ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Αρκούν 5 μήνες για να μαζέψει ο λαός του ΠΑΟΚ 500.000€;

Ναι.
10
53%
Όχι.
9
47%
 
Σύνολο ψήφων : 19

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Shivaspace » Κυρ 19 Ιουν 2022, 22:45

Ιάσονας έγραψε:Και στο γιατί να σώσουμε τα σκουλήκια και την αεκ, εγώ καταλαβαίνω πως πλέον υπάρχουν δύο πόλοι στο ελληνικό μπάσκετ, οι γαυρος λιολιος περιστέρι
(και αρης βέβαια) που φέτος έλεγχαν τα πάντα από διαιτησίες επιτροπές κλπ κλπ και από την άλλη οι υπόλοιποι. Καλώς δεν είμαστε στο στρατόπεδο που αυτή τη στιγμή καταστρέφει τα πάντα στο μπάσκετ.
Και αν αύριο ο βαζελος εκπροσωπεί αυτή τη αντίληψη που τώρα έχει ο γαυρος (όπως έκανε μέχρι πρόσφατα) τότε πρέπει να είμαστε και απέναντι στο βαζελο. Αν θέλουμε να είμαστε συνεπείς διαχρονικά με την παοκτσηδικη αντίληψη της ομάδας, τότε όντως πρέπει να ζητάμε οι ομάδες να πέφτουν στο γήπεδο και όχι από διπλοεπιτροπες του κάθε λιολιου, αχυρανθρωπου του κάθε Αγγελόπουλου και αυγενακη.



Επίσης ρε παιδιά εάν πέσουν αυτές οι ομάδες, σε ποιά μάτς να κόψουμε κανένα εισιτήριο? αφού σ αυτά τα παιχνίδια μαζεύεται κόσμος
Άβαταρ μέλους
Shivaspace
 
Δημοσιεύσεις: 3150
Εγγραφή: Πέμ 10 Σεπ 2020, 14:19

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό BlackMagicPAOK » Κυρ 19 Ιουν 2022, 22:56

Ναι, αυτό το είπε κι ο Χατζόπουλος.
"Πρέπει να υπάρχουν ομάδες με κόσμο" .

Η μπάσκετλιγκ είναι μια παρωδία.
Χρέη, κι άλλα χρέη και παλιά χρέη..
Ο άλλος έριξε από μόνος του την ομάδα στην Α2!
Ο Τρακης κατηγορεί τον νέο πρόεδρο για στημένα!
Εδώ και 2 χρόνια έχει βουίξει η μπασκετική πιάτσα για στημένα από την πρώην ομάδα του προέδρου..
Οπότε, για να επιπλευσουμε στον βούρκο (εννοείται χωρίς ξένα δεκανίκια)
... ας βάλουμε ένα δεκάρικο!
" Oλα ειναι δρομος "
Άβαταρ μέλους
BlackMagicPAOK
 
Δημοσιεύσεις: 3694
Εγγραφή: Δευτ 23 Φεβ 2015, 21:53
Τοποθεσία: Γιάννενα

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό tad » Δευτ 20 Ιουν 2022, 12:59

μόλις έλαβα ιμειλ από την ομάδα για συμμετοχή στην νέα ΑΜΚ 2022 ...

έλα λέμε ντου ... θα συμμετέχω άμεσα και εύχομαι να ακολουθήσετε όλοι ... ένα ποσό 100€ πρέπει όλοι να βάλουμε το λιγότερο ...μιλάω για όλους όσους έχουν ένα εισόδημα ... και μπορούν να ξεκλέψουν κάθε μέρα κάτι από την προσωπική τους σπατάλη ... εύκολα μαζεύετε το ποσό μετά ...
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιουν 2022, 01:56

Ο άλλος που έχει δικά του πετρέλαια, βαπόρια, oil rigs και έχει κατακλέψει όλα τα πετρέλαια στις 7 θάλασσες, έβαλε 300€ το φθηνό διαρκείας σε χρονιά χωρίς Ευρώπη, αλλά σας πειράζει ο Χατζόπουλος...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιουν 2022, 02:09

Χατζοπουλούγεννα σήμερα, ΠΑΡΤΕ ΜΕΤΟΧΕΣ ΝΑ ΧΑΡΕΙ!!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιουν 2022, 06:37

Καλημέρα σας,
Έχουμε λάβει τα στοιχεία σας.
Σας ευχαριστούμε πολύ.


Τάδε έφη ΚΑΕ ΠΑΟΚ.

Μετά από κάθε κατάθεση, να τους στέλνετε e-mail με τα στοιχεία σας ΚΑΙ τα στοιχεία κατάθεσης!
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό tad » Τρί 21 Ιουν 2022, 15:11

Το έκανα ήδη το καθήκον μου ... έλα πάμε όλοι μαζί να στηρίξουμε την ομαδάρα μας ... όλοι μαζί είμαστε πολύ πιο δυνατοί από ότι μπορούμε να φανταστούμε
Άβαταρ μέλους
tad
 
Δημοσιεύσεις: 2356
Εγγραφή: Δευτ 05 Μάιος 2008, 11:13

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 21 Ιουν 2022, 19:17

:opaokara: :opaokara:
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Мир » Τρί 21 Ιουν 2022, 23:48

Αρχισε να πέφτει το χρήμα.
Πιο οργανωμένη η ΚΑΕ σε αυτή την αύξηση.
Άντε να αυξάνουμε τα ποσοστά μας οι μέτοχοι!
Άβαταρ μέλους
Мир
 
Δημοσιεύσεις: 6427
Εγγραφή: Τετ 16 Ιούλ 2014, 23:44
Τοποθεσία: London

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό gika » Τρί 21 Ιουν 2022, 23:53

Μόλις διπλασίασα και εγώ τις μετοχες μου. Κι ας μην βλέπω μπάσκετ. Πάμε δυνατά όλοι.
Άβαταρ μέλους
gika
 
Δημοσιεύσεις: 17223
Εγγραφή: Δευτ 28 Ιαν 2008, 15:52
Τοποθεσία: Λονδίνο

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 22 Ιουν 2022, 01:37

Άντε να δείξουμε ότι τσουλάει, έστω και με μικροποσά, μέχρι να έρθει το μηνιάτικο αρχές Ιουλίου και να πάρει γερό boost η ΑΜΚ!

Not a financial advice.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό V-olakiotis » Τετ 22 Ιουν 2022, 16:06

Πήρα κι εγώ mail ότι έλαβαν τα στοιχεία μου! 10 Ιουλίου ξανασυμμετεχω!

ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
ΝΑΤΟΙ ΝΑΤΟΙ ΟΙ ΑΗΤΤΗΤΟΙ ΠΡΩΤΑΘΛΗΤΕΣ!!!
Άβαταρ μέλους
V-olakiotis
 
Δημοσιεύσεις: 6131
Εγγραφή: Τρί 28 Ιούλ 2009, 12:59
Τοποθεσία: Ουσουάια, Αργεντινη

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 23 Ιουν 2022, 04:19

Δεν πήρα μετοχές ΚΑΕ ΠΑΟΚ σήμερα και η θάλασσα έχει χάσει το χρώμα της.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 47072
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Mutasevic » Πέμ 23 Ιουν 2022, 06:18

Όχι μονο αυτό, βγήκε ξανά χολερα στην Ισπανία πολυομυελιτιδα στην Αγγλία κ ψοφησε λέει ο ενας πυρηνικος αντιδραστηρας στο κοζλοντουι.αν δεν ξεχρεωσει η καε θα γινει ο 3ος παγκόσμιος

Στάλθηκε από το SM-A202F μου χρησιμοποιώντας Tapatalk
KILLED BY DEATH
Άβαταρ μέλους
Mutasevic
 
Δημοσιεύσεις: 1041
Εγγραφή: Δευτ 07 Ιουν 2010, 20:15
Τοποθεσία: πλανητης Καξξον Γαλαξιας ΠΑΟΚ

Re: ΑΜΚ ΚΑΕ ΠΑΟΚ 2022

Δημοσίευσηαπό Lacedaemonian » Παρ 24 Ιουν 2022, 09:57

Μεχρι ποτε κραταει η ΑΜΚ;Και το ρωταω διοτι οχι μονο σκοπευω να μπω αλλα εχω κ ενα "σατανικο" σχεδιο για να βοηθησω οσο το δυνατον περισσοτερο την ΚΑΕ

Ακουστε λοιπον.

Το πραγματικο μου επαγγελμα(εκτος απο αγροτης κ ιδιοκτητης δισκαδικου στα Εξαρχεια :opaokara: )ειναι διαχειριστης χαρτοφυλακιων/χρηματιστης σε μεγαλη τραπεζικη χρηματιστηριακη, υπευθυνος για την περιφερεια Πελοποννησου.Σε λιγες μερες-μετα απο 23 ολοκληρα χρονια - παραιτουμαι για να ασχοληθω αποκλειστικα με τα χωραφια μου που πρεπει να τα ξαναφτιαξω απ την αρχη αφου καηκαν περσυ απ την μεγαλη πυρκαγια στη Μανη κ με την μικρη κορακλα μου που θελω να την απολαυσω οσο το δυνατον περισσοτερο οσο ειναι ακομα μικρη.Χειριζομαι πανω απο 2500 "κωδικους-πελατες".Δεν θα μου ειναι δυσκολο να ζητησω απο μερικους(με τους οποιους ειμαστε πια φιλοι μετα απο τοοοοσα χρονια) να βαλουν ενα ευτελες για αυτους ποσο(πχ 50-100ευρω για αυτους ειναι πραγματικα σαν να μην υπαρχουν,δεν ασχολουνται με τετοια ποσα,γελανε με το που τα ακουνε...)σαν μια τελευταια χαρη για την παρτη μου παροτι αυτοι δεν ειναι ΠΑΟΚια.Μονο κ μονο για την παρτη μου κ για τη δικια μου τρελα κ καυλα.Τα στοιχεια τους τα εχω ολα εγω,τα διαδικαστικα μπορω να τα τρεξω ολα εγω ανετοτατα(η δουλεια μου ηταν τοσα χρονια-ή μαλλον ο "σταυρος που κουβαλαγα" :cry: ).Απλα το θεμα ειναι οτι δεν ειναι ΠΑΟΚια.Κ δεν ξερω κατα ποσο ειναι σωστο αυτο.Γι αυτο κ το θετω αυτο το θεμα κ θελω τη γνωμη σας.

Επισης,κατι αλλο που θελω να κανω ειναι να προσφερω μερικα πραγματακια στην ΚΑΕ ωστε να τα βγαλει σε ηλεκτρονικη δημοπρασια κ τα εσοδα να προστεθουν στην ΑΜΚ.2 σπανιοι δερματινοι τομοι με την Ιστορια του ΠΑΟΚ μεχρι το 2000 απ τον Ηλια Λεκκα-Εκδοσεις Γ.Χ.Αλεξανδρη-με extra ενθετο της σεζον 2000-01-το κυπελλο με τον gayρο-ενα σπανιοτατο δισκο των 33 1/3 στροφων με υμνους του ΠΑΟΚ κ συνεντευξεις των παικτων απ τη σεζον του 1985(!) κ μερικα σπανια σιγκλακια με υμνους κ τραγουδια για την ομαδαρα μας που εχω μαζεψει τοσα χρονια στο δισκαδικο.Το ξερω οτι δεν ειναι κατι σπουδαιο αλλα αν βρεθουν κ μερικα αλλα αδελφια να προσφερουν καποια αναλογα πραγματακια ολο κ κατι θα μαζεψουμε για την ΚΑΕ,δε νομιζετε;;;;;Οσοι λοιπον εχετε τα κονε με την ΚΑΕ(Μπαρκαρουτσε για σενα βαραει η κουδουνα)φερτε με σε επαφη μαζι τους για να τους τα στειλω
Τελευταία επεξεργασία από Lacedaemonian και Παρ 24 Ιουν 2022, 12:11, έχει επεξεργασθεί 2 φορά/ες συνολικά
Το Λακωνίζειν εστί φιλοσοφείν
Άβαταρ μέλους
Lacedaemonian
 
Δημοσιεύσεις: 3152
Εγγραφή: Τετ 21 Ιαν 2015, 13:02
Τοποθεσία: Σπάρτη/Μάνη

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 19 επισκέπτες