Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Σχόλια - κριτική για όλους τους αγώνες του Κυπέλλου Ελλάδος και όλων των παραλειπομένων...

MVP

Γλύκος
2
1%
Μάτος
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Βαρέλα
2
1%
Μαλεζάς
1
1%
Λέοβατς
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάνιας
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Σάκχοφ
6
4%
Μπίσεσβαρ
11
8%
Μυστακίδης
92
64%
Ενρίκε
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κουλούρης
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
Κάτσε
1
1%
Πρίγιοβιτς
29
20%
Κίτσιου
0
Δεν υπάρχουν ψήφοι
 
Σύνολο ψήφων : 144

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Παρ 10 Φεβ 2017, 00:05

Δυστυχως η ομαδα τρωει πολυ ξυλο μεσα στο γηπεδο και οι παικτες δεν προστατευονται..

Υπαρχει υλικο για να γινει το απαραιτητο ροτεισον αλλα μην περιμενετε 5-6 αλλαγες μαζεμενες.

Περα απο την γκολαρα του πριγιο,highlight της βραδιας ειναι το τσιμπημα του μπισεσβαρ στο πρωτο ημιχρονο στον ματος.πρεπει λιγο η εικονα του
ΠΑΟΚ των 20+ ευκαιριων να φυγει απο το μυαλο μας γιατι η ομαδα πρεπει να κανει μια συντηρηση δυναμεων.

Ευκαιρια να παρουν χρονο ουαρντα,χαρισης στο επομενο ματς και ο κλαους να παρει χρονο γιατι πολυ πιθανον να ειναι το βασικο σεντερ φορ με Σαλκε.
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27847
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Παρ 10 Φεβ 2017, 00:14

Μεγαλο μπραβο σε ολους..μβπ μυστακιδης απο κοντα σακχοβ με απιστευτα τρεξιματα αλλα και πριγιο ο οποιος εβαλε απιθανο γκολ..
Περαστικά στον αδερφο...
Μεσα στο λεωφορειο εσβησαν τουρτα στον κρεσπο..αυτη ειναι οικογενεια..μπραβο σας..
Παναγιωτη η νικη ειναι αφιερωμενη για σενα..το πανηγυρισες απο εκει ψηλα είμαι σιγουρος...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3652
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό simba » Παρ 10 Φεβ 2017, 00:21

Dimitris_L4 έγραψε:Παναγιωτη η νικη ειναι αφιερωμενη για σενα..το πανηγυρισες απο εκει ψηλα είμαι σιγουρος...
Άβαταρ μέλους
simba
 
Δημοσιεύσεις: 10160
Εγγραφή: Πέμ 05 Φεβ 2009, 22:34

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Pablito » Παρ 10 Φεβ 2017, 00:32

Σημαντικη νικη, η ομαδα φαινεται κουρασμενη.. Υπερβαλον ζηλος απο Ενρικε και χαζη κοκκινη,που θα τον αφησει εκτος απ το παιχνιδι της Κυριακης.


Υ.Γ Ελπιζω ο Κανιας να μην εχει παθει κατι σοβαρο, με το που βγηκε φανηκε η δουλεια που κανει!
Pablito
 
Δημοσιεύσεις: 2240
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 21:24

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Παρ 10 Φεβ 2017, 01:41

το πέναλτυ που γίνεται στον Μύστα το κάνουμε γαργάρα;
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8383
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό vs40 » Παρ 10 Φεβ 2017, 02:01

Δε είδα πάλι τον αγώνα και περιμένω το καπάκι. Μπράβο στην ομαδα για το αποτέλεσμα και τις γκολάρες! Ήταν τελείωμα αλλά Ιμπραϊμοβιτς η γκολάρα του Πρίγιο!

Χρειαζόμαστε επιγόντως ολικό ροτέισον. Ας θυσιαστεί ένα ματσάκι. Τεράστιος ο κίνδυνος να έχουμε τραυματισμούς πλέον. 5-3-2 να θωρακίσουμε τα μετόπισθεν και γιατί όχι ένα γλυκό 0-1.
Μπρίκιτς
Κίτσιου - Βαρέλα(Μαλεζάς 60) - Χατζηισαϊας- Κρέσπο - Δεληγιαννίδης
Χαρίσης - Σάκχωφ - Τσίμιροτ (70 Κάτσε)
Πρίγιοβιτς - Κουλούρης (Μπίσεσβαρ 80 αν χρειαστεί)

Ευκαιρία να πάρει 90λεπτο ο Πρίγιοβιτς. Ευκαιρία για τα μπακ και γιατί όχι το Χατζηισαϊα.
Ευκαιρία να ξεκουραστούν οι Μάτος, Λέοβατς, Μπίσεσβαρ, Μυστακίδης. Ίσως να παίξει λιγάκι και ο Ουάρντα, που θα μπορούσε να ξεκουράσει το Σάκχωφ προς το τέλος (αντί Μπίσεσβαρ).

Μπράβο ξανά για το απίστευτο σερί που συνεχίζεται. Το κύπελλο φέτος θα είναι πολύ σημαντικό για εμάς. Περισσότερο από κάθε διεκδηκιτή μας.
Τελευταία επεξεργασία από vs40 και Παρ 10 Φεβ 2017, 02:17, έχει επεξεργασθεί 3 φορά/ες συνολικά
Άβαταρ μέλους
vs40
 
Δημοσιεύσεις: 5270
Εγγραφή: Τετ 13 Αύγ 2008, 00:07

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό sn0ufel4 » Παρ 10 Φεβ 2017, 02:03

Dimitris_L4 έγραψε:Μεγαλο μπραβο σε ολους..μβπ μυστακιδης απο κοντα σακχοβ με απιστευτα τρεξιματα αλλα και πριγιο ο οποιος εβαλε απιθανο γκολ..
Περαστικά στον αδερφο...
Μεσα στο λεωφορειο εσβησαν τουρτα στον κρεσπο..αυτη ειναι οικογενεια..μπραβο σας..
Παναγιωτη η νικη ειναι αφιερωμενη για σενα..το πανηγυρισες απο εκει ψηλα είμαι σιγουρος...


+1
Μην καταδέχεσαι να ρωτάς: «Θα νικήσουμε; Θα νικηθούμε;» Πολέμα!
«Ασκητική»
Some folk we never forget... some kind we never forgive...havent seen the back of us yet...we will fight as long as we live
Many places i have been....many sorrows i have seen...
îdô Nidir nênâkham Bârî'n Katharâd
Άβαταρ μέλους
sn0ufel4
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 10230
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 16:19

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό theo-drama » Παρ 10 Φεβ 2017, 02:14

sourmenetes έγραψε:Δυστυχως η ομαδα τρωει πολυ ξυλο μεσα στο γηπεδο και οι παικτες δεν προστατευονται..

Υπαρχει υλικο για να γινει το απαραιτητο ροτεισον αλλα μην περιμενετε 5-6 αλλαγες μαζεμενες.

Περα απο την γκολαρα του πριγιο,highlight της βραδιας ειναι το τσιμπημα του μπισεσβαρ στο πρωτο ημιχρονο στον ματος.πρεπει λιγο η εικονα του
ΠΑΟΚ των 20+ ευκαιριων να φυγει απο το μυαλο μας γιατι η ομαδα πρεπει να κανει μια συντηρηση δυναμεων.

Ευκαιρια να παρουν χρονο ουαρντα,χαρισης στο επομενο ματς και ο κλαους να παρει χρονο γιατι πολυ πιθανον να ειναι το βασικο σεντερ φορ με Σαλκε.


Παντως οι Λεοβατς-Κανιας-Σακχοφ-Μυστακιδης και Μπισερβαρ(εχουν συνεχομενους 5-7 αγωνες περιπου σε διαστημα 20 ημερων απο 19/1 εως 9/2) θελουν σιγουρα ξεκουραση,για να ειναι φρεσκοι με τη Σαλκε.
Καποιοι απο αυτους μπορουν να παρουν λιγα λεπτα,με την Ξανθη.

Στα του αγωνα καλυτεροι μβπ Μυστακιδης και επειτα Βαρελα,Μπισερβαρ.
Ανεβασαμε και τα ποσοστα μας ευστοχιας,χωρις πολλες τελικες με προπονηση σχετικα.
theo-drama
Mr Ξερόλας 2019
 
Δημοσιεύσεις: 5520
Εγγραφή: Πέμ 22 Οκτ 2015, 20:04

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό john4serres » Παρ 10 Φεβ 2017, 09:56

ΑΝΤΕ ΡΕ ΠΑΟΚΑΡΑ ! :opaokara:
PAOK Express γίναμε !
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29900
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό astnord » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:25

Μπράβο στην ομαδάρα μπράβο και στο λαό.
ΑΝΑΤΡΙΧΙΛΑ ο πανηγυρισμός του Μυστακίδη,φοβερό το νέο σύνθημα.
Το πόσο πολύ έχει ανεβεί το επίπεδο της ομάδας φέτος φάνηκε στο σημείο στο οποίο ο μέχρι πέρυσι βασικός Κάτσε μπαίνει στον αγώνα λόγω τραυματισμού του Κάνιας και απουσίας Τσίμιροτ-Χαρίση.
Μη σταματάς Δικέφαλεεε, μη σταματάς μη σταματάς Δικέφαλε......
Υ.Γ. Για ακόμη έναν αγώνα mvp o...............τζαβέλας.
astnord
 
Δημοσιεύσεις: 262
Εγγραφή: Παρ 29 Ιούλ 2011, 02:24

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:26

Υπάρχει το νέο σύνθημα κάπου; Ο ρυθμός βασικά θέλω να μάθω πώς είναι..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47037
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:28

simba έγραψε:
Dimitris_L4 έγραψε:Παναγιωτη η νικη ειναι αφιερωμενη για σενα..το πανηγυρισες απο εκει ψηλα είμαι σιγουρος...


+ 1926... :pano:

Κατσούρη ζεις για πάντα Π.Α.Ο.Κ.τσής!!!! :nairepaok:


Υ.Γ. Μέχρι και οι τρίχες της πλάτης μου σηκώθηκαν παίδες εχθές, όταν αμέσως μετά το σφύριγμα της λήξης, τα τρελαμένα Π.Α.Ο.Κ.τσάκια της κερκίδας άρχισαν να φωνάζουν καλώντας:

Π.Α.Ο.Κ., έέλαα, στοοον λαααόό σοοουυυ!!!! :pano: :nairepaok:

Υ.Γ. 2...Το ποδοσφαιρικό κριτήριο του λαού του Π.Α.Ο.Κ. ήταν, είναι και θα παραμείνει αλάνθαστο ες αεί... ;)
Τελευταία επεξεργασία από goran 64 και Παρ 10 Φεβ 2017, 10:33, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Odi » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:29

RoMaN έγραψε:Υπάρχει το νέο σύνθημα κάπου; Ο ρυθμός βασικά θέλω να μάθω πώς είναι..


Στην σελίδα 4 νομίζω.
Μόνο ΠΑΟΚ
Άβαταρ μέλους
Odi
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 11057
Εγγραφή: Τρί 17 Ιουν 2008, 15:50
Τοποθεσία: Θεσσαλονίκη

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό zarathustra79 » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:30

Είναι από τα καβουράκια του τσιτσάνη, όπως τα 'σήκωσε το το γ***μένο', 'τι ωραία θα τεντώνει μεσ' την τούμπα το σεντόνι' κλπ κλπ.
Δεν το αντέχω να με αποκαλείτε zara... Δεν είμαι κατάστημα ρούχων!! Peace...
Άβαταρ μέλους
zarathustra79
 
Δημοσιεύσεις: 1785
Εγγραφή: Πέμ 12 Δεκ 2013, 20:54

Re: Ξάνθη-Π.Α.Ο.Κ 1-2,MVP, Σχόλια & Παραλειπόμενα

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 10 Φεβ 2017, 10:33

Ευχαριστώ!
Βλέπετε, δεν διαβάζω πολύ φόρουμ και δεν ξέρω να κινούμαι καλά εδώ μέσα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47037
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Κύπελλο Ελλάδος

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 0 επισκέπτες