Χαντμπολ 2015-16

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Kostomanolis » Σάβ 07 Μάιος 2016, 13:52

Πες στα ρε Γρηγορη, που εισαι σχετικος, γιατι νομιζα απο την υποκειμενικη μου αποψη εβλεπα αδικια και ατιμωρησια.

Εν αρχη ην ο ΠΑΟΚ
Ἐν ὰρχή ὴν ὸ ΠΑΟΚ...
Άβαταρ μέλους
Kostomanolis
 
Δημοσιεύσεις: 3805
Εγγραφή: Δευτ 24 Μαρ 2008, 12:40
Τοποθεσία: Ιλίσσια

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 13:53

Ωρρρραία...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:14

14-13 μειώνουμε, time out.. Ένα τέταρτο έμεινε.

Αυτό που έκανε ο Παλάσκας, επιτρέπεται;;

Ωραίος ο Κεσίδης..

Ωραίο γήπεδο πάντως!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:17

Το 55 τους δεν έκανε βήματα στο 17-14;;

23-19, πέντε λεπτά πριν το τέλος..

Τι βρίζουν μωρέ οι παλιάτσοι από τη κερκίδα;; Δεν έχει και σχολιασμό και δεν καταλαβαίνω τι γίνεται..
Κοίτα ρε τι κάνουν οι παλιόπουστες στον Κοκκώνη...

Έχασε σουτ ο Μπουκοβίνας (!) σε άδεια εστία αντί αντεπίθεσης και timeout, 24-20, 27:47 πριν το τέλος...


25-21, ούτε ένα λεπτό...λογικά τέλος...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Sera4 » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:36

αδικησαν τον εαυτο τους τα παιδια φετος αλλα δεν πειραζει...η προκριση ειχε χαθει απο το παιχνιδι με τον δικεα...του χρονου παλι...

τα φετινα αρνητικα που πρεπει να διορθωσουμε ειναι το καθαρο μυαλο που ελειπε πολυ σχεδον σε ολα τα παιχνιδια (παλασκας και πετριδης με κακη χρονια) και η αμυντικη μας λειτουργια...

ΠΑΟΚΑΡΑ και συνεχιζουμε...
Αν δεν αγωνίζεσαι γι αυτά που πιστεύεις, μην κλαις γι αυτά που σου στερούν...
Άβαταρ μέλους
Sera4
 
Δημοσιεύσεις: 13625
Εγγραφή: Τετ 06 Αύγ 2008, 15:43

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:37

Γκολ με πέναλτυ ο Παλάσκας και ειρωνικό χειροκρότημα από οπαδούς που το μόνο τους σύνθημα είναι "Διομηδάρα ολέ"... Φιλοξενία τραγική. Τώρα μπινελίκια....


25-22 και τέλος κάθε ελπίδα για πρωτάθλημα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό PAOK_NORTH_ARMY » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:39

Παλιοκομπλεξικοί γαμώ το Άργος σας γαμώ θα πονάει για χρόνια η περσινή τσαπού.
25-22 το ματς τελείωσε δυστυχώς.
Κρίμα που δεν είχαμε λαό για κάτι βλαχοπελοποννήσιους στην κερκίδα
Άβαταρ μέλους
PAOK_NORTH_ARMY
 
Δημοσιεύσεις: 2901
Εγγραφή: Παρ 15 Φεβ 2008, 08:20

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:42

Στο Άργος έχουμε σύνδεσμο αφού... Και τριγύρω σίγουρα πρέπει να υπάρχουν 100 ΠΑΟΚτσήδες να πάνε..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό P.A.O.K AGAINST ALL » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:43

Δεν πειραζει ρε μαχητες.. εσεις ειστε οι πρωταθλητες..παμε για του χρονου..
ΕΜΕΙΣ ΜΑΖΙ ΓΙΑ ΜΙΑ ΖΩΗ
ΑΕΤΕ ΑΕΤΕ ΔΙΚΕΦΑΛΕ..
P.A.O.K AGAINST ALL
 
Δημοσιεύσεις: 220
Εγγραφή: Κυρ 24 Απρ 2016, 15:55

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 07 Μάιος 2016, 14:58

Ο αγώνας χάθηκε (25-22) από το 1ο ημίχρονο, που τα κοράκια έκαναν πάρτι σε βάρος μας με την τρομερή ανοχή τους στην σκληρότητα έως αντιαθλητικότητα των αντιπάλων μας που έμενε ατιμώρητη, βοηθώντας έτσι το Άργος τόσο στην αρχή του παιχνιδιού, που δεν μπορούσε να βάλει γκολ με τίποτα κι έκανε απανωτά λάθη, να μην μείνει μακριά πίσω μας στο σκορ, όσο και να γυρίσει το σκορ στο ημίχρονο σε 11-8, από 6-8 που έχανε γύρω στο 22'!!! Αυτό ήταν κυριολεκτικά απίστευτο!!!!!!!!!

Το Άργος πρέπει να εκτέλεσε καμιά δεκαριά και βάλε πέναλτι, έναντι ημών που πήραμε 2-3 το πολύ!!!!!!!!!!!!!

Στο 2ο ημίχρονο, η ομάδα μας προσπάθησε με συστήματα με 2 πίβοτ και με συνεχή κίνηση-σύγκλιση των εξτρέμ σαν περιφερειακοί να γίνει αποτελεσματικότερη, αλλά οι τρεις κεντρικοί μας δεν "μπήκαν στην φωτια" πολύ, λόγω φυσικά του ξύλου που έπεφτε ασταμάτητα!!! Όλως περιέργως όμως οι 2λεπτες έπεφταν σε βάρος μας!!!

Δεν κατάλαβα όμως την αντικατάσταση του Μπουκοβίνα, ο οποίος στο 1ο ημίχρονο ήταν και πάλι εκπληκτικός, για αρκετό χρονικό διάστημα του 2ου ημιχρόνου απ τον Τριανταφύλλου!!! :oops:

Ενδιαφέρον θα έχουν φυσικά τα στατιστικά του αγώνα (τα οποία δεν έδειξε η ΕΡΤ), μιας και οι 2λεπτες πρέπει να ήταν κατά πολύ σε βάρος μας εντελώς άδικα!!! Τα κοράκια για να "γράψουν" μια 2λεπτη σε βάρος του Άργους, έδωσαν μία (που δεν ήταν μάλιστα) 33 δευτερόλεπτα μόλις πριν την λήξη του παιχνιδιού με το σκορ στο 22-17!!! Απλά γελοίοι!!!

Συγκινητικά τα Π.Α.Ο.Κ.τσάκια στην άκρη της κερκίδας που ανέμιζαν συνέχεια μια τεράστια ριγέ ασπρόμαυρη σημαία, αν δεν τα είδατε!!!

Όπως λέει κι ο Σεραφείμ, η ήττα απ τον ΔΙΚΕΑ μέσα στην Μίκρα την 1η αγωνιστική των p.o. ήταν καθοριστική τελικά για την έκβαση τους!!!

Όπως και να έχει όμως τα παλικάρια μας του handball ΑΞΙΖΟΥΝ ΤΑ ΣΥΓΧΑΡΗΤΗΡΙΑ & ΕΝΑ ΜΕΓΑΛΟ ΕΥΧΑΡΙΣΤΩ ΑΠΟ ΟΛΟΥΣ ΜΑΣ για την τεράστια προσπάθεια που έκαναν και φέτος, όντας μία αμιγώς ελληνική ομάδα!!!



Να είναι καλά όλοι τους λοιπόν, υγιείς και δυνατοί και του χρόνου να πρωταγωνιστήσουν και πάλι, με ακόμα μεγαλύτερη βοήθεια απ τον λαό μας, την οποία ΑΞΙΖΟΥΝ ΠΡΑΓΜΑΤΙΚΑ!!! :pano: είναι... :nairepaok:



Υ.Γ. ΕΜΕΙΣ, ΜΑΖΙ, ΓΙΑ ΜΙΑ, ΖΩΗ, ΑΕΤΕ, ΑΗΤΕ, ΔΙΚΕΕΕΦΑΛΕΕ, ΩΩΩ, ΩΩΩ !!! :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό marley 4 » Παρ 13 Μάιος 2016, 17:48

ο τσαναξιδης παει αυστρια
κριμα γιατι ειχα βασισει πολλες ελπιδες επανω του

καλη τυχη μικρε
marley 4
 
Δημοσιεύσεις: 2992
Εγγραφή: Δευτ 15 Μαρ 2010, 19:17

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό eorptol » Παρ 13 Μάιος 2016, 19:49

Γρήγορα έφυγε από μας ο πατριώτης :(:(

Στάλθηκε από το SM-N910F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΟΝΤΙΟΙ ΚΑΙ ΠΑΟΚΤΣΗΔΕΣ ΕΓΕΝΕΘΑΜΕ ΕΜΕΙΣ
Άβαταρ μέλους
eorptol
 
Δημοσιεύσεις: 16927
Εγγραφή: Παρ 07 Δεκ 2007, 13:40
Τοποθεσία: ΠΤΟΛΕΜΑΙΔΑ

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Παρ 13 Μάιος 2016, 21:32

Καλή συνέχεια Χρύσανθε!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46405
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Χαντμπολ 2015-16

Δημοσίευσηαπό goran 64 » Σάβ 14 Μάιος 2016, 19:12

Τελευταία παράσταση και νίκη 27-23 με ανατροπή από μία διαφορά -6 γκολ που είχαμε!!!

Συγχαρητήρια, ευχαριστούμε για όσα προσπαθήσατε φέτος και μακάρι του χρόνου ξανά νταμπλούχοι!!!

Καλή ξεκούραση στους πολεμιστές μας και καλή τύχη στον Τσαναξίδη για μία ευρωπαϊκή μεγάλη καριέρα!!!

Όσοι μπορούν του χρόνου διαρκείας παιδιά γιατί ΚΑΙ το handball μας το αξίζει πραγματικά!!!



Εμεις, μαζί, για μια, ζωή, ΑΕΤΕ, ΑΗΤΕ, ΔΙΚΕΕΦΑΛΕΕ, ΩΩΩ, ΩΩΩ!!! :pano: ... :nairepaok:
Παλεύω ασταμάτητα. Αντιστέκομαι στην αδικία. Οργανώνομαι συνέχεια. Κατακτώ, μόνο τίμια. = Π.Α.Ο.Κ.
Χρηστάρα, ζεις μέσα στην καρδιά μου, ώσπου να ξανανταμώσουμε, στου Παραδείσου τα τσιμέντα....
Ένα το χελιδόνι κι η άνοιξη ακριβή, για να γυρίσει ο ήλιος, θέλει δουλειά πολλή....
Άβαταρ μέλους
goran 64
 
Δημοσιεύσεις: 27004
Εγγραφή: Δευτ 05 Οκτ 2015, 15:20
Τοποθεσία: Πόλη του Π.Α.Ο.Κ.!!!!

Προηγούμενη

Επιστροφή στο Πρωτάθλημα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες