Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Σχόλια γιά την Διοίκηση της KΑΕ και όλα τα σχετικά...

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Κυρ 26 Σεπ 2021, 18:28

iasoiako έγραψε:Παιδιά το διάρκειας έχει 150 ευρώ Όχι 60 ευρώ που γράφεται κάποιοι.
Από εξωτερικό πάντως εγώ δεν μπορώ να αγοράσω. Αυτό το να καταθέτω σε Ελληνική Τράπεζα δεν γίνεται γιατί έχω επιβάρυνση 25 λίρες. Έδωσα 250 λίρες στην αύξηση κ 25 αερα στην τραπεζα. Ας κινηθούν στην ΚΑΕ να φτιαξουν ενα συστημα λειτουργικο να γινεται απευθειας αγορα κ καταθεση χωρις επιβάρυνση. Αγάπη αγάπη αλλά δεν γίνεται να πληρώνω αέρα στις τράπεζες



Το διαρκείας από ΣΦ έχει 60€.. Και το ΑμεΑ και το ανέργων.. ή και φοιτητών, δεν θυμάμαι.

Επίσης, το ολόκληρο (το φθηνό) έχει 120€, όχι 150€, χωρίς τα πρόσθετα έξοδα που αναφέρεις.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό nikvasil » Δευτ 27 Σεπ 2021, 12:34

Να ρωτήσω κάτι.
Εγώ μένω Αθήνα και δεν υπάρχει ούτε μια πιθανότητα να δω έστω και έναν αγώνα κατά τη διάρκεια της σεζόν.
Ωστόσο, θα ήθελα έτσι για τη συμμετοχή να πάρω ένα διαρκείας των € 60.
Μπορώ να το κάνω ηλεκτρονικά ή πρέπει να γραφτώ σε σύνδεσμο;
Θα ήθελα να υπήρχε η δυνατότητα να το κάνω ηλεκτρονικά όπως εύκολα έγινε με την ΑΜΚ ή όσο εύκολα αγοράζω το PAOK TV.
Μια ιδέα ρίχνω στο τμήμα marketing, να υπήρχε κάτι σαν κάρτα μέλους για όλους εμάς που είμαστε μακριά και δεν έχουμε τη δυνατότητα να παρακολουθήσουμε από κοντά κανένα παιχνίδι αλλά θέλουμε να καταγραφούμε και να συνεισφέρουμε ένα μικρό ποσό σε ετήσια βάση. Ας το ονομάσουν e-διαρκείας, στο οποίο ουσιαστικά θα καταγράφεσαι, θα έχεις κάποια προνόμια πχ εκπτώσεις από eshop και ίσως να υπάρχει και μια οθόνη σε ένα σημείο που να εναλλάσσονται οι φωτογραφίες των e-διαρκείας!
Κάτι παρόμοιο με αυτό που είχε γίνει και σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου δικό μας.
Ας το δουν λιγάκι εκεί στην ΚΑΕ, πρέπει να υπάρχει μια συνεργασία στον τομέα του marketing με την ΠΑΕ που δείχνει να πρωτοπορεί σε αυτά τα θέματα.
Άντε να ανέβει και το άθλημα που με έκανε ΠΑΟΚτζή! obanebane, obanebane!
:pano: :pano: :pano:
ΠΑΟΚΑΡΑ, ΠΟΝΤΟΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ...
ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ...
Άβαταρ μέλους
nikvasil
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Τρί 07 Μάιος 2019, 14:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Σεπ 2021, 12:12

Κερδίσαμε την αεχ στο ποδόσφαιρο και ξεχαστήκαμε;;



Nickvasil, διαρκείας εννοείται μπορείς να πάρεις από εδώ: https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/showProductList.html

Μπορείς να πάρεις διαρκείας ανέργων ή ΑμεΑ στα 60€, με τα αντίστοιχα δικαιολογητικά..
Αν θέλεις ΣΦίτικο διαρκείας, πάρε τηλέφωνο στη μπουτίκ ή στείλε μήνυμα στο Facebook τους, μπορούν να σʼτο στείλουν και σπίτι αν θέλεις!

Με κάθε διαρκείας έχεις 10% έκπτωση στη μπουτίκ, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει και για τα ΣΦίτικα διαρκείας... ρώτα στη μπουτίκ και θα σʼτα πει όλα ο Σήφης.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Τρί 28 Σεπ 2021, 12:36

χμ θυμηθηκα ποτε ειδα πρωτη φορα την ΠΑΟΚΑΡΑ στο μπασκετ.Στο χαμενο τελικο στο παλαι ντε σπορ με τους βαζελους το 1982 63-65 το σκορ.Φυσικα απονομη δεν εγινε.Οι αντιπαλοι αρπαξανε το κυπελο και φυγανε τρεχοντας στα αποδυτηρια
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό nikvasil » Τρί 28 Σεπ 2021, 12:56

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Κερδίσαμε την αεχ στο ποδόσφαιρο και ξεχαστήκαμε;;



Nickvasil, διαρκείας εννοείται μπορείς να πάρεις από εδώ: https://www.ticketmaster.gr/paokbc-ww/showProductList.html

Μπορείς να πάρεις διαρκείας ανέργων ή ΑμεΑ στα 60€, με τα αντίστοιχα δικαιολογητικά..
Αν θέλεις ΣΦίτικο διαρκείας, πάρε τηλέφωνο στη μπουτίκ ή στείλε μήνυμα στο Facebook τους, μπορούν να σʼτο στείλουν και σπίτι αν θέλεις!

Με κάθε διαρκείας έχεις 10% έκπτωση στη μπουτίκ, αλλά δεν ξέρω αν ισχύει και για τα ΣΦίτικα διαρκείας... ρώτα στη μπουτίκ και θα σʼτα πει όλα ο Σήφης.


Ευχαριστώ πολύ!
ΠΑΟΚΑΡΑ, ΠΟΝΤΟΣ, ΠΡΟΣΦΥΓΙΑ...
ΕΤΣΙ ΜΑΘΑΜΕ ΑΠΟ ΠΑΙΔΙΑ...
Άβαταρ μέλους
nikvasil
 
Δημοσιεύσεις: 194
Εγγραφή: Τρί 07 Μάιος 2019, 14:14

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Σεπ 2021, 13:31

Να ʼσαι καλά!


spiridoula έγραψε:χμ θυμηθηκα ποτε ειδα πρωτη φορα την ΠΑΟΚΑΡΑ στο μπασκετ.Στο χαμενο τελικο στο παλαι ντε σπορ με τους βαζελους το 1982 63-65 το σκορ.Φυσικα απονομη δεν εγινε.Οι αντιπαλοι αρπαξανε το κυπελο και φυγανε τρεχοντας στα αποδυτηρια


Ωραίες εποχές γαμώτο...
Εγώ έμαθα τον ΠΑΟΚ με άδειο Παλατάκι να με σφάζουν με το Λαύριο...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό spiridoula » Τρί 28 Σεπ 2021, 15:51

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Να ʼσαι καλά!


spiridoula έγραψε:χμ θυμηθηκα ποτε ειδα πρωτη φορα την ΠΑΟΚΑΡΑ στο μπασκετ.Στο χαμενο τελικο στο παλαι ντε σπορ με τους βαζελους το 1982 63-65 το σκορ.Φυσικα απονομη δεν εγινε.Οι αντιπαλοι αρπαξανε το κυπελο και φυγανε τρεχοντας στα αποδυτηρια


Ωραίες εποχές γαμώτο...
Εγώ έμαθα τον ΠΑΟΚ με άδειο Παλατάκι να με σφάζουν με το Λαύριο...

να δεις τοτε σφαγες.Ρηγας,Δουβης,Μανος,Λορτος και Παπαδημητριου τα κομαντα της διαιτησιας
spiridoula
 
Δημοσιεύσεις: 1163
Εγγραφή: Τρί 04 Ιουν 2019, 20:26

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Σεπ 2021, 17:17

ΔΙΑΡΚΕΙΑΣ ΤΕΛΟΣ ΤΟ ΣΑΒΒΑΤΟ
Όποιος προλάβει.



Αργότερα θα ανοίξω τόπικ για τον αγώνα του Σαββάτου.
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τρί 28 Σεπ 2021, 20:27

spiridoula έγραψε:
Μπαρκαρούτσος έγραψε:Να ʼσαι καλά!


spiridoula έγραψε:χμ θυμηθηκα ποτε ειδα πρωτη φορα την ΠΑΟΚΑΡΑ στο μπασκετ.Στο χαμενο τελικο στο παλαι ντε σπορ με τους βαζελους το 1982 63-65 το σκορ.Φυσικα απονομη δεν εγινε.Οι αντιπαλοι αρπαξανε το κυπελο και φυγανε τρεχοντας στα αποδυτηρια


Ωραίες εποχές γαμώτο...
Εγώ έμαθα τον ΠΑΟΚ με άδειο Παλατάκι να με σφάζουν με το Λαύριο...

να δεις τοτε σφαγες.Ρηγας,Δουβης,Μανος,Λορτος και Παπαδημητριου τα κομαντα της διαιτησιας


Μας έσφαζαν και με Αμπελόκηπους πχ; Ή μόνο με Φαποκράτορα και αθηνέζους;
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Τρί 28 Σεπ 2021, 23:18

Κουκουλεκιδης, βορεαδης πιτσιλκας ατέλειωτος ο καταλογος.
Τι με θυμισατε...
Σαββατο απογευμα στο παλαι με τη χαρακτηριστικη... ομιχλη (απ τα τσιγαρα) . Με το μαναβη ν ανεβοκατεβαινει ξυπολυτος στο πεταλακι, το Νικολα στα χαμηλα να χωνει στα κορακια και να ριχνει ροχαλες. ΠΑΟΚτσακια βαμενα και κρεμασμενα σα τα τσαμπιά απ τα καγκελα.
Ματσαρες και κερκιδαρες στα ευρωπαικα. Τι χρονια ζησαμε ρε...
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Σεπ 2021, 17:16

3 και σήμερα..
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Τετ 29 Σεπ 2021, 23:51

Εικόνα
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό Μπαρκαρούτσος » Πέμ 30 Σεπ 2021, 09:08

2 και σήμερα...
Κι εγώ έζησα τις χρυσές μας εποχές. Αλλά ήρθα εδώ να παλέψω και να σώσω την ομάδα μου. Δεν κάθομαι σε ένα πληκτρολόγιο να κρίνω και να μη βοηθάω. Ήρθα πρώτος να παλέψω τον πόλεμο. Αν δεν τους αρέσει, να μην ασχολούνται. Κουράστηκα να ακούω μαλακίες!
Θ. Χατζόπουλος

Κανόνες λειτουργίας του Forum
Άβαταρ μέλους
Μπαρκαρούτσος
Moderator
 
Δημοσιεύσεις: 46408
Εγγραφή: Κυρ 01 Μαρ 2009, 17:27
Τοποθεσία: Κάτω Χώρες

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό kataramenos5 » Πέμ 30 Σεπ 2021, 15:15

Μπαρκαρούτσος έγραψε:Εικόνα
:lol: :lol: :lol:
ΣΗΚΩΘΕΙΤΕΕΕ
Άβαταρ μέλους
kataramenos5
 
Δημοσιεύσεις: 26576
Εγγραφή: Δευτ 04 Οκτ 2010, 08:50

Re: Εισιτήρια Διαρκείας Μπάσκετ 2021-2022

Δημοσίευσηαπό freemind » Πέμ 30 Σεπ 2021, 15:27

nikvasil έγραψε:Να ρωτήσω κάτι.
Εγώ μένω Αθήνα και δεν υπάρχει ούτε μια πιθανότητα να δω έστω και έναν αγώνα κατά τη διάρκεια της σεζόν.
Ωστόσο, θα ήθελα έτσι για τη συμμετοχή να πάρω ένα διαρκείας των € 60.
Μπορώ να το κάνω ηλεκτρονικά ή πρέπει να γραφτώ σε σύνδεσμο;
Θα ήθελα να υπήρχε η δυνατότητα να το κάνω ηλεκτρονικά όπως εύκολα έγινε με την ΑΜΚ ή όσο εύκολα αγοράζω το PAOK TV.
Μια ιδέα ρίχνω στο τμήμα marketing, να υπήρχε κάτι σαν κάρτα μέλους για όλους εμάς που είμαστε μακριά και δεν έχουμε τη δυνατότητα να παρακολουθήσουμε από κοντά κανένα παιχνίδι αλλά θέλουμε να καταγραφούμε και να συνεισφέρουμε ένα μικρό ποσό σε ετήσια βάση. Ας το ονομάσουν e-διαρκείας, στο οποίο ουσιαστικά θα καταγράφεσαι, θα έχεις κάποια προνόμια πχ εκπτώσεις από eshop και ίσως να υπάρχει και μια οθόνη σε ένα σημείο που να εναλλάσσονται οι φωτογραφίες των e-διαρκείας!
Κάτι παρόμοιο με αυτό που είχε γίνει και σε έναν αγώνα ποδοσφαίρου δικό μας.
Ας το δουν λιγάκι εκεί στην ΚΑΕ, πρέπει να υπάρχει μια συνεργασία στον τομέα του marketing με την ΠΑΕ που δείχνει να πρωτοπορεί σε αυτά τα θέματα.
Άντε να ανέβει και το άθλημα που με έκανε ΠΑΟΚτζή! obanebane, obanebane!
:pano: :pano: :pano:


έβγαλες άκρη; αν όχι πες μου να σου πω τι θα κάνεις
Άβαταρ μέλους
freemind
 
Δημοσιεύσεις: 537
Εγγραφή: Τετ 17 Σεπ 2008, 08:30

ΠροηγούμενηΕπόμενο

Επιστροφή στο Διοικητικά

Μέλη σε σύνδεση

Μέλη σε αυτή την Δ. Συζήτηση: Δεν υπάρχουν εγγεγραμμένα μέλη και 4 επισκέπτες