Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Κυρ 05 Ιουν 2022, 08:38

Ανανέωσαν ο προπονητής
https://www.acpaok.gr/el/article/11444- ... -pelekidhs

και η Αβραμίνα Σεβδίλη
https://www.acpaok.gr/el/article/11445- ... na-sebdilh
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 05 Ιουν 2022, 14:44

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με τον προπονητή, Δημήτρη Πελεκίδη, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023. 

Ο Έλληνας τεχνικός μετά την κατάκτηση ενός ακόμα «νταμπλ», συνεχίζει στον πάγκο του ΠΑΟΚ mαteco, έχοντας ως στόχο την διατήρηση των κεκτημένων και μία αξιόλογη παρουσία στην Ευρώπη. Εικόνα

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 05 Ιουν 2022, 14:45

Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με την αθλήτρια, Αβραμίνα Σεβδίλη, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Ο Ελληνίδα ταλαντούχα περιφερειακός, γεννημένη το 2002, συνεχίζει στον ΠΑΟΚ mαteco για τρίτη χρονιά, μετά την περήφανη κατάκτηση του «νταμπλ», την περσινή αγωνιστική σεζόν.

Για την ανανέωση συνεργασίας της με τον ΠΑΟΚ mαteco, η Αβραμίνα Σεβδίλη, δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που θα συνεχίσω για άλλη μία χρονιά στον ΠΑΟΚ, σε αυτόν τον τεράστιο Σύλλογο. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη, και τον προπονητή, Δημήτρη Πελεκίδη, για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μου. Ελπίζω και αυτή η χρονιά να κυλήσει όπως και οι προηγούμενες δύο, δηλαδή να πετύχουμε τους στόχους τους οποίους θα θέσουμε. Εύχομαι επίσης μία χρονιά δίχως τραυματισμούς».
Εικόνα

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Παρ 10 Ιουν 2022, 21:17

Εικόνα

O ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με την αθλήτρια, Μαρία Χατζηπαρασίδου, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Η Διεθνής Ελληνίδα πλέιμεϊκερ συνεχίζει για έκτη χρονιά στα «ασπρόμαυρα», μετά την περήφανη κατάκτηση του εγχώριου «νταμπλ».

Σε ατομικό επίπεδο, η Μαρία Χατζηπαρασίδου είναι η πρώτη σκόρερ στην ιστορία του τμήματος χάντμπολ ανδρών, επίτευγμα το οποίο πέτυχε με τα τέρματα της περιόδου 2021-2022.

Για την ανανέωση της συνεργασίας της με τον ΠΑΟΚ Mateco, η Μαρία Χατζηπαρασίδου στην δήλωση στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Δύσκολα αφήνεις το σπίτι και την Οικογένεια σου. Πόσο δε, όταν όλοι μαζί σε εμπιστεύονται. Γι' αυτό παραμένω για έκτη συνεχόμενη χρονιά στον ΠΑΟΚ. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον κ. Ιβάν Σαββίδη, τον χορηγό του τμήματος, κ. Αντώνη Τσαλόπουλο, τον έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη, και τον προπονητή, για την εμπιστοσύνη και την στήριξη τους στο πρόσωπο μου. Με υγεία πάνω απ' όλα θα συνεχίσω να προσπαθώ και να δίνω τα πάντα για την ομάδα μου, ώστε να φτάνει όσο πιο ψηλά μπορεί».


ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Κυρ 12 Ιουν 2022, 18:32

Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με την αθλήτρια, Milica Grbavcevic , για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Η Μαυροβούνια πίβοτ, γεννημένη το 1995, με ύψος 182cm, θα συνεχίσει για δεύτερη χρονιά στο «Νταμπλούχο» Ελλάδος ΠΑΟΚ mαteco.

Η Milica Grbavcevic, ήρθε στον Δικέφαλο στο δεύτερο μισό της σεζόν 2021-2022, και κατάφερε να ξεχωρίσει με τις εμφανίσεις της, συμβάλλοντας με την σειρά της στην κατάκτηση του «Νταμπλ».

Για την ανανέωση συνεργασίας της με τον ΠΑΟΚ, η Milica Grbavcevic, δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που θα είμαι μέλος της Οικογένειας του ΠΑΟΚ για ακόμα μία σεζόν. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη, και το τεχνικό τιμ, για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μου. Περιμένω μία νέα σεζόν με πολύ καλά αποτελέσματα».
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Κυρ 12 Ιουν 2022, 19:45

Έτσι μπράβο να ανανεώνουν οι νταμπλούχες μια μια!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Δευτ 13 Ιουν 2022, 19:17

Δεύτερη χρονιά στον ΠΑΟΚ για την Έρικα Ζενέλι!

Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με την αθλήτρια, Έρικα Ζενέλι, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023. 

Η διεθνής Ελληνίδα πλέιμεϊκερ, γεννημένη το 2000 και με ύψος 167cm, συνεχίζει για δεύτερη χρονιά στον Δικέφαλο, μετά την πανάξια κατάκτηση του εγχώριου «νταμπλ». 

Για την ανανέωση συνεργασίας με τον ΠΑΟΚ, η Έρικα Ζενέλι, δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που θα συνεχίσω στον ΠΑΟΚ για δεύτερη χρονιά. Θα ήθελα να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη, και τον προπονητή, για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μου. Η ομάδα συνεχίζει να έχει υψηλούς στόχους και θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό για να κατακτήσουμε το «νταμπλ», κάνοντας παράλληλα μία καλή πορεία στην Ευρώπη. Εύχομαι καλή χρονιά σε όλους, με γεμάτα γήπεδο, και χωρίς τραυματισμούς!». 

Εικόνα

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6127
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό AntreasG4 » Τετ 15 Ιουν 2022, 21:53

Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με την αθλήτρια, Aleksandra Borizovska, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Η αριστερή ίντερ και εξτρέμ από τα Σκόπια, γεννημένη το 1995, με ύψος 170cm, συνεχίζει για δεύτερη χρονιά στα «ασπρόμαυρα», ύστερα από την περήφανη κατάκτηση του εγχώριου «νταμπλ».

Εικόνα
AntreasG4
 
Δημοσιεύσεις: 746
Εγγραφή: Δευτ 03 Φεβ 2020, 02:52

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 06 Ιούλ 2022, 17:16

Ο ΠΑΟΚ και το τμήμα χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ Mateco, ανακοινώνουν την ανανέωση συνεργασίας με την αθλήτρια, Μαρία Μεντεσίδου, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Η Διεθνής εξτρέμ του ΠΑΟΚ Mateco, συνεχίζει στον Δικέφαλο για τέταρτη συνεχόμενη και έβδομη συνολικά χρονιά, έχοντας στο παλμαρέ της την κατάκτηση, ενός ακόμα, εγχώριου «νταμπλ», αυτό της περσινής σεζόν.


Το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ευχαριστεί τις κάτωθι αθλήτριες, για την προσφορά τους την αγωνιστική περίοδο 2021-2022:
Ραφαέλα Καραχαρίση
Πέννυ Αργυροπούλου
Άντρια Τάκη


Το τμήμα εύχεται σε όλες καλή συνέχεια στα επαγγελματικά, και προσωπικά τους σχέδια.
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 07 Ιούλ 2022, 17:21

Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με την αθλήτρια, Ευγενία Σαμολαδά, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Γεννημένη στις 31/01/2000, η Ευγενία Σαμολαδά αγωνίζεται στην περιφέρεια και έχει ύψος 180cm.

Ξεκίνησε την καριέρα της στον ΓΑΣ Κιλκίς το 2012, στον οποίο παρέμεινε μέχρι και το 2016.

Την αγωνιστική περίοδο 2016-17 αγωνίστηκε στον ΑΕΣΧ Πυλαίας, στον οποίο εμπλούτισε τις παραστάσεις της στην Α1.

Το 2017 πραγματοποίησε την πρώτη της θητεία στα «ασπρόμαυρα», μένοντας στον ΠΑΟΚ mαteco μέχρι το 2021. Στην τετραετία αυτή κατέκτησε τρεις φορές το εγχώριο «Νταμπλ».

Την περσινή περίοδο αγωνίστηκε με την φανέλα του Πανοράματος, ξεχωρίζοντας με τις εμφανίσεις της.

Για την έναρξη συνεργασίας με τον ΠΑΟΚ mαteco, η Ευγενία Σαμολαδά, δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Είμαι πολύ χαρούμενη που επιστρέφω στην Οικογένεια του ΠΑΟΚ. Θέλω να ευχαριστήσω τον Πρόεδρο, κ. Αθανάσιο Κατσαρή, τον έφορο, κ. Δημήτρη Χασεκίδη, και τον προπονητή, Δημήτρη Πελεκίδη, για την εμπιστοσύνη τους στο πρόσωπο μου. Εύχομαι μία χρονιά με υγεία, χωρίς τραυματισμούς και γεμάτη τίτλους».

Καλώς ήρθες και πάλι Ευγενία!
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό Σουριναμέζος » Σάβ 09 Ιούλ 2022, 22:10

Σχεδόν έχουν ολοκληρωθεί οι κινήσεις από ότι φαίνεται, παρέμεινε το μεγαλύτερο κομμάτι του ρόστερ που τελείωσε την περσινή χρονιά ενώ ήρθε και η Βραζιλιάνα Bruna Dias η οποία μάλλον αντικαθιστά την επίσης Βραζιλιάνα την Burrato και επέστεψε και η Σαμολαδά που αντικαθιστά την Καραχαρίση. Ουσιαστικά το μόνο ερωτηματικό που έχει μείνει είναι το τι θα γίνει με την Νίκολιτς (+ 1,2 κινήσεις για βάθος)
Μπιζίμ ΠΑΟΚ

Ασπρόμαυρος Χάρτης : https://paok-world-map.000webhostapp.com
Άβαταρ μέλους
Σουριναμέζος
 
Δημοσιεύσεις: 1743
Εγγραφή: Σάβ 19 Ιαν 2019, 17:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 03 Αύγ 2022, 18:37

Η Βραζιλιάνα «Σούπερ Σταρ» Elaine Gomes στον ΠΑΟΚ mαteco!

Ο ΠΑΟΚ, και το τμήμα Χάντμπολ γυναικών, ΠΑΟΚ mαteco, ανακοινώνουν την έναρξη συνεργασίας με την αθλήτρια, Elaine Gomes, για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Γεννημένη στις 01/06/1992 στην Βραζιλία, η Elaine Gomes αγωνίζεται ως πίβοτ και έχει ύψος 183cm.


Ξεκίνησε την καριέρα της το 2010 από την Βραζιλία, παίζοντας για την Abluhand, για να μεταβεί το 2013 στην Força Atlética Handebol, στην οποία έπαιξε για μία σεζόν.

Η σεζόν 2014-15 την βρήκε για πρώτη φορά εκτός Βραζιλίας, παίζοντας για την Nykøbing F. Håndboldklub από την Δανία, στην οποία έμεινε και για δεύτερη χρονιά (2015-16).

Επόμενος σταθμός της καριέρας της (2016-17) ήταν η ρουμάνικη, HCM Râmnicu Vâlcea, ενώ η επόμενη σεζόν (2017-18) την βρήκε στην Kastamonu Belediyesi Gsk από την Τουρκία, με την οποία κατέκτησε το Σούπερ Καπ, ενώ παράλληλα αγωνίστηκε και στο EHF Women's Champions League, την κορυφαία διασυλλογική διοργάνωση.

Τη σεζόν 2018-19 αγωνίστηκε στην Γαλλία, αγωνιζόμενη με τη φανέλα της Nantes. Με τις εμφανίσεις της στην Nantes η ομάδα τερμάτισε στο Top 4, ενώ παράλληλα αγωνίστηκε και στο EHF Women's European League.

Η αγωνιστική χρονιά 2019-20 την βρήκε και πάλι στην Ρουμανία, αυτή τη φορά για λογαριασμό της Corona Brașov, με την οποία αγωνίστηκε και πάλι στο EHF Women's European League.

Την επόμενη διετία παρέμεινε στην Ευρώπη, παίζοντας στην Ισπανία για την BV Granolles (2020-21), και στην Ρουμανία για την CS Minaur Baia Mare (2021-22).

Είναι διεθνής με την γυναικεία ομάδα της Βραζιλίας, με την οποία μάλιστα το 2013 κατέκτησε το Παγκόσμιο Πρωτάθλημα. Στην συλλογή της με την «Σελεσάο» έχει και δύο χρυσά μετάλλια στους Παναμερικανικούς Αγώνες.

Για την έναρξη συνεργασίας με τον ΠΑΟΚ mαteco, η Elaine Gomes, δήλωσε στην επίσημη ιστοσελίδα του Συλλόγου, acpaok.gr:

«Ήρθα στον ΠΑΟΚ ελπίζοντας να ζήσω υπέροχες και ξεχωριστές στιγμές στην καριέρα μου. Εύχομαι τα καλύτερα για την ομάδα, και πραγματικά ελπίζω να διατηρήσουμε τα κεκτημένα, κάνοντας το επόμενο βήμα στην Ευρώπη. Θα δώσω τον καλύτερο μου εαυτό ώστε η ομάδα να πετύχει τους στόχους της, έχοντας φιλοδοξίες και μεγάλη αγάπη για το χάντμπολ. Η Θεσσαλονίκη μοιάζει πολύ την Φορταλέζα, την γενέτειρα πόλη μου στην Βραζιλία, οπότε πιστεύω θα νιώθω σαν να είμαι στο σπίτι μου!».

Bem-vindo, Elaine!
Εικόνα
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Πέμ 04 Αύγ 2022, 08:17

Τα τμήματα Χάντμπολ ανδρών και γυναικών του ΠΑΟΚ, ανακοινώνουν την έναρξη διάθεσης του κοινού εισιτήριου διαρκείας για την αγωνιστική περίοδο 2022-2023.

Η «Νταμπλούχος» Ελλάδος, γυναικεία ομάδα Χάντμπολ του ΠΑΟΚ, και η μαχητική ανδρική ομάδα του Δικεφάλου, σε χρειάζονται δίπλα τους σε μία απαιτητική χρονιά, η οποία έχει στόχο τον πρωταθλητισμό και την ευρωπαϊκή καταξίωση.

Η τιμή ανέρχεται στα 20€ και συμπεριλαμβάνονται οι εντός έδρας αγώνες στις διοργανώσεις:
Handball Premier
Α1 Χάντμπολ Γυναικών
Κύπελλο Ελλάδος Χάντμπολ Ανδρών
Κύπελλο Ελλάδας Χάντμπολ Γυναικών
EHF European Cup
EHF European Women's Cup


Οι ομάδες μας σε θέλουν δίπλα τους! Εσύ θα λείπεις; Όλοι μαζί στο «Σπίτι του Χάντμπολ» για να ζήσουμε μεγάλες και ιστορικές στιγμές!

Σημεία διάθεσης:
1. PAOK BC STORE (PAOK Sports Arena), τηλέφωνο: 2315550760 (Δευτέρα - Παρασκευή 11:00 - 18:00)
2. Γραφεία Α.Σ. ΠΑΟΚ (Θύρα 7, Γήπεδο Τούμπας), τηλέφωνο: 2310988000
3. Έφορος, κ. Δημήτρης Χασεκίδης, τηλέφωνο: 6983776060
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Τετ 31 Αύγ 2022, 21:49

Από paok24.com: Λίγες εβδομάδες μετά το «αντίο» του ΠΑΟΚ στη Μαρία Νίκολιτς, η Σκοπιανή πίβοτ ανακοίνωσε τους τίτλους τέλους στην καριέρα της στο χώρο του χάντμπολ.

Η Νίκολιτς στα πέντε χρόνια παρουσίας της στον Δικέφαλο πανηγύρισε 8 τίτλους και έγραψε με χρυσά γράμματα το όνομα της στην ιστορία του τμήματος.

«Μετά από 19 χρόνια ήρθε η ώρα να πω αντίο. Οι κοντινοί μου άνθρωποι και η ομάδα μου γνώριζαν για την απόφασή μου να σταματήσω την καριέρα μου και στο χάντμπολ και έμενε απλώς η στιγμή να το ανακοινώσω.

Σας ευχαριστώ όλους που ήσασταν μέρος της καριέρας μου και βοηθήσατε να ζήσω τα όνειρά μου, ειδικότερα η οικογένεια μου και οι φίλοι μου επειδή ήταν οι μεγαλύτεροι υποστηρικτές μου όλα αυτά τα χρόνια.

Τώρα είναι η ώρα για ένα νέο κεφάλαιο στη ζωή μου που ελπίζω να είναι το ίδιο επιτυχημένο όπως το προηγούμενο».
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Re: Χάντμπολ γυναικών: Αγώνες & νέα 2022-2023

Δημοσίευσηαπό john4serres » Δευτ 03 Οκτ 2022, 09:58

1η ΠΑΟΚ 49-16 ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού

2η ΑΕΠ Πανοράματος - ΠΑΟΚ
supporters - not customers
Άβαταρ μέλους
john4serres
 
Δημοσιεύσεις: 29795
Εγγραφή: Σάβ 07 Φεβ 2009, 12:00

Επόμενο

Επιστροφή στο Γυναικεία τμήματα

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 8 επισκέπτες