνηθίσει κιόλας στις ... κοτσάνες ο Λουτσέσκου, ε;


Καλα οταν δε βλεπεσαι και σου λεει κατι για fantastic game... φιλε ειλικρινα δεν εχει σημασια το σημερινο αποτελεσμα, ενα παιχνιδι ειναι! Σημασια εχει να παιζεις μπαλα και οχι κρυφτο! Τεσπα εδω ειμαστε, μακαρι να ανοιξει λιγο το μυαλο του και να βοηθησει την ομαδα


Δε νομίζω πως έχει δώσει σε κάποιον από εμάς δικαίωμα να λέμε πως συνηθίζει να λέει κοτσάνες. Η ομάδα μπορεί πολύ πολύ καλύτερα. Κανένας δεν υποστηρίζει το αντίθετο. Έχουν μείνει 2 αγώνες, όπου η ομάδα πρέπει στο ένα να μην ηττηθεί (αν το κερδίσει κιόλας, καλοδεχούμενο θα είναι, εξυπακούεται) και στο άλλο να κυνηγήσει νίκη πάση θυσία. Μια μίνι σούμα θα επιχειρήσω προσωπικά τότε. Έχοντας όλην την εικόνα της διαχείρισης του Ρουμάνου και τα αποτελέσματα αυτής.
Τελευταία επεξεργασία από navigator11 και Τετ 26 Σεπ 2018, 21:16, έχει επεξεργασθεί 1 φορά/ες συνολικά
Τις φυλακές και τα τρελοκομεία γεμίσαμε και δε χωράμε άλλο πια. Νόημα στη ζωή μας δίνουν μόνο τα 4 σου γράμματα!!!
Άβαταρ μέλους
navigator11
 
Δημοσιεύσεις: 17920
Εγγραφή: Δευτ 25 Μάιος 2009, 09:35

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό GoMaRoS » Τετ 26 Σεπ 2018, 21:08

Τοσο μεγαλο ροτεισον δεν μπορουσαμε να κανουνε αλλες χρονιες, φετος υπαρχει βαθος να ξεκουραζονται ολοι. Με την ενδεκαδα που θα παιξουμε με γαυρο μαλλον θα παιξουμε καπακι στην μπατε μπορισοφ, και μετα την κυριακη με απολλωνα θα παιξει η ενδεκαδα που δουλευτηκε σημερα :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
GoMaRoS
 
Δημοσιεύσεις: 6671
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιουν 2010, 13:50

Re: Π.Α.Ο.Κ. - Ο. Α.Ρ.Η.Σ. 1-1 MVP, σχόλια & παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό panpangr77 » Τετ 26 Σεπ 2018, 21:13

Ούτε Νατχο θέλω ούτε Σακχοφ ,ένα στυλ Christoforo που έπαιζε στην Φιορεντινα. Η ομάδα πρέπει να ψάχνει για έναν ισάξιο του Μαουρίτσιο και έναν ισάξιο του Μάτος.Ποτε θα το κάνει ας αποφασίσει ,πια έχει υπεύθυνο στο αθλητικό σχεδιασμο. Ήταν σαν να παίζαμε φιλικο ,βγήκαν συμπεράσματα πάμε παρακάτω .
panpangr77
 
Δημοσιεύσεις: 6860
Εγγραφή: Πέμ 30 Ιαν 2014, 12:55
Τοποθεσία: ΤΖΙΤΖΙΦΙΕΣ

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες