6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Συζήτηση για το εμψυχο υλικό της ομάδας

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό aoratos » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:43

dimbar έγραψε:Στην 3ετία συμπεριλαμβάνουμε και το 6μηνο στην Τουρκία?


Θες 2,5? Προσφερε οτι μπορουσε στον ΔΙΚΕΦΑΛΟ ή οχι? Αιντε και εσυ!
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό Darkm4n » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:47

Eπιτέλους Τ.Ε.Λ.Ο.Σ
''Δούλευε στην σιωπή και άσε την κατάκτηση τίτλων να κάνει θόρυβο''
Άβαταρ μέλους
Darkm4n
 
Δημοσιεύσεις: 3325
Εγγραφή: Πέμ 01 Δεκ 2016, 02:49
Τοποθεσία: MyShadow disappears somewhere in Western-Macedonia

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό cellophan » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:52

Ξεμείναμε από βαρβάρους ή μου φαίνεται; Καλή συνέχεια Αλέξανδρε.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό dimbar » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:55

aoratos έγραψε:
dimbar έγραψε:Στην 3ετία συμπεριλαμβάνουμε και το 6μηνο στην Τουρκία?


Θες 2,5? Προσφερε οτι μπορουσε στον ΔΙΚΕΦΑΛΟ ή οχι? Αιντε και εσυ!



Δεν με νοιάζει τι πρόσφερε, τον κρίνω από την συμπεριφορά του απέναντι στην φανέλα που σαν σωστός επαγγελματίας την έφτυσε όταν κατάλαβε ότι πήγαινε για πάγκο.Εγώ το αντίο του το είπα τότε γιατί από τότε έπρεπε να είναι εκτός ομάδας.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό cartman » Σάβ 28 Ιαν 2017, 21:58

Προσφερε οτι μπορουσε και υπηρχαν μερες που ηταν και στυλοβατης στο κεντρο.Η επιλογη του ομως το καλοκαιρι να κατσει στο συμβολαιο του και να μην βρει ομαδα ενω ηξερε οτι δεν υπολογιζεται με ξινισε.Πιστευω οτι απλα περιμενε μαζι με αλλους "αδικημενους" οτι αργα ή γρηγορα ο Βλαντο θα φυγει.Δεν ειναι τυχαιο οτι μετα το διωξιμο του μβπ και τη στηριξη σε Ιβιτς οτι αυτος και ο Σκονδρας αποφασισαν να φυγουν. Να παραδειγματιστουν απο αυτο και αλλοι στην ομαδα.
Η ομαδα το καλοκαιρι του 2024 θα παιξει προκριματικα με κεντρο Τσιγγαρα, Οζντοεφ.
Άβαταρ μέλους
cartman
 
Δημοσιεύσεις: 357
Εγγραφή: Σάβ 27 Αύγ 2016, 20:24

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό The_Stalker » Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:03

CCCP έγραψε:
The_Stalker έγραψε:Ευχαριστούμε για την προσφορά και καλή συνέχεια.
Για το αγωνιστικό τα είπαν τα παιδια: ότι μπορούσες έδωσες, η ομάδα σε ξεπέρασε.
Λυπάμαι που ΑΔΙΚΩΣ στοχοποιήθηκες εξωαγωνιστικά, από συνοπαδούς που ήταν (ή είναι) εκτός πραγματικότητας. ΚΑΙ στο εξωαγωνιστικό κομμάτι υπήρξες απολύτως έντιμος.


Απο που ξερεις εσυ stalker αν ηταν εντιμος η ατιμος ο Τζιολης? Χωρις ειρωνια ρωτάω.

Οχι..αρχηγος αλλα σιγουρα ΜΕΣΑ στην "κλικα" ηταν ο Τζιολης κρίνοντας απο την προστασια που ειχε απο ΑΡΔ. Και καμια "στοχοποιηση" δεν ειδα εγω. Εγω τον υπερασπιστικα οταν ηρθε οταν οι περισσοτεροι λεγανε αντε ρε τον βαζελο που μας φερανε. Απο εκει και περα μονο κατι μβπ και τετοιες αστειότητες ειχαμε που αντι να κλαιμε για την καταντια της ομαδας που εμοιαζε ο Τζιολης παικταρας εμεις διναμε μβπ.


Απαντώ γενικώς και επίσης χωρίς ειρωνεία, προσπαθώντας να να προσδιορίσω και κάποια λογικά σφάλματα που κάνετε κάποιοι.

1) Ο Τζιόλης ως χαρακτήρας δεν έχει δώσει δικαιώματα σε καμία ομάδα. Είναι χαμηλών τόνων και κανένας δεν τον έχει κατηγορήσει πουθενά για εξωαγωνιστικούς λόγους, εκτός από δική μας μερίδα οπαδών. Προφανώς και δεν συγκρίνεται με τον σπυρόπουλο πχ που ήταν ΓΝΩΣΤΟΣ προβληματικός χαρακτήρας, ούτε με το νίνη που είχε τα μυαλά του πάνω από το κεφάλι του, ούτε με τον Κατσουράνη που είχε "αρχηγικό" προφίλ. Χωρίς να υποννοώ ότι οι παραπάνω είχαν κάποια "κλίκα".

2) Για το ότι έπαιζε βασικός, ΔΕΝ φταίει ούτε αυτός ούτε καμία κλίκα. Έφταιγε ο αγωνιστικός σχεδιασμός της ΠΑΕ που δεν είχε σταθερότητα ούτε σε προπονητές, ούτε σε μεταγραφική - αγωνιστική φιλοσοφία. Δεν καθόριζαν οι αρδ τα παραπάνω, η ΠΑΕ τα καθόριζε. Και θα επαναλάβω ότι ελλείψει καλύτερου, ΗΤΑΝ MVP σε πολλά παιχνίδια. Και την ανανέωση την κέρδισε έτσι.

3) Προφανώς και υπήρχε τεράστια στοχοποίηση, να μην εθελοτυφλούμε. Δεν θα κάτσω να ψάξω παλαιότερα ποστ, μπορεί να το επιβεβαιώσει οποισδήποτε mod. Ειδικά την περίοδο που ήταν όλοι οι πρώην βάζελοι στον ΠΑΟΚ.

4) Αν ήταν μέλος οποιασδήποτε "κλίκας" δεν θα έφευγε Τουρκία. Θα περίμενε δυό - τρεις αγωνιστικές να επανακτήσει τη θέση του στην 11αδα μέσω της περιβόητης και ανύπαρκτης αυτής "κλίκας". Στην οποία ας πούμε συμμετείχε ή ΔΕΝ συμμετείχε ο ΓΧ, ανάλογα με το τι βόλευε κάθε φορά..

5) Οι αρδ έχουν υπερασπιστεί πολλούς παίκτες κατά καιρούς. Το συμπέρασμα ότι ο χ παίκτης ανήκει σε κάποια κλίκα επειδή τον υπερασπίζεται ο ψ αρδ, είναι παντελώς αυθαίρετο και αστήρικτο. Ακόμα και αν ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ κάποιος αρδ υπερασπίζεται κάποιον παίκτη χωρίς να το αξίζει (που ο Τζιόλης βάσει προσφοράς στην ομάδα που ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΤΕ το ΑΞΙΖΕ ξαναλέω), δεν αποδεικνύει ότι ο παίκτης ευθύνεται γι' αυτό, πχ αβαντάροντας τον αρδ με εκ των έσω πληροφορίες. Μπορεί πχ να οφείλεται στη σχέση του μάνατζερ του παίκτη με τον αρδ. Και αυτό μπορεί να ισχύει για τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ παίκτη. Σκέψου πχ ότι υπερασπίζεται ο ψ αρδ τον Μαλεζά και αυτομάτως βγάζουμε τον Μαλεζά κλικαδόρο.

6) Τα δυό - τρία καλά λόγια που έχω ακούσει εγώ για τον Τζιόλη από διαφορετικούς ανθρώπους και η ΣΥΝΟΛΙΚΗ και όχι ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ εικόνα του με έχουν πείσει για την εντιμότητά του. Το οποίο με οδηγεί να επισημάνω τα λογικά σφάλματα που κάνεις:

- ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ, ανήκει σε αυτόν που κάνει τον πιο extreme ισχυρισμό. Στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχω εγώ (ή ο Τζιόλης) την υποχρέωση να αποδείξω ότι δεν είναι ελέφαντας, αλλά ΕΣΥ ότι είναι κλικάδόρος.

- Η ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΣΥΝΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΔΥΟ ΓΕΟΝΟΤΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ, ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΕΥΣΗ. Είναι ότι αναφέρω στο (5).

- Η ΠΟΛΩΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ. Είναι ότι αναφέρω στο (6), όπου εστιάζει κάποιος μόνο στα γεγονότα που υποστηρίζουν την ήδη διαμορφωμένη άποψή του, παραβλέποντας κάθε άλλο γεγονός που είναι εναντίον αυτής.

Για να το κλείσω, θεωρώ ότι ο Τζιόλης τίμησε τη φανέλα στο μέτρο των δυνατοτήτων του. Και κανενός κόλκα η αβάντα δεν μπορεί να με κάνει να τον κατατάξω σε κάποια άλλη κατηγορία. Ελπίζω να μην έγινα πολύ κουρατικός με το σεντόνι..
Άβαταρ μέλους
The_Stalker
 
Δημοσιεύσεις: 2242
Εγγραφή: Κυρ 08 Δεκ 2013, 00:20

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό aoratos » Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:12

dimbar έγραψε:
aoratos έγραψε:
dimbar έγραψε:Στην 3ετία συμπεριλαμβάνουμε και το 6μηνο στην Τουρκία?


Θες 2,5? Προσφερε οτι μπορουσε στον ΔΙΚΕΦΑΛΟ ή οχι? Αιντε και εσυ!



Δεν με νοιάζει τι πρόσφερε, τον κρίνω από την συμπεριφορά του απέναντι στην φανέλα που σαν σωστός επαγγελματίας την έφτυσε όταν κατάλαβε ότι πήγαινε για πάγκο.Εγώ το αντίο του το είπα τότε γιατί από τότε έπρεπε να είναι εκτός ομάδας.


Δεν καταλαβα, δικαιωμα του επαγγελματιας ποδοσφαιριστης ειναι δεν στο επαιξε ποτε ΠΑΟΚαρχης. Δικαιωμα του ειναι αν ο προπονητης του μερικους μηνες αφοτου ηρθε στην ομαδα τον εβαλε στον παγο να συζητησει το ενδεχομενο να παει καπου αλλου να αγωνιζεται. Δν εκανε ωπα τα αποδυτηρια επειδη δεν επαιζε, απλως ζητησε να παει καπου να παιζει και ο προπονητης του που δεν τον υπολογιζε το δεχτηκε. Περιμενω να δω πως θα αποχαιρετησεις τον Φανουρη που ακριβως για τον ιδιο λογο εφυγε σημερα.
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό cellophan » Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:40

The_Stalker έγραψε:
CCCP έγραψε:
The_Stalker έγραψε:Ευχαριστούμε για την προσφορά και καλή συνέχεια.
Για το αγωνιστικό τα είπαν τα παιδια: ότι μπορούσες έδωσες, η ομάδα σε ξεπέρασε.
Λυπάμαι που ΑΔΙΚΩΣ στοχοποιήθηκες εξωαγωνιστικά, από συνοπαδούς που ήταν (ή είναι) εκτός πραγματικότητας. ΚΑΙ στο εξωαγωνιστικό κομμάτι υπήρξες απολύτως έντιμος.


Απο που ξερεις εσυ stalker αν ηταν εντιμος η ατιμος ο Τζιολης? Χωρις ειρωνια ρωτάω.

Οχι..αρχηγος αλλα σιγουρα ΜΕΣΑ στην "κλικα" ηταν ο Τζιολης κρίνοντας απο την προστασια που ειχε απο ΑΡΔ. Και καμια "στοχοποιηση" δεν ειδα εγω. Εγω τον υπερασπιστικα οταν ηρθε οταν οι περισσοτεροι λεγανε αντε ρε τον βαζελο που μας φερανε. Απο εκει και περα μονο κατι μβπ και τετοιες αστειότητες ειχαμε που αντι να κλαιμε για την καταντια της ομαδας που εμοιαζε ο Τζιολης παικταρας εμεις διναμε μβπ.


Απαντώ γενικώς και επίσης χωρίς ειρωνεία, προσπαθώντας να να προσδιορίσω και κάποια λογικά σφάλματα που κάνετε κάποιοι.

1) Ο Τζιόλης ως χαρακτήρας δεν έχει δώσει δικαιώματα σε καμία ομάδα. Είναι χαμηλών τόνων και κανένας δεν τον έχει κατηγορήσει πουθενά για εξωαγωνιστικούς λόγους, εκτός από δική μας μερίδα οπαδών. Προφανώς και δεν συγκρίνεται με τον σπυρόπουλο πχ που ήταν ΓΝΩΣΤΟΣ προβληματικός χαρακτήρας, ούτε με το νίνη που είχε τα μυαλά του πάνω από το κεφάλι του, ούτε με τον Κατσουράνη που είχε "αρχηγικό" προφίλ. Χωρίς να υποννοώ ότι οι παραπάνω είχαν κάποια "κλίκα".

2) Για το ότι έπαιζε βασικός, ΔΕΝ φταίει ούτε αυτός ούτε καμία κλίκα. Έφταιγε ο αγωνιστικός σχεδιασμός της ΠΑΕ που δεν είχε σταθερότητα ούτε σε προπονητές, ούτε σε μεταγραφική - αγωνιστική φιλοσοφία. Δεν καθόριζαν οι αρδ τα παραπάνω, η ΠΑΕ τα καθόριζε. Και θα επαναλάβω ότι ελλείψει καλύτερου, ΗΤΑΝ MVP σε πολλά παιχνίδια. Και την ανανέωση την κέρδισε έτσι.

3) Προφανώς και υπήρχε τεράστια στοχοποίηση, να μην εθελοτυφλούμε. Δεν θα κάτσω να ψάξω παλαιότερα ποστ, μπορεί να το επιβεβαιώσει οποισδήποτε mod. Ειδικά την περίοδο που ήταν όλοι οι πρώην βάζελοι στον ΠΑΟΚ.

4) Αν ήταν μέλος οποιασδήποτε "κλίκας" δεν θα έφευγε Τουρκία. Θα περίμενε δυό - τρεις αγωνιστικές να επανακτήσει τη θέση του στην 11αδα μέσω της περιβόητης και ανύπαρκτης αυτής "κλίκας". Στην οποία ας πούμε συμμετείχε ή ΔΕΝ συμμετείχε ο ΓΧ, ανάλογα με το τι βόλευε κάθε φορά..

5) Οι αρδ έχουν υπερασπιστεί πολλούς παίκτες κατά καιρούς. Το συμπέρασμα ότι ο χ παίκτης ανήκει σε κάποια κλίκα επειδή τον υπερασπίζεται ο ψ αρδ, είναι παντελώς αυθαίρετο και αστήρικτο. Ακόμα και αν ΕΣΚΕΜΜΕΝΑ κάποιος αρδ υπερασπίζεται κάποιον παίκτη χωρίς να το αξίζει (που ο Τζιόλης βάσει προσφοράς στην ομάδα που ΕΙΧΑΜΕ ΤΟΤΕ το ΑΞΙΖΕ ξαναλέω), δεν αποδεικνύει ότι ο παίκτης ευθύνεται γι' αυτό, πχ αβαντάροντας τον αρδ με εκ των έσω πληροφορίες. Μπορεί πχ να οφείλεται στη σχέση του μάνατζερ του παίκτη με τον αρδ. Και αυτό μπορεί να ισχύει για τον ΟΠΟΙΟΝΔΗΠΟΤΕ παίκτη. Σκέψου πχ ότι υπερασπίζεται ο ψ αρδ τον Μαλεζά και αυτομάτως βγάζουμε τον Μαλεζά κλικαδόρο.

6) Τα δυό - τρία καλά λόγια που έχω ακούσει εγώ για τον Τζιόλη από διαφορετικούς ανθρώπους και η ΣΥΝΟΛΙΚΗ και όχι ΑΠΟΣΠΑΣΜΑΤΙΚΗ εικόνα του με έχουν πείσει για την εντιμότητά του. Το οποίο με οδηγεί να επισημάνω τα λογικά σφάλματα που κάνεις:

- ΤΟ ΒΑΡΟΣ ΤΗΣ ΑΠΟΔΕΙΞΗΣ, ανήκει σε αυτόν που κάνει τον πιο extreme ισχυρισμό. Στη συγκεκριμένη περίπτωση δεν έχω εγώ (ή ο Τζιόλης) την υποχρέωση να αποδείξω ότι δεν είναι ελέφαντας, αλλά ΕΣΥ ότι είναι κλικάδόρος.

- Η ΛΑΘΟΣ ΣΥΝΔΕΣΗ ΜΕ ΣΥΝΕΠΑΓΩΓΙΚΗ ΣΧΕΣΗ ΔΥΟ ΓΕΟΝΟΤΩΝ ΠΟΥ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΙΝΑΙ ΑΝΕΞΑΡΤΗΤΑ, ΩΣ ΑΠΟΔΕΙΚΤΙΚΟ ΣΤΟΙΧΕΙΟ, ΚΑΘΩΣ ΚΑΙ Η ΓΕΝΙΚΕΥΣΗ. Είναι ότι αναφέρω στο (5).

- Η ΠΟΛΩΣΗ ΕΠΙΒΕΒΑΙΩΣΗΣ. Είναι ότι αναφέρω στο (6), όπου εστιάζει κάποιος μόνο στα γεγονότα που υποστηρίζουν την ήδη διαμορφωμένη άποψή του, παραβλέποντας κάθε άλλο γεγονός που είναι εναντίον αυτής.

Για να το κλείσω, θεωρώ ότι ο Τζιόλης τίμησε τη φανέλα στο μέτρο των δυνατοτήτων του. Και κανενός κόλκα η αβάντα δεν μπορεί να με κάνει να τον κατατάξω σε κάποια άλλη κατηγορία. Ελπίζω να μην έγινα πολύ κουρατικός με το σεντόνι..


Εκτιμώ πολύ την προσπάθεια που κάνεις stalker να επιχειρηματολογήσεις. Αμφισβητώ πλήρως το αποτέλεσμα που θα έχει. Σε κάθε περίπτωση, προσυπογράφω και με τα δύο χέρια.
Άβαταρ μέλους
cellophan
 
Δημοσιεύσεις: 3105
Εγγραφή: Δευτ 03 Αύγ 2009, 03:24

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:59

gpap έγραψε:Καλή συνέχεια.
Έδινες πάντα τα μέγιστα των δυνατοτήτων σου, αυτό δεν μπορούν να το αρνηθούν ούτε οι επικριτές σου.
Την τίμησες την φανέλα, σεβάστηκες το συμβόλαιό σου, δεν πούλησες ποτέ ''οπαδιλίκι'' ούτε ''σταριλίκι''.

Το μόνο που έχω να σου επισυνάψω, είναι πως δεν έγινες ποτέ (δεν ήθελες, δεν στο ζήτησαν?) ο ηγέτης των αποδυτηρίων, ο έμπειρος που κρατάει τους μιρκούς προσγειωμένους, της βεντέτες σεμνές, τους ενθουσιώδεις στα πόδια τους, και δίνει το έναυσμα.

Παρ'αυτά, από εσένα θα κρατήσω ευχάριστες αναμνήσεις.
Καλή συνέχεια ότι και να κάνεις.
Αν έρθεις ξανά στην Τούμπα, ως αντίπαλος, ένας εκεί στην 7 θα σε χειροκροτάει.


Το αυτο.Αν δεν υπηρχε κι αυτο το τελ. εξαμηνο....Κριμα να φευγει ετσι .Καλη συνεχεια.
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό KOSTAS54 » Σάβ 28 Ιαν 2017, 23:03

Cell
.Παρομοίως.
KOSTAS54
 
Δημοσιεύσεις: 3763
Εγγραφή: Σάβ 02 Μάιος 2009, 00:02

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό CCCP » Σάβ 28 Ιαν 2017, 23:07

Stalker δεν διαφωνω συνολικα. Απλα οπως δεν εχουμε αποδειξεις να τον πουμε κλικαδορο ετσι και θεωρω οτι δεν μπορουμε να τον πουμε και εντιμο. Που να ξερουμε στα σιγουρα. Εκει ηταν η ενσταση μου.

Ουτε κι εγω ειχα ποτε προβλημα με τον Τζιολη ουτε και με το οτι έπαιζε. Απλα τα τελευται 1,5 χρονια γινανε καποια φοβερα και ξεδιαντροπα πραγματα και εγω κρινω απο αυτα που βλεπω και ακουω μπροστα μου. Για τον Τζιολη δεν ειμαι σιγουρος οπως για τζαβελλα/vitor που ειμαι 100% σιγουρος για την σχεση τους με τον χοντρο, ειναι 100% σιγουρο οτι και ο τζιολης ειχε σχεσεις και μιλουσε αρκετα με δημοσιογραφους ομως. Και εγω και μακρια ειμαι και τιποτα παρασκοινιακο δεν ξερω, ολα αυτα ειναι στα φανερα και στον αερα.

Αλλα τελος παντον ξεφευγουμε και δεν αξιζει να τα ξαναλεμε αυτα.
Άβαταρ μέλους
CCCP
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 12 Φεβ 2008, 23:26

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό dimbar » Σάβ 28 Ιαν 2017, 23:53

aoratos έγραψε:
Δεν καταλαβα, δικαιωμα του επαγγελματιας ποδοσφαιριστης ειναι δεν στο επαιξε ποτε ΠΑΟΚαρχης. Δικαιωμα του ειναι αν ο προπονητης του μερικους μηνες αφοτου ηρθε στην ομαδα τον εβαλε στον παγο να συζητησει το ενδεχομενο να παει καπου αλλου να αγωνιζεται. Δν εκανε ωπα τα αποδυτηρια επειδη δεν επαιζε, απλως ζητησε να παει καπου να παιζει και ο προπονητης του που δεν τον υπολογιζε το δεχτηκε. Περιμενω να δω πως θα αποχαιρετησεις τον Φανουρη που ακριβως για τον ιδιο λογο εφυγε σημερα.


Φυσικά και ήταν δικαίωμα του, και το να καθήσει στο συμβόλαιο του 6 μήνες πάλι δικαίωμα του είναι, όπως είναι και δικό μου δικαίωμα να τον κρίνω για τον τρόπο που εξασκεί τα δικαιώματα του.

Για τον Περέιρα στο αντίστοιχο τόπικ.
Δεν είναι ΠΑΟΚ το να γλύφεις εκεί που φτύνεις
dimbar
 
Δημοσιεύσεις: 2584
Εγγραφή: Σάβ 07 Μαρ 2009, 22:54

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Κυρ 29 Ιαν 2017, 01:30

aoratos έγραψε:
goran 64 έγραψε:Επιτέλους Τ Ε Λ Ο Σ...

Κάτι χαζοπαιδάκια-γατάκια έχουν μείνει πλέον ακόμα, τα οποία ή θα γίνουν πια "άντρες"-επαγγελματίες ή το καλοκαίρι (που είναι κοντά, σημειωτέον) θα κάνουν αλλού γι αλλού διακοπές...Τικ τακ, τικ τακ... :shock:

Δεν κατηγοράμε κανέναν γιατί ξέρουμε ότι ο Βλάνταρος ξέρει περισσότερα και πολύ καλύτερα από εμάς... ;)


Και αχαριστος για οσα προσφερε μια ολοκληρη τριετια ο Αλεξανδρος και υβριστης παικτων του ΠΑΟΚ μας :? :? :? :roll: :roll: :redcard: :redcard: :redcard:


:pano: :pano: :pano:


Καλά που κάνεις και παράθεση όσα γράφω για να φαίνεται καθαρά πόσο ό,τι να ναι είναι όσα γράφεις εσύ... :oops:
Αν θέλεις διάβασε και τι γράφω λίγο πιο πίσω...Που δεν πιστεύω δηλαδή ότι δεν τα διάβασες... :( :evil:


Υ.Γ. Άιντε γιατί μας ζαλίσατε πολύ με τον τίμιο επαγγελματία που δεν βγήκε απ την 11άδα της Εθνικής της ΕΟ, ακόμα και αυτοβελτιούμενος στον Π.Α.Ο.Κ. και όταν μας πούλησε για την Τουρκιά!!!! :shock: :shock:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό analog » Κυρ 29 Ιαν 2017, 01:40

Ευχαριστούμε για την προσφορά σου Αλέξανδρε καλή συνέχεια..!
Άβαταρ μέλους
analog
 
Δημοσιεύσεις: 480
Εγγραφή: Παρ 28 Μάιος 2010, 16:23

Re: 6.Aλέξανδρος Τζιόλης

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Κυρ 29 Ιαν 2017, 02:23

Καλή συνέχεια ότι κι αν κάνεις.
Ευχαριστούμε γενικά, αλλά μελανό σημείο, η διάθεση να παίξεις προ μουντιάλ ακομα κ μακρυά από τον ΠΑΟΚ, κ δυστυχώς αντιστοιχα η διάθεση να μην παίξεις μακρυά από το συμβόλαιό σου το τελευταίο εξάμηνο.
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Roster

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης