Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Miles » Τετ 20 Οκτ 2021, 19:21

Σχόλιο στο sdna:
Μεγάλο κ@@ΛΙ :lol: :lol:
Miles
 
Δημοσιεύσεις: 5080
Εγγραφή: Δευτ 21 Δεκ 2020, 20:17

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό miburosaito » Τετ 20 Οκτ 2021, 19:32

tzelas έγραψε:
miburosaito έγραψε:Περιμενα 5 βαθμους στα 3 πρωτα ματς, ειμαστε στους 4. Που σημαινει οτι πρεπει να παρουμε τουλαχιστον 2 σετ την Τεταρτη ...
Δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο


Ξεπέρασαν και τις προσδοκίες σου miburosaito οι κοριτσάρες μας :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:



Φιλε θα γραψω αυριο τελικα περισσοτερα, ειμαι νοσοκομειο σημερα αυριο θα ξεμπερδεψω μαλλον....

Επιβλητικη εμφανιση παντως!

Ετσι στα προχειρα παντως, δειτε στα πρωτα στατιστικα που βγηκαν τα ποσοστα υποδοχης και της επιθεσης, για να καταλαβουμε τι σημαινει να εχεις τοπ-15 πασαδορο....

Με τελεια υποδοχη κατω απο 50% οι Μερτεκη και Κογιαρ επαιξαν με πανω απο 50% σε ολο το ματς. :pano:
Άβαταρ μέλους
miburosaito
 
Δημοσιεύσεις: 1759
Εγγραφή: Τετ 06 Φεβ 2019, 19:49

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Mitsospaoki4 » Τετ 20 Οκτ 2021, 19:35

Ελπίζω να πάνε όλα καλά!
Άβαταρ μέλους
Mitsospaoki4
 
Δημοσιεύσεις: 10828
Εγγραφή: Δευτ 21 Μάιος 2018, 12:53
Τοποθεσία: Θεσσαλονικη - Βολος

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 20 Οκτ 2021, 19:41

miburosaito έγραψε:Φιλε θα γραψω αυριο τελικα περισσοτερα, ειμαι νοσοκομειο σημερα αυριο θα ξεμπερδεψω μαλλον....

Επιβλητικη εμφανιση παντως!

Ετσι στα προχειρα παντως, δειτε στα πρωτα στατιστικα που βγηκαν τα ποσοστα υποδοχης και της επιθεσης, για να καταλαβουμε τι σημαινει να εχεις τοπ-15 πασαδορο....

Με τελεια υποδοχη κατω απο 50% οι Μερτεκη και Κογιαρ επαιξαν με πανω απο 50% σε ολο το ματς. :pano:


Περαστικά!

Περιμένουμε ανάλυση, όταν μπορέσεις!

:pano: :pano: :pano: :pano:
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Dimitris_L4 » Τετ 20 Οκτ 2021, 19:46

miburosaito έγραψε:
tzelas έγραψε:
miburosaito έγραψε:Περιμενα 5 βαθμους στα 3 πρωτα ματς, ειμαστε στους 4. Που σημαινει οτι πρεπει να παρουμε τουλαχιστον 2 σετ την Τεταρτη ...
Δυσκολο αλλα οχι ακατορθωτο


Ξεπέρασαν και τις προσδοκίες σου miburosaito οι κοριτσάρες μας :opaokara: :opaokara: :opaokara: :opaokara:



Φιλε θα γραψω αυριο τελικα περισσοτερα, ειμαι νοσοκομειο σημερα αυριο θα ξεμπερδεψω μαλλον....

Επιβλητικη εμφανιση παντως!

Ετσι στα προχειρα παντως, δειτε στα πρωτα στατιστικα που βγηκαν τα ποσοστα υποδοχης και της επιθεσης, για να καταλαβουμε τι σημαινει να εχεις τοπ-15 πασαδορο....

Με τελεια υποδοχη κατω απο 50% οι Μερτεκη και Κογιαρ επαιξαν με πανω απο 50% σε ολο το ματς. :pano:

Γερά κ γρήγορα κοντά να μας κανεις τις σπουδαίες σου αναλυσεις..

Μπράβο κοριτσαρες...

Τι ωραία τι ωραία σας γαμαει η Βουλγαρία κ η Κορέα...
Άβαταρ μέλους
Dimitris_L4
 
Δημοσιεύσεις: 3650
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2015, 12:41

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό sourmenetes » Τετ 20 Οκτ 2021, 19:57

Να έχουμε τύμπανο σε αγώνα βόλεϋ γυναικών και να μην έχουμε στην Τούμπα...

Μοναδικά πράγματα...

Μπράβο στα κορίτσια!!

Στάλθηκε από το MAR-LX1A μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
ΠΑΟΚ - ΠΟΝΤΟΣ - ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ
Οι μνημες μας ακολουθουν...
Άβαταρ μέλους
sourmenetes
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 27830
Εγγραφή: Δευτ 21 Σεπ 2009, 21:39
Τοποθεσία: sourmena

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:06

Παιδιά, γίνεται χαμός...

Αν ποστάρεις κάτι με ΠΑΟΚ volley γυναικών και βάλεις #LeeTwins, έρχονται likes και μηνύματα..
Έχει μία ώρα που εξηγώ σε Κορεάτισσες fans για τον ΠΑΟΚ, το γυναικείο volley στην Ελλάδα, τους οπαδούς του ΠΑΟΚ.. Η μία δεν ήξερε για τη συνδρομή στο YouTube του ΑΣ, της είπα και θα κάνει εγγραφή.

Στα εκδοτήρια πριν τον αγώνα είδα ασιάτες να αγοράζουν εισιτήριο.

Όπως κάνουμε για τον ΠΑΟΚ, κάνουν για τις δίδυμες.

Εικόνες από το Παλατάκι κάνουν ήδη το γύρο του (βολλεϊκού) κόσμου και αν η ομάδα πάει καλά, ο ΠΑΟΚ θα γίνει αττραξιόν για ονόματα.
Έτσι κάνεις κόσμο στην Ασία...ακούς, ΠΑΕ ΠΑΟΚ;


Όσοι μπορείτε, ελάτε. Θα χάσετε γούστα αν δεν έρθετε. Ποιο μπάσκετ και μαλακίες...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46912
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:20

Ποιο μπάσκετ και μαλακίες?


Χαχα

Περαστικά saita

:opaokara: :opaokara: :opaokara:
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό eagle4 » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:30

Μπράβο κοριτσάρες! :opaokara:
Κάποια ωραία παραλειπόμενα από τον σημερινό αγώνα από έναν μη βολεϊκό.
Υπήρχαν πάρα πολλοί, όπως εγώ, που πήγαν Παλατάκι από περιέργεια για τις Νοτιοκορεάτισσες, κάποιοι καθαρά ποδοσφαιρικοί που δεν ξέραν κατά που πέφτει το γήπεδο και ρωτούσαν μέσα στο αστικό, συν άλλοι ουδέτεροι βολεϊκοί άσχετοι με τον ΠΑΟΚ που στο τέλος το καταευχαριστήθηκαν. Κορυφή όλων ο τρελός Κορεάτης που όπως είπε ταξίδεψε από την χώρα του για να δει τις Λι και βρέθηκε μέσα στην κερκίδα να τραγουδάει μαζί μας. Προσωπικά είδα ένα κλίμα ότι κάλο καλό χτίζεται εδώ, όπως το 2015 που η ανδρική ομάδα μας έμαθε το άθλημα (και που κάναμε από τις κορυφαίες κερκίδες εβερ). Για εμένα ο κόσμος ξεπέρασε τις προσδοκίες, μιλάμε για γυναικείο βόλεϊ, νωρίς απόγευμα καθημερινής ημέρας. Θέμα χρόνου και αποτελεσμάτων να τραβήξει περισσότερους.
eagle4
 
Δημοσιεύσεις: 86
Εγγραφή: Τρί 13 Μάιος 2008, 15:36

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό eorptol1 » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:32

ωραια πραγματα
Άβαταρ μέλους
eorptol1
 
Δημοσιεύσεις: 9781
Εγγραφή: Τρί 08 Νοέμ 2016, 19:58

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό trouman » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:38

eagle4 έγραψε:Μπράβο κοριτσάρες! :opaokara:
Κάποια ωραία παραλειπόμενα από τον σημερινό αγώνα από έναν μη βολεϊκό.
Υπήρχαν πάρα πολλοί, όπως εγώ, που πήγαν Παλατάκι από περιέργεια για τις Νοτιοκορεάτισσες, κάποιοι καθαρά ποδοσφαιρικοί που δεν ξέραν κατά που πέφτει το γήπεδο και ρωτούσαν μέσα στο αστικό, συν άλλοι ουδέτεροι βολεϊκοί άσχετοι με τον ΠΑΟΚ που στο τέλος το καταευχαριστήθηκαν. Κορυφή όλων ο τρελός Κορεάτης που όπως είπε ταξίδεψε από την χώρα του για να δει τις Λι και βρέθηκε μέσα στην κερκίδα να τραγουδάει μαζί μας. Προσωπικά είδα ένα κλίμα ότι κάλο καλό χτίζεται εδώ, όπως το 2015 που η ανδρική ομάδα μας έμαθε το άθλημα (και που κάναμε από τις κορυφαίες κερκίδες εβερ). Για εμένα ο κόσμος ξεπέρασε τις προσδοκίες, μιλάμε για γυναικείο βόλεϊ, νωρίς απόγευμα καθημερινής ημέρας. Θέμα χρόνου και αποτελεσμάτων να τραβήξει περισσότερους.


Είστε τυχεροί.. πολύ ωραία κατάσταση αυτή που περιγράφεις. Κρίμα για εμάς που είμαστε μακριά.
trouman
 
Δημοσιεύσεις: 4885
Εγγραφή: Σάβ 15 Μάιος 2010, 09:47

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Descartes » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:39

eagle4 έγραψε:Μπράβο κοριτσάρες! :opaokara:
Κάποια ωραία παραλειπόμενα από τον σημερινό αγώνα από έναν μη βολεϊκό.
Υπήρχαν πάρα πολλοί, όπως εγώ, που πήγαν Παλατάκι από περιέργεια για τις Νοτιοκορεάτισσες, κάποιοι καθαρά ποδοσφαιρικοί που δεν ξέραν κατά που πέφτει το γήπεδο και ρωτούσαν μέσα στο αστικό, συν άλλοι ουδέτεροι βολεϊκοί άσχετοι με τον ΠΑΟΚ που στο τέλος το καταευχαριστήθηκαν. Κορυφή όλων ο τρελός Κορεάτης που όπως είπε ταξίδεψε από την χώρα του για να δει τις Λι και βρέθηκε μέσα στην κερκίδα να τραγουδάει μαζί μας. Προσωπικά είδα ένα κλίμα ότι κάλο καλό χτίζεται εδώ, όπως το 2015 που η ανδρική ομάδα μας έμαθε το άθλημα (και που κάναμε από τις κορυφαίες κερκίδες εβερ). Για εμένα ο κόσμος ξεπέρασε τις προσδοκίες, μιλάμε για γυναικείο βόλεϊ, νωρίς απόγευμα καθημερινής ημέρας. Θέμα χρόνου και αποτελεσμάτων να τραβήξει περισσότερους.


AYTA EINAI!!!!!!!!

:opaokara: :opaokara: :pano: :pano:
Άβαταρ μέλους
Descartes
 
Δημοσιεύσεις: 1994
Εγγραφή: Σάβ 28 Ιαν 2017, 22:01

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό xaris4 » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:40

Μπαρκαρούτσο μπορείς να επικοινωνήσεις μαζί μου;
xaris4
 
Δημοσιεύσεις: 75
Εγγραφή: Δευτ 31 Μάιος 2010, 15:43

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:42

Περιμένετε από αύριο εκτενή ρεπορτάζ για την υπόθεση που απασχόλησε τις δίδυμες στην Κορέα...

Κολομβία των Βαλκανίων...

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6130
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Volley γυναικών - Αγώνες και νέα 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Nostalgos » Τετ 20 Οκτ 2021, 20:47

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Παιδιά, γίνεται χαμός...

Αν ποστάρεις κάτι με ΠΑΟΚ volley γυναικών και βάλεις #LeeTwins, έρχονται likes και μηνύματα..
Έχει μία ώρα που εξηγώ σε Κορεάτισσες fans για τον ΠΑΟΚ, το γυναικείο volley στην Ελλάδα, τους οπαδούς του ΠΑΟΚ.. Η μία δεν ήξερε για τη συνδρομή στο YouTube του ΑΣ, της είπα και θα κάνει εγγραφή.

Στα εκδοτήρια πριν τον αγώνα είδα ασιάτες να αγοράζουν εισιτήριο.

Όπως κάνουμε για τον ΠΑΟΚ, κάνουν για τις δίδυμες.

Εικόνες από το Παλατάκι κάνουν ήδη το γύρο του (βολλεϊκού) κόσμου και αν η ομάδα πάει καλά, ο ΠΑΟΚ θα γίνει αττραξιόν για ονόματα.
Έτσι κάνεις κόσμο στην Ασία...ακούς, ΠΑΕ ΠΑΟΚ;



Όσοι μπορείτε, ελάτε. Θα χάσετε γούστα αν δεν έρθετε. Ποιο μπάσκετ και μαλακίες...



Στο twitter να το ποστάρω; Απο περιέργια ρωτάω :lol: :opaokara:
Άβαταρ μέλους
Nostalgos
 
Δημοσιεύσεις: 337
Εγγραφή: Δευτ 25 Ιαν 2021, 20:29
Τοποθεσία: Πιερία

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες