Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Σχόλια γιά την Διοίκηση της ΠΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό tenten4GT » Παρ 11 Σεπ 2015, 22:33

τα διαρκειας δειχνουν την συσπηρωση του κοσμου,το νουμερο ειναι τις πλακας κ δυστηχως θα υπαρχουν πολλοι φελοι που θα δωσουν το 60 για την φανελα με το 10 με χαρα αλλα τα 130 για 40 ματς ειναι πολλα...οταν δεν μπορειτε να πατε στο γηπεδο να δινεται το διαρκειας μονο σε Παοκτσακια που εχουν αναγκη κ τα 5 ευρο κ οχι σε κατι δηθεν που στο ζητανε για κουτρα κ εχουν κινητο 600 ευρο.μονο λεζαντα ειμαστε...
:twisted:
ΤΟΥΜΠΑ ΙΡΑΝ ΚΑΜΠΟΤΖΗ ΒΙΕΤΝΑΜ..
Άβαταρ μέλους
tenten4GT
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 01:22
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΚΙΕΣ

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό aoratos » Παρ 11 Σεπ 2015, 22:38

VAGGT έγραψε:Το διαρκειας για μενα ειναι σαν η δοση για το πρεζακι.
Δεν μπορω να δεχτω οτι ημασταν 20 χιλιαδες καποτε και τωρα ειμαστε 9 με την ομαδα χωρις χρεη και Μπερμπατοφ.
Εγω προσωπικα πηρα το 17ο διαρκειας την πρωτη μερα γιατι τα μαζευα απο τον Απριλη σιγα σιγα παραδειγμα.
Η κριση κτλ δεν ειναι δικαιολογια.Η ομαδα δεν παιζει μπαλα μας σφαζουν,υπαρχει κλικα του χοντρου οκ.Τι να κανουμε;Να μην παμε;
Καποτε λεγαμε οτι η μπαλα ειναι η αφορμη και τωρα καποιοι ψαχνουν αφορμη να μην πανε γηπεδο αυτο εχω καταλαβει.

Τα ασπρομαυρα μου χαιρετισματα στην χαμουτζια ρε πιλοτε.Χαθηκαμε


++++
Άβαταρ μέλους
aoratos
 
Δημοσιεύσεις: 1415
Εγγραφή: Παρ 06 Δεκ 2013, 00:36

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό PAOK_Antarctica » Παρ 11 Σεπ 2015, 23:40

VAGGT έγραψε:Το διαρκειας για μενα ειναι σαν η δοση για το πρεζακι.


Πραγματικά έτσι είναι.

Τα διαρκείας δείχνουν την διάθεση του κόσμου για στήριξη στην ομάδα και τον κόσμο που θα περιμένουμε φέτος στο γήπεδο. Δεν είναι μόδα, είναι το εισιτήριό σου για να δεις τον ΠΑΟΚ. 9000 σημαίνει άλλη μια χρονιά με 2 σολντ άουτ (Ντόρτμουντ + γκέι). Σημαίνει 14000 σε ματς με καλλονές και λεβαδιές, σημαίνει πολύ λιγότεροι αν η σεζόν στραβώσει, σημαίνει τα ίδια και τα ίδια.
Ασπρόμαυρη Ανταρκτική
Άβαταρ μέλους
PAOK_Antarctica
 
Δημοσιεύσεις: 15316
Εγγραφή: Τετ 11 Δεκ 2013, 17:13
Τοποθεσία: Νότιος Πόλος

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό stephanos » Σάβ 12 Σεπ 2015, 00:25

pgetsos έγραψε:Αν έφευγε ο 14 θα είχαμε 20.000 έλεγαν κάποιοι πάντως


Τελικά παντού υπάρχει ένας μύθος.
Άβαταρ μέλους
stephanos
 
Δημοσιεύσεις: 3256
Εγγραφή: Κυρ 10 Αύγ 2008, 01:47

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 12 Σεπ 2015, 01:52

tenten4GT έγραψε:τα διαρκειας δειχνουν την συσπηρωση του κοσμου,το νουμερο ειναι τις πλακας κ δυστηχως θα υπαρχουν πολλοι φελοι που θα δωσουν το 60 για την φανελα με το 10 με χαρα αλλα τα 130 για 40 ματς ειναι πολλα...οταν δεν μπορειτε να πατε στο γηπεδο να δινεται το διαρκειας μονο σε Παοκτσακια που εχουν αναγκη κ τα 5 ευρο κ οχι σε κατι δηθεν που στο ζητανε για κουτρα κ εχουν κινητο 600 ευρο.μονο λεζαντα ειμαστε...
:twisted:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46420
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Σάβ 12 Σεπ 2015, 07:36

obanebane έγραψε:Παραλίγο… πενταψήφιο
Ολοκληρώθηκε σήμερα η πώληση των εισιτηρίων διαρκείας της ΠΑΕ ΠΑΟΚ.



Παρά την κατάσταση που επικρατεί στην οικονομία της χώρας, τα κάπιταλ κοντρόλς και το αβέβαια μέλλον, σε σχέση με πέρυσι ο ΠΑΟΚ βελτίωσε την εικόνα των εισιτηρίων διαρκείας του.




Πριν από λίγο ολοκληρώθηκε η καταμέτρηση των διαρκείας και το τελικό αποτέλεσμα ήταν 9103, περίπου χίλια παραπάνω από πέρυσι.

Σε αυτά δεν υπολογίζονται βέβαια τα εισιτήρια διαρκείας που δίνονται μέσα από συνεργασίας με τα ΜΜΕ, ούτε βέβαια οι σουίτες.

Ουσιαστικά ο ΠΑΟΚ θα έχει έναν μόνιμο πυρήνα δέκα χιλιάδων οπαδών στη Τούμπα, που σημαίνει πως ανά παιχνίδι αν η ομάδα πηγαίνει καλά θα ξεπερνά τις 15 χιλιάδες κόσμου.


PAOK24


Περιμενα λιγα παραπανω,το οτι περασαμε την κουλα που ηρθε καυλωμενη εμενα μου λεει πολλα.
Και σιγουρα δεν εχουν μεγαλυτερο brand name απο εμας,βασικα ποτε δεν ειχαν και ας εχουν περισσοτερους τιτλους.

Νομίζω ότι δεν τη περάσαμε την κουλα. 9880 διαλαλουν ότι έχουν κόψει
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 12 Σεπ 2015, 07:42

Δεν μετρούν σουίτες κλπ

Εμένα δεν με νοιάζει πόσα έκοψε η κούλα η ο θρήνος

Με νοιάζει να πάω να φωνάξω, να δω μπάλα, να δω βασικά ΠΑΟΚ!!!

Το ερώτημα που με βασανίζει είναι θα δούμε ΠΑΟΚ φέτος ή θα είναι πάλι μια από τα ίδια;


Στάλθηκε από το SM-G920F μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό τσιριγώτης » Σάβ 12 Σεπ 2015, 08:25

Το εύχομαι ολόψυχα φίλε μου, να βλέπω ΠΑΟΚ και όλοι να μένουν με ανοιχτό το στόμα.
Πες κακοπροαιρετο, πες με γκρινιαρη, γραφικό, εμπαθη, αλλά δεν μπορώ να βλέπω τζαβελλα στην ομάδα, είμαι προκατειλημμενος πώς να το κάνουμε, μου χαλάει την μέρα, κάθε φορά που πάω να δω ΠΑΟΚ το κάνω με μισή καρδιά λόγω του αδιαφορου αυτού παιχτη ,του ψευτοτσαμπουκα
Δεν θέλω να θυμάμαι,δεν θέλω να ξεχνάω
τσιριγώτης
 
Δημοσιεύσεις: 2767
Εγγραφή: Τρί 11 Φεβ 2014, 19:54
Τοποθεσία: Κύθηρα

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό pilotos » Σάβ 12 Σεπ 2015, 08:35

Αν διαβάσεις στα του παίκτη, του έχω σούρει ουκ ολίγα...
Αλλά δεν είμαστε εμείς που αποφασίζουμε.

Σαν οπαδός δεν μπορείς να έχεις τέτοιες απαιτήσεις. Σαν πελάτης ναι.
Άρα πρέπει να διαλέξουμε τί είμαστε, οπαδοί ή πελάτες;

Για μένα , η μετάλλαξη της Τούμπας έχει γίνει γιατί οι πελάτες, έχουν γίνει περισσότεροι από τους οπαδούς.

Θέλω να πιστεύω , ότι μένω ένας απλός ρομαντικός οπαδός της ιδέας ΠΑΟΚ.

Στάλθηκε από το SM-N9005 μου
ΠΑΟΚ, απλά η μεγαλύτερη ομάδα του Βυζαντίου...
Άβαταρ μέλους
pilotos
 
Δημοσιεύσεις: 21013
Εγγραφή: Σάβ 04 Οκτ 2008, 23:42

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Sekeris4 » Σάβ 12 Σεπ 2015, 09:16

Οσα διαρκειας και να πωληθουν,για καποιους ο Λαος μας θα ειναι πανηγυρτζης.
Εκανες σολντ αουτ στα διαρκειας?Αντε ρε πανηγυρτζη...
Εδωσες 9000 με μπερμπατοφ και η Τουμπα θα γεμισει μονο με γκει και ντορτμουντ?Αντε ρε πανηγυρτζη...
αρετοπουλος-κομινης-ποντικης.Μας εκλεψαν το πρωταθλημα και παριστανουμε τους πολιτισμενους.Ο σβερκος κοκκινιζει οσο τον χτυπας.
Άβαταρ μέλους
Sekeris4
 
Δημοσιεύσεις: 1938
Εγγραφή: Κυρ 24 Αύγ 2014, 21:48

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 12 Σεπ 2015, 09:45

και μονο που βρεθηκαν πανω απο 9000 αυτη την περιοδο να σκασουν ακατεβατα τουλαχιστον ενα 150αρι μιλαμε για θαυμα...απο εμενα πολλα μπραβο...

θελει πολυ μεγαλο θρασσος αυτες τις μερες να στερησεις την οικογενεια σου απο αυτα τα λεφτα (για ενα μηνα) για να κανει κατι τετοιο...

ειναι πολυ σημαντικη η διαφορα να δινεις σταδιακα 10 και 20 ευρω το μηνα για τον ΠΑΟΚ σε σχεση με το να καλεισαι να δωσεις το 1/3 του μηνιατικου σου σε μια μερα...

και κατι τελευταιο για την παε ΠΑΟΚ...ειναι μεγαλο σφαλμα να δινεις 100 και βαλε εισιτηρια στα μεσα για να τους στελνει ο κοσμακης σμσ και να κονομανε αυτοι...θα μπορουσε και θα επρεπε να υπαρχει μεριμνα για τους μακροχρονια ανεργους με συμμετοχη για παραδειγμα σε κληρωση της παε για 100 δωρεαν εισιτηρια διαρκειας...καλυτερα ενα ΠΑΟΚτσακι που δε μπορει να εχει την ευκαιρια να παρει δωρεαν το εισιτηριο του παρα να στελνει σμσ και να αναγκαζεται να ακουσει και απο πανω των καθε αρδ...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό MANIAKOS » Σάβ 12 Σεπ 2015, 09:53

Ειναι ανταποδοτικά για τις διαφημίσεις των σποτ νομιζω
Άβαταρ μέλους
MANIAKOS
 
Δημοσιεύσεις: 33752
Εγγραφή: Τετ 25 Ιουν 2008, 21:34

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 12 Σεπ 2015, 09:55

τις διαφημισεις να τις πληρωνουν αν τις θελουν...με τετοιες κινησεις περισσοτερο κακο κανουνε...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό tenten4GT » Σάβ 12 Σεπ 2015, 10:31

Sera4 έγραψε:και μονο που βρεθηκαν πανω απο 9000 αυτη την περιοδο να σκασουν ακατεβατα τουλαχιστον ενα 150αρι μιλαμε για θαυμα...απο εμενα πολλα μπραβο...

θελει πολυ μεγαλο θρασσος αυτες τις μερες να στερησεις την οικογενεια σου απο αυτα τα λεφτα (για ενα μηνα) για να κανει κατι τετοιο...

ειναι πολυ σημαντικη η διαφορα να δινεις σταδιακα 10 και 20 ευρω το μηνα για τον ΠΑΟΚ σε σχεση με το να καλεισαι να δωσεις το 1/3 του μηνιατικου σου σε μια μερα...

και κατι τελευταιο για την παε ΠΑΟΚ...ειναι μεγαλο σφαλμα να δινεις 100 και βαλε εισιτηρια στα μεσα για να τους στελνει ο κοσμακης σμσ και να κονομανε αυτοι...θα μπορουσε και θα επρεπε να υπαρχει μεριμνα για τους μακροχρονια ανεργους με συμμετοχη για παραδειγμα σε κληρωση της παε για 100 δωρεαν εισιτηρια διαρκειας...καλυτερα ενα ΠΑΟΚτσακι που δε μπορει να εχει την ευκαιρια να παρει δωρεαν το εισιτηριο του παρα να στελνει σμσ και να αναγκαζεται να ακουσει και απο πανω των καθε αρδ...

φιλε κανεις λαθος,η ομαδα θα πουλησει 15000 φανελες απο αυτους που ξερω οτι θα παρουν μεχρι τωρα κανεις δεν εχει διαρκειας κ με λεγαν οτι δεν μαζευουν τα λεφτα...τριχες.60 για φανελα κ 15 για ντορμουντ,4χ15 για πρωταθλημα κ 2χ15 για κυππελο,ολλα αυτα 105 ε χωρις την φανελα κ βαλε κ την ταλαιπωρια που θα φας για να βρεις εισητηριο για τετοια ματς.η ομαδα ετσι πως παει μας εχει ξεπερασει..λιγοι ειναι αυτοι που πραγματικα δεν μπορουν να μαζεψουν 130 σε 1 χρονο κ ακομη πιο λιγοι αυτοι που δεν εχουν 10ε για εισητηριο,ορεξη να βοηθησουν,να γινουν κομματι της προσπαθειας δεν εχουν
ΤΟΥΜΠΑ ΙΡΑΝ ΚΑΜΠΟΤΖΗ ΒΙΕΤΝΑΜ..
Άβαταρ μέλους
tenten4GT
 
Δημοσιεύσεις: 257
Εγγραφή: Τρί 24 Δεκ 2013, 01:22
Τοποθεσία: ΘΕΣ/ΝΙΚΗ ΣΥΚΙΕΣ

Re: Εισιτήρια Διαρκείας ΠΑΕ ΠΑΟΚ 2015-2016

Δημοσίευσηαπό ABOLEYTOI » Σάβ 12 Σεπ 2015, 16:34

Και ΠΑΟΚ στο μπλα μπλα...
Από όλα τα σημεία
μου αρέσει η τελεία.
Άβαταρ μέλους
ABOLEYTOI
 
Δημοσιεύσεις: 8366
Εγγραφή: Σάβ 14 Μαρ 2009, 23:54

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 5 επισκέπτες