Nέος προπονητής (2010-2011)

Nέος προπονητής (2010-2011)

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Πέμ 27 Μάιος 2010, 00:46

Πάμε απ΄την αρχή αφού έπεσε το θέμα.
Αφού σήμερα παίζει πολύ δυνατά το όνομα Δερμιτζάκη θέλω να εκφράσω την αντίθεσή μου σχετικά με τους Έλληνες προπονητές.Απλά δεν τους πιστεύω.Δεν έχουν παραστάσεις,γνώσεις,διασυνδέσεις.Έχουν μεγαλώσει μέσα στο μίζερο περιβάλλον του ελληνικού ποδοσφαίρου και είναι καταδικασμένοι.
Όσο για το συγκεκριμένο όνομα θα μου προκαλέσει τεράστια έκπληξη αν τον επιλέξουν για νέο προπονητή.Κι αυτό γιατί σε περίπτωση αποτυχίας θα πέσει ΟΛΟ το μερίδιο στη διοίκηση ενώ αν φέρει κάποιο άλλο όνομα έστω και σε στυλ Ζ.Κόστα θα έχει πάρει μικρότερο ρίσκο.Επίσης φαίνεται πως αν επιλεχθεί θα έχει επηρεάσει και το συναισθηματικό, υποθέτω.Κάτι που είναι απαράδεκτο όταν κρίνονται τόσα πολλά.
Συμπαθής απ΄τα χρόνια που τίμησε τη φανέλα του ΠΑΟΚ σε δύσκολα ''Βουλινικά'' χρόνια και πρόσφατα απ τη παρουσία του στον Πανθρακικό ο Δερμιτζάκης.Μέχρι εκεί.Δεν γνωρίζω τη πορεία και τη παιδεία του στη προπονητική.Μπορεί να αποδειχτεί σε 5-10 χρόνια νέος Καπέλο...Αλλά τώρα?
Ο ΠΑΟΚ έχει έστω και λίγες ελπίδες να μπει στο τσ.λιγκ και περισσότερες για europa league.Αυτό σημαίνει αλλαγή πορείας κυρίως οικονομικής μια για πάντα.
Οι αντίπαλοι του ΠΑΟΚ στο πρωτάθλημα φαίνονται ευάλωτοι ενώ ο ΠΑΟΚ έχει δυνατό κορμό που με 3-4 προσθήκες μπορεί να χτυπήσει το πρωτάθλημα κανονικά και με το νόμο.
Μπορεί ο Δερμιτζάκης να συνεχίσει το έργο του Σάντος? Μπορεί να ελέγξει τα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ? Ακόμα κι αν έρθει και πετύχει δεν θα το δω σαν δικαίωση της ΠΑΕ αλλά περισσότερο σαν μια τυχερή ζαριά...
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό arisk » Πέμ 27 Μάιος 2010, 00:54

Tα αποδυτήρια του ΠΑΟΚ ούτε ο Σάντος δεν τα έλεγξε καλά-καλά και υπάρχουν πολλά παραδείγματα περι του αντιθέτου... Επίσης ο πιο έμπειρος προπονητής που κυκλοφορεί στην Ελλάδα αυτή την περίοδο, ο Μπάγεβιτς δεν έχει κανένα απολύτως έλεγχο των αποδυτηρίων της ομάδας του...

Κατα τ'άλλα όμως συμφωνώ μαζί σου και θα ήθελα και εγώ κάτι πιο δυνατό για τη θέση του προπονητή του ΠΑΟΚ, χωρίς βέβαια να παραγνωρίζω τις δυσκολίες... Πάντως όποια απόφαση και αν πάρουν θα την στηρίξω έμπρακτα...
Άβαταρ μέλους
arisk
 
Δημοσιεύσεις: 2010
Εγγραφή: Κυρ 25 Μάιος 2008, 21:32
Τοποθεσία: Ακριβώς απο πίσω σου...

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό yiannisPAOKitalia » Πέμ 27 Μάιος 2010, 01:31

Άντε και τριλογία... :x
-
yiannisPAOKitalia
 
Δημοσιεύσεις: 3331
Εγγραφή: Τρί 14 Οκτ 2008, 23:38
Τοποθεσία: Bologna

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό paok nafplio » Πέμ 27 Μάιος 2010, 01:31

Τον σεβασμο των παιχτων τον κερδιζεις εσυ δεν τον απαιτεις κ δεν ξερουμε αν ο Δερμιτζακης δεν μπορει να τον κερδισει.Μπορει να ειναι πολυ καλος να τεριαξει με τη νοοτροπια της ομαδας κ να κανει ομαδαρα.μπορει κ τιποτα ομως.αλλα το ιδιο ησχυει κ για οποιον αναλαβει την θεση του πρπονητη του ΠΑΟΚ ακομα για τον Μουρινιο.
Εγω θα ηθελα πολυ να καναμε μια προταση στο Βαλβερδε με τα λεφτα που εδιναν στον Σαντος νομιζω δεν ειναι πολυ μακρυα απο οικονομικης αποψης..κ ειναι κ πολυ καλος προπονητης..κ εχουμε κ το αβανταζ οτι παιζουμε προκρηματικα Τσ.Λ. που δεν εχει παει στους ομιλους ποτε.θα δουμε εχει ακομα μερικες μερες μεχρι να ανακοιωθει ποιος θα αναλαβει.
ΚΙ'ΑΝ ΣΤΗ ΖΩΗ ΑΛΛΑΖΟΥΝ ΟΛΑ Ο ΠΑΟΚ ΠΑΝΩ ΑΠ'ΟΛΑ
Άβαταρ μέλους
paok nafplio
 
Δημοσιεύσεις: 1937
Εγγραφή: Κυρ 07 Σεπ 2008, 02:44
Τοποθεσία: Aνθιμος neighbour....

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό eorptol » Πέμ 27 Μάιος 2010, 01:36

οποια επιλογη και να γινει στηριξη ανευ ορων και κριτικη στο τελος.....
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό DaFFy_NaSH » Πέμ 27 Μάιος 2010, 02:02

Μπα εγω λέω κράξιμο απο την προετοιμασία για να πάει καλά οπως με τον Σάντος.. :mrgreen: :mrgreen:
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DaFFy_NaSH
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Δευτ 23 Ιουν 2008, 20:43
Τοποθεσία: N. Σερρών

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό SergioConceicao » Πέμ 27 Μάιος 2010, 02:15

Massimiliano Allegri....
Νομιζω ειναι αυτο που ψαχνουμε.Νεος φιλοδοξος και πετυχημενος θα ελεγα,μπορει να μην εχει δουλεψει σε μεγαλες ομαδες ομως ψηφιστηκε 2 φορες προπονητης της χρονιας κ ανερχομενος.
Και ειναι κ απο τις χωρες που ψαχνουμε.
SergioConceicao
 
Δημοσιεύσεις: 16
Εγγραφή: Τρί 21 Απρ 2009, 18:07

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό brigate4 » Πέμ 27 Μάιος 2010, 02:50

Ναι αλλά μάλλον πάει Μίλαν :)
paok nafplio έγραψε:Τον σεβασμο των παιχτων τον κερδιζεις εσυ δεν τον απαιτεις κ δεν ξερουμε αν ο Δερμιτζακης δεν μπορει να τον κερδισει.Μπορει να ειναι πολυ καλος να τεριαξει με τη νοοτροπια της ομαδας κ να κανει ομαδαρα.μπορει κ τιποτα ομως.αλλα το ιδιο ησχυει κ για οποιον αναλαβει την θεση του πρπονητη του ΠΑΟΚ ακομα για τον Μουρινιο.
Εγω θα ηθελα πολυ να καναμε μια προταση στο Βαλβερδε με τα λεφτα που εδιναν στον Σαντος νομιζω δεν ειναι πολυ μακρυα απο οικονομικης αποψης..κ ειναι κ πολυ καλος προπονητης..κ εχουμε κ το αβανταζ οτι παιζουμε προκρηματικα Τσ.Λ. που δεν εχει παει στους ομιλους ποτε.θα δουμε εχει ακομα μερικες μερες μεχρι να ανακοιωθει ποιος θα αναλαβει.


Ο Βαλβέρδε που τον παρακαλάνε οι γαύροι εκτός απ την αμοιβή του -κανά μύριο- θα θέλει και μπάτζετ.Δεν απαιτώ απ τη διοίκηση τέτοια πράγματα να ρθει δηλ.κανένας νέος που θα θέλει να βάλει τη σφραγίδα του και να χρεώσει πιθανώς την ομάδα και προφανώς αυτός είναι ένας βασικός λόγος που σκέφτονται τον Δερμιτζάκη.
Φυσικά και το Μουρίνιο να φέρουν δε σου εγγυάται την επιτυχία αλλά τότε το ρίσκο μικραίνει και δεν μπορείς να κατηγορήσεις τη διοίκηση.Αλλά να αν πάρεις Παράσχους,Σούληδες,Μπάμπη Τενέ...
ΠΑΟΚ ξέρω 'γω να πούμε, ΦΕΡΕ ΤΟ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΓΙΑ ΝΑ ΤΡΕΛΑΘΟΥΜΕ...
Άβαταρ μέλους
brigate4
 
Δημοσιεύσεις: 1620
Εγγραφή: Πέμ 19 Νοέμ 2009, 15:06

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό Olorin » Πέμ 27 Μάιος 2010, 04:46

Πιστευω οτι η διοικηση ψαχνει καποιον προπονητη που να ικανοποιει τα εξης κριτηρια με τη σειρα που τα αναφερω:

1 - Να εχει την ιδια φιλοσοφια.

Δηλαδη να μην χαλασει το οικοδομημα του Σαντος και της διοικησης, να μην απαιτησει δικες του μεταγραφες, να μην αλλαξει σχεδον τιποτα απο αυτα που μπορει να κανει ηδη η ομαδα, να συμβιβαστει μα τα υτπαρχοντα οικονομικα δεδομενα και να προσθεσει αυτα τα λιγα που της λειπουν.
Παραθετω τη δηλωση του Σαντος:
"Ο ΠΑΟΚ είναι κατά 80% έτοιμη ομάδα. Ο νέος προπονητής θεωρώ ότι θα χρειαστεί μόνο να προσθέσει κάποια από τα στοιχεία του. Κατά τα άλλα ο ΠΑΟΚ έχει μια βάση για να δουλέψει όποιος προπονητής επιλέξει η διοίκηση. Νομίζω ότι τα επόμενα χρόνια μπορούν να έρθουν επιτυχίες"
...και τη δηλωση του Δερμιτζακη:
"Αυτή τη στιγμή ο ΠΑΟΚ έχει αυτόματο πιλότο. Υπάρχει ο κορμός, διατηρείς τη φιλοσοφία και προσθέτεις μόνο τα απαραίτητα που θα βοηθήσουν την ομάδα να εξελιχθεί».
Αυτη πιστευω οτι ειναι και η αποψη της δικοικησης.


2 - Να αντεχει την πιεση.

Ο ΠΑΟΚ ειναι μεγαλο καραβι, ο κοσμος του πολυ απαιτητικος, τις περισσοτερες φορες φερεται παραλογα, αγαπαει την ομαδα σε βαθμο να την πνιγει πολλες φορες. Και η συγκυρια ειναι τετοια που απαιτειται απο ολους, και δικαιως, η εξελιξη του συλλογου στο επομενο επιπεδο. Τα προκριματικα του Champions League ειναι μπροστα μας, η επιτυχια και η αποτυχια μολις δυο μηνες μακρια. Οποτε ο νεος προπονητης πρεπει να αναλαβει τη μεγαλη ευθυνη μεσα σε δυο μηνες να αλλαξει επιπεδο το συλλογο. Κατι τετοιο απαιτει αντερα, φιλοδοξια, παραστασεις η/και εμπειρια απο αναλογες καταστασεις.


3 - Να μπορει να ελεγξει τα αποδυτηρια...

...κατι που εχει αποδειχθει πολυ δυσκολο, ακομα και για τον Σαντος καποιες φορες, αν και στο τελος ολοι οι παικτες τον υμνουσαν. Για να κερδισει καποιος προπονητης παικτες τετοιου πρεπει να ειτε να εχει ονομα ειτε να φερει αποτελεσματα. Νομιζω ομως οτι οι ιδιοι οι παικτες του ΠΑΟΚ θελουν να διατηρηθει το καλο κλιμα στην ομαδα. Και αν ω μη γεννητο δημιουργηθει καποιο προβλημα η διοικηση θα ειναι εκει.


4 - Να ειναι οικονομικα προσιτος.

Αν και δεν μπορω να μπω στο μυαλο της Διοικησης, νομιζω οτι θελουν να δωσουν ενα ποσο που να κυμαινεται γυρω στις 600.000, οσα επαιρνε και ο Σαντος. Απο εκει και περα οσο πιο φθηνος τοσο το καλυτερο.


5 - Να πειθει τον κοσμο

Δηλαδη το καθαρα επικοινωνιακο κομματι. Ως γνωστον ο κοσμος του ΠΑΟΚ, ως Ελλην, μπορει να πεισθει αμεσως απο ενα μεγαλο ονομα. Και αντιθετα να μην πεισθει καθολου απο ενα "μικρο" ονομα. Και η αποψη αυτη του κοσμου αργει να αλλαξει, ακομα και αν η πραγματικοτητα τον διαψευδει. Παραδειγμα ο ηττοπαθης και αμυντικογενης καρπουζας απο το Εστοριλ.


Αυτα ειναι για μενα τα βασικα κριτηρια επιλογης, με πρωτευοντα τα δυο πρωτα και νομιζω οτι αυτα ειναι και τα κριτηρια της διοικησης (αν και δεν παιρνω ορκο).


Ο Ζορζε Κοστα καλυπτε τα 1, 2, 4 και σε ενα ποσοστο και το 5. Πιστευα οτι θα ειναι μια πολυ καλη λυση για τον παγκο μας. Αυτοαναιρεθηκε ομως με τη σταση που κρατησε, δειχνοντας οτι δεν ειναι ακομα ετοιμος να κυβερνησει ενα τοσο μεγαλο καραβι οσο ο ΠΑΟΚ. Οποτε περεταιρω συζητησεις μαζι του δεν εχουν νοημα.

Ο Δερμιτζακης καλυπτει τα 1 και 4. Δεν μπορουμε να ξερουμε αν μπορει να αντεξει την πιεση (2) και αν μπορει να επιβληθει στα αποδυτηρια (3), αλλα για να υπαρχει θεμα, σημαινει οτι η Διοικηση πιστευει οτι μπορει. Οποτε την εμπιστευομαστε οπως παντα. Δε θελω να πιστευω οτι οι προσωπικες φιλιες παιζουν καποιο ρολο εδω. Το 5 φυσικα και δεν το καλυπτει και αυτο δεν αλλαζει οσο και να χτυπιομαστε.

Ο Φερεϊρα καλυπτει το 2, 3 και 5. Ισως ομως οχι το πιο σημαντικο, το 1, δηλαδη να διατηρησει τη φιλοσοφια της ομαδας. Για το τελυταιο δεν ειμαι καθολου σιγουρος, καθως δεν εχω παρακολουθησει καθολου την Πορτο των τελευταιων χρονων.

Ο Αναστασιαδης καλυπτει τα 1, 2, 3, 4 αλλα το 5 ειναι ελαφρως προβληματικο. Αλλα αφου κανεις δε φαινεται να καλυπτει ολα τα κριτηρια, θα πρεπει να γινει συμβιβασμος οποτε το να πεισθει το συνολο του κοσμου του ΠΑΟΚ ερχεται σε δευτερη μοιρα. Στο κατω κατω, ουτε ο Σαντος επειθε τον κοσμο κατα τα 5/6 της θητειας του, αλλα η διοικηση τον στηριξε ανελεητα. Το ιδιο περιμενω και για τον καινουριο προποντη, οπως και να λεγεται.

Εγω. Καλυπτω το 1 και 4. Ειμαι και οικονομικα προσιτος και δεν εχω προβλημα να εναρμονιοστω με τη φιλοσοφια της ομαδας. Εξαλου ηδη εχω παρει αρκετα μαθηματα απο τον Σαντος, οποτε η διαδοχη θα ειναι ομαλοτατη.


Μπορειτε ελευθερα να προσθεσετε οποιο ονομα θελετε και να κανετε τις συγκρισεις. :pano:
Τελευταία επεξεργασία από Olorin και Πέμ 27 Μάιος 2010, 04:50, έχει επεξεργασθεί 4 φορά/ες συνολικά
"I have dreamed a dream, but now that dream is gone from me"
- Morpheus
Άβαταρ μέλους
Olorin
 
Δημοσιεύσεις: 1974
Εγγραφή: Τετ 26 Μαρ 2008, 03:35
Τοποθεσία: The Source

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό Steenage » Πέμ 27 Μάιος 2010, 04:47

Η καλυτερη λυση απο οσες ακουστηκαν μεχρι τωρα ( εκτος του φερειρα ) και θα το καταλαβετε οταν αρχισει το πρωταθλημα

Δερμι respect
Το 98 τα εκατο των ελληνων παικτων ειναι αμπαλοι ..
Pablo Contreras,Etto,Pablo García,Lazar,Lino,Vieirinha,Georgiadis και Salpi οι μονοι παικται που αξιζουνε απο τον ΠΑΟΚ ..
Άβαταρ μέλους
Steenage
 
Δημοσιεύσεις: 2383
Εγγραφή: Δευτ 21 Ιούλ 2008, 21:51
Τοποθεσία: Vorras

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό e8nos » Πέμ 27 Μάιος 2010, 07:49

τα αποδυτηρια νομιζω κατα την ταπεινη μου αποψη οτι τα κραταω ο σερτζιο περα απ την πλακα!οποτε ο προπονητης θα εχει ευκολο εργο σε αυτον τον τομεα!
Άβαταρ μέλους
e8nos
 
Δημοσιεύσεις: 877
Εγγραφή: Κυρ 04 Μάιος 2008, 08:31
Τοποθεσία: ΑΘΗΝΑ

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό Χωρικός » Πέμ 27 Μάιος 2010, 08:20

εγώ θα χαλαστώ αρκετά αν πάρουμε προπονητή έμπειρο εγνωσμένης ,όπως λένε ,αξίας. Και αυτό γιατί έχω έτοιμη στρωμένη ομάδα, δεν θέλω να δω να γκρεμίζει την κατάσταση ο νέος για να φτιάξει τη δικιά του. Η ομάδα θέλει δυό πινελιές για να πάρει πρωτάθλημα , ούτε καινούργια τριετή πλάνα χρειάζονται, ούτε πολλοί καινούργιοι παίκτες. Εσείς τί πιστεύετε , οτί αν έρθει πχ ο ...Μουρίνιο θα πει άααα΄τί ωραία ομάδα που έκανε ο Σάντος , ας μήν την πειράξω!Αυτά είναι για ομάδες που δεν έχουν πρόβλημα να δαπανούν τεράστια ποσά κάθε χρόνο , και να πέρνουν αυτούς που τους λέει ο εκάστοτε προπονητής. Αυτό σημαίνει δεν πάω για έμπειρο προπονητή λόγω οικονομικών και όχι βέβαια το...κασέ του!
Άβαταρ μέλους
Χωρικός
 
Δημοσιεύσεις: 3171
Εγγραφή: Τρί 26 Ιαν 2010, 10:49

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό keep_paokizein » Πέμ 27 Μάιος 2010, 08:28

Ποιος θα μου το λεγε πριν πέντε μήνες και θα τον πίστευα!!!
Ολοι πια στη συλλογιστική μας ξεκινάμε από την ίδια βάση. Θέλουμε απλώς συνέχιση της φιλοσοφίας παιχνιδιού του Σάντος!!! Οσα χρόνια παρακολουθώ ποδόσφαιρο, πρώτη φορά βλέπω την απόλυτη δικαίωση ενός προπονητή. Δον Φερνάντο Σάντος μας λείπεις ήδη!!!
Κι ας έρθουμε στην επόμενη μέρα. Δύο χρόνια, οι ίδιοι ποδοσφαιριστές προπονούνταν με τον ίδιο προπονητή και έπαιζαν κάθε Κυριακή ακριβώς το ίδιο παιχνίδι. Εεεεε νομίζω ότι αυτή η ομάδα είναι τόσο δουλεμένη που μπορεί να προπονείται και μόνη της, χωρίς προπονητή, για να παίξει αυτό που παίζει δυο χρόνια τώρα. Οποιος προπονητής έρθει στην ομάδα και κρατήσει αυτή τη φιλοσοφία, είναι σα να βρήκε λαχείο στην προπονητική του καριέρα. Θα πετύχει!!! Αν θα είχα εγώ να επιλέξω ανάμεσα σε Φερέιρα και Δερμιτζάκη, θα δυσκολευόμουν πολύ γιατί δεν γνωρίζω την φιλοσοφία παιχνιδιού του Φερέιρα. Η λογική μου λέει ότι ο Δερμιτζάκης ως νέος προπονητής σε μεγάλη ομάδα, δεν έχει άλλο δρόμο παρά να στηριχθεί στην έτοιμη και πετυχημένη συνταγή, προσθέτοντας συν τω χρόνω και δικά του στοιχεία στην ομάδα. Ετσι νομίζω ότι σκέφτεται και η διοίκηση. Αποψή μου με τα παραπάνω δεδομένα είναι ότι η επιλογή Δερμιτζάκη έχει λιγότερο ρίσκο απ' την επιλογή του Φερέιρα. Και νομίζω ότι η διοίκηση έκανε ένα λάθος στη στρατηγική της για τη μετά Σάντος εποχή. Επρεπε να φροντίσει γι αυτήν από πολύ νωρίτερα. Αν είχαμε μια θητεία π.χ.του Δερμιτζάκη, ως δεύτερου (βοηθού) προπονητή της ομάδας δίπλα στον Σάντος, δεν θα μιλούσαμε σήμερα για θέμα προπονητή. Αυτό πρέπει να προσεχθεί στο μέλλον. Οταν τα πλάνα με τον ίδιο προπονητή είναι πολυετή καλό θα είναι μέσα απ αυτή τη δουλειά να ετοιμάζεται και ο διάδοχος προπονητής. Αλλοτε θα σου βγει, άλλοτε όχι, όπως ένας ποδοσφαιριστής από τα τμήματα υποδομής, ο προγραμματισμός όμως και η οργάνωση μόνο οφέλη έχει να αφήσει σε μια ομάδα.
Άβαταρ μέλους
keep_paokizein
 
Δημοσιεύσεις: 577
Εγγραφή: Δευτ 10 Δεκ 2007, 19:24
Τοποθεσία: Kατερινη

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό DaFFy_NaSH » Πέμ 27 Μάιος 2010, 08:30

Αν έρθει όμως κάποιος ο οποίος δει πως το συγκεκριμένο σύνολο με 1-2 βασικες προσθήκες και κανα 2 παγκιτες του κανουν; Δεν νομιζω να διαλύσει κάποιος αυτη την ομάδα, όχι τον κορμό της τουλάχιστον, εφόσον θα δει τι έγινε την περασμένη χρονιά...
Εικόνα
Άβαταρ μέλους
DaFFy_NaSH
 
Δημοσιεύσεις: 661
Εγγραφή: Δευτ 23 Ιουν 2008, 20:43
Τοποθεσία: N. Σερρών

Re: Nέος προπονητής-2

Δημοσίευσηαπό teod1980 » Πέμ 27 Μάιος 2010, 08:36

τικ τακ, τικ τακ, τικ τακ....
όταν θα έπρεπε να είμαστε μπροστά από όλους ξεκινάμε πάλι πολύ πίσω κυρίως λόγω οικονομικών...
τελειώστε το θέμα να τελειώνουμε με όλα ένα ένα...
Π.Α.Ο.Κ.
Άβαταρ μέλους
teod1980
 
Δημοσιεύσεις: 8110
Εγγραφή: Παρ 01 Φεβ 2008, 19:27
Τοποθεσία: Τούμπα, Θεσσαλονίκη

Επόμενο

Επιστροφή στο Προπονητικό team

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 1 επισκέπτης